2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

tolga1903, Yancos, kartal meriç, Kapkarakartal, hasankale, NioHH, cornelius, murat, ugurkartalizma, Samet Demir, Sinan66, kartalizma190399, Mehmet57, levitate, pinehitman, uno_bjk, Cihan1903, Serdar3444, golazokartal, c3c2k, Renton, CemMert, zafkan, underworld, kaan77, Umutcan Kaya, ferdi1903, Savaş, yaço58, qp 383, ergin, COB, Esref, kahyaoglueren, Georgetown, fatihsahin, uğur07 ve 171 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 66080 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Ç

Beşiktaş, Samet Aybaba'nın raporu doğrultusunda Maccabi Haifa'nın 29 yaşındaki Haitili forveti Frantzdy Pierrot'u kadrosuna katmak istiyor. (Takvim)
yine en kötü adamı bulmuş takip etmek için

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

yine en kötü adamı bulmuş takip etmek için
samet raporunu yanlışlıkla takvimemi göndermiş yönetim yerine sallamasyon habere yorum yapmaya değmez bence birileri bir taraflarından sallıyor diye beşiktaşlı birine laf sokmak hiç olmaz yiyeceksek kendimiz yiyelim ama kimseyi şu çakallara yedirmeyelim
Bu arada çakallar bile kendi yemeğini başkasına yedirmez

Çevrimiçi Samet Demir

amarteyin 7 m olduğu yerde semih 8 neki

Bu sitenin sözde admini tsli ve enes ile Semihin arasında ne fark var diye ikisinin bu yılki istatistiğini paylaştı geçen hafta. Kafalar pırıl pırıl.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Sefa Kara

Çevrimiçi Samet Ç

İyi bir sportif direktör ve iyi bir hoca ile birlikte komple takımı sıfırlamamız lazım başka türlü düzelmez.

Çevrimiçi Samet Ç

Aramıyorlarsa hata sportif direktörde bakın Aybaba ile olmaz o işler.

Çevrimiçi Mehmet57

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Samet Demir

Uzattı o sözleşmeyi
Terzic, Nistelrooy, R.lucescu, Erling Moe, kurban kurbanov birini getirsinler artık.

Çevrimiçi Sefa Kara

Terzic, Nistelrooy, R.lucescu, Erling Moe, kurban kurbanov birini getirsinler artık.

Terzic isterim ben ama sözleşmesi devam ediyor.

Çevrimiçi Samet Ç

Terzic gelmez

Çevrimiçi Sefa Kara

Çevrimiçi Samet Ç

Nagelsmann ile görüşüyor onlarda Terzic buraya gelmez bence

Çevrimiçi Özgür Gültekin

İyi bir sportif direktör ve iyi bir hoca ile birlikte komple takımı sıfırlamamız lazım başka türlü düzelmez.

Samet Aybabadan sportif direktör falan olmaz.

Kaşla göz arasında aldığı Worral ile Svensonu da gördük.

Aybaba en fazla altyapı ile üst takim arasında bir bağlantı görevi görür daha fazlası da olmaz

Çevrimiçi Sefa Kara

Nagelsmann ile görüşüyor onlarda Terzic buraya gelmez bence

Terzic buraya gelebilir bilic ile beraberken calıstı Beşiktaşı biliyor eğer nagelsman dortmund olayı olursa terzici çekebiliriz.

Çevrimiçi Sefa Kara

Conte bütçe ister.

Versinler bi zahmet düzelteceğiz diye geldiler.Bölgesel amatör topcular ile gelecek sezon yine başlayacaksak hiç izlemeyelim daha iyi.

Çevrimiçi Sefa Kara

Tazminatı mı vermeden hiçbir yere gitmiyorum demiş.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

sene sonu yüksek ihtimalle nuri'ye bırakacak koltuğu
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

şakasız söylüyorum bu yaz min. 30-40 m harcama garantisi vermediğin sürece çoğu hoca gelmez

kafadan 4-5 mevkiye net adam ve kulübeye takviye lazım

Çevrimiçi levitate

ciddi bir yerli hoca kıtlığı var (iyi olabilecekler aşırı genç) yani cidden bu sefer net bir seçim yapmaları lazım. a+ hoca vs. geçsinler bunları yeni bir şeylere açık kafadan kırık bir adamı bulun getirin, camia severse gerek desteği sağlar

Etiketler: