41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük
41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük

Beşiktaş Forum|41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük Skor : Beşiktaş - Karagümrük Tarih : 11.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan Olguncan - Serkan Ok

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük  [Okunma sayısı 40629 defa] 41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük
Anket
Beşiktaş, Karagümrük maçından kaç puan alır?
3 puan
18 [%66.7]
1 puan
3 [%11.1]
0 puan
6 [%22.2]

Toplam Oy Verenler: 27

Çevrimdışı goktasoktay

Biz bunu dusunecek durumda degiliz. Şuan bu kadar kotu finalden sonra başkasının ne yaptığının önemi yok.
Can sıkıntısından dostum. Başım felaket ağrıyor sinirden. Hala bitmedi, çıkmadık candan umut kesilmez demişler. Zamanında aynı durumu yaşayıp kirli bir şampiyonluk alan gs den intikam alma günü geldi belki de. Allahın adaletine güveneceğim ben. Ötesini bilemiyorum.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Atibayla ilgisi yok olayın. Geçen haftada vardı atiba ne yaptı ? Bi attı bi yedirdi yedirmese berabere bitirirdik
Onu suçlamıyorum lakin forvetin olmadığı sürece Atiba Ghezzal Josef de biyere kadar gol atıp idare edebilir seni bu bir gerçek
Atiba artık futbolda vadesini oldurdu. 38 yaşında atiba daha ne yapabilir ki ? Yıllarca müthiş hizmetler verdi takıma heykeli dikilecek adam

Forvetin takımı en önemli maçlarda yalnız bırakmış.
Hulk yerine bedavaya Cenk alındı
Onlar başka konu.Katiliyorum ben Cenkin geldiginden beri hic istemedim.

Atiba olayinda ise son dakikalarda bu kadar alan vereceğimizi ve kaybedeceğimizi zannetmiyorum. En azından sakınlık katardi son anlara.

Gerci su mactan sonra analiz yapmak o kadar sacma ki. Suan aptala donmuş durumdayim.

Çevrimiçi tolga1903

Nsakala severleri de sahneye alalim , hadi övün durun Nsakala denen adamı

2 golde de Ofsaytı bozan adam Nsakala :tabe:

(...) ridvan kötüymüş sakatlıktan iyi dönmemiş. En az 5 gol yedirdi ofsaytı bozarak kademe nedir bilmez hücum nedir bilmez başımıza marcelo kestirdiler turşusunu kurşunlar simdi

Çevrimdışı caner.eryigit

Ya kaleci denen arkadaş ilk golde 1 adım önde olsan topu alacaksın bir tane ekstra yok deliricem arkadaş valla billa

Çevrimiçi Özgür Gültekin

(...)
Devre arasında yabancı sınırının arttırılmasına ön ayak oluyor ve rakiplerinin güçlenmesini sağlıyorsun,
Buna rağmen senin tek transferin o da yerli ve sakatlık riski yüksek bir oyuncu oluyor,
Başka kimseyi almıyorsun,
Elindeki Güven-Umut gibi oyuncuları gönderiyorsun (bugün en az Mensah kadar oynardı)
Taş taş üstünde koymam diyorsun ama saçma twitlerden başka bir şey yapamıyorsun,

(...)

Çevrimdışı savaş altay

Bir fb teknik adaminin miydi yoksa senol hocanin miydi hatirlayamadim, oyun yon degistirip duruyor hic bir halt olmuyordu. Top bir sag kanatta bir sol kanatta, aralarinda top cevirip duruluyorlardi. Bu gun de aynisini izledik. En heyecan verici bolum nskala'nin adam eksiltip 18'e dogru ilerlemesiydi ikinci yarida. K.gumruk otobusu cekip arada bir iki oyuncusunu disari cikartti ve basarili oldu. Adam eksiltemedigimiz surece bu basimiza gelecektir. K.gumrukden castro'nun calimlamadigi savunmacimiz kaldimi acaba?

Tamam cok eksik var, mac icinde adem de gitti ama oyunun 20 dakikasini biraz sol kanatda cogunlukla sag kanatta harcadik. Orta acamiyorsun. Mensah yanina pasi zor veriyordu, verince 5 health azaliyordu adam. Kisacasi saha bu gun bekledigim gibi degildi.

Çevrimdışı ferdi1903

Inanilir gibi deil ya, kafayi yememek elde deil, gelde uyu simdi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

(...) ridvan kötüymüş sakatlıktan iyi dönmemiş. En az 5 gol yedirdi ofsaytı bozarak kademe nedir bilmez hücum nedir bilmez başımıza marcelo kestirdiler turşusunu kurşunlar simdi
Biraz akılları varsa ilk icraatlari Nsakalayi bir Anadolu takimina kiralasinlar

Adam tek başına şampiyonluğu verdi , sıfır ŞAKA

İsmail'in biraz defans yapabileni , ismailden kurtulduk Allah daha beterini verdi , bir adam her Golde Ofsaytı bozar mı ya ? Allah aşkına yediğimiz her Kritik Golde Nsakala ofsaytı bozuyor

GS maçında da Ofsaytı bozan Nsakalaydi..

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Inanilir gibi deil ya, kafayi yememek elde deil, gelde uyu simdi
Yapacak bişey yok hocam ,geçmiş olsun maçı izlemeyi bile düşünmüyorum

Biz kazansak bile GS çok farklı kazanacaktır..

Ama ins Allah'ın adaleti tecelli ederde hak ettiğimiz şampiyonluğu alırız..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mrred

Ya kusura bakmayın da ofsayt çizgisi temel savunma eğitimi. Bu sezon başından beri cift haneli ayni golden yedirdi hepsi mi mensahın suçu.

Mensah konusuna gelince. Dorukhan bile daha fazlasını yapardı bugün. Oyuna girince o bile sasirmistir bugun
Hocam şöyle izah edeyim size

Karagümrük aynı golden 10 tane falan atmıştır. Yeni TD leri geldiklten sonra bu golün benzerini çok attılar.

O pozisyonda asla ama asla 2 stopere birden basılmaması gerekiyordu orada tuzak vardı ve maalesef düştük. Dikkat ettiysen maçın başında Ljajic hiç basmadı hep rocoya topu kullanmasına izin verdi. Ama Mensahta taktik disiplin sıfır olduğu için gidip sazan gibi baskı yaptı. Baskı yapınca orta saha bomboş kaldı ve top en tehlikeli adamlarına geldi yani bigliaya o da hemen kanada topu attı. Bu çalışılmış bir atak pozisyonu. Mensah denen topçuda taktik disiplin sıfır. Hoca ve ekip buna çalışmışlar çok belli mesela Ljajic asla Rocoya falan basmadı hep geride durdu onun top kullanmasına izin verdi.
[ Son Düzenleme: 11 Mayıs 2021, 23:15:16 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı ferdi1903

Yapacak bişey yok hocam ,geçmiş olsun maçı izlemeyi bile düşünmüyorum

Biz kazansak bile GS çok farklı kazanacaktır..

Ama ins Allah'ın adaleti tecelli ederde hak ettiğimiz şampiyonluğu alırız..
Gs nin fark atacagi kesinde, biz napacaz orasi cok sıkıntıli baksan bitürlü bakmasan bin türlü

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şu dakikada yapılacak tek şey sakatlar dahil tüm takımı toplayıp bu akşam İzmir'e gidip kampa gireceksin.
Öyle izin verdim, bilmem ne yok. Hemen şimdi bu akşam, zaman kaybetmeden.

Çevrimdışı can1903

Arkadaş 50 bin € vermemek için falan değil, teknik ekip çok düştü. Aklıyle hareket etmeyi bıraktı resmen, gs maçını 2-1 bitirmeye oynarsan 3 puana şampiyonsun, bu akşam 1-1 bitirsen 3 puana şampiyonsun. Bunu kenardaki teknik ekip çözemiyor mu?
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı ferdi1903

Aynen yarim saat oynayabilen varsa hepsi kadroya alinmali ebubekir dahil

Çevrimdışı mrred

Şampiyonluk gitti beyler . Hocanın son 2 maçta çok büyük majör hataları vardı. Mesela beraberliğe yatabilirdi takım.

Gs maçında da 6 3 1 gibi dizilebilirdik. Geçen sene o şekilde 0 0 bitmişti maç. Bu maçta da beraberlik işimize yararken gidip haldur huldur hücum ettik. O yüzden maçın başında beraberlik çok iyi sonuç olur demiştim.

Gelelim yönetim denen oluşuma

Yahu hem güven hem umut kiralık verilir mi ? 42 haftalık lig maratonu var neyine güvenip Güveni kiralık veriyorsun ? Kadroyu genişleteceğine daraltıyorsun. Bunlar hep iş bilmezlikten.

The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Göztepe maçına gelirsek. Göztepede defansta atınç oynarsa maçı rahat kazanırız. Berbat bir stoper. Arkasına devamlı top yiyor.

Ayrıca baskılı oynamamız gereken asıl maç göztepe maçı. Baskılı oynarsak rahat kazanacağımı düşünüyorum. Problem şu ki Gs nin rakibi de berbat bir takım onlar da rahat kazancaklar.
The great gig in the sky

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Son hafta iş gol averajına kalmış ve rakip aynı. O lanet günler canlandı gözümde.  Rabbim öyle bir günü tekrar yaşatmasın bu camiaya.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mrred

Son hafta iş gol averajına kalmış ve rakip aynı. O lanet günler canlandı gözümde.  Rabbim öyle bir günü tekrar yaşatmasın bu camiaya.
O sezon Gs averajda zaten öndeydi ve adamlar 8 attılar ankaragücüne

bizim 8 atmamız gerekirken onlar atmıştı.

Şimdi biz öndeyiz. Rakip göztepe çok gol yiyen bir takım. Umarım kazanırız.
The great gig in the sky

Çevrimdışı ferdi1903

Göztepe maçına gelirsek. Göztepede defansta atınç oynarsa maçı rahat kazanırız. Berbat bir stoper. Arkasına devamlı top yiyor.

Ayrıca baskılı oynamamız gereken asıl maç göztepe maçı. Baskılı oynarsak rahat kazanacağımı düşünüyorum. Problem şu ki Gs nin rakibi de berbat bir takım onlar da rahat kazancaklar.
2-3 sifir kazanirsak bu gs nin cevirecegini sanmiyorum, ama iste biz gol atmamiz lazim cok sıkıntiliyiz

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Gol atacaz diye ailecek hücuma gider, FT nin gözdesi Halil'den kontra gol yeriz.

Çevrimdışı mrred

Gol atacaz diye ailecek hücuma gider, FT nin gözdesi Halil'den kontra gol yeriz.
Son iki maçı hoca da kaldıramadı. Kızamıyorum adama . Majör hataları da var ama her şeyden öte elinde oyuncu kalmadı.Yapabileceği en mantıklı şey beraberliğe yatmaktı. Gs yi yarışa dahil etmemekti.

Bazen olmayınca olmuyor yapacak bir şey yok.
The great gig in the sky

Çevrimdışı caner.eryigit

Allahım yarabbim şu mübarek günler bir haramzade şampiyonluğu daha kaldıramam

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Son iki maçı hoca da kaldıramadı. Kızamıyorum adama . Majör hataları da var ama her şeyden öte elinde oyuncu kalmadı.Yapabileceği en mantıklı şey beraberliğe yatmaktı. Gs yi yarışa dahil etmemekti.

Bazen olmayınca olmuyor yapacak bir şey yok.

Hocanın yanında da sadece maçı yaşamayan, soğukkanlılığını koruyarak strateji belirleyecek ve bunu hocaya kabul ettirebilecek birileri lazım.

Çevrimdışı Orhan_

Amin

Çevrimdışı Orhan_

O sezon Gs averajda zaten öndeydi ve adamlar 8 attılar ankaragücüne

bizim 8 atmamız gerekirken onlar atmıştı.

Şimdi biz öndeyiz. Rakip göztepe çok gol yiyen bir takım. Umarım kazanırız.

İnşallah. Erken bulacağımız bir gol ve hatta ilk yarıda atacağımız bir kaç gol ile beraber çok değişik şeyler görebiliriz. Aslında ne desek boş haftasına geldik galiba (:. İzleyip göreceğiz.