Beşiktaş JK - Skenderbeu / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 5. Maçı
Beşiktaş JK - Skenderbeu / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Skenderbeu / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 5. Maçı Skor : Beşiktaş: 2 - Skenderbeu: 0 Tarih : 26.11.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Pawel Gil (Polonya) Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Skenderbeu / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 67556 defa] Beşiktaş JK - Skenderbeu / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 5. Maçı

Çevrimdışı EMİR EMRE

Sivas maçının kopyasını izledik desem yanlış olmaz herhalde. Ama şu farkı artırmayı artık daha erken yapabilmemiz lazım.

Sporting e yenilmeyeceğimizi düşünüyorum.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

O nasıl bi düşüştü ya kahkaha attım ekran başında :kop: :kop:
Yapniz muthis bir oyuncu orda dustu ama sonra geri gelip rakipten topu caldi tekrar ve Sonra Show yapti :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Q

Pawel Gil'in son düdüğüyle karşılaşmayı Cenk Tosun'un attığı gollerle 2-0 kazanıyoruz. Beşiktaş, grupta puanını 9 yaparak liderliğe yükselirken, Skenderbeu 3 puanda kalıyor. Beşiktaş'ın grubundaki diğer mücadelede Sporting Lizbon, deplasmanda Lokomotiv Moskova'yı 4-2 mağlup etti.

Çevrimdışı cursedofdragon

Bunu söyleyeceğimi hiç düşünmezdim ama Tosic rhodolfo'dan daha iyi.Franco da bu kadar oynuyordu müdahale tamam rhodolfo yapıyor francoda yapıyordu.Çok yavaş abi rhodolfo tosic hızlı tosic kendi kalesine atmadığı sürece bence tosic,ersan oynuyabiliriz.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Quaresma yine cok iyi paslar atti havadan diagonal paslardan bahsediyorum
Ve kendi atmak yerine BENCILLIK yapip Cenke attirdi GOLU dimi @Çağrı :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Sedat.Y

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Takımda konsantrasyon sıfırdı.

Kerim-Necip-Töre hayal kırıklığı. :bandit:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı EMİR EMRE

Quaresma alkışı hak etti son ortasında taraftara jest olarak yaptığı hareket hariç  :evillol:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Kasım 2015, 22:00:25
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

Asist çok iyi yapması gerekeni yaptı bencillik yapmadı.

Asist öncesi pozisyon çalım atıp ters ayakla kötü şut, bencillik yaptı.

Ama enerjisini sevdim bugün oynatmak istedi genel olarak bencil değildi en kötü gününde bu mentalite ile oynaması lazım @Yunus Emre Dökmeci yoksa her türlü Olcay'ı seçerim ilk 11 için.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Kasım 2015, 22:01:51
  • Beşiktaş / Bodrum
Bunu söyleyeceğimi hiç düşünmezdim ama Tosic rhodolfo'dan daha iyi.Franco da bu kadar oynuyordu müdahale tamam rhodolfo yapıyor francoda yapıyordu.Çok yavaş abi rhodolfo tosic hızlı tosic kendi kalesine atmadığı sürece bence tosic,ersan oynuyabiliriz.

Birazdan hücum yiyeceksin bence ilki benden olsun :)

Maçın en iyi adamlarından biri Rhodolfo'ydu bir tane hatası var onun dışında sadece pozisyon alarak en az 4 kritik müdahalesi var.

Yavaş dediğin adam geçen hafta Ersan yüzünden 8-9 metre geriden başlayıp tereyağından çeker gibi golü çekti aldı :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Birazdan hücum yiyeceksin bence ilki benden olsun :)

Maçın en iyi adamlarından biri Rhodolfo'ydu bir tane hatası var onun dışında sadece pozisyon alarak en az 4 kritik müdahalesi var.

Yavaş dediğin adam geçen hafta Ersan yüzünden 8-9 metre geriden başlayıp tereyağından çeker gibi golü çekti aldı :)

o aatif'in kötü olmasından kaynaklanıyor :) Bizim cenk tosunda yavaş kalmıştı :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Kasım 2015, 22:03:11
  • Beşiktaş / Bodrum
Yalniz Ozi yine %100 luk bombos pozisyonda topu atmadi Q17 ye , Aynisini Antalya macinda da yapti Sivas macindada yapti bilerek vermiyor gibi geldi bana :alala:

Analizleri hatırlıyor musun @Yunus Emre Dökmeci fotolarla?

5-6 pozisyon vardı bomboşken atmadığı Oğuzhan'a çok kızmıştı Oğuzhan. Karşılık görüyor biraz Cenk ile buzları eritti Oğuzhan ile de eritene kadar böyle devam etmesi gerek.

Takım lideri Oğuzhan.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Oğuzhan'ının bilerek Quaresma'ya pas atmadığını düşünüyorum.Adam seçiyor oğuzhan.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Kasım 2015, 22:05:11
  • Beşiktaş / Bodrum
o aatif'in kötü olmasından kaynaklanıyor :) Bizim cenk tosunda yavaş kalmıştı :)

Aatif'dan daha hızlı olup da iyi vuranı da bizim karşımıza Uefa'da çeyrek final'de anca çıkar zaten :)

Çok iyi değil bence de ama kesinlikle iyi bir stoper. Formsuzdu form tutmaya da başladı.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Aatif'dan daha hızlı olup da iyi vuranı da bizim karşımıza Uefa'da çeyrek final'de anca çıkar zaten :)

Çok iyi değil bence de ama kesinlikle iyi bir stoper. Formsuzdu form tutmaya da başladı.

Valla ben francodan bir farkını göremiyorum.Kendi fikrim.

Çevrimdışı Türkay

Grup şu duruma geldi.

Biz 9 Loko 8 Lizbon 7

Loko İskenderbey ile berabere kalırsa biz tek farklı kaybedersek puanlar 9-9 olacak Lokomotif ile averajlar da 2'ye 2 olacak yani her şey eşit.

Bu durumda çok gol atan gidiyor yani Moskova çıkar.

Gruptan çıkmamız için 2 seçenek var. Ya Lokomotif kaybedecek ya biz kaybetmeyeceğiz. Diğer türlü her şeyde eleniyoruz averajdan. Burada 1 gol fazla atmamız çok önemliydi averaj için.

Sıkıntı yaa
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı EMİR EMRE

Rhodolfo oyun disiplininden taviz vermiyor o yeterli benim için. Lakayıt bir hareketi yok oyuna saygısı var belli. Adam kaçırmıyor ama bazı durumlarda ağır kalıyor. Bu da  o fizikte bir oyuncu için normal, zaten atletik ve çevik bir stoper diye almadık, Ersan'ın bi tık üstü diye almıştık. Daha da iyi olacaktır.

Çevrimdışı ilhan mansız

Sezonun en kötü Beşiktaşıydı...
tempoyu yükseltmeden oynadık. O Yüzden kötü görünmüş olabilir

Analizleri hatırlıyor musun @Yunus Emre Dökmeci fotolarla?

5-6 pozisyon vardı bomboşken atmadığı Oğuzhan'a çok kızmıştı Oğuzhan. Karşılık görüyor biraz Cenk ile buzları eritti Oğuzhan ile de eritene kadar böyle devam etmesi gerek.

Takım lideri Oğuzhan.

öyle birşey mi var.

Oldu oğuzhan ders vericek diye burda yenilelim.

Çevrimdışı Kadir G.

Çevrimdışı Mehmet K

Oğuzhan'ının bilerek Quaresma'ya pas atmadığını düşünüyorum.Adam seçiyor oğuzhan.
Onu Gökhan da yapıyordu kendi performansı düşünce yapmamaya başladı..

Aradan (...)₂ gibi çıkmayın bir lafınız varsa direk söyleyin.

Onu Gökhan da yapıyordu kendi performansı düşünce yapmamaya başladı..

Kardeşim yanlış birşey ne töre ne quaresma ne oğuzhan yapmaması gerekiyor.Ben Quaresma yapınca oh iyi mi yapıyor diyorum.

Yalnız Oğuzhan'ın yaptığını destekleyen arkadaşlar var.

Çevrimdışı Kadir G.

Rakibe yetişemediği için indirip kırmızı kartlar yiyen franco ile en vasat hali ondan 2 gömlek üstün bugün de 4-5 iyi top kesen rhodolfo'nun kıyaslanması mı daha absürd ömer üründülün yorumları mı?

Etiketler: