2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 159 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2017287 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Akgül Ulusoy’dan Beşiktaşımıza 100 bin TL bağış geldi kendisine teşekkür ederiz ❤️🦅
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mayguntr

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

:D
Asiri amator yayin, tshirt sacma: buyuk logo,  arkada cok kotu bir fontla yazilmis kadro, ne toplasak kardir yine.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Ahmet kerim oğultürk adında bir çocuk transfer ediyormuşuz 16 yaş 1.90 boy.kaynak trt

16 yaşında 1.90'sa bence basket takımına transferdir o. Daha 10 santim atar o çocuk en az  :ok: :biggrinking:

Çevrimiçi kahyaoglueren

[ Son Düzenleme: 09 Ağustos 2020, 22:34:51 kahyaoglueren ]

Çevrimiçi blackeagle35

Bu fenerbahçenin kampanyası nasıldı bilmiyorum ama bizim şu ana kadar organizasyonumuz eksik gibi geldi bana. Sonuç iyi olsun da önemli olan o.

Rahmi Koç 10 verdiyse geçmiş olsun. Oğlu Fener'e haftada 10 milyon harcıyordur. Ben hedef 250 diyince 50'si Rahmi Koç'tan gelir diyodum. Zaten oğlun senin mirasını fb'ye basacak belli ki. Ver şimdiden 50-100 vermediğin para cebinde kalmıyo fb'ye gidiyo  :s20:

Çevrimdışı cursedofdragon

adnan dalgakıran çıkana kadar gayet iyiydi.

Çevrimiçi levitate

Akpom'da Larin suratı var. Biraz kabızımsı kütüğümsü bi futbolcu. Kafa toplarında iyi imajı veriyo ama gerisi sıradan. :D
yok yav bu biraz duygu gösteriyor larin aşırı soğuk

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mayguntr

https://birakmamseni.org/ calismiyor, bu kadar basit bir siteyi olcekleyemeyen firmaya is yaptirmak amatorluk.

Çevrimiçi levitate

Asiri amator yayin, tshirt sacma: buyuk logo,  arkada cok kotu bir fontla yazilmis kadro, ne toplasak kardir yine.
kimse hatırlamayacak zaten ne kaldırsak kardır
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Site işini çabuk çözsünler
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

https://birakmamseni.org/ calismiyor, bu kadar basit bir siteyi olcekleyemeyen firmaya is yaptirmak amatorluk.

Yine birinin bi akrabası falandır herhalde. Böyle işlerin altından hep böyle şeyler çıkar.

amatör filan değil bence gayet güzel oluyor ben çok beğendim :D

Sergen yalçın : Arsa filan ne varsa topluyormuyuz başkanım :D
Anç :  gönder ne varsa :D

:kop: :kop:
[ Son Düzenleme: 09 Ağustos 2020, 22:42:46 cursedofdragon ]

Trabzonspor’un eski yöneticisi Nevzat Aydın 200 bin Lira bağışladı.👏👏

Çevrimdışı tangaz

bu kartal ıslığı ile bir kerede tlf bağlanamıyor  :ebebe:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mrred

100 milyon toplarsak öpüp başımıza koyalım
The great gig in the sky

Çevrimdışı mayguntr

amatör filan değil bence gayet güzel oluyor ben çok beğendim :D

Sergen yalçın : Sergen hocam arsa filan ne varsa topluyormuyuz başkanım :D
Anç :  gönder ne varsa :D

:kop: :kop:
sergen hoca samimiyet katiyor, ama sitenin calismamasi can skici hala.

Çevrimdışı tangaz

bu yayının ortasında giren reklamların gelirleri kanaldye mi gidiyor bize mi  :money:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı haluk.m

Kampanya beklentilerin altında kalacağa benziyor,  dün 250m TL tag'ı açanlar gereksiz bir beklenti yarattı..  :by2:

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kampanya beklentilerin altında kalacağa benziyor,  dün 250m TL tag'ı açanlar gereksiz bir beklenti yarattı..  :by2:
Siteden dolayı zaten kayıp yüksek
Bence 50-60milyon toplanacak
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Prova, iyi bir plan yapılmamış. Beklenti altı kalacak bence bu gece.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

100 milyon toplarsak öpüp başımıza koyalım
Fena gitmiyor gibi geldi bana şuana kadar

100 milyon TL iyi rakam bence , Fb 85 milyon toplamıştı sanırım , doğru mu hatırlıyorum :alala:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ilhan mansız

sms lerin ulaştığına dair dönüş gelmiyor,,sebebi nedir?

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Mesaj sayısı en son 269.000 adet idi site çöktü bakamıyoruz. 100 adet altı alanlarda oradan alacak ciddi kayıp olacak maalesef böyle bir günde altyapısı ile ilgili önlem alınması lazımdı.

Ekranda numara yok toplam sayaç yok bunlar olsa teşvik edici olurdu.

Barışın konuşmaları duyuldu yüksek meblağ bağışlamak isteyenler bağlanmak istiyor bağlantılarda sorun var... Yayın ne kadar sürecek bilmiyorum ama düzeltilmesi lazım yoksa elimize yüzümüze bulaştıracağız gibi duruyor.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi Samet Ç

150 milyon toplasak kardır bayağı amatör yayın fenerinki de amatördü ama bu kadar da değildl.
[ Son Düzenleme: 09 Ağustos 2020, 22:52:41 Samet Ç ]