2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

hasankale, Samet Ç, Cihan1903, gokhans, Necmi, Akil Emre, OnurG, doganay, Renton, Sefa Kara, BlackEagle16, Özgür Gültekin, Gökhan Kurt, kartal meriç, sEuL, COB, mayguntr, İsmail Özyurt, murat, golazokartal, CemMert, Sinan66, Serdar3444, pinehitman, Yancos, Umutcan Kaya, admsngl898 ve 120 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 62239 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

Sabah Talisca yazdığımda para hesabındannyürüyenler ne oldu Maurinho ismi çıkınca hemen Rrrr

Çevrimiçi levitate

hahahah som altından yapılmış sıralar felan
kitap ücreti 5 milyon tl

aklıma sert bi şaka geldi ama dava falan yeriz yapmicam :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

• Toros Kartalı
  • *
  • Bugün, 22:07:28
  • ADANA
  • Sword of Damocles - Doyumsuz Duyumcu
İyi para bu paraları hocaya verip 3 milyonluk transfer kovalama işine girmeyiz umarım bu arada Mourinho tutarsa bu işten en karlı çıkacak olan adam Hüseyin Yücel
Bence boşa çıkan isimli topçuları toplarız Morinho çekersek  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Hüseyin Yücel bizim Aziz Yıldırımımız olmaya çalışıyor galiba🤔🤔

Çevrimiçi Samet Ç

Bence boşa çıkan isimli topçuları toplarız Morinho çekersek  :tabe:
Lukaku ister

Çevrimiçi MUSTAFA_

• Toros Kartalı
  • *
  • Bugün, 22:11:40
  • ADANA
Lukaku ister
Çıkan isimlere, görüşüldüğü söylenen isimlere bakıyorum ve domino taşları devriliyor teker teker  :ebebe: Morinho işi şaka olmayabilir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Lukaku ister
Herşeye hazır olmak lazım Di Maria felan Mou gelirse çocuk oyuncağı

Çevrimiçi Talisca1903

Çıkan isimlere, görüşüldüğü söylenen isimlere bakıyorum ve domino taşları devriliyor teker teker  :ebebe: Morinho işi şaka olmayabilir  :tabe:
işte böyle Dağ 2 filminde Bekir sahnesi geldi aklıma😎😎😎

Çevrimiçi Sefa Kara

Nasıl şaka olsun ki 2.başkan acıklama yapmış mac sonu gidip haftaya yüz yüze görüşeceklermiş mali konuılar konusulmus büyük ihtimal gelecek ama bence çok yanlış bir tercih umarım yanılırım.

Çok iyi kadro kurup lukaku,hermosa vs. kötü bir hoca tercihi yüzünden sezonu çöpe atacağız gibime geliyor inşallah yanılırım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

• Toros Kartalı
  • *
  • Bugün, 22:18:18
  • ADANA
Nasıl şaka olsun ki 2.başkan acıklama yapmış mac sonu gidip haftaya yüz yüze görüşeceklermiş mali konuılar konusulmus büyük ihtimal gelecek ama bence çok yanlış bir tercih umarım yanılırım.

Çok iyi kadro kurup lukaku,hermosa vs. kötü bir hoca tercihi yüzünden sezonu çöpe atacağız gibime geliyor inşallah yanılırım.
O kadar iyi oyuncuları getirip başarısız olmak zor olsa gerek. Belki kazanamayız ama kaybetmeyiz. Ben de umutlu değilim ama vasatlık bu sene bizi nereye getirdi. Bu seneyi bize unutturmaları lazım vaatlerini gerçekleştirmek için.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

O kadar iyi oyuncuları getirip başarısız olmak zor olsa gerek. Belki kazanamayız ama kaybetmeyiz. Ben de umutlu değilim ama vasatlık bu sene bizi nereye getirdi. Bu seneyi bize unutturmaları lazım vaatlerini gerçekleştirmek için.
bu sefer biraz abarttılar sanırım bir Talisca Mitroviç için fit olurdum artık kesmez alın ne alıyorsanız

Çevrimiçi gokhans

Net bir morinho incelemesi :)) defans oynatır diyenler özellikle izlesin :))

https://www.youtube.com/watch?v=VY4-0TBQtL0&ab_channel=K%C4%B1saPaslar
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Sefa Kara

Çevrimiçi Talisca1903

Mou gelirse İleri lukaku çekeriz artık

Çevrimiçi gokhans

Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

• Sistem Yöneticisi
  • *
  • Bugün, 22:36:14
  • İstanbul
  • Toki Değil Alın Teri...
    • Beşiktaş Arena
çüşşş

ne kolejmiş be kardeşim öğrenci başına 1 m euro mu alıyorsunuz
önceki abd seçimlerinde trumpa bile sponsor oldular ne koleji bunun babasıydı sanırım şimdi abd de başlamıştır seçim çalışmasına bunlar başka boyutta

Çevrimiçi Samet Ç

Ben Schmidt'i istiyordumda adam Bayern'in teklifi kabul etmemiş :D

Çevrimiçi Talisca1903

Sabah ben Talisca yazınca parası çok nasıl olacak 4-5 adam alırız yerine diye yazanlar
Maurinhı gelecek  30 milyonluk denilince nasıl da rüzgara göre esiyorlar yahu
Şu operasyonu Adalı yapsa yada dedikodusu çıksa yerin dibine sokacaklar şimdiden güzelleşmeye başlamış ne kadar da tutarlısınıZ bravo
Neyse kim gelirse gelsin en azından Şu rashica ox gibi yarımyamalakları izlemeyiz en azından büyük oyuncular alalım

Çevrimiçi Necmi

• Sistem Yöneticisi
  • *
  • Bugün, 22:39:46
  • İstanbul
    • Beşiktaş Arena
Morinho gelirse transferde beklenti çok yükselir

Çevrimiçi Talisca1903

Morinho gelirse transferde beklenti çok yükselir
Olumlu

Çevrimiçi Necmi

• Sistem Yöneticisi
  • *
  • Bugün, 22:41:12
  • İstanbul
    • Beşiktaş Arena
Sabah ben Talisca yazınca parası çok nasıl olacak 4-5 adam alırız yerine diye yazanlar
Maurinhı gelecek  30 milyonluk denilince nasıl da rüzgara göre esiyorlar yahu
Şu oprerasyonu Adalı yapsa yada dedikodusu çıksa yerin dibine sokacaklar şimdiden güzelleşmeye başlamış ne kadar da tutarlısınıZ bravo
Neyse kim gelirse gelsin en azından Şu rashica ox gibi yarımyamalakları izlemeyiz en azından büyük oyuncular alalım
parayı biz vermiyoruz 🤔

Çevrimiçi Talisca1903

parayı biz vermiyoruz 🤔
iyi ya ne demeye hemen karşı çıkılıyor o zaman bak minareyi çalan kılıfını hazırlamış taraftarız biz muhasebeci değil demek ki oluru varmış
Buradan devam

Çevrimiçi Necmi

• Sistem Yöneticisi
  • *
  • Bugün, 22:47:19
  • İstanbul
    • Beşiktaş Arena
iyi ya ne demeye hemen karşı çıkılıyor o zaman bak minareyi çalan kılıfını hazırlamış taraftarız biz muhasebeci değil demek ki oluru varmış
Buradan devam
morinhonun geldiği durumda 100 m den aşağı transfer bütçesi olmaz o parada bizde olmadığına göre himmet mimmet olacak birşeyler

Çevrimiçi Talisca1903

morinhonun geldiği durumda 100 m den aşağı transfer bütçesi olmaz o parada bizde olmadığına göre himmet mimmet olacak birşeyler
himmet mimmmeti bilmem iyi takım kurulacak artık yoksa ağzından 30 milyonluk hocayı çıkarmazlardı

Gedson musrati mert tutup geri kalanını satalım (muçi ve Semih’te dahil) çok daha iyilerini çekeriz madem para sağlam😎😎😎

Etiketler: