2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 310 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11321743 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı onder23

gomez e 3.5m veriyorduk o parayı mathieu ve adriano ya verirsek cenk 'i de 1. forvet yapabiliriz.
İlla forvet düşünülüyorsa eren derdiyok da düşünülebilir.

Çevrimdışı Berat

Mario Gomez'e de üzüldüm o ayrıda Cenk Tosun'un yedeğinin Mustafa Pektemek olduğunu düşünmek.

Ömer yedeği.

Çevrimiçi Savaş

Ülke tam Balotelli'lik şuan. Tam deli işi zamanlar yaşıyoruz, tam Balotelli'ye göreyiz.

Bu deli gelsin bari.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Jukebox

Yaşım 17, benden büyük abilerimin Beşiktaş'ın büyüklüğünü kavrayamadığını düşünüyorum.
Tamam bende çok seviyorum Gomez'i hatta harçlıklarımla gittim formasını aldım ancak fazla karalar bağlamamak gerekir.

Çevrimdışı Arena_

Ömer yedeği.

Cenk sakatlığında ne olacak orası da ayrı tabi. Ömer le çıkarız CL maçlarına. Lig bir şekilde giderle umarım CL'de madara olmayız.

Çevrimdışı mylife1903

Ülke tam Balotelli'lik şuan. Tam deli işi zamanlar yaşıyoruz, tam Balotelli'ye göreyiz.

Bu deli gelsin bari.

Hep diyorum balotelli diye, o adam bizim ulkede en normal insan olur bizim camiada zaten normal adam yok, balotelli burda goze bile batmaz.

Çevrimiçi Paletli Vinç

Mario dan gelicek bonservis bedeli güzel olsada biraz moralimiz düzelse. Geliyor değilmi yarısı bize?

Çevrimiçi ask1903

Amma karartmışsınız enseyi. Bir şey olmaz. Cenk düzenli oynasın benzer bir performans gösterecektir.(Mario'nun performansına) Sosa'nın yerine adam bakmak lazım. Ben en çok Şenol Güneş'e güveniyorum. Güzel olacak bu sezon.

Çevrimdışı cursedofdragon

Sadece Gomez değil Sosa'da gitti kalsa bile gitti bu kafayla performans göstermez. Savunma GG hariç yok. Cenk o istatistiğin çoğunu Tr kupasında yaptı zaten bir tane büyük maçı yok gol attığı sonradan girip gol atmak önemli değil golün değeri önemli. Öyle bir gol sadece Akhisar'a karşı attı. Ayrıca Cenk olsa ne olacak bir sakatlansa forvete Süreyya ağabeyi koyacağız herhalde back up olarak. Şu an durum oldukça kötü.

gollerin çoğunu ziraat kupasında attı demişsin kupada attıgı gol 7 ligde attığı 8 :)

Önemli gol olarak bir çok var :) Akhisar,gs tek tek bütün maçlara bakabilirsin :)

Ayrıca adam fıstık gibi başladı lige mersin maçıyla hat-trick yaptı 2.-3.cü maçında kesik yedi şenol hocadan gomez'i kazanmak adına o gazla devam etse belkide cenk tosun 30 gol atıcaktı bilemezsin :)

Ayrıca bu adam bu sene oyuna sonradan giripte katkı veren tek oyuncu ligimizde. :)

Yedeği yok diyorsunda ömer şişmanoğlu var :)

Çevrimdışı Turco

Felaket senaryoları üretmeye başlamayın hemen lütfen.

Senaryo mu ? Dolar şu an 3.10 seviyelerinde ve kredi notumuz iki basamak düştü. Sadece kurdan dolayı zararımız milyonlarca TL olacak.

Biz daha felaket görmedik ama göreceğiz. Futbolculara yapılan maaş ödemeleri euro üzerinden olduğu için kulübün bu işten ne kadar zarar edeceğini var sen hesapla. Gelirin TL ama giderin EURO nasıl olacak o iş ?  Senaryo falan değil 7'den 70'e bittiğimizin resmidir bu.

Çevrimiçi Samet Ç

Balotelli'y alalım bari.

Çevrimdışı Berat

Mario dan gelicek bonservis bedeli güzel olsada biraz moralimiz düzelse. Geliyor değilmi yarısı bize?

%40

Çevrimdışı canU

Beyler durum harbiden ciddi. Böyle yok Gomez'e üzülmeyelim değil olay. Normal şartlar olsa giderse gitsin denecek durum var. Şuanda belli ki yabancılar korku içerisinde. Bu saatten sonra yüksek profilli biri imkanı yok gelmez.

Bizim genç yetenekli patlamaya hazır birilerini bulmamız lazım. Onun için de scouting ekibine görev düşüyor dicem de umutlu değilim. İnşallah toparlarız ama sosa, gomez ve muhtemel atibanın gitmesi bizi bitirir.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Yaşım 17, benden büyük abilerimin Beşiktaş'ın büyüklüğünü kavrayamadığını düşünüyorum.
Tamam bende çok seviyorum Gomez'i hatta harçlıklarımla gittim formasını aldım ancak fazla karalar bağlamamak gerekir.

Kardesım Pektemek-almeida- Ba'lardan sonra Gomez geldi takıma.
Her Besıktaslı'nın hayalındekı forvetti Gomez. 4/4 lük.
Sonuc olarak taraftar bağrına bastı , gözlerımızın pası silindi. Tabi ki üzülcez.

Çevrimiçi KAP

Arkadaş bi bizim yabancıların mı canı tatlı? Diğer takımlardakilerde tık yok. Sosa+Gomez in telafi edilmesi lazım Tolgay haberi de çıktıysa nasıl toparlanır bilmiyorum. Ama her şeye rağmen şu ligde yaparız bi şeyler.
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu sene lige odaklanalım. Elimizde lig için yeterli kadro var. Bu arada kıyasladığınız rakiplerin doğru dürüst hücum oyuncusu yok. Sıkıntıya gerek yok sadece 4 transfer lazım. Defansı iyi kurarsak zaten gol yemeyiz. Gol yemezsek Gomez in attığı bir golü çıkın 3 gol atacağımıza 2 gol atarız. Gol yemeyiz. İş bu kadar basit. Ancak Şenol Güneş etkisini de unutmamak lazım

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MrtBlgc

Zaten sinirden ne yapacağımı bilemıyorum birde şuna prim verenler var ayar oldum arkadaş kandırılmayı ne kadar çok seviyorsunuz. Adam oturduğu yerden sallıyor bişeyler böylelerine prim vermeyin illa atalım mı bunları

yalnız sıkıldım ben sizin bu prim yaptırıyor söylemlerinizden. kimsenin prim verdiği falan yok ! adam yazdı işte 1-2 saat evvel kapandı o iş diye
ben de yazdım buraya. bu seni niye bu kadar rahatsız ediyor ki ? burası transfer forumu, 50 çeşit hesaptan 50 tane paylaşım yapılıyor burda hergün.
kimse bu tarz paylaşımlar yaparken burda yüzde yüz doğru, kesin doğru demiyor, ben de hiç demedim. Yeter artık ya !
Herkesin takip ettiği güvendiği hesaplar var, ben yeri geliyor raskolnikov da koyuyorum buraya, cihan lazoğlu da , artspor da, btd de !
belki bu hesapların alayı kolpa, primci ama bu başlığın zaten amacı bu. insanlar doğru ya da yanlış twitterda orda burda okudukları duyumları buraya ekliyor.
kabak tadı verdiniz ya artık resmen !

Çevrimdışı cursedofdragon

gomez e 3.5m veriyorduk o parayı mathieu ve adriano ya verirsek cenk 'i de 1. forvet yapabiliriz.
İlla forvet düşünülüyorsa eren derdiyok da düşünülebilir.

ne erenmiş ya adam fenerli fenerli :)

Ailesi şükrü saraçoğlu stadında maç izledi :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

%40
15 milyon a satılsa çok iyi birini alabiliriz...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

gollerin çoğunu ziraat kupasında attı demişsin kupada attıgı gol 7 ligde attığı 8 :)

Önemli gol olarak bir çok var :) Akhisar,gs tek tek bütün maçlara bakabilirsin :)

Ayrıca adam fıstık gibi başladı lige mersin maçıyla hat-trick yaptı 2.-3.cü maçında kesik yedi şenol hocadan gomez'i kazanmak adına o gazla devam etse belkide cenk tosun 30 gol atıcaktı bilemezsin :)

Ayrıca bu adam bu sene oyuna sonradan giripte katkı veren tek oyuncu ligimizde. :)

Yedeği yok diyorsunda ömer şişmanoğlu var :)
Öyle diyorsan öyledir. Zaman herşeyi gösterir forvet alınmazsa.

Çevrimiçi Savaş

Hep diyorum balotelli diye, o adam bizim ulkede en normal insan olur bizim camiada zaten normal adam yok, balotelli burda goze bile batmaz.
Valla şaka maka kanlar uyuşursa patlamaya yer arıyo zaten bu deli. E biz de normal olmadığımıza göre tutar mı tutar.

Bi baba izledik, bi cha cha izledik, bi de deli izleyelim bakalım nasıl olcak. En kötü renkli maçlarında 2 renklinin bacağını verir eline napak.

Çevrimdışı Berat

ne erenmiş ya adam fenerli fenerli :)

Ailesi şükrü saraçoğlu stadında maç izledi :)

Beşiktaş Kasımpaşa maçı sonrası dedikleri var bir de.

"Hayatımda bu kadar yorulduğumu hatırlamıyorum."

Çevrimdışı Çağatay

Bu sene ligi kimin kazanmasindan önce
Ligin kalitesi yerlerde gezecek
Sadece bizde degil digerlerinden de gidiyor topcular hakli olarak
Siz ukrayna da top oynasaniz o olaylardan sonra gitmek istemez miydiniz
Ne yapalim şu saatten sonra yapacak birsey yok en azindan yerlilerimiz iyi diyebiliyoruz.
Yabanci transferinde ise artik isimiz Allaha kalmış. 
Elimizde para olupta kimseyi alamayabiliriz de. Yani istedigimiz adamlar gelmezse antin kuntin birilerini almazlar sanirim

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimiçi Paletli Vinç

15 milyon a satılsa çok iyi birini alabiliriz...

15 verirlermi ki 10u geçmez bence fiorentina 7 istiyor diye haber vardı

Çevrimiçi MUSTAFA_

SON DURUM:

1) Mario Gomez'den dün mesaj geldiğini, eşinin Istanbul'a gelmek istemediğini ve caresiz kaldiğini belirtmiştim. Yok Fiortina fazla para istiyor haberleri doğru değil. Sorun Gomez Ailesinde. Fiortina ile bir sorun yok. Son Karari bekliyoruz hepimiz.

2) Kolarov'da her şey tamamdı. Yönetim biraz daha bekletelim daha uyguna aliriz Düşüncesine sahipti. Bu son yaşanan olaylardan ve Darbeden sonra Oyuncu korkmuş ve kararini tekrar gözden geçirmek istemiş. Bir kac gün içerisinde son Kararini iletecek. Keşke 500.000 fazla verseydikte bekletmeseydik.

3) Ahmet Bulut'un 2 gün önce Barcelona'ya gittiği doğrudur!

4) Gomez'den ve Kolarov'dan gelen son yanıtlara göre Alternatiflerede yöneldik. Şuan bekliyoruz.

5) Jose Sosa konusunda yeni bir Teklif olacak. Eğer Başkanimiz Fikret Orman teklifi beğenirse istediğimiz seviyelere gelirse o rakam Takımdan gidecek.

6) Şuan Transferlerde sakiniz evet..ama yakinda Transferlerimiz üst üste açiklanacak ve herkes mutlu olacak. Bu Takima ve Yönetime güvenin.

Eğer BTD nin yazdıkları doğruysa yönetimi tebrik ediyorum. Şimdi tam anlamıyla menajerlerin eline düştük demektir.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: