2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 269 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11320776 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı can1903

Gerçek süper Mario Balotelli gelsin. Risk budur
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Arena_

Al getir balotelliyi gör bak en az 20 gol atar

M.Mansız

Kariyerinde ne zaman 20 gol atmıs ki. 5 para etmez sirk palyacosu Balotelli

Çevrimdışı mylife1903

Al getir balotelliyi gör bak en az 20 gol atar

M.Mansız
Usenmedim actim baktim taaaa 31martta yazmisim balotelli adini, tam alinabilecek, gercekci hedef, ariza mi evet double ariza herif ama heyecan yaratir, formasi satilir. Ben yazdigimda infial olmustu ama baska secenek yok bizi anca balotelli kurtarir birbirimizi iyilestiririz, mantik evliligi.

Besinci hafta soyle bir tane 90. Dakikada gsye sokusturup ayni gol blanka gol sevincini vodafone arenada yaptiginda pascal sonrasi butun forvetler unutulur.

Dunyanin en karizmatik gol sevincine sahip adam.

Çevrimdışı Türkay

Remy gelsin madem hem kanat da oynuyor ve Cenk Tosun da daha fazla forma şansı bulur.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Arena_

Remy gelsin madem hem kanat da oynuyor ve Cenk Tosun da daha fazla forma şansı bulur.

Eldekileri tutmasınları basarsınlarda transfer sonrası

Çevrimdışı mylife1903

Eldekileri tutmasınları basarsınlarda transfer sonrası
Rvp idmanlara cikmiyormus, diyolla

Çevrimdışı AigleBordeaux

Gomez ve Sosa'nin anlatiklari hikaye. Bu ulkede bunlar gelmeden de vardi. Adamlar korkak ikisi buldu yazin iki kulup bizi kandiriyorlar. Bu ulkede hangi zengin oldu bu olaylarda. Ve Ulkede tek sizmisiniz oynuyan yabanci oyuncular. Burasi Besiktas , çok ozlerler burayi.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

%40 değil %50
Hayır %40..

Eger Gonez bizde kalip biz satsaydik ozaman %50 si bizimdi

Ama Fio satacagi için %40 i bizim @cursedofdragon
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Türkay

Bu da olabilir ama gelmez

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı mylife1903

O degil de demba nezamana iyilesir, geri mi getirsek eneramo vol2

Çevrimdışı can1903

Gomez'den alacağımız pay %30.

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Onur Küçük

Usenmedim actim baktim taaaa 31martta yazmisim balotelli adini, tam alinabilecek, gercekci hedef, ariza mi evet double ariza herif ama heyecan yaratir, formasi satilir. Ben yazdigimda infial olmustu ama baska secenek yok bizi anca balotelli kurtarir birbirimizi iyilestiririz, mantik evliligi.

Besinci hafta soyle bir tane 90. Dakikada gsye sokusturup ayni gol blanka gol sevincini vodafone arenada yaptiginda pascal sonrasi butun forvetler unutulur.

Dunyanin en karizmatik gol sevincine sahip adam.
Balotelli , Beşiktaş'a uyacak bir futbolcu değil. Büyük takım oyuncusu stratejik düşünebilmeli , her ayrıntıyı iyi planlayıp uygulayabilen bir oyuncu olmalı . Duygularının akışına bırakmamalı kendisini . Duyguları,  akıl ve mantığının önüne geçmemeli büyük takım oyuncusunun . Balotelli belki baş altı takımda onu anlayan bir hocanın destek veren camianın içinde tekrar parlayabilir ama Beşiktaş bu durumda onun için en uygun tercih olmayacaktır. Hele hele ileride 1. tercih olarak düşünülüyorsa çok yanlış bir tercih olacaktır.

Çevrimdışı mylife1903

Hayır %40..

Eger Gonez bizde kalip biz satsaydik ozaman %50 si bizimdi

Ama Fio satacagi için %40 i bizim @cursedofdragon
Ben de boyle biliyorum.
6-7ye anca satarlar 3 civari gelirse iyidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Gomez ve Sosa'nin anlatiklari hikaye. Bu ulkede bunlar gelmeden de vardi. Adamlar korkak ikisi buldu yazin iki kulup bizi kandiriyorlar. Bu ulkede hangi zengin oldu bu olaylarda. Ve Ulkede tek sizmisiniz oynuyan yabanci oyuncular. Burasi Besiktas , çok ozlerler burayi.
Doğru her gün darbe oluyordu ülkede. Köprüye tanklarla çıkıyorlardı da bizden gizliyorlardı. Gündemi takip etmiyor musun evladım? Darbe girişimi oldu darbe?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Gomez in eksikliğinin ne demek olduğunu kritik maçlarda derbilerde anlayacaksınız seneye. Cenk tosun la olmaz o işler derbilerde..
malesef öyle,  4 derbide 4 gol ve 9 puan, böyle maclari genelde gomez gibi üst düzey topcular kazandirir.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Serhat Akkaya

O degil de demba nezamana iyilesir, geri mi getirsek eneramo vol2
1.5 sene yok diyorlar
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Balotelli , Beşiktaş'a uyacak bir futbolcu değil. Büyük takım oyuncusu stratejik düşünebilmeli , her ayrıntıyı iyi planlayıp uygulayabilen bir oyuncu olmalı . Duygularının akışına bırakmamalı kendisini . Duyguları,  akıl ve mantığının önüne geçmemeli büyük takım oyuncusunun . Balotelli belki baş altı takımda onu anlayan bir hocanın destek veren camianın içinde tekrar parlayabilir ama Beşiktaş bu durumda onun için en uygun tercih olmayacaktır. Hele hele ileride 1. tercih olarak düşünülüyorsa çok yanlış bir tercih olacaktır.
Risk buyuk, cok buyuk hemide ama ya tutarsa

Çevrimdışı mylife1903

Doğru her gün darbe oluyordu ülkede. Köprüye tanklarla çıkıyorlardı da bizden gizliyorlardı. Gündemi takip etmiyor musun evladım? Darbe girişimi oldu darbe?
Tatbikat desek @Serhat Akkaya, kagitta imzalatirlar birine tatbikattir hesabi, hani yersen

Çevrimdışı mylife1903

1.5 sene yok diyorlar
Ufff cokmus seneye devre arasina kamp yese belki kendine gelir olacak 34 yasinda, yok mustafa bile daha saglam suan dembadan

Çevrimdışı Arena_

Transfer sezonun başında tek eksiğimiz kale, stoper, sol bek diyorduk, Geldiğimiz nokta oldukça düşündürücü. KAP'ın gelmemesi yada ortada doğru dürüst ismin olmaması daha da manidar. Taraftarın tek umudu Şenol Güneş olmuş. Kısa sürede umarım bu felaket atlatılır diyeceğim ama inşallah.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Seneye bonservisini de alıp bize gelmek ister mi ister buna şaşırmam. Quaresma döndüyse herkes döner bu takıma geri o yüzden çok sövmesin taraftar :D
İlla bi yerden çakacan adama dimi :akuma: :vur
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Onur Küçük

Risk buyuk, cok buyuk hemide ama ya tutarsa
Bu riski almaya değmez . Zamanında Batuhan riskini tekrar almamız gibi. Sana pozitif geri dönüşü çok zor aldığın bu riskin , götürüsü de çok olacaktır beklentilerin gerçekleşmemesi durumunda.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Tatbikat desek @Serhat Akkaya, kagitta imzalatirlar birine tatbikattir hesabi, hani yersen
En büyük tatbikat girişimim kara kuvvetleri tatbikaydı. Personel subaylığı yazıcısı adamı tam teçhizatlı 5 km adana da 50 derece sıcaklıkta koşturmuşlardı. 60 kişilik bölükten 7 kişi tamamlamıştı :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı abdusta

Bir kötü senaryo

"Gomezin Fiorentada devam kararı alması "

saygılar

Olay su gomez bonservisle satisi veto edecek
fiorentino mecburen yuksek ucretten kurtulmak icin kiralamayi devreye sokacakki bu durumda istedigi takima gider . Seneyede elinde bonservis kendi bonservisini pazarlar bu sekilde buyuk bir avrupa sehrinde esiyle mutlu yasarlar

Saygilar

Çevrimiçi KAP

Her şeye rağmen biz şu kadroyla Arsenal'e kafa tutmuştuk en azından Çanakkale Geçilmez e bağlayabiliriz CL'de .

hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Etiketler: