2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 386 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11323685 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Berat

Yönetimden tek isteğim takımı lig şampiyonluğuna konsantre etmesi.

Çevrimdışı Ersoy

Yönetimden tek isteğim takımı lig şampiyonluğuna konsantre etmesi.
Takım yok ki ortada

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi Samet Ç

Cl'den hiçbir şey beklemiyordum zaten ben. Önemli olan ligde şampiyon olmak. Şu durumda o da zor.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Takım yok ki ortada

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ba gitti, Gomez  Geldi.

Bekleyelim GÖrelim . Belki bir gömlek büyük forvet alırız.

Çevrimdışı cursedofdragon

Cl'den hiçbir şey beklemiyordum zaten ben. Önemli olan ligde şampiyon olmak. Şu durumda o da zor.

o kadar da değil :) Gomez gidince Beşiktaş bitti mi ? :)

Cenk tosun geçen sene sonradan oyuna girmesine rağmen 17 gol 6 assist yaptı :)

Çevrimdışı MrtBlgc

Dua edelim de çabucak nereye gidecekse gitsin Gomez bize de biraz para gelsin.

Çevrimdışı mehmetkorfez

Şenol Güneş bırakırsa şaşırmam

Çevrimiçi Samet Ç

Ba gitti, Gomez  Geldi.

Bekleyelim GÖrelim . Belki bir gömlek büyük forvet alırız.
Suarez'i alıyoruz herhalde bir gömlek üstü derken ?

Çevrimdışı BlackEagle26

Zaten sinirden ne yapacağımı bilemıyorum birde şuna prim verenler var ayar oldum arkadaş kandırılmayı ne kadar çok seviyorsunuz. Adam oturduğu yerden sallıyor bişeyler böylelerine prim vermeyin illa atalım mı bunları

Çevrimdışı OrhanAker

Sol bek alın artık.
SOL BEK

Çevrimdışı Forza.55

herşey için teşekkürler.biz gidene küfür edenlerden değiliz,emeğe her zaman saygılıyız.katkısı çok büyük.. unutulmayacaksın.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Ülkenin mevcut durumunda gitmek istemesine kızamıyorum ama bu kadar oyalamasaydı keşke.

Yerine Cenk oynar mı? Oynar. 20-22 gol atar mı? Atar. Gomez gibi şampiyon yapar mı? Hiç sanmıyorum.

Sosa ve Gomez'den gelecek paralarla, belki bu kadar üst düzey oyuncular olmasa da, forvet, orta saha ve sol bek alınabilir, tek teselli bu.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Berat

Felaket senaryoları üretmeye başlamayın hemen lütfen.

Çevrimdışı Savaş

Beklentileye girmeyin arkadaşlar. Forvet geleceğini sanmıyorum. Cenk ile devam ederiz ki bence bir şansı hak ediyor.

Fakat sosa giderse bir adam şart. Brlki Oğuzhan'ı öne kaydırıp Bastian'ı ikna ederiz belli mi olur?

Gomez kayıp belki evet ama ben Cenk'e güveniyorum. Ayrıca CL için değil, şampiyonluk için konsantre olunmalı. Şu durumda CL'nin bize avantajı renklinin gruplara kalamayacağını düşündüğümüzden ekstra 15-20 milyon euro kafadan para olacaktır.

Karartmayın enseyi, birbirine alışmış Olcay, Oğuzhan, Cenk, Quaresma bize yeter Lig için.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Suarez'i alıyoruz herhalde bir gömlek üstü derken ?

Yok kardesım Dzeko , Pelle , falcao yada Bony olabilir =)

Çevrimdışı mylife1903

Cok bozldum simdi, moralim alt ut oldu sigara ustune sigara yakiyorum sinirden. Balkona ustum ciplak ciktim, sineklere sokturdum kendimi.
20 sene onceki halim olsa ana avrat kufur ederdim gomeze ulan boyle ulkeyi nerede bulacaksindan girer turkiyemizin dunyanin en guzel ulkesi oldugundan cikardim simdi herife agzimi acamiyorum.
Adam hakli ne diye gelsin.

Simdi yonetimin yapacagi olay su gidip balotelliyi kiralayacaksin baska yolu yok, remi memi balotellinin havasini vermez, taraftari atesleyecek bir tip balotelli

Çevrimiçi Samet Ç

o kadar da değil :) Gomez gidince Beşiktaş bitti mi ? :)

Cenk tosun geçen sene sonradan oyuna girmesine rağmen 17 gol 6 assist yaptı :)
Sadece Gomez değil Sosa'da gitti kalsa bile gitti bu kafayla performans göstermez. Savunma GG hariç yok. Cenk o istatistiğin çoğunu Tr kupasında yaptı zaten bir tane büyük maçı yok gol attığı sonradan girip gol atmak önemli değil golün değeri önemli. Öyle bir gol sadece Akhisar'a karşı attı. Ayrıca Cenk olsa ne olacak bir sakatlansa forvete Süreyya ağabeyi koyacağız herhalde back up olarak. Şu an durum oldukça kötü.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Sol bek alın artık.
SOL BEK
Önceliğimiz forvet ve orta saha oldu birden. Bu da ne kadar plansız yönetildiğimizin göstergesi. Transfer sezonu başladığından beri önceliğimiz olan bölgelere hangi transferleri yaptık? Bu arada kaybettiklerimiz töre gomez sosa. Satacaksan sat kalacaksa kalsın. Çekirge her zaman sıçramaz
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı canU

Yalnız durum çok kötü duruyor. bundan sonra kimse bony vs hayali kurması, remy bile olmaz. Darbe olmadan kolarov, kompany hayalleri vardı onlar da olmaz boşuna hayal kurmayın dedim artık onlar zaten imkansız.

İnanılmaz şanssız bir camiayız, bu kadarı olamaz yani. Şampiyon ol CL'de yarışacak ol, ülkede darbe olsun. CL'de başımıza kötü birşey gelmez umarım. Bu kadroyla sıkıntı yaşamadan elenelim 4. olup lige konsantre olalım, yeter ki rencide olmayalım.

Hayır gomezden para gelmezse ozaman yandık. O durumda önerim yemişim avrupada oynatamamayı diyip, eksiye düşüp bonservisle birini almak. CL'de Cenk oynar. Şuanda İsmail'in yerini bile dolduramayabiliriz. Gitmesine çok sevinmiştim, şimdi ne yapıcaz diye düşünüyorum. Fener büyük avantaj yakaladı transferi erkenden bitirerek. İnşallah orası da karışır gitmek isteyenler olur.

Çevrimdışı BlackEagle26

Erken davranmalıydık erken ! Fener hemen yaptı transferleri pazarlıkta yapalım ama son güne kadar da olmaz ki arkadaş yönetimi transferde başarılı bulmuyorum başarı tesadüf N'Doye alsaydık şampiyon olamazdık adam trabzonda 14 maçta 1 gol attı sanırsam. Bu ölücü politikamız yanlış .

Çevrimdışı Berat

Pelle Çin'e gitti, Falcao büyük ihtimalle devam edecek ki eşleşmelerde oynayacak.

Bir de profilinize yaşınızı girmeniz gerekiyor.

Çevrimiçi Samet Ç

Dzeko alamazsın Pelle Çin'e gitti Falcao'yu hiç alamazsın Bony ayrılmaya kalksa Epl'den 15-20 verecek çok takım çıkar bonservisine. Ayrıca Falcao haricinde o yazdığın oyuncuların hiç biri Gomez kadar iyi bir bitirici değil.

Çevrimdışı canU

Ayrıca transfer komitesinde Erdal Torunoğulları'na el çektirildiğinden beri hiçbir başarı göremiyorum, demek ki adam önemliymiş.

Çevrimdışı Berat

Şenol Hoca şu an dahi kafasında defans hattını kimlerle kuracağını düşünüyordur, yönetim öncelikle orayı bir bypass etsin.

Çevrimdışı Arena_

Mario Gomez'e de üzüldüm o ayrıda Cenk Tosun'un yedeğinin Mustafa Pektemek olduğunu düşünmek.

Etiketler: