27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş
27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş Tarih : 25.02.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı Hakemler : Atilla Karaoğlan - Cevdet Kömürcüoğlu - İlker Takpak -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 2994 defa] 27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

abuyu 11 atacaktı bu maç, maç kondisyonu bitik
africa kupasında nasıl oynadı
Bence kondisyon değil oynayan yerleri ağrıyor

Çevrimiçi Necmi

Muçinin kaç asistini yediler ya

Çevrimiçi sEuL

Masuaku orta açacak ceza sahasında bir tane beşiktaşlı yok cenk kötü abu cenkden daha kötü
Anlamak gerçekten zor, Semih çıkıyor rakip oyundan düşmüş zaten sok oyuna Mustafa’yı her maç 10-15 dakika yavaştan çocuğu hazırla. Ama çocuk Abou oynayacak diye kadroda yok.

Rebic bitik diyoruz ve kadroya almıyoruz. Sonra oyuna Abou ile Ghezzal’i sokuyoruz. Ne gereği var, bu adamlarda bitik - bari Bahtiyar’i erkenden oyuna alıp ilerde şans verseler ama Ghezzal”I çok beğeniyor heralde.

Abou girdiğinden beri gotunu kaldıramıyor yine, teknik ekip sahada yürüyen en az bir kişi olmalı diye düşünüyor sanırım.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

herif cidden belki cezalı olur diye kart veriyor
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mellfred

africa kupasında nasıl oynadı
Bence kondisyon değil oynayan yerleri ağrıyor
neredeyse oynamadı

Çevrimdışı mellfred

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kazandık ama hiçbir şey vaat etmeyen bir maç daha oldu. Geriye yaslan topu rakibe bırak oyunu bizim oyunumuz değil. Bu hoca sezon sonu gider.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı mellfred

bu arada hakem atilla karaoğlan ligde en beğendiğim dürüst hakemdir
kartları gayet hakkıydı colleye gösterdiği pozisyonu görmedim ama

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Mehmet57

Muci cok iyi oynamasina ragmen cocugun rahat 2-3 assitini yedi Cenk, Bahtiyar ve Abou.

Çevrimiçi uğur07

bakhtiyar da son dakika cezali oldu

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Ç

Umarım gs maçında orta sahayı Musrati - Bahtiyar - Muci yapar

Çevrimiçi Necmi

muci solda akıyor
zaten olayı bu merkezden sola kayıp oynuyor ve çok etkili oluyor çocuğu ilk maç direk sağda oynattılar
Bu hocalarmı futbolu bilmiyor bizmi bilmiyoruz bilemedim

Çevrimiçi sEuL

Umarım gs maçında orta sahayı Musrati - Bahtiyar - Muci yapar
Son dakika yakalayıp onada kart vererek cezalı duruma getirdi hakem.

Çevrimiçi Necmi

Kazandık ama hiçbir şey vaat etmeyen bir maç daha oldu. Geriye yaslan topu rakibe bırak oyunu bizim oyunumuz değil. Bu hoca sezon sonu gider.

araftayım şu an galibiyete sevineyimmi halimize üzüleyimmi bilemiyorum

Çevrimiçi Necmi

Muci cok iyi oynamasina ragmen cocugun rahat 2-3 assitini yedi Cenk, Bahtiyar ve Abou.
bir tanede semih yedi

Çevrimdışı mellfred

bu maç 5-6 ya gidip takımın moral toplaması gereken tipte bir maç
oyun çok kısır
sevmiyorum bu adamın oynattığı oyunu

Çevrimiçi Necmi

valla hakemden önce kendi oyuncumuzu sorgulayalım el o pozisyonda tam arkasındaki oyuncunun suratına vuruyorsa doğal çarpma olmaz maçın son dakikasında kart yiyorsan bu oturur sorgulanır

Çevrimiçi Samet Ç

Salih'e kaldık

Çevrimiçi Necmi

bu maç 5-6 ya gidip takımın moral toplaması gereken tipte bir maç
oyun çok kısır
sevmiyorum bu adamın oynattığı oyunu
iyide bu haliyle bile beşlik olurdu maç hocamı sahaya inip gol atacak burda hoca suçlanmazki ikinci yarıda kenarda aynı hoca vardı

Çevrimiçi Samet Demir

Top Musrati yada defans oyuncularındayken herkesin statik olarak ayağına top beklemesi hocanın dikkatini çekmiyor mu acaba. Hadi Cenki anladım vücudu tepki vermiyor diğer arkadaşların hareketli olması lazımki semihe falan boş alan bıraksınlar.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı İzmitlibjk

Beşiktaş ile ilgili genel bir degerlendirme yapmak istiyorum, sizinde bu konuda fikrinizi bekliyorum,
Renkli bir takım üzerinden anlatacağım;
galatasaray denen takımın sonraki sezon yapılanmasının çok zor olacağını düşünüyorum, büyük kontratları var ve oyuncularının pazarlayacak performansıda yok, boey bir istisnaydı. Sorunlarını gormuyor, gorselerde kabul edemiyorlar. Sırf adı var diye zaha harika onlar için ama aslinda bitik oynuyor. Okan buruk zaha ve tete için olumsuz rapor verse bile harekete gecebileceklerini sanmıyorum. Güçlü bir kadroları oldugunu dusunmuyorum, hakemlerin ittirmesi ile yol alıyorlar

Şimdi Beşiktaşıma gelirsek durum çok farklı.... Yeniden kadrö yapılanmasına çok müsait durumdayız. Takım için en mutlu oldugum konu bu, herkes kimin ne durumda oldugunun farkında. Hangi oyuncular ile yollar ayrılmalı gayet açık. Ben gelecek sezon için umutluyum ama güvendiğin kişi santos değil direk yönetim. Önce 7-8 oyuncu ile yolların ayrılması daha sonrasında ilk 11e nokta transferler bekliyorum, bu planlamanında şimdiden hazir oldugunu dusunuyorum ya da inanmak istiyorum. Cenk'in durumunu biz goruyoruz Samet aybaba gormuyor mu? Hic sanmiyorum. Cenk coktan basaksehirle gorusmeye baslamistir bile.

Basit. Gönderilmesi gerekenleri gönder. Dogru oyunculari transfer et. Güzel bir hava yakala ve şampiyon ol. Bunun olacagini hissediyorum.
[ Son Düzenleme: 25 Şubat 2024, 21:10:25 İzmitlibjk ]

Çevrimiçi levitate

BENCE bu maç o kadar kötü değildik...

Etiketler: