Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8364868 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

seninle hem fikirim dün geceden beri quaresma güzellemeleri yapıyor herkes
ama benim seyrettiğim en kötü quaresma performanslarından biri vardı dün gece
yemin etti çizgiden ayrılmam diye sürekli oraya pas istedi küstü el kol haraketleri
yaptı. Sürekli takımın moralini bozdu durdu. verilen pasların çoğunuda alamadı.
fazlada suç bulmuyorum o kadar uzun mesafe atılan pasları alabilmekde ayrı bir iş
kalkmış on metreye pas atamayan oziden 50 metreye pas istiyor :D
quaresmada barcada oynadığını falan sanıyor herhalde :bandit:
Kötüydü dün gece ama sıpa kötüykende çıkıyor asistini yapıyor işte :D
cenke yaptığı asisti yapabilecek kaç oyuncu var.
Akhisarın bütün atakları sağ kanadımızdan geldi Quaresma sayesinde, oyunun savunma yönünde neredeyse hiç yok adamda, resmen eli belde bekliyor top rakipteyken ama hücum anlamında da ondan daha verimli birisi de yok iki uclu boklu değnek..
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Necmi

Dün çok iyi fenerli bir arkadaşım inşallah gese şampiyon olur dedi. Önce bozuldum niye o şekilde düşündüğünü sorunca Gülme tuttu. Diyor ki gese şampiyon olursa Paraları çarçur eder, Beşiktaş olursa Beşiktaş'ı bir daha tutamayız. Adamları düşürdüğümüz hale bak. 😆😆. Aslında herkes Beşiktaş'ın Türkiye'nin en iyi yönetilen klübü OLDUĞUNU biliyor, en büyük korkuları Beşiktaş'ın tutulamayacak Güce ulaşması. İnşallah korktukları başlarına gelecek.
gelecek falan değil başlarına geldi bile bu güne kadar yapılanlar ffp mahkumu bir takımın yaptıkları
akşam sahaya çıkan takımın değeri 7 M€ idi. Korkmakta haklılar.
Ama korkunun ecele faydası yok direnemiyorlarsa tadını çıkartsınlar :D

Çevrimiçi underworld

gol atamayan , ortaları dışında asisti olmayan oyuncu benim için yeterli oyuncu değildir.   :ebebe: :ebebe:
[ Son Düzenleme: 20 Şubat 2017, 13:15:04 underworld ]

Çevrimdışı tangaz

seninle hem fikirim dün geceden beri quaresma güzellemeleri yapıyor herkes
ama benim seyrettiğim en kötü quaresma performanslarından biri vardı dün gece
yemin etti çizgiden ayrılmam diye sürekli oraya pas istedi küstü el kol haraketleri
yaptı. Sürekli takımın moralini bozdu durdu. verilen pasların çoğunuda alamadı.
fazlada suç bulmuyorum o kadar uzun mesafe atılan pasları alabilmekde ayrı bir iş
kalkmış on metreye pas atamayan oziden 50 metreye pas istiyor :D
quaresmada barcada oynadığını falan sanıyor herhalde :bandit:
Kötüydü dün gece ama sıpa kötüykende çıkıyor asistini yapıyor işte :D
cenke yaptığı asisti yapabilecek kaç oyuncu var.

babele yaptığı ve babelin kaleciye nişanlama becerisi! gösterdiği asisti daha fenaydı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Akhisarın bütün atakları sağ kanadımızdan geldi Quaresma sayesinde, oyunun savunma yönünde neredeyse hiç yok adamda, resmen eli belde bekliyor top rakipteyken ama hücum anlamında da ondan daha verimli birisi de yok iki uclu boklu değnek..
aslında hücum yönündede yoktu takım onun sayesinde on cenk sayesindede dokuz kişi oynadı
cenk ayağına gelen her topu kaybetti.
quaresma iyimi kötümü bir türlü çözemiyorum kutuya yaklaşıp alan daraltsın diyorum diğer taraftan
çizgide kalarak rakip defansı genişletiyor iki adamın gözü sürekli onda oluyor. yelpaze gibi açılmak zorunda kalıyorlar
yapması gereken yapamadığı gerektiği anda kutuya yanaşması onuda yapsa kusursuza yakın olacak
kusursuz olması için ayağına gelenide kaleye sokması lazım son vuruşta bir adam bu kadarmı kötü olur :D

Çevrimdışı benyv-

Bence 70'e kadar iyiydi o da, takım olarak Q7 de dahil 70'den sonra düştük. Q7 de 34 yaşında bu tempoyu 90 dk her maç kaldıramaması normal. Diğer takımlar gibi kendi sahamızda beklemiyoruz. Ama önümüzde Q7 ve Babeli yedekleyecek birinin olmaması gibi bir durum var. Bu apoel maçında da Bir tarafta Talisca, bir tarafta Aboubakar oynar bence. Dinlendirir hoca kanatları.

Çevrimiçi Necmi

babele yaptığı ve babelin kaleciye nişanlama becerisi! gösterdiği asisti daha fenaydı
evet Babelin yaptığını yapmakda ayrı bir yetenek gerektiriyor :D
dün gece rakip stoperlerden daha faydalı oldu akhisar için :bandit:
iki yüzde yüz pozisyonu harcadı tvde gösterdimi bilmiyorum tam bizim önümüzde
marcelonun kafaya çıkmasını engelledi hakemin penaltı vermesi lazımdı o pozisyonda :D
marcelo öyle bir döndü fırçaladıki aha dedim dalacak şimdi :D resmen bizi golden etti :bandit:

Çevrimdışı tangaz

aslında hücum yönündede yoktu takım onun sayesinde on cenk sayesindede dokuz kişi oynadı
cenk ayağına gelen her topu kaybetti.
quaresma iyimi kötümü bir türlü çözemiyorum kutuya yaklaşıp alan daraltsın diyorum diğer taraftan
çizgide kalarak rakip defansı genişletiyor iki adamın gözü sürekli onda oluyor. yelpaze gibi açılmak zorunda kalıyorlar
yapması gereken yapamadığı gerektiği anda kutuya yanaşması onuda yapsa kusursuza yakın olacak
kusursuz olması için ayağına gelenide kaleye sokması lazım son vuruşta bir adam bu kadarmı kötü olur :D

şu an faydalı olduğu husus bu adam marka topçu rakibi tedirgin ediyor ben rakip defans olsam bırakırım içerde kalırım nasılsa içeri girse atamıyor çizgide iken alanımı boşaltıp açılsam daha büyük risk olacak derim. ama bunu düşünecek defans bu coğrafyada yok :))) babelin gelişi ile cenk babel ön arka direk paylaşımı ile q7nin ortaları efektif hale getiriyorlar yoksa aslında bir numarası yok  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

Bence 70'e kadar iyiydi o da, takım olarak Q7 de dahil 70'den sonra düştük. Q7 de 34 yaşında bu tempoyu 90 dk her maç kaldıramaması normal. Diğer takımlar gibi kendi sahamızda beklemiyoruz. Ama önümüzde Q7 ve Babeli yedekleyecek birinin olmaması gibi bir durum var. Bu apoel maçında da Bir tarafta Talisca, bir tarafta Aboubakar oynar bence. Dinlendirir hoca kanatları.
tv den öylemi görünüyordu :D maç boyu bütün takımı yedi durdu.
akşam tam dayaklıktı. :bandit:

Çevrimdışı tangaz

evet Babelin yaptığını yapmakda ayrı bir yetenek gerektiriyor :D
dün gece rakip stoperlerden daha faydalı oldu akhisar için :bandit:
iki yüzde yüz pozisyonu harcadı tvde gösterdimi bilmiyorum tam bizim önümüzde
marcelonun kafaya çıkmasını engelledi hakemin penaltı vermesi lazımdı o pozisyonda :D
marcelo öyle bir döndü fırçaladıki aha dedim dalacak şimdi :D resmen bizi golden etti :bandit:

marcelo tam dalacaktı babel kafayı öne eğip dönünce bu da döndü gitti ama 3 adım gittikten sonra söylenmeye dewam etti o söylenme anında size sırtı dönüktü görmemişsinizdir epey söylendi  :lol:

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Şubat 2017, 13:26:49
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
atiba çıktı 15 dakika akhisar izledik.
maaşşallah atiba 3 kişilik bir bölgeye hükmediyormuş :oha:
[ Son Düzenleme: 20 Şubat 2017, 13:28:20 ahmetemre ]
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi Necmi

şu an faydalı olduğu husus bu adam marka topçu rakibi tedirgin ediyor ben rakip defans olsam bırakırım içerde kalırım nasılsa içeri girse atamıyor çizgide iken alanımı boşaltıp açılsam daha büyük risk olacak derim. ama bunu düşünecek defans bu coğrafyada yok :))) babelin gelişi ile cenk babel ön arka direk paylaşımı ile q7nin ortaları efektif hale getiriyorlar yoksa aslında bir numarası yok  :D
rakip olsan hayatta yapamazsın öyle bir oyuncuki orda onu orta yaparken rahat bıraksan her topu
milletin kafasına çarptırıp kaleye sokar :D ama direk sokamaz :bandit:
adam endirek topçu  :D
Birde işin ilginci çok zor şartlarda yaptığı ortalar çok daha etkili oluyor.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Abou Q7 den daha beter bana göre savunma anlamında, dün girdikten sonra topa bile basmadı bilmem statta mıydınız ama top ayağına gelince oynayan bir adam varsa takımda o bence Abou..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

atiba çıktı 15 dakika akhisar izledik.
maaşşallah atiba 3 kişilik bir bölgeye hükmediyormuş :lol:

g.inler maşallah bir kere bile rakip kovalamadı bir hamle yapmadı hatta o anlarda babel q7 cenk bakar hepsi eli belinde takılıyorlardı yediğimiz golden önceydi sanırım bir kontra yer gibiydik bizim yarı sahanın ortalarında oğuzhan baya bir fırça kayıyordu ileridekilere gelsenize lan ne poh yiyorsunuz orada der gibi

Çevrimiçi Necmi

marcelo tam dalacaktı babel kafayı öne eğip dönünce bu da döndü gitti ama 3 adım gittikten sonra söylenmeye dewam etti o söylenme anında size sırtı dönüktü görmemişsinizdir epey söylendi  :lol:
yok farkettim tribünde sırıtıyordum :D kızgınlığım geçtikten sonra :bandit:
söylene söylene 3-4 adım attı. Babel biraz tribünlere kendini kanıtlama derdinde sanırım
biraz heyecanlı

Çevrimdışı tangaz

rakip olsan hayatta yapamazsın öyle bir oyuncuki orda onu orta yaparken rahat bıraksan her topu
milletin kafasına çarptırıp kaleye sokar :D ama direk sokamaz :bandit:
adam endirek topçu  :D
Birde işin ilginci çok zor şartlarda yaptığı ortalar çok daha etkili oluyor.

:kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı tangaz

Abou Q7 den daha beter bana göre savunma anlamında, dün girdikten sonra topa bile basmadı bilmem statta mıydınız ama top ayağına gelince oynayan bir adam varsa takımda o bence Abou..

ayağına gelince diyorsun da onların bile 3te 2sini kaptırıyor tutamıyor tekniği gerçekten kötü stop kontrol işlerinde tekniği felaket kötü, 1-2 metre yanına gelenleri söylemiyorum bile onlara reaksyon verene kadar top 3 metre gerisine gitmiş oluyor. bu maç büyük hayal kırıklıklarım oldu kendisi hakkında.

Çevrimdışı benyv-

Q7 ile Babel'in yerleri mevcut kadroda tartışılmaz şu an. Ama turda avantajlı olduğumuz için onları dinlendirmek adına yapabileceği tek şek abou ile talisca veya da Ömeri oynatabileceğini söyledim. Bu arada TV'den herhalde top oynanan bölgeyi gösterdiğinden ileride eli  belinde gezenleri anlayamıyoruz. Q7'nin bilerek kapılan toplar için boş alanda bekliyor olması da muhtemeldir bazı pozisyonlarda.

Çevrimiçi Necmi

g.inler maşallah bir kere bile rakip kovalamadı bir hamle yapmadı hatta o anlarda babel q7 cenk bakar hepsi eli belinde takılıyorlardı yediğimiz golden önceydi sanırım bir kontra yer gibiydik bizim yarı sahanın ortalarında oğuzhan baya bir fırça kayıyordu ileridekilere gelsenize lan ne poh yiyorsunuz orada der gibi
son on dakika maçı kopartmışız giren oyuncular adapte olamadı oyuna
kendileride girerken hamle değişikliği olmadığını biliyorlardı idare etmeye girmişler edemediler. :bandit:
çok kötü düşünmemek lazım golü yediğimizde tribnümler dale çekiyordu zahmet edip yavaşlamadılar bile
şu daleyi ne zaman yapsak gol yiyoruz bütün tribünleri sahadan kopartıyorlar sanırım sahadakileride
sahadan kopartıyorlar. Dün tribünler çok kötüydü sahaya etki sıfırdı. tamamen lay lay lomla geçti.
çok fazla marş söyleyip tv lerden sesini çok daha fazla duyurunca tribün iyi olmuyor işte.
bu güne kadar en rahat oynayan rakibi yarattı tribünler baskı sıfırdı hakemede baskı sıfırdı. lehimize
tek düdük çalmadı. hatta quaresmanın düdükten sonra topa vurmasına öyle söylenildiki kapalıdan resmen
sanki rakip vurmuş taraftar kart istiyor gibiydi. erken gelen gol ve maçı kopartmak yaramıyor tribünlere
gevşiyorlar hemen akşam tribünler itse takımı ne son on dakikayı yaşardık nede skor 3 te kalırdı.

Çevrimiçi Necmi

biz onun özelliklerini kullanmayı bilmiyoruz işin gerçeği bu
bir tane pas haritası vardı önceki sayfalarda ilk yarı 270 küsur pas yapmışız ama hedefe yönelik
7 pas var diğerlerinin tamamı orta sahada yan paslar. abou oyuna girdiğinde takım geri yaslanmışdı.
ona derin toplar atılması lazımdı o kadar müsait anları vardıki önü açık ileriye topu depseler kopup gidecek
ama bizimkiler ısrarla orta sahada top çeviriyorlar. sahada oyuncularıda bayıltıyorlar tribünde taraftarıda
bayıltıyorlar. o kadar uzun sürüyorki bu paslaşmalar tribünler artık maçı bırakıp sohbete dalıyor :bandit:

Çevrimiçi Necmi

işin gerçeği takımdan hiç memnun değilim sahada ısıran bir takım yok.
çok rahatlar bence gereksiz derecede rahatlar mağlup duruma düştüğümüz an bile kendilerini sıkmıyorlar
takımda aşırı kendine güven var. Bu iyi olduğu kadar kötüde.
Kendine güvenen takım girer ablukaya alır fişi çeker sonrada rakiple eğlenir bunlar fişi çekmeden
rakiple eğleniyorlar.
İşin ilginç yanı bu rahatlığı tribünlerde kazanıyor. Nasılsa atarlar alırız diyor kimse mağlubiyeti aklının ucuna
bile getirmiyor. :bandit:

Çevrimdışı cursedofdragon

Sky Sports yorumcusu Merson:
Premier Lig'de maç olmayınca Türkiye Süper Ligi'ne göz attım, Beşiktaş'ın saldığı korku Conte'nin Chelsea'sinde yok

Çevrimdışı Serhat Akkaya

işin gerçeği takımdan hiç memnun değilim sahada ısıran bir takım yok.
çok rahatlar bence gereksiz derecede rahatlar mağlup duruma düştüğümüz an bile kendilerini sıkmıyorlar
takımda aşırı kendine güven var. Bu iyi olduğu kadar kötüde.
Kendine güvenen takım girer ablukaya alır fişi çeker sonrada rakiple eğlenir bunlar fişi çekmeden
rakiple eğleniyorlar.
İşin ilginç yanı bu rahatlığı tribünlerde kazanıyor. Nasılsa atarlar alırız diyor kimse mağlubiyeti aklının ucuna
bile getirmiyor. :bandit:
Abi o sorunun cevabı Gomez. O sahadayken böyle laubalik yapamıyordu kimse ben biraz ona bağlıyorum..
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Savaş

Akhisar maçı benim için gese derbisinden daha önemliydi. Hem moral hem de derbiye avantajlı ve rahat çıkmak açısından son derece önemliydi. Şükür ki kazasız atlattık.

Şimdi haftaya en kötü senaryoda yine lider kalacağız. Yenmemiz veya beraberlik halinde 2. sarışını da yarış dışı bırakacağız.

Ne olursa olsun deplasmandaki gese maçları zor olur, fakat avantajımız bu sefer stresli tarafın gese olacağı. Bu sebeple sabırlı ve sakin oynamamız lazım ki fener derbisinden takım ders çıkarmıştır diye düşünüyorum. Dakika geçtikçe stresi artan, taraftarı homurdanan gese pişmaniye gibi dağılacaktır. İşte o zaman darbeyi vuracağız.

Alırsak lig biter demem, çünkü daha 12 hafta ve 36 puan olacak fakat yolu bitirmeye az kaldı derim. Alamazsak avantaj yine bizde olur sorun olmaz.

Haftaya Başakşehirin Osmanlı deplasmanından da çıkabileceğini düşünmüyorum. Fenerin ise reaksiyon göstererek Antep deplasmanında kazanacağını düşünüyorum. En kötü iki takımla da puan farkı 4 kalır. Kazanmamız halinde ise sırasıyla 7-10-10 olur ki meşaleleri hazırlamaya başlayabiliriz o zaman.

Ölüm kalım maçı değil, böyle düşünerek ne biz strese girelim ne de takım strese girsin. Kazanmamız halinde denizi aşacağız, göl kalacak önümüzde. Kaybetmemiz halinde ise bu bir son değil.

Hayırlısı neyse o olsun, vurduğumuz gol olsun, Beşiktaş'ım şampiyon olsun!

Çevrimdışı benyv-

Evet bu rahatlık var ama şampiyonluk sonrası yine iyi geçen, bir sürü maç çevirdiğimiz bi sene bu hissiyat normal bence. Bunu anadolu takımlarına değil de, derbilerde yansıtsak işimize yarayacak. Sinirlenmeyip paniklemeyiz.

Etiketler: