28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor
28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor Skor : Beşiktaş 3-2 Bursaspor Tarih : 11.04.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Barış Şimşek Yayın : Lig TV

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor  [Okunma sayısı 102439 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Çevrimdışı karasevda

Çevrimdışı tangaz

Hahahah ciddimisin @tangaz abi  :D

ben alkollü direksyona geçmem, ama deneyen ve yırtan kişileri gördüm @Sarp
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı solar

Çevrimdışı tangaz

aha kadro belli oldu serdarkurtuluş 11de
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı RevivaL

Serdar ve Alexis kadroda diyorlar  :claps:

Çevrimdışı RevivaL

Takım stada giriş yapıyor  :super:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Serdar ve Alexis kadroda diyorlar  :claps:
İlginç

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Beck'in haftalardır süren formsuzluğu geçen hafta zirve yaptı. Serdar da Rize'yle oynanan hazırlık maçında takımın en iyilerindendi. Şenol Hoca adaletli davranmış.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Barış1903

Tolga, Serdar, Alexis, Marcelo, İsmail, Atiba, Oğuzhan, Sosa, Quaresma, Olcay, Gomez ilk 11'miz

Çevrimdışı Luccâ

aman kardeşim dikkat et yeneceğiz hiç sıkıntı yapma rahat rahat keyifle maçı izle  :)
Eyvallah inancım sonsuz zaten. Kaçar yolu yok :)

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Renton

2 tane bek oyuncusu yedekte olacağına tolgay arslan olsaymış tosicin yerine
See you in another life,brother.

Çevrimdışı eski inönü

madem Serdar'ı oynatıcaksın, atsana Beck'i sola be adam. Ama İsmail'den vazgecemiyor tabi  :akuma:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

madem Serdar'ı oynatıcaksın, atsana Beck'i sola be adam. Ama İsmail'den vazgecemiyor tabi  :akuma:
Valla ya iyi olurdu

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Blackmd1

Çevrimdışı Ersoy

Serdar 11 ?

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı tangaz

beck sağda da dökülüyordu solda bişey yapamazdı olması gereken tosiçi 11a atmaktı rize hazırlık maçında sedar aleksis marcelo tosiç dörtlüsü çok iyiydi üstelik bekler 1 gol 2 asistle oynamıştı...

Çevrimdışı tangaz

arkadaş bu aspor(TOPspor) ne kahpedirr yaa stad açılıyor şu saatte hala aleyhte haber yapıyor serpil hamdi tüzün açılışa çağrılmadı die...  :akuma:

Çevrimdışı can1903

Quaresma ya şov yapar ya çıldırtır.

Ozi ve Sosa resitali bekliyorum.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı mylife1903

@tangaz acayip burun var bizim trafik polislerinde hemen kokusunu aliyorlar. Ben cam suyuna vodka koyuyorum arabanin cami yikadim, diyorum. Vodka donmuyor ya

Senol hoca beni deli edecek gene. Internette berbat bugun bizde hava bozuk

Neyse bizim cocuklar ismaile biz sekil verdik, kimse merak etmesin, dediler

Çevrimdışı Ersoy

arkadaş bu aspor(TOPspor) ne kahpedirr yaa stad açılıyor şu saatte hala aleyhte haber yapıyor serpil hamdi tüzün açılışa çağrılmadı die...  :akuma:
İzlememek lazım su herifleri fbli olduklarını iyice belli ettiler zaten.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı mylife1903

Yaaa abi cok kotu haberlerim var simdi aradim bizim bratva, kafa kiyak sol beki sag bek anlamislar, esmer sakalli cocugu sarisin kose anlamislar becki almislar sabah erkenden @tangaz goruyor musun vodkanin yaptigini.
Ulan dedim adam demedi mi size rusca ben degil yok olmamak ismail, diye

Demis cocuk ama bunlar kil olmus iyice, ulan demisler ne kaciyon rusyadan almanyaya, al sana al sana girismisler beck'e.

Iste beck o yuzden kadroda yok

Hic bulasmayacaktik ustat bu evden aldirma olayina

Çevrimdışı LuceGel

Şenol hoca bazı arkadaşlara fena kızmış defans güven verir umarım.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı tangaz

@tangaz acayip burun var bizim trafik polislerinde hemen kokusunu aliyorlar. Ben cam suyuna vodka koyuyorum arabanin cami yikadim, diyorum. Vodka donmuyor ya

Senol hoca beni deli edecek gene. Internette berbat bugun bizde hava bozuk

Neyse bizim cocuklar ismaile biz sekil verdik, kimse merak etmesin, dediler

cam vodkası  :D güzel çözüm.

ben sana buradan aktarırım maçı, kadro ismail batırmazsa olması gereken kadro tandemde aleksis marcelo ikilisi doğru tercih oldu serdar sürpriz oldu ama doğru yaptı hoca beck dökülüyordu kaç haftadır.

Çevrimdışı COB

Tüylerim diken diken oluyor. Orada olanlar çok şansli.  Taraftar doldurunca içini nekadar da etkileyici oldu. TV başinda tir tir titriyorum.

Çevrimdışı tangaz

Yaaa abi cok kotu haberlerim var simdi aradim bizim bratva, kafa kiyak sol beki sag bek anlamislar, esmer sakalli cocugu sarisin kose anlamislar becki almislar sabah erkenden @tangaz goruyor musun vodkanin yaptigini.
Ulan dedim adam demedi mi size rusca ben degil yok olmamak ismail, diye

Demis cocuk ama bunlar kil olmus iyice, ulan demisler ne kaciyon rusyadan almanyaya, al sana al sana girismisler beck'e.

Iste beck o yuzden kadroda yok

Hic bulasmayacaktik ustat bu evden aldirma olayina

olsun ellerine sağlık @mylife1903  beck de geçen maçtan dayağı haketmişti zaten. birde toprak toprağı gurbette severmiş  :evillol:
senin ruslarda o hesap yakalamışlar rus kırmasını vermişler ayarı  :bandit:

Etiketler: