28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor
28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor Skor : Beşiktaş 3-2 Bursaspor Tarih : 11.04.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Barış Şimşek Yayın : Lig TV

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor  [Okunma sayısı 102490 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Çevrimdışı tangaz

oynamayanları eksikleri boşverin ve maç için rahat olun!

sivok oynuyormuş  :super:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

oynamayanları eksikleri boşverin ve maç için rahat olun!

sivok oynuyormuş  :super:
Abi bizde  de ismail oynuyor

Çevrimdışı mylife1903

Abi bizde  de ismail oynuyor

Ismail isi bende telaslaayin, benim cocuklar
Mac saatine hazirliyor ismaili.

Çevrimdışı RevivaL

Tolga - Beck - Alexis - Marcelo - İsmail - Atiba - Oğuzhan - Quaresma - Sosa - Olcay - Gomez

Çevrimiçi Renton

Stopere alexisi koy hocaa goz gore gore kafamıza sıkıyoruz neciple
See you in another life,brother.

Çevrimdışı tangaz

Ismail isi bende telaslaayin, benim cocuklar
Mac saatine hazirliyor ismaili.

@Mehmet Ali C. rahat ol o işi hallediyoruz  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Stopere alexisi koy hocaa goz gore gore kafamıza sıkıyoruz neciple

şenol güneş Beşiktaşın öz çocukları ismayl ve necipi oynatır ahde vefa falan

Çevrimdışı mylife1903

şenol güneş Beşiktaşın öz çocukları ismayl ve necipi oynatır ahde vefa falan
Ahde vefa ise rte oynasin abi. Baskan dedi ya

Ismail tamammis aksama cok farkli bir ismail seyredecegiZ. Ufak morluklar olabilir dedi bizim cocuklar ama fondoten suruyorlarmis

Çevrimdışı mylife1903

Abi simdi benim buyuk enistenin ablasinin komsunun arkadasinin dayisinin gorumcesinin erkak kardesinin birinci evliliginden olma kizindan olan oglunun okul arkadasinin babasi bizim sureyya abinin ilk okuldan sira arkadasinin ust komsusunun kizinin kocasinin halasinin gelininin babasiyla arkadasmis, bunun dedigine gore quaresmayi zor tutuyorlarmia tesislerde "birakin birakin beni, parcalarim" diye bagiriyormus, tosun pasadaki kucuk enisteye donmus quaresma, yesil renk gorunce sag ayagi atarlaniyormus.

Çevrimdışı tangaz

Abi simdi benim buyuk enistenin ablasinin komsunun arkadasinin dayisinin gorumcesinin erkak kardesinin birinci evliliginden olma kizindan olan oglunun okul arkadasinin babasi bizim sureyya abinin ilk okuldan sira arkadasinin ust komsusunun kizinin kocasinin halasinin gelininin babasiyla arkadasmis, bunun dedigine gore quaresmayi zor tutuyorlarmia tesislerde "birakin birakin beni, parcalarim" diye bagiriyormus, tosun pasadaki kucuk enisteye donmus quaresma, yesil renk gorunce sag ayagi atarlaniyormus.

diyorum işte ilk gol Karizmadan gelecek  :super:

Çevrimdışı tangaz

bugün sürüngenlere 5-6 atarasak varya bunların kuyruk acısı 50 sene çıkmaz hatta kuyruğu orda bırakırlar  :kop:

Çevrimdışı Özgür K.

PEKTEMEK;Allah seni iflah etsin.

Çevrimdışı Erdemm

inşallah gol bile yemeyiz ancak.. bir şeyi hatırladım..
bursa açılış maçında trabzon karşısında 7. dk da 2-0 yenik durumdaydı, maçı 4-2 kazandı..
bu maç bu stad bu atmosfer bu taraftar liderlik şampiyonluk hava..

kesin farklı kazanacağımız bir maç olacak gibi geliyor bana da.. hadi inşallah.. :)  :halay:  :halay:

Çevrimiçi Kapkarakartal

Tek temennim var Necip'in oynamaması.

Çevrimdışı rico_paşa

Ah be şimdi çarşı da olmak vardı. Bilet bulamadık ki. İlk golden ziyade kazanalım yeter şampiyonluk gelsin bu sene.
Beşiktaş'a adanmış hayatlar

Çevrimdışı Kartal39

Bu akşam kesinlikle kazanmamız gerken bir maç. Olası bir kayıpta yeni stadın psikolojik baskı unsuru olmasınıda kaybederiz taraftar arasında homurdanmalarda başlar. Oyuncularımızın ilk golü ben atayım isteğinden çok birbirlerine yardım ederek bir takım olduklarını ve bu stadda yenilmez armada olabileceklerini cümle aleme göstermeleri gerekiyor. Taraftara kesinlikle çok iş düşüyor. Dakikalar ilerledikçe takımı strese sokmak yerine desteği sürekli artırmaları gerekmektedir. Olabilir geriyede düşebiliriz ama motivasyonun hiç düşmemesi lazım.

Vurduğun GOL olsun KARTALIM

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

diyorum işte ilk gol Karizmadan gelecek  :super:
ilk gol oğuzhandan gelicek abi rüyamda gördüm  :)

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bugün sürüngenlere 5-6 atarasak varya bunların kuyruk acısı 50 sene çıkmaz hatta kuyruğu orda bırakırlar  :kop:
ilk 15 dk da gol bulursak delik deşik ederiz o ilk gol mümkün olduğunca erken gelmeli abi  :D

Çevrimdışı mylife1903

Arkadaslar biz ne zaman guzel bir hava yakalasak, ne zaman camia butunlesse basimiza bir is gelir hep tirsiyorum i yuzden.
Gecen sene 30. Haftaya lider girdik 3. Ciktik.
Ikinsezon once gs maci, olimpiyat full tetikci aydinus tetikledi ve dagildil
Onden once bulent yildirim emek hirsizina pirim yaptirdi
Tam sampiyonlar liginden cikacagiz herkes nefesini tutmus perruigi midir nedir bir kazma kaleci topu iceri aldi yikildik
Besiktas kenetlendi herkes gazli gittik lazioya ilk 10 dakika verdik maci inonude
Valeranga
Auxerre
Psv eindhoven maci. Kieft e kim kafa atmisti ya?
Rosenborg maci
Hayvanoglu hayvan hakemin gidip mrmice kirmizi kart gosterdigi goteburg maci.
Ahanda videosu var, ayhana yapilan faul bu pozisyonu gorunce agladi yahu

Demem odurki biz besiktasliyiz hicbir zaman sansimiz yaver gitmedi sansla, parayla, sikeyle besiktas olmadik, mucadelemiZle buralara geldik, tirnaklarimizla kaziyarak, uzulerek, aglayarak, kor talihimize isyan ederek, herkese karsi geldik buraya, burasi son nokta son donum noktasi, mihenk tasi, ismail dahil butun futbolcularimiz iste hendek iste deve degistirin kaderimizi bugun

Ofof of yazarken kendim gaza geldim, kendi kendimi fisekledim dagilin uuullleennnn acilin uleeeennnn

Italyaya bak ayni besiktas

Çevrimdışı tangaz

ilk 15 dk da gol bulursak delik deşik ederiz o ilk gol mümkün olduğunca erken gelmeli abi  :D

bu atmosferle ve çocukların top şansı günlerinde olursa ilk yarı 4-0 olursa şaşırmam. ve ardından ikinci yarı desibel rekorları 10 defa yenilenir  :biggrinking:

Çevrimdışı RevivaL

İlk 10 dakika hapis ederiz diyorum. Sonrasında da gol gelir

Çevrimdışı Blackmd1

Rüyamda ilk golü sosa atıyordu defansın büyük hatasıyla ceza sahasının sağ çaprazından kaleciyi geçip golü atıyordu. Bu burda bi kalsın  :D
Benimde rüyamda defans hatasıyla Gomez atıyordu  :evillol:

Çevrimdışı Mehmet Serin

Vodafone KaraKartal sifresi olan var mi digiturkplay indirimi icin arkadaslar ?

Çevrimdışı cursedofdragon

hangi formamızı giyeceğiz acaba :)

Çevrimiçi Mehmet57

Serdar ve Dzsudzsak oynayabilecek durumdalarmis

Etiketler: