2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

blackeagle35, İsmail Özyurt, gokhans, kartalizma190399, sting1981, ergin, Sinan66, NioHH, kartal meriç, Yancos, hasankale, Sefa Kara, Cihan1903, mayguntr, murat, Savaş, Renton, sEuL, BlackEagle16, c3c2k, admsngl898, golazokartal, tolga1903, İbrahim, eryigitcaner, zafkan, COB ve 165 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 56435 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Geçen sene ofsaytımsı denilen o kara gece yaşanmasa, bizimde başakşehir ve istanbulspor maçlarındaki bariz hakem katliamları olmasaydı yine şampiyon olurduk. Kısacası geçen sene gs, fb ile bjk aynı hakem standartları ile yönetilseydi şampiyonduk, gs en iyi ihtimalle 3. olurdu. Sonra anç yönetimi ve şenol baktı kadro potansiyelli başarı gelebilir, sezon başı komple o kadroyuda yok ettiler, anadolu takımına çevirdiler koca Beşiktaş'ı...
Kesinlikle demek istediğim Okanda öyle ahım şahım bir durum yok. Bu yönetim ile inşallah büyükekşi de değişirse gs nin lobisinin önüne geçebilme imkanı doğar ama onlae yine bir yolunı bulur.

Bizim ilk etapta çok iyi bir hoca sonrasında da iyi oyuncular almamız gerekiyor. Ben şahsen ümitliyim.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Devin Özek konusunda yazılanlar artmaya başladı. İnşallah güzel bir proje olur

[ Son Düzenleme: 29 Nisan 2024, 19:42:42 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Devin Özek konusunda yazılanlar artmaya başladı. İnşallah güzel bir proje olur

Hoca Nuri Şahin olur gibi

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

devin-nuri paketi

nuri antalyada çok bayık bir şey oynatıyordu ama bıraktığı yere ve sergen'in mevcut durumuna bakarsak işe yarıyormuş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Bir kaç kaynakta da Devin'in çok iyi Beşiktaşlı olduğunu yazmışlar.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hoca Nuri Şahin olur gibi

Nuri için erken olduğunu düşünüyorum.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bir kaç kaynakta da Devin'in çok iyi Beşiktaşlı olduğunu yazmışlar.

Bakalım nasıl ikna edeceğiz. Su an en popüler hocalardan biriyle CL ligine gitmeyi geri cevirebilecek teklifimiz ne olacak acaba?

Çevrimiçi levitate

lakaka mı noluyor
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi gokhans

Ronaldo, messi falan mı çekicez :D
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi levitate

???

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Kartal Ç

Millet futbol yapılanması için sportif direktör getirdiğinde adamın işi mevkilere ideal adamları bulmak olur.
Bize gelecek adamın ilk işi ghezzal ve worral gittikten sonra kiralıklardan dönenlerle elde kalacak 18 kişilik yabancı oyuncu kadrosunu 12 nin altına düşürmek olacak. Sonra bi de 12 nin altında düşürdüğü kadar da yeni oyuncu bulmak olacak. Her işimiz tersten yahu. Resmen ilk düğmesi yanlış iliklenmiş gömlek gibi koca kulüp. Gömleği mömleği yırtıp atası geliyor insanın. Daha işin ffp sine tff limitine falan girmiyorum bile.

Çevrimiçi Samet Demir

Devin Özek & Nuri Şahin iyi hoş güzelde karşılarında erden timur ve okan olacak. Çok naif kalıyorlar. Bize çirkef biri lazım özellikle basına gerekli ayarı verebilmek için.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

lakaka mı noluyor

Patrick Schick ten daha büyük.
Beklentiyi böyle büyütüp sonra 35 lik biriyle imzalamak büyük risk.

Çevrimiçi levitate

werner diye düşünüyorum nedense

Çevrimiçi Samet Demir

Lewa değildir abi. Sosyal medya uydurması o.

Çevrimiçi Samet Demir

Hiç beğenmediğim bir tip. 😁 Ciddi olarak gelmesini istemem.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Aman diyeyim Werner falan alacaklarına Malen alsınlar ya da Westhamdan Antonio olur.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Lewa değildir abi. Sosyal medya uydurması o.

Hahaha başıma taş yagmayacaksa Lewa falan istemem.

Çevrimiçi levitate

Aman diyeyim Werner falan alacaklarına Malen alsınlar ya da Westhamdan Antonio olur.

antonio amelelik yapar ama net golcü olarak görmüyorum, 2 forvetli sistemde falan belki

Çevrimiçi Talisca1903

Madem çok büyük golcü Lukaku yada Lewa dır

Mitoviçte olur Semih içinde iyi olur
Wahi yada Openda da iyi adamlar bakalım kim gelecek

Çevrimiçi blackeagle35

Madem çok büyük golcü Lukaku yada Lewa dır

Mitoviçte olur Semih içinde iyi olur
Wahi yada Openda da iyi adamlar bakalım kim gelecek
Keşke Mitrovic gelse temizinden 25 gol bırakır en az.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi kartalizma190399

Devin'in rolu tam olarak ne bilmiyorum, ama yardimcilik rolu kapsamli bir rolse mutlaka bilgisi, tecrubesi tartisilmayacak biridir.
Samet Aybaba'dansa boyle birini 1000x tercih ederim. En azindan net bir Leverkusen referansi var ve network'u var.
Santrfor olarak kimi dusunuyorlar bilmiyorum, ama hangi sistemde oynayacagimiza bagli biraz.

Lewandowski cift forvete pek uygun degil ve Semih'le cakisir. Lukaku tam da cift forvet ve Semih'le beraber oynamaya uygun (Lautaro'yla ayni uyumu yakalayabilir).
Ama isin maddi kismini merak ediyorum, az maliyet degil. Su maddi durumda normal sartlar altinda karsilayamayacagimiz paralar. Bize borc olarak mi yazilacak, yoksa yonetim 'sponsor' mu olacak yoksa Semih'i satmayi mi dusunuyorlar. Eger Semih'i 20-30'a satip o parayi tamamen maddi geri donus saglayamayacak Lukaku veya Lewandoski'ye gommek tam da cok kotu kisa vadeli dusunceyle berbat yonetilen bir Turk kulubu hamlesi olur.

Etiketler: