6.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş
6.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|6.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş Skor : Çaykur Rizespor 0-1 Beşiktaş Tarih : 01.10.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 90353 defa] 6.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı kartal190321

yeni gelmiş canerin hırsı arzusu istemesi, yıllardır bu takımda olan oyuncularda yok. çok ilginç helal olsun canere hakkını fazlasıyla verdi oynadıgı tüm maçlarda, tosicte her maç biraz daha büyüyor futbolu :claps:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Ati en sonunda Q7 ye patladı ve haklı adam takımı bozuyor. Şenol hocanın yönetim tarafından uyarılması gerek madem Olcay ve Necip te ısrar edecektin ne diye transfer istiyorum dedin yönetime şekil yaptın geçen sene daha yararlı olan Q7 ye bu sene nasıl böyle tahammül edebilirsin Arası Türkiye Kupası rotasyon için mi aldık idda ediyorum ömeri forvet koy cenktende abubakardanda daha iyi oynar oguzhan ne olur dön artık beeee
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı cursedofdragon

maçın başından beri ilk defa şut çektik gol attık çok ilginç bizim takım şut çekme özürlü ceza sahasının içinde top önünde kalıyor adamın halen pas veriyor yan tarafa necip,atiba.

Çevrimdışı legendmaster

atiba bu yaşına rağmen inanılmaz mücadele etti q7 ve aboubakar utanmalılar kendilerinden

Çevrimdışı raichu

Bugün oyundan çok skor önemli demiştim ve son dakikada da olsa 3 puanı almak önemli.

Adriano'nun gerçekten goldeki vuruşu çok iyiydi.

Takımın oyunu 2. yarıda biraz daha iyiydi ama tabiki yeterli değil bu oyun daha da üzerine koymamız gerekiyor.

Kötü oynarken de 3 puan alabilmek önemli tabi.
sıkıntı olan şey 2 aydır kötüyüz umarım milli maç arası iyi gelir

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

:kop: :kop: Başkan rakı masasında :kop:

782277982543110144[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

şenol hoca müthiş formsuz.

Takımda ki bütün oyuncular etkilenmiş durumda tosic hariç.

Forvet sol bek sağ bek orta saha caner ilk geldiğinde yüzü gülüyordu şimdi maç boyunca suratı hep gergin maçın sonlarında dikkat edin saçma sapan oynadıkları için bizimkilere kızdı adam bomboş pas atmıyorlar.

Çevrimdışı b.damatoglu

Tosic Marcelo Caner Atiba elinden öpülesi adamlar.

Dipnot olarak Necip ikinci yarı inanılmaz iyiydi.

Tolgay ı maçın ilk dksından son dksına kadar çok beğendim.

Abou çok kötüydü Cenk kötüydü Quaresma çöp Olcay kötü.

İkinci yarı oyununu çok ama çok beğendim. Bunun mimarı da Tolgay.

Helal olsun çocuk, oluyorsun.

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tolgay takımın beyni gibi oynuyor .

İkinci yarı iyi baskı kurduk iyi oynadık. Aboubakar ve Quaresma yedi ikinci yarıyı.

Bu iki oyuncu + Olcay nası düzelirler bilemiyorum.

Tosicin sene sonu sözleşmesi bitiyor. Fazla geciktirmeden uzatmak lazım.

Quaresmanın da sene sonu bitiyor. Quaresmaya elveda...

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

allah'tan bu sene caner'i kiralamışız yemin ediyorum oda olmasa gol attırcak adam yok quaresma kanatta bekliyor olcay gebermiş.

Kerim kendine oynuyor oğuzhan kötü.Atiba'da geçen seneden eser yok.

Çevrimdışı Mavi Tuna

Kötü çok kötü oynadık ama 3 puan aldık. Her maçtan sonra bundan ders çıkarmalıyız diyoruz ama diğer maç aynı şeyler yine önümüze geliyor. Umarım, Şenol Hoca şapkasını önüne alıp ideal 11 çıkarır ve bu rotasyon işlerinden vazgeçer.  Rotasyon işi olmuyor geçen seneki gibi ideal 11 sistemine dönmemiz gerekiyor.

Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Tolgay takımın beyni gibi oynuyor .

İkinci yarı iyi baskı kurduk iyi oynadık. Aboubakar ve Quaresma yedi ikinci yarıyı.

Bu iki oyuncu + Olcay nası düzelirler bilemiyorum.

Tosicin sene sonu sözleşmesi bitiyor. Fazla geciktirmeden uzatmak lazım.

Quaresmanın da sene sonu bitiyor. Quaresmaya elveda...

tolgay'dan takım beyni olmaz tolgay oynucaksa geride olucak.

Çevrimdışı legendmaster

beşiktaşın stoperleriyle ilgili çok laf yapıldı her platformda ama marcelo ve tosic gayet iyiler hem ligde hem ş. liginde sorun daha farklı isimlerde bundan sonra bu ikisinin yerine hak edilenler eleştirilir inşallah

Çevrimdışı b.damatoglu

tolgay'dan takım beyni olmaz tolgay oynucaksa geride olucak.
Rakip gömülünce sette geride oynadı zaten...

Çevrimdışı Tolga

Golden önce Caner'in presini de atlamamak lazım.

Takımı gerçekten sahipleniyor.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ben ona yazdım golü. Fişşşeeeeeek :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Rakip gömülünce sette geride oynadı zaten...

1 tane ara pası atmadı rakip sahaya bomboş tv'den o kadar belli oluyor ki alıyor tolgay geri yana necip alıyor yana geriye atiba alıyor yana geriye kim oynucak ileri tosic çıkıyor ileri oynuyor.

Çevrimdışı legendmaster

golü tekrar izleyince aboubakar nerdeyse onu da hiç edecekmiş nerden buldular bunu arkadaş

Çevrimdışı KadirA

Tolgay daha napsın. Geride veya önde fark etmez. Bugün sahanın en iyisiydi ön alanda. Ceza sahasına daha yakındı her pozisyonda kendisi vardı. Müthiş oynadı müthiş.

İki maçtır Tolgay çok iyi. Helal olsun sana çocuk.

gerçekten helal olsun transfer sezonun başında yazmıştım.

Gökhan
Beck

Caner
Fabio coentrao

bu şekilde yazmıştım ben fabio yerine adriano oldu.Gelirken caner acaba mı dedim ama kırk yıllık beşiktaş'lı gibi oynuyor.

Çevrimdışı fore_kazık

çok zor bir deplasmanı çok zor bir şekilde atlattık.  :claps:

hücumda yine çok etkisizdik. milli maç arası çok iyi oldu bu galibiyet.

maçın yıldızları caner atiba tosic dir bana göre...

hem dinlenicez hemde sakatlar dönecek... takımın zamana ihtiyacı var. benim için lig 2. yarı başlayacak. bu süreçte minimum puan kaybı yaparak çıkmak önemli olan...

belki size göre fazla iyimser oldum ama önemli olan 3 puandı...  :ok:

Çevrimdışı kartal190321

şenol hoca sanki kendini kovdurtmak için çabalıyor, yoksa her hafta aynı tip hataları yapmak, başka açıklaması olamaz,yokmu adam akıllı bir tane yardımcısı ,akıl verecek, gerekirse karşı çıkacak hatasını gösterecek ,başkanın ne yapıp edip kulübeye iyi bir yardımcı bulması lazım .şifo mehmet gibi
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

maçın başından beri ilk defa şut çektik gol attık çok ilginç bizim takım şut çekme özürlü ceza sahasının içinde top önünde kalıyor adamın halen pas veriyor yan tarafa necip,atiba.
2.yarı 4 tane falan atmamız lazımdı, aboubakarla ilgili söylediğim her şeyi geri alıyorum cenki daha çok seviyorum yok bir tane at be kardeşim

Çevrimdışı KadirA

Ek olarak şunu da söylemeden edemeyeceğim. Necip ikinci yarı çok iyiydi.

Tolgay daha napsın. Geride veya önde fark etmez. Bugün sahanın en iyisiydi ön alanda. Ceza sahasına daha yakındı her pozisyonda kendisi vardı. Müthiş oynadı müthiş.

İki maçtır Tolgay çok iyi. Helal olsun sana çocuk.

geride iyi ilerde iyi değil.Sen farketmiyorsun belki ancak ilerde birtane ara pası atmıyor alıyor yana geri sağa sol'a rakip o kadar boş alan bırakıyor ki ara pas'ı atması için atmıyopr.

Çevrimdışı mylife1903

Ebubekirjan cok fena cok fena. Kafa vuracagi topa ayak uzatiyor, o kafayi vurup disari attigi pozisyon cok ciddi bir ipucu,o pozisyonda futbolu bilen, golcu oyuncu topu topun geldigi yere dogru vurur zimba gibi takar golu. Kayarak atamadigi var, kosamadigi ve vuramadigi var.
duzgun bir santrafor olsa cat cat 3-0 olurdu mac hic gerilmezdik.

Takimin en iyisi tosicti aslanim benim mutis oynadi, bir sekil su adam hakkinda yazdiklarimi cikarsam ne guzel olurdu. Devre arasi 8-10 milyona tosici okuturuz arkadas ingilizlere. Bilic alsin mesela tosici.

Etiketler: