6.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş
6.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|6.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş Skor : Çaykur Rizespor 0-1 Beşiktaş Tarih : 01.10.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 90355 defa] 6.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı AigleBordeaux

Iste bu yuzden Adriano diyorum hep
abi kaliteli oyuncun varsa sakat degilse oynatirsin. Formsuzmus oynamadan nasil form tutacak .
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Caner'in hırsı pozisyonu getirdi. En iyi transferimiz oldu adam.

Aynen abi. Takımda 2 hırslı oyuncu vardı. Caner ve Atiba.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Orhan_

Atiba-Quaresma niye tartıştı?

Çevrimdışı ismail

Abubakar pektemegi aratacak

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı b.damatoglu

Maç sonu Quaresma Atiba birbirlerine giriyorlar milletin önünde... iyiye işaret değil bunlar

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Berat

Atiba Atiba Atiba diyorum saygıyla ayağa kalkıyorum.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bu kadar berbat oyuna rağmen bugün kazanmak çok ama çok önemliydi. Umarım hoca bu galibiyetin ilüzyonuna kapılıp kendini ve takımı revize etmekten geri adım atmaz. Yaratıcı oyuncularda ısrar etmesi önemli, Aboubakar'ı da devre arasında bozuk çıktı bu diye geri gönderelim.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı AmaralGürses

ÇÜNKÜ BİZİM YILDIZLARIMIZ VARRRR  :halay: :halay: :halay:

Çevrimdışı kartal190321

futbol şansı ,kazandık ama sorun var milli maç arasında bazı şeylerin üstüne gidilmesi lazım, her zaman şans yanımızda olmaz.bu kadar eksik varken hazırlık maçlarının yıldızı aras oynamıyorsa hoca kafasında silmiştir,kerim free şu maçta oynamıyorsa sıkıntı var demektir.şu sıkıntıların giderilmesi lazım ,ve şu çok net bazı futbolcular çok gamsız rahat umursamaz takılıyorlar,ileri için epey sıkıntı yaratır bu,3 puan iyi ,tosic iyi onun dışında çok şey kötü, her zamanda böle şans gülmez, ve berbat bir rize vardı sahada :by2:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı solar

Çevrimdışı Ersoy

Caner seni çok seviyorum fisekkk

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Jukebox

Aboubacar'ı bir yere iteleyelim,Gomez geri dönsün.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

bu gol tff ve mhk' ye girsin.....!!!!!
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı eaglekartal

Canerrrr helall olsun kocuma.adriano bitik mitik diyodum helal olsun affettirdi kendini.guerasma atibaya artistlik yapma fena pisman olursun zaten olu gibiydin ikinci yari

Çevrimdışı fatih e.

Kazanmış olabiliriz ama takım inanılmaz kötü oynadı. Üzülerek görüyorum ki ceza sahası civarında sorumluluk alan oyuncumuz kalmamış. Boşa çıkan oyuncu olmayınca, risksiz oynamak isteyenler de geriye dönünce top çevirerek bomboş bir oyun oynuyoruz.

Böyle kapanan takımlar çok olacak. Önemli olan duran topla veya şans eseri bulunan gs golleri gibi değil, kendi baskılı oyunumuzu oynayarak kazanmak. Umarım şenol hoca şu maçtan ders çıkarır, geçen yılki oyuna döner. Bu oyuna uymayanlara da 11 yüzü göstermez umarım.

Çevrimdışı Jukebox

Caner'in yanı sıra tosic ve atiba'da çok mücadele etti.
Aboubacar'a hala sinirliyim.

Çevrimdışı OrhanAker

Atibaya laf yok tepki vermesi iyi oldu bay egoya.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Canerrrr helall olsun kocuma.adriano bitik mitik diyodum helal olsun affettirdi kendini.guerasma atibaya artistlik yapma fena pisman olursun zaten olu gibiydin ikinci yari
Atiba Quaresma tartışması bana Quaresma Ernst olaylarını akla getirdi. yine başa döndük..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı cursedofdragon

Atibaya laf yok tepki vermesi iyi oldu bay egoya.

ben bekliyordum zaten böyle birşey.

Çevrimdışı legendmaster

gol zaten ya ceza sahası dışından şutla ya da duran toptan gelecekti hücumda ciddi sıkıntılar devam etti bu rezil rize karşı bile

Çevrimdışı AmaralGürses

atiba'ya yanlış yapan barınamaz akıllı ol q7.

atiba bir yana hepsi bir yana ulan bu adam sırtında taşıyor hepinizi 3 yıldır

Çevrimdışı cursedofdragon

Caner'in yanı sıra tosic ve atiba'da çok mücadele etti.
Aboubacar'a hala sinirliyim.

atiba'da düşüş var.

Çevrimdışı Tolga

Bugün oyundan çok skor önemli demiştim ve son dakikada da olsa 3 puanı almak önemli.

Adriano'nun gerçekten goldeki vuruşu çok iyiydi.

Takımın oyunu 2. yarıda biraz daha iyiydi ama tabiki yeterli değil bu oyun daha da üzerine koymamız gerekiyor.

Kötü oynarken de 3 puan alabilmek önemli tabi.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı bjk4ever

Forumun admini Necmi'nin Aboubakar'la ilgili goruslerini bekliyorum. Hani sezon oncesinde tartismistik ya.
Merak ediyorum yorumunu.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Q7 kavga edeceksen git kendinle kavga et yanlış adama oynuyorsun gerçek Bjk taraftarı senin yanında olmaz Atiba karşısında...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Etiketler: