Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 71 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1654630 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı bordele

Gökhan Gönül'ün Lens ile oynadığı maçlar

Beşiktaş 3-0 Göztepe
Beşiktaş 1-1 Rize
Beşiktaş 1-0 Gs
Antalya 1-2 Beşiktaş

Lens yokken oynadığı maçlar

Sivas 3-0 Beşiktaş
Gazişehir 3-2 Beşiktaş
Beşiktaş 1-1 Başak
Ts 4-1 Beşiktaş

Av zamanı

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

:)

❤❤ 🐙🐙🐙
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

ben kararsızım ya gitse kim gelicek

sergen diyorsunuz ama ben güvenmiyorum fazla
Gecen sezon calistirdigi , alt yapısını oluşturduğu Alanya lider

Şuan çalıştırdığı Malatyapsor ise 3.cu sırada , ligin en çok Gol atan takımı ve en fazla + averajı olan takımı söyleceklerim bu kadar

Ben de beğeniyorum fakat @Yunus Emre Dökmeci kadar değil. Onun adamı  :D
Abi enteresan adam Gomeyim mi öveyim mi kararsız bırakıyor adamı

Sakarlık var ama Golde bile direğe çarpıp girdi top :lol:

Yoksa hızı , pasları , pozisyon takibi , savunma arkasına koşuları falan çok iyi , sabah akşam son vuruş cakistiracaksin bu adamı onu düzeltmesi lazım :bandit:

Çevrimdışı Egos

Gecen sezon calistirdigi , alt yapısını oluşturduğu Alanya lider

Şuan çalıştırdığı Malatyapsor ise 3.cu sırada , ligin en çok Gol atan takımı ve en fazla + averajı olan takımı söyleceklerim bu kadar

erol bulut için de benzer şeyler söylenebilir. hatta o malatya'da iki sezon geçirdi. sergen tek sezonda alanyaspor'un altyapısını oluşturmuşsa malatyaspor'u erol bulut inşa etmiş, demek lazım. hoş iki takım da dünya kadar transfer yaptı.

ikisi de fena gitmiyor, ama kerametlerini konuşmak için erken. en ideali sezon sonunu görmek.

Çevrimdışı mylife1903

erol bulut için de benzer şeyler söylenebilir. hatta o malatya'da iki sezon geçirdi. sergen tek sezonda alanyaspor'un altyapısını oluşturmuşsa malatyaspor'u erol bulut inşa etmiş, demek lazım. hoş iki takım da dünya kadar transfer yaptı.

ikisi de fena gitmiyor, ama kerametlerini konuşmak için erken. en ideali sezon sonunu görmek.
Senol gunese taktikleri ogreten fikret baskanin disko kirali akrabasi tamer tunanin gidisi sonrasi goztepenin tsyi deplasmanda kondiklemesi gibi bisi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sakarlık var ama Golde bile direğe çarpıp girdi top

Yoksa hızı , pasları , pozisyon takibi , savunma arkasına koşuları falan çok iyi , sabah akşam son vuruş cakistiracaksin bu adamı onu düzeltmesi lazım :bandit:
Sergen Yalçın hala bizim için yeterli istikrara sahip değil. 1 sezondan fazla takım çalıştırmadı henüz. İstikrar sağlamadan gelirse kalıcı olamaz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi yaço58

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
Şurada çizilen çizgi neyin çizgisi atiba ya top temas etmiyor atiba kalecinin görüş açısını kapatmıyor cidden artık kabak tadı verdi şu pozisyona 3 dk inceleme yaptılar ati ofsayt olsa demekki iptal edeceklerdi geçen haftalar bizim lehimize pozisyonlarfa kör olan var Bi anda inceleme yapıyor oda tertemiz golde bizmi kuralları bilmiyoruz acaba birde yayıncı kuruluş aleyhimize ne kadar pozisyon olursa 10 farklı açıdan ekranlara getiriyor kıl tüy bulabilmek için herhalde lehimize pozisyonlar 1 kete buna maçlarda dikkat ederseniz bariz belli oluyor fenerin oyununa çomak sokmak lazım şampiyon gibi görüyorlar kendilerini ancak o kadar iyi değiller hakem ittirmeleri çok onlarında önümüzde fb maçına kadar güzel bir fikstür var o maçlarda kayıpsız geçip derbiye çıkarsak mükemmel olur dünkü maçta nkadou olsa 2 yarıda 3. Bulurduk rahat sprint atan olmadı burak çok kötü fizik olarak ceza sahasına gelirse bitirir yoksa bu fizikle zor sprint atıyor denizli maçına Caner Diaby nkadou ilerdr umut yada Burak olarak çıkmalıyız ljajic kendine gelene ilk dakikalarda karşı karşıya adam topu Bi sağa dürtse köşeye plase bırakıp golü atacak saçma sapan bir vuruş yaptı boş kale pozisyon gene aynı burada ofsayt değildi tam vururken verebilirdi kendine çeki düzen vermesi lazım 10. Hafta bitti hala aynı

Çevrimdışı mylife1903

Sergen Yalçın hala bizim için yeterli istikrara sahip değil. 1 sezondan fazla takım çalıştırmadı henüz. İstikrar sağlamadan gelirse kalıcı olamaz.
25 senedir
Masaya kupa koyamadan kalip da sonra kupa kazanan hoca hatirlamiyorum ben
1 senelik anlasacan kupayi aldi 2 sene daha anlasacan bi daha aldi 3 sene daha alamadi yallah

Çevrimiçi MUSTAFA_

25 senedir
1 senelik anlasacan kupayi aldi 2 sene daha anlasacan bi daha aldi 3 sene daha alamadi yallah
Üst üste 2 sezon takımı 2. yapıp devam edip 3 sezon üst üste şampiyon yapan teknik direktörümüz de odu. İstisnalar kaideyi bozmaz  :tabe: Bence teknik direktör konusunda da istikrar lazım. Ancak bize istikrardan ziyade kariyerli ve tecrübeli biri lazım. Bence bu profile Abdullah Avcı da uymuyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ateyizler bunu açıklasın  :ebebe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

1903’te kurulmuş..
Hep hücum ediyor diye “Kartal” simgesiyle özdeşlemiş bir kulüp..

Yan pas camianın dna’sına aykırı..
Dikine oynayacak Beşiktaş..
Yensin, yenilsin hep dikine..

Via Fırat Gunayer

Bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösterir :claps: :claps:

Çevrimdışı Onur Küçük

25 senedir
Hoca meselesini o şekilde hallederiz yazdığın gibi. Bir de başkanlar var rakip teknik direktörlerle fikstür yapan, kendi kulübüne katliam yapan hakemlere pırlanta diyen, onların başını koruyan, federasyon başkanlığına oynayan ve kik bilir bunun için ne türlü tavizler veren, ben ben ben diyerek ne idüğü belli olmayan işler yapıp iş para ödemeye gelince ben yokum diyen misal. Asıl mesele balığın baştan kokması gibi en tepedeydi. Şimdi işi bilen iyi niyetler kişiler geldi göreve. Gereği neyse yapacaklarına inanıyorum.

Çevrimdışı mrred

Gökhan Gönül'ün Lens ile oynadığı maçlar

Beşiktaş 3-0 Göztepe
Beşiktaş 1-1 Rize
Beşiktaş 1-0 Gs
Antalya 1-2 Beşiktaş

Lens yokken oynadığı maçlar

Sivas 3-0 Beşiktaş
Gazişehir 3-2 Beşiktaş
Beşiktaş 1-1 Başak
Ts 4-1 Beşiktaş
Değişik olmuş
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Sakarlık var ama Golde bile direğe çarpıp girdi top :lol:

imza
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

1903’te kurulmuş..
Hep hücum ediyor diye “Kartal” simgesiyle özdeşlemiş bir kulüp..

Yan pas camianın dna’sına aykırı..
Dikine oynayacak Beşiktaş..
Yensin, yenilsin hep dikine..

Via Fırat Gunayer

Bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösterir :claps: :claps:

Onlar işine geleni gösteriyor. Bunu söyleyerek teknik direktöre haddini bildirdiğini düşünüyor ama kendisi futbol cahili, düşünce hırsızının tekidir. Tek amaçları taraftara şirin görünmek olan muhabirden hiç kimseye fayda gelmez. İşi haber yapmak olmalı muhabirlerin. Magazin programı değil.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

imza
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Ateyizler bunu açıklasın  :ebebe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Lensin savunma yönü iyi de 2.1 milyon eurosu çok. Lensi savunma yönüyle tarif etmemiz yanlış. Kanat oyuncusu gol atacak atmalı. Karşı karşıya kaldığı pozisyon affedilir değil. Sola çekip boş kaleye atacakken gitti sağa vurdu. Bu çok tekrarla çözülebilir ama artık sabrımız taştı.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Onlar işine geleni gösteriyor. Bunu söyleyerek teknik direktöre haddini bildirdiğini düşünüyor ama kendisi futbol cahili, düşünce hırsızının tekidir. Tek amaçları taraftara şirin görünmek olan muhabirden hiç kimseye fayda gelmez. İşi haber yapmak olmalı muhabirlerin. Magazin programı değil.
Dikine oynama terimi hortlamış yine.
Hoca maç sonu açıkladı aslında, merkeze savunmadan top atmamalıyız. Attığımız her top bize hızlı hücum olarak geri dönüyor diye. Bu muhabirler maç sonu twitttera bakmaktan basın toplantısını dinlemiyor. Vidanın merkeze attığı her topta kalemizde tehlike gördük
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Üst üste 2 sezon takımı 2. yapıp devam edip 3 sezon üst üste şampiyon yapan teknik direktörümüz de odu. İstisnalar kaideyi bozmaz  :tabe: Bence teknik direktör konusunda da istikrar lazım. Ancak bize istikrardan ziyade kariyerli ve tecrübeli biri lazım. Bence bu profile Abdullah Avcı da uymuyor  :tabe:
Sergen anadolu takımlarında bir kendini göstersin 2 3 sezon bir ilk 5 te bitirsin o zaman gelsin. Şu an erken
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Dikine oynama terimi hortlamış yine.
Hoca maç sonu açıkladı aslında, merkeze savunmadan top atmamalıyız. Attığımız her top bize hızlı hücum olarak geri dönüyor diye. Bu muhabirler maç sonu twitttera bakmaktan basın toplantısını dinlemiyor. Vidanın merkeze attığı her topta kalemizde tehlike gördük
Basının bu kadar bozulduğu bir dönem daha hatırlamıyorum. Zaten basın toplantısında sordukları soruların kalitesizliğinden anlaşılıyor yetersizlikleri. İşleri twitter üzerinden taraftara şirin görünmek olmuş. Benim için transfer dönemi hortlayan ve takipçi kasmak isteyen hesaplardan farkları yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen anadolu takımlarında bir kendini göstersin 2 3 sezon bir ilk 5 te bitirsin o zaman gelsin. Şu an erken
Abdullah Avcı henüz tecrübeli değil. Büyük takım havasını ilk defa soluyor ama istikrarı var. Sergen Yalçın da istikrar yok ama büyük takımlarda oynadığı için az çok havayı biliyor. İkisi ancak bir adam ediyor. Tabi bu sene Avcı tecrübe elde etmeye başladığı için eksik yönünü kapatacaktır.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

biz vida ruiz ve önlerinde atiba elneny ikilisini tutalım bozmayalım bunlar oynadıkça uyum süreci artacak ve çok az yemeye başlarız bence
bu arada bek olarak rebochayıda beğeniyorum. savunmasıda hücuma katkısıda iyi hızıda iyi savunmamız oturmaya başladı
aslında hücum bölgesi oturmadı orayı oturtsak bayağı iyi bir takım oluruz bu lige fazla bile gelir lig berbat durumda aslında
Seneye atiba 38 elneny de gidici onu ne yapcaz peki
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Abdullah Avcı henüz tecrübeli değil. Büyük takım havasını ilk defa soluyor ama istikrarı var. Sergen Yalçın da istikrar yok ama büyük takımlarda oynadığı için az çok havayı biliyor. İkisi ancak bir adam ediyor. Tabi bu sene Avcı tecrübe elde etmeye başladığı için eksik yönünü kapatacaktır.
Bize bilic güneş karışımı bir hoca gerekiyor. Bilic takım savunmasına çok önem veriyordu Güneş direkt oyun ve hücuma çok önem veriyordu. Avcı bence buna adaylardan biri . Sadece sabır.
The great gig in the sky