2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 798 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11373573 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Günay'ı 1-2'ye yollasak iyi.
imkansız bence bonservissiz gitmiştir ya da 100 bin euro falan en fazla oda

Çevrimdışı worns

Bu tarz cümleler Boyko içinde kullanıldı transferi gündeme geldiği zaman içerisinde. O yüzden alınacaksa kafalarda soru işareti bırakmayacak birisi alınsın veya hiç alınmasın.

Ben Boyko'yu gelmeden nerdeyse hiç izlemedim, yorum da yapmadım. Onun için böyle bir eşleme yapamam, Boyko-Adan arasında.

Çevrimdışı Berat

imkansız bence bonservissiz gitmiştir ya da 100 bin euro falan en fazla oda

İşte hayal kurdum napayım bir mutlu olma sebebi.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

yıllardır süregelen kaleci sorunumuz var neden 3'e 5'e bakıyoruz anlamıyorum bir sürü adam aldık olmuyor işte kamil glikler için 7 m eurolara çıkıyorsak ospina kalitesindeki kalecilere de bu paraları verip almalıyız  ekonomik zorluklar çekiyoruz diyenlere tolgayı aldık 3 m euroya + 3.3 m euroya boyko böyle 2 tane kalitesiz kaleci almaktansa iyi bir kaleciye 7 8 m euro verip almak en mantıklısı....

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ben Boyko'yu gelmeden nerdeyse hiç izlemedim, yorum da yapmadım. Onun için böyle bir eşleme yapamam, Boyko-Adan arasında.
Yok, genelde iyi yönlerinin ortaya çıkartıldığı görüşleri kastetmek istedim konuyla ilgili. Anlatmak istediğim gelecek oyuncunun nokta atışı olması tekrardan riske girmeye gerek yok kaleci konusunda ama gördüğüm kadarıyla yönetim riske girmek istiyor tekrardan.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

İşte hayal kurdum napayım bir mutlu olma sebebi.
  :biggrinking: :biggrinking:

Çevrimdışı tuncaboylu

Tüm samimiyetimle soruyorum bonservisi 2,5 milyon euro olan bir adama(Transfermarktaki değeri) kim kiralama parası olarak 500 bin euro artı maaşını verir üstelik Ukrayna ile Rusya savaş halinde iken.

Dediğim gibi Moskova haberi balondur muhtemelen, ama Premier Lig alt seviye ya da Championship üst seviye takımlarından biri kiralayabilir; hatta satın bile alabilir.

Hatırlarsak McGregor'u bile sattık zamanında, Galatasaray'dan beğenilmeyip gönderilen Friedel 40 yaşına kadar oynadı orada. Dalga geçilen Runje bile bizden gidip Fransa 1. Ligi'nde 4 sene ilk oynadı.

Bizde 6 ay kötü oynadı diye adamın kariyeri bitmedi, değeri de sıfırlanmadı. Alıcı bulunması imkansız değil, kiralayacak takım bulunması daha da yüksek ihtimal.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Dediğim gibi Moskova haberi balondur muhtemelen, ama Premier Lig alt seviye ya da Championship üst seviye takımlarından biri kiralayabilir; hatta satın bile alabilir.

Hatırlarsak McGregor'u bile sattık zamanında, Galatasaray'dan beğenilmeyip gönderilen Friedel 40 yaşına kadar oynadı orada. Dalga geçilen Runje bile bizden gidip Fransa 1. Ligi'nde 4 sene ilk oynadı.

Bizde 6 ay kötü oynadı diye adamın kariyeri bitmedi, değeri de sıfırlanmadı. Alıcı bulunması imkansız değil, kiralayacak takım bulunması daha da yüksek ihtimal.
McGregor yıllarca adada top oynadı, Adada top oynayan bir adamın piyasası her zaman vardır, Friedel aynı şekilde, İngiltere'de oynayan bir tane Doğu Avrupa Menşeili kaleci söyler misin?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Berat

Diyorum Boyko gidecek dertler bitecek.

via 3.3

Çevrimdışı mylife1903

senin neyine ayar vereyim allahasen. ayar almaya ihtiyacin oldugunu bile dusunmuyorum. idraktan bahseden adam senol hoca icin sizofren portresi ciziyor. adam milliyetci degilmis, yabanci oyunculari turk oyunculara tercih edermis ama kaleci konusunda milliyetciymis. eger boyleyse senol hoca sizofrendir. boyle olmadigi zaten belli de yaziyorsun iste elestirmek icin.

Daha ikinci mesaj yahu bir nefes al yahu
Cocuk milliyetci derken benim anladigim biraz tutucu, demek istedi. Bildigi oyuncu ve guveniyor, alip getirirsen noyeri adam keser tolgayi ama orta karar bir kaleci gelirse hocanin ilk tercihi tolga, anlamini cikardim ben.

Çevrimdışı KUMANOVALI

hayırlı olsun
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Cocuk milliyetci derken benim anladigim biraz tutucu, demek istedi. Bildigi oyuncu ve guveniyor, alip getirirsen noyeri adam keser tolgayi ama orta karar bir kaleci gelirse hocanin ilk tercihi tolga, anlamini cikardim ben.
Bunu demek istiyoruz ama anlatamıyoruz insanlara :) Ki Boyko'da bu durum yaşandı mı yaşandı. Neyi tartışıyoruz anlamadım ki.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı KUMANOVALI

kaleci ile ilgili operasyon oldu

ama gene Tolgaya kaldık

Şenol hocam saolsun Tekeli zengin edecez yine  :duman: :duman: :duman:
BJK

Shqiptari per fjalen ther edhe djalen / Arnavut verdiği söz için oğlunu da keser

http://www.alisverisreyonum.com
http://www.hpkartus.com
http://www.bilsabilgisayar.com.tr
https://www.avazilla.com

Çevrimdışı Delirgen

Yahu eleştirmedim ki adam yerli kalecilere öncelik tanıyor dedim. Bu eleştirmek mi? Ben de bu savım üzerine yabancı kaleci almanın gereksiz olduğunu söyledim. Dediğim gibi okuduğunu anlamakla ilgili sıkıntıların var, onu çöz sonra tekrar bana yaz o zamana kadar sana cevap vermeyeceğim.
ben de kimseyi sinirlendirmek icin yada kirmak icin yazmadim. yazdiklarim oyle algilandiysa ozur dilerim. fikret orman boyko satilmadan kaleci alinmayacagini hem senol hocaya hemde kamuoyuna cok onceden bildirdi. simdide boykonun fiyatini dusurmemek icin kendisinden memnunuz satmayi dusunmuyoruz aciklamasi yapiyor tipki tore icin yaptigi gibi, istedigi teklif gelse ikisinide gobek atarak satar daha once macgregoru 2-3 milyon arasi sattiklari gibi.

gelen kaleci tolgadan iyi olursa oynar zaten. hoca tolgayi yedigi bir suru hatali gole ragmen kamuoyunun onune atmiyor cunku kotu olmasina ragmen eldeki en iyi kaleci ve elimiz mahkum. ayrica tolgayi sambadenin ovdugu gibi ovmuyorda. hatta tolgayi oven sambadeyi de gonderdiler.

iyi kaleci alinmasi fikret ormanin cuzdan hesabina bagli. alininca oynar merak etme. insallah alinirda.
lan victoria sana nostradamus

Çevrimdışı mylife1903

hayırlı olsun
Guzel haber bu kaleci konusu kapandi.
Boyko kiralik buyuk ihtimal, bu cocugu da aldilar. Gunay giderse ucuncu kaleci sasal midir nedir o cocuk olur. Bir mevkiyi cozduk demektir.
Ispanyol oyuncu ustelik kaleci bakalim, hayirlisi

Çevrimdışı Kalyoncu

yıllardır süregelen kaleci sorunumuz var neden 3'e 5'e bakıyoruz anlamıyorum bir sürü adam aldık olmuyor işte kamil glikler için 7 m eurolara çıkıyorsak ospina kalitesindeki kalecilere de bu paraları verip almalıyız  ekonomik zorluklar çekiyoruz diyenlere tolgayı aldık 3 m euroya + 3.3 m euroya boyko böyle 2 tane kalitesiz kaleci almaktansa iyi bir kaleciye 7 8 m euro verip almak en mantıklısı....
Bu parayı vereceksek siriguyu alalım kaleci konusu kapansın gitsin bida tüm herkes kurtulsun bu dertten

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Berat

Fabricio/Tolga/Ali Şaşal

gg  :busted_cop:

Çevrimdışı tuncaboylu

McGregor yıllarca adada top oynadı, Adada top oynayan bir adamın piyasası her zaman vardır, Friedel aynı şekilde, İngiltere'de oynayan bir tane Doğu Avrupa Menşeili kaleci söyler misin?

Friedel Galatasaray'a geldiğinde İngiltere'de maça çıkmamıştı, hatta Galatasaray'dan Amerika'ya gitti.

Ayrıca Doğu Avrupa menşeeli Wojciech Szczesny hemen geldi aklıma mesela. İngiltere Ligi transfer yaparken bölge ayırmıyor, nerede adam çıkarsa getiriyorlar.

Çevrimdışı mylife1903

Biznm baskan su ukraynanin hocasina bir sakal atsa da son mac oynasa boyko. Biraz piyasa yapar.

Çevrimdışı Delirgen

benim ikinci mesajim da o abimizin 2. mesaji degil. ben zaten burada yazilanlari onceden de okuyordum. milliyetci yerine tutucu yazip yumusatincada cumlenin anlami degismiyor. olay yine tercih olayi. sen yabanci oldugu icin futbolculari ayirmadan oynatiyorsun kaleciye gelince yabanci oyuncunun hakkini yiyorsun ve daha iyi olani oynatmiyorsun.

neuer ornegine ne gerek var abi? adam allahin tosic'ini oynatti 6-7 mac. tosic her mac kendi kalesine gol atmasa hala oynuyordu belkide. niye tosici oynatti? ismailden iyi oldugunu dusundugu icin degilmi. sonra fikri degisti, sonra bir daha degisti. antrenmana ya da forma bagli birsey. ha tosic de ismail de yeterli degil orasini herkes biliyor zaten. tolga olayi da oyle. adam kendisi soyluyor kalede kaleci yok diye. niye tutuculuk yapsin. sizofrenmi bu adam.

lafi cok uzatmakta istemiyorum. senol hoca hakkinda bu dedikoduyu cikaran o kalecinin adini unuttum ama futbolcular yapiyor boyle aciklamalar. bunlara inanip boyle seyler uzerinden fantezi uretmek yanlis.
lan victoria sana nostradamus

Çevrimdışı aoguzd

tolga, fabri, ali şaşal vural; bu üçünü toplasan yarım kaleci etmiyor. tolga'nın yıllardır bizi nasıl kanser ettiğini biliyoruz iki defa uefa'dan etti bir defa da az kalsın şampiyonluktan ediyordu akhisar'ın direği korudu bizi. ali şaşal desen eskişehir'in yedek kalecisi bizde de üçüncü kaleci olarak düşünülüyor. fabri dediğimiz adam da 28 yaşına kadar ispanya'nın alt sıra takımlarında toplam 64 maça çıkmış, geçen seneyi de full ön çapraz bağ sakatlığı sebebiyle tek bir maç oynamadan geçirmiş bir kaleci. fabri'yi as kaleci olarak düşünüyorsak rezillik, tolga'ya yedek alıyorsak apayrı bi rezillik bu transfer. ciddi anlamda bu transfer döneminde en çok sinirlendiğim konu bu fabri konusu. gomez'li sosa'lı quaresma'lı oğuzhan'lı hücum hattının kalesine layık gördükleri kaleci fabri. inanılır gibi değil.

Çevrimdışı Bishamon

hayırlı olsun

Kaynak gösterdikleri yerde öyle bir haber veya tweet yok

Çevrimdışı Kalyoncu

benim ikinci mesajim da o abimizin 2. mesaji degil. ben zaten burada yazilanlari onceden de okuyordum. milliyetci yerine tutucu yazip yumusatincada cumlenin anlami degismiyor. olay yine tercih olayi. sen yabanci oldugu icin futbolculari ayirmadan oynatiyorsun kaleciye gelince yabanci oyuncunun hakkini yiyorsun ve daha iyi olani oynatmiyorsun.

neuer ornegine ne gerek var abi? adam allahin tosic'ini oynatti 6-7 mac. tosic her mac kendi kalesine gol atmasa hala oynuyordu belkide. niye tosici oynatti? ismailden iyi oldugunu dusundugu icin degilmi. sonra fikri degisti, sonra bir daha degisti. antrenmana ya da forma bagli birsey. ha tosic de ismail de yeterli degil orasini herkes biliyor zaten. tolga olayi da oyle. adam kendisi soyluyor kalede kaleci yok diye. niye tutuculuk yapsin. sizofrenmi bu adam.

lafi cok uzatmakta istemiyorum. senol hoca hakkinda bu dedikoduyu cikaran o kalecinin adini unuttum ama futbolcular yapiyor boyle aciklamalar. bunlara inanip boyle seyler uzerinden fantezi uretmek yanlis.
Sebastian frey bursa yönetimi çok para alıyor diye göndermek istedi şenol hocada oynatmayacağım git dedi oradaki yönetimin tasarrufuydu adam bir sene yattı parasını aldı.bu düşünce iyi bir kaleci gelmedikçe değişmez sen olsan kimi oynatırdın diceksin tartışma bitecek.adama sonunu getiremeyen hep fenere kaybeder damgası yapıştırmışlar hemşerimi dinler yerlimi dinler

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı abdusta

Durum anlaşılmıştır.

Bu sene az maliyetli transferler ve sıkı maaş politikası ile
lig şampiyonlugunu alacak ve UEFA kritirleri sorunundan kurtulunacak
bir sistem devam ettirilecek.

messi leri unutalim,serdar aziz lerle devam edelim.
umarım psikolojik vaka Gokhan Gonul olmaz

Çevrimdışı Onur Küçük

Tolga ile rekabet edecek kaleci aramak çok büyük bir hata . Rekabet etmek ne demek ayrıca ? Rekabet etmeyen rahat tavırlarda bir adamın takımda ne işi olur , nasıl barınmasına izin verirler ? Rekabet sporun doğasında vardır zaten , rekabet olmadan bir parça eksik kalır sürekli.
Rekabet rekabet derken burada asıl söylenmek istenen Tolga'nın seviyesine yakın vasat bir kaleci. Rekabet değil , asıl söylenmek istenen bu . Bu ülkenin kültüründen, insanının kafa yapısından uzak vasat , yabancı bir kaleciyi kulüp içinde ilişkileri iyi olan Tolga ile rekabet ettirmeye kalkışırsan olacaklar bellidir .
Kısaca bir yanlışı sürekli zorlamaya gerek yok . Ya seviyesi belli bir kaleci alınsın ya da Boyko takımda kalsın . Boyko'ya ilk 11'de fazla şans verilsin , özgüveni yerine gelen kalecinin performansı artsın , piyasa yapsın ve uygun fiyatı gördüğünde elden çıkarılsın . Elden çıkarılsın çünkü Boyko bizim oyun yapımıza uygun bir kaleci değil.

Etiketler: