Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

yaço58, Kapkarakartal, emre_1978, kahyaoglueren, yorgo_d(geodem), Georgetown ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 295169 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Hoca tercihi aslında çok basit

--Hücum oynatan (yok turnuva hocası yok kontrol hocası değil şampiyonluk zaten zor toparlanma sürecinde en azından feda dönemindeki oyun keyfini alalım)
--Günümüz futboldan anlayan ve futbolla yatıp kalkan(çok zeki çok akıllı ama çalışmıyor kafası burda değil tarzı değil okuya okuya göre göre her dakika kendini geliştiren)
--Uzun süreli plan yapabileceğimiz(mükkemel bir şampiyonluk sonrası çok yoruldum diyip aklı tamamen başka yerlerde olucak futboldan sıkıldım futbolcular ne yapıyor bilmiyorum tarzı biri değil)

Bunları sağlayacak yerli yada yabancı bir hoca. (yerli şuan isim yok atıyorum xabi alonsonun yerlisini bulurlarsa hiç kimsenin beklemediği yerden öyle bir adam çıkartırlar ki hepimiz saygı duyarız ama günümüz futbolunda zor o yüzden yerli işi de zor en azından basının yıpratamayacağı türkçe bilmeyen hoca daha iyi olur).

Oyun anlamıdaki tanıma Sergen giriyor mesela.15-16 senesinde müthiş keyif alıyordum takımda. 7-0da bile press yapıyorduk. Ama Sergen oyuncu planlaması oyuncu kadrosu konusundan çok eksik olur. Gürsoyum aç bi ligtvyi de bi oyuncu alalım kafasında. Hadi diyelim planlamayı sergene bırakmadık sportif direktör her işi yaptı gözlem oyuncu vs sergen hoca sadece şu şu lazım dedi getirtti. Bu durumda sergen dik kafalı bir adam mutlaka kavga eder çıkıp gider hadi diyelim gitmedi yıl sonunda oyunu çözüldüğünde veya şampiyon olduğunda benim canım sıkıldı diyip uzayabilecek bir kişi. Sergen'in çalışkan ve uyumlu olanını bulmak lazım yani.

Oyun olarak bildiğim ve en keyif verecek en uyacak iki adam hansi flick ve ruud. Diğer özelliklerini bilmiyorum. Açıkçası bu durumda ilk bakacağım da oyun olur. Oyun ve skorlar kötü olduğu sürece ne anlatırsan anlatın kimse dinlemez. Feda döneminde oyun iyiydi insanlar yine hayal kuruyordu. Ki bu kadro da Feda dönemindeki fb gs kadrolarından geri kaldığı kadar günümüzde de bu rakiplerden geriyiz. Aslında aynı dönemleri yaşıyor gibiyiz. Anahtarımız belli.

Çevrimiçi kartalizma190399

Oyun olarak bildiğim ve en keyif verecek en uyacak iki adam hansi flick ve ruud. Diğer özelliklerini bilmiyorum. Açıkçası bu durumda ilk bakacağım da oyun olur. Oyun ve skorlar kötü olduğu sürece ne anlatırsan anlatın kimse dinlemez. Feda döneminde oyun iyiydi insanlar yine hayal kuruyordu. Ki bu kadro da Feda dönemindeki fb gs kadrolarından geri kaldığı kadar günümüzde de bu rakiplerden geriyiz. Aslında aynı dönemleri yaşıyor gibiyiz. Anahtarımız belli.

PSV'nin maclarini izledin mi yoksa sadece GS maclarina bakarak mi konusuyorsun? Cunku RvN'in oynattigi oyun keyif verici falan degildi. Sezon basi berbat bir GS'ye denk gelip costular o kadar. Aksine asiri kontrolcu, oyuncularini kisitlayan ve serbest birakmayan bir oyun oynatti. O yuzden de erkenden gitti zaten. Normalde Hollanda'lilar baya sabir gosterir, ama durumlari o kadar kotuydu ki sabir gosteremediler, gram isik vermiyordu. Bizim F. Santos'la yasadigimiz kadar agir olmasa da onun 1-2 tik altiydi.

PSV'nin maclarini izledin mi yoksa sadece GS maclarina bakarak mi konusuyorsun? Cunku RvN'in oynattigi oyun keyif verici falan degildi. Sezon basi berbat bir GS'ye denk gelip costular o kadar. Aksine asiri kontrolcu, oyuncularini kisitlayan ve serbest birakmayan bir oyun oynatti. O yuzden de erkenden gitti zaten. Normalde Hollanda'lilar baya sabir gosterir, ama durumlari o kadar kotuydu ki sabir gosteremediler, gram isik vermiyordu. Bizim F. Santos'la yasadigimiz kadar agir olmasa da onun 1-2 tik altiydi.

internetten özetlerine baktım ofansif bir oyun gibi duruyordu

Çevrimiçi levitate

gs'ye 5 attıkları maçlarda hocaları ruud değil schmidt'ti
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

çok ii valla
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sefa Kara

çok ii valla

Hepsini de serdar topraktepe oynattı :)

Çevrimiçi Samet Demir

Hepsini de serdar topraktepe oynattı :)

Şenol hocam şuan takımın başında olsaydı hepsinin değeri x2 olurdu... Elbet birgün diyelim....
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

Şenol hocam şuan takımın başında olsaydı hepsinin değeri x2 olurdu... Elbet birgün diyelim....
aynen hatta sezon başında uğraşıp aldıramadığı halil dervişoğlu ve zajc’ı da alır x10’a çıkarır!!
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

çok ii valla
bence iyi değil sakat bir anlayış mesela genç oyuncu alıyorsun kimse onu neden oynatmıyorsun demiyor hatta linç yediğide oluyor kimse şunun farkında değil dışardan aldığın oyuncuda semih kadar bu takımın oyuncusu oda başarılı olursa satıp para kazanırsın git anadoludan 17-18 yaşında oyuncu al şurda kimse neden oynatmıyorsun demez demiyorda bir sürü yetenekli oyuncu aldık kaybolup gitti tapusu sende olan her oyuncu aynı şekilde değerlidir akademiden olması ayrıcalık değil sırf akademiden diyede yeteneksiz birine prim verilmemeli tayip talhada genç oyuncu ama kimse demirege için koparttığı yaygarayı ona kopartmadı o bizim oyuncumuz değilmi üstelik yaşında önemi yok yeteneğin önemi var burak ayrımcılık yaptı diye ateş püskürdük ama ayrımcılığın babasını taraftar yapıyor

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Şu pasın güzelliğine bak. Ox kafamızı karıştırıyorsun yapma.

Çevrimiçi kartalizma190399

------------------------------------Al Musrati----------------------------------

------------------------Oxlade------------------Gedson------------------------

------------------------------------Muci----------------------------------------

Sunu bir gorebilsek ya bu sezon. Kalip var (Musrati), pas kabiliyeti var (Al Musrati ve Oxlade), top teknigi var (Muci ve Oxlade), bitiricilik ve sut var (Muci), tempo'nun krali var (Gedson ve Oxlade), pas arasi ve top calma var (Gedson, Al Musrati). Su orta saha her Anadolu takimini ezip acili ezme yapar.

Çevrimiçi pinehitman

Şu pasın güzelliğine bak. Ox kafamızı karıştırıyorsun yapma.
Abi bu adamı ağız tadıyla izlemek istiyorum ben, doğru düzgün bir kadro içinde fark yaratır. Tek korkum sakatlık riski

Çevrimiçi Samet Demir

Abi bu adamı ağız tadıyla izlemek istiyorum ben, doğru düzgün bir kadro içinde fark yaratır. Tek korkum sakatlık riski
Kafa karıştırıyor ama sakatlık riski olan Messi dahi olsa istemiyorum artık. O derece sıkıldım bu işten. Ox'a gelince çıktığı maçlarda karakrter koydu hep. O açıdan iyi. Ama, aması var işte..

Çevrimiçi Monza

Geçen yaz dönemi ilk resmi transferimiz.

Alındı, ama sonrasında vebalı muamelesi gördü. 

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi sEuL

Neyse ben rakip kaleye sut atabilir miyiz diye düşünüyordum maçtan önce. Gol attık öpüp başımıza koyuyorum.

2-1’de beklediğimden daha iyi sonuç. Ben bu rezillik olacak diye korkuyordum.

Tekrardan bizi bu durumlara düşüren başta ANC ve ekibi olmak üzere, emeği olan herkesin kulaklarini cinlatiyor ve hepsini cehennemin dibine havale ediyorum.

Çevrimiçi blackeagle35

Kupayı alamazsak Avrupa işi zor.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi blackeagle35

Başakşehirin fikstürü daha kolay gibi bizden

Çevrimiçi sEuL

Su an 5. sıradayız.

8. sıradaki bir maçı eksik olan Rize ile aramızdaki puan farkı 3.

Lig biriminde kendimizi çok rahat 9-10 sıralarında bulabilme şansınız var.

Kupayı falan alabileceğimizi de pek sanmiyorum.

Eskiden kötü geçirdiğimiz sezonlarda oyuncular hiç olmazsa bir derbiye falan asılır bir derbi galibiyeti alıp taraftara şirin gözükelim falan diye.

Bu oyuncu grubunda o karakter bile yok, üzerlerinde herhangi bir baskı olmamasına ve taraftarın bu kadar beklentisiz olduğu maçlarda bile amatörler gibi elleri ayaklarına dolaniyor heriflerin.

Çevrimdışı murat baltacı

Şu (...) kadro içinde bu çocuğun Emrecan uzunhanin şans bulamaması benim aklıma mantığıma uymuyor.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı CemMert

Üzülerek söylüyorum ki Beşiktaşın düşmana ihtiyacı yok. Biz kendimize yetiyoruz. Son günlerde bakıyorum herkesin dilinde aynı konuşmalar Samet Aybabayı eleştirelim, Musratiyi eleştirelim. Semih gol atmadı gördünüz mü balon çıktı. Kendini fenomen olarak adlandıran ve twitterda belirli bir kitleye sahip bütün Beşiktaşlılar abuk subuk bir şekilde kitle yönlendiriyor. Bu takımı bu hale Samet Aybaba mı getirdi niye herkesin derdi Samet aybaba şuanda? Neymiş takıma çürümüş demiş bırakın lideri ligin ikincisinden 38 puan fark yemişiz ne diyecekti. Az bile söyledi keşke çok daha ağır konuşsaydı. Herkes Musratiyi eleştiriyor yaptığı ilk hatada twit atmaya başlıyorlar "Ben demiştim". Şuan bu takıma modrici koy hürriyet gibi gözükür insanların gözüne. Asıl problemi herkes görmezden geliyor sürekli yeni günah keçisi ilan etmeye çalışıyorlar.

Etiketler: