Fenerbahçe maçı için İstanbul'a
Fenerbahçe maçı için İstanbul'a

Beşiktaş Forum|Fenerbahçe maçı için İstanbul'a Fenerbahçe maçı için istanbula gelebilecekleri bekliyoruz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fenerbahçe maçı için İstanbul'a  [Okunma sayısı 47064 defa] Fenerbahçe maçı için İstanbul'a

Çevrimdışı Volkan Başaran

Akşam 17-18 arası stada gelirim sanırım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı tayfun

16 30-17 00 gibi tırın oralarda olmayı planlamaktayım.mangala yetişmek kısmet olmayacak.
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı yigitcan1903

:boxin: savaş mı istiyorsun abi.  Camooonnn  :hiho: :fkr: çektim kılıcımı yakalamayım açığını  :evillol: :bandit:
:evillol:

Çevrimdışı Yakup

Dün akşam yayıncı kuruluşta geçmişte ki maçları izliyordum. hep taraftar gazıyla oynamış ve yenmişiz izlenimi ne kapıldım. pazar günü seyirci baskısı olmazsa fb yine istediğini alır diye düşünüyorum. yani 1-1 2-2 gibi skorlar bekliyorum. top mu kale mi tercihinde bence kesinlikle kaleyi seçmeli tolga. ilk yarı üşümeyen taraftarın gazıyla rüzgarla golü bulursak 2. yarı onu korumak daha doğru olur diye düşünmeye itiyor artık beni bu maç.  :) :) :)
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Emre şahin

@MURAT abi bende gelmek istiyorum sizinle yer varmı acaba

Çevrimdışı Emre şahin

yada stadın oradada buluşabiliriz

Çevrimdışı ilhan

[ Son Düzenleme: 31 Ekim 2014, 21:46:04 ÇİÇEKDAĞLI ]

Çevrimiçi murat

Bu gece bir araba miktarı ve gelecek kişi sayısı için sıralama yapalım.şu an dışarıdayım.araç miktarı yetersiz gibi gözüküyor.arabasıyla stada 13 civarı gelebilecek olan yazsın.

Çevrimdışı Abdullah

Ne o leyynnnn 2. Ankara savaşını mı başlattınız ?   :evillol: :evillol:
:alala: 1. Ankara Savaşımı vardı. Hmm tamam şimdi hatırladım hatırlayamadım bir an  :bandit:
Valla abi kaçıncı Ankara Savaşı olur bilemem ama kazanacak olan belli  :naughty:

Çevrimdışı yigitcan1903

:alala: 1. Ankara Savaşımı vardı. Hmm tamam şimdi hatırladım hatırlayamadım bir an  :bandit:
Valla abi kaçıncı Ankara Savaşı olur bilemem ama kazanacak olan belli  :naughty:
Seni kale arkasi adasina suruyorum  :evillol:

Çevrimdışı ilhan

:evillol:

Çevrimdışı Abdullah

Sen kendini zaten zülümpiyata sürüyorsun bir yere sürmeye gerek duymadım  :bandit: :bandit:

Çevrimdışı Abdullah

Vay arkadaş ya ne passoligmiş bir maça gittik başımıza iş açtı  :ebebe:

Çevrimdışı Fatih

Bu gece bir araba miktarı ve gelecek kişi sayısı için sıralama yapalım.şu an dışarıdayım.araç miktarı yetersiz gibi gözüküyor.arabasıyla stada 13 civarı gelebilecek olan yazsın.
Yer varsa gelebilirim @MURAT abi.
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimiçi Necmi

Yer varsa gelebilirim @MURAT abi.
@Fatih yer buluruz gel saat iki gibi gazilerden haraket ederiz

Çevrimiçi Necmi

@yigitcan1903 olimpiyata nasıl gidiyorsun istanbulun neresindesin araç yoksa gazilere gel

Çevrimiçi Necmi

@esahin gaziler büfenin oraya gel sıkışırız sorun olmaz saat iki gibi haraket ederiz
[ Son Düzenleme: 01 Kasım 2014, 00:37:07 Necmi ]

Çevrimdışı yigitcan1903

Dolmabahcede kacta olacaksiniz?
Arac sikinti degil tramvay+metro gecerim stada ben

Çevrimdışı Anıl

@Fatih yer buluruz gel saat iki gibi gazilerden haraket ederiz
@Necmi abi şunu 14:15 yapsak :eyes

Çevrimiçi Necmi

Dolmabahcede kacta olacaksiniz?
Arac sikinti degil tramvay+metro gecerim stada ben

yok yok saat ikide en geç gazilerden haraket edeceğiz saat onikiden sonra toplanırız ayarla kendini bu saatlere göre saat ikide aktar olimpiyatta ateşi verecek :D
4 araç var murat 3 kişi daha gelecek fatih ve esahin de gelirse seninle 17 kişi oluyoruz rahat sığarız sorun yok

Çevrimdışı yigitcan1903

Vay arkadas ben yazana kadar dolu post gelmis
Otobuste bizim funtoro ekranla savas veriyorum post atmak icin  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi şunu 14:15 yapsak :eyes
yarında 14,30 dersin :D zaten yetişemeyeceğini biliyorum seni almadan gitmeyiz merak etme biz 2de toplanalımda bir sen geç gel sorun olmaz :evillol:

Etiketler: