21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK
21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK

Beşiktaş Forum|21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK Tarih : 14.01.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Cevdet Kömürcüoğlu - Mustafa Savranlar - Yusuf Ziya

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK  [Okunma sayısı 14303 defa] 21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK
Anket
Beşiktaş, Gaziantep FK maçından kaç puan alır?
3 puan
5 [%83.3]
1 puan
0 [%0]
0 puan
1 [%16.7]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimiçi Necmi

Kalenin önünde topun üzerinden atlayacak zekaya sahip oyuncu bir bizde olur herhalde

Çevrimiçi sEuL

Oğuzhan bir daha oynamasın, destek yapsın diye sahaya atacaksan Salih'i koy. Ofansif oynasın diyorsan Emirhan'ın bir yedeği varsa onu atarsın.
Tamam Sergen hoca doneminde oynadigi maclarda sansini cokta iyi kullanamadi ama Salih’in bu sekilde ustunun cizilmesibi anlayamiyorum.

Çevrimdışı worns

Oğuzhan bir daha oynamasın, destek yapsın diye sahaya atacaksan Salih'i koy. Ofansif oynasın diyorsan Emirhan'ın bir yedeği varsa onu atarsın.

Hakikaten salihe ne oldu? Yönetimin sülalesiyle ilgili filan mı konuştu bu çocuk acep? Bütün dünya süre aldı bir dakika oynatmıyor kimse.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Erman1903

wellington harika oynuyor bugün

Kötü günleri olur ama Montero ve Vida'dan net daha iyi stoper.

Çevrimiçi sEuL

Biz bu ozzi'den ne zaman kurtulacagiz
Bu sene sozlesmesi bitiyor ama dur hele. 3 yillik yeni kontrati alip emekli edecegiz beyefendiyi.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Töre ve Oğuzhan girdi iki kişi eksildik resmen.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Samet Demir

Kalenin önünde topun üzerinden atlayacak zekaya sahip oyuncu bir bizde olur herhalde
Adam merhametli 2 fark olsun istemiyor

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tolga1903

Günün en iyisi necip welinton ikilisiydi bir iki bombaları var ama normal alıştık ona

Çevrimdışı worns

Welinton katılıyorum günün iyisi.

Çevrimdışı Erman1903

Hakikaten salihe ne oldu? Yönetimin sülalesiyle ilgili filan mı konuştu bu çocuk acep? Bütün dünya süre aldı bir dakika oynatmıyor kimse.

Töre tayfasından mobbing yedi, Atiba falan da yerine alındığı için ilk oynadığında gelip serbest vuruşlarda ondan top alıyordu. 3 sene kontratı olan iki sezondur performansı olan adamı yedik.

Çevrimiçi Samet Demir

Bats.ın havadan gelen topları almak için sıçramamasının nedenini bile varsa yazsın Allah rızası için. Yoksa kafamı duvarlara vurcam.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Bats.ın havadan gelen topları almak için sıçramamasının nedenini bile varsa yazsın Allah rızası için. Yoksa kafamı duvarlara vurcam.

Adamın sırtından inmediler ki

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

josef şu uzaklaştırma işinde dan dun vurmasa her maç 15 kontramız olurdu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Kenan giriyor, Ozzie ciksa bari. Cikarkende taraftara donup kulaklarini tikasa

Çevrimdışı tolga1903

Sezon başından beri oynadığı tüm maçlarda 10 tane hava topu almamıştır iddia ediyorum. Bu konuda böyle yetersiz oyuncu görmedim ben kendisinin yarı boyundaki santraforlar bile bundan çok alıyor hava topu

Çevrimdışı Erman1903

Çıkmıyor, hem sıçraması hem kafa vuruşları hem de sırtı dönük oyunu kötü - özellikle çıkmaması öğretilmiş.

Çevrimdışı worns

Töre tayfasından mobbing yedi, Atiba falan da yerine alındığı için ilk oynadığında gelip serbest vuruşlarda ondan top alıyordu. 3 sene kontratı olan iki sezondur performansı olan adamı yedik.

Üzücü. Papazlık peşinde olanı direk göndermek lazım, bu takımın 2010 sonrası hiç bir başarısında takımda yerli grup olmadı ne zaman arındık o zaman kazandık. Şenol güneşin ilk dönemi de Sergen Yalçın'ın ilk yılı böyleydi deneyimli görünen yerliyle vedalaşmakta her zaman hayır vardır.

Çevrimiçi Samet Demir

Çıkmıyor, hem sıçraması hem kafa vuruşları hem de sırtı dönük oyunu kötü - özellikle çıkmaması öğretilmiş.
Adam kasti yapıyor ya. Töre bile onun çıkmadığı topa sıçradı. Böyle akılsız golcü görmedim ben. Edu vardı. O daha iyi yemin ederim.

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimdışı kahyaoglueren

Pjanic müthiş çıkardı topu burada.
Güzel gol.

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi levitate

ÖFFFF GOLE BAK PJANICE YAZAR
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

pjanic 4 asistlik hamle yaptı yemin ederim

Etiketler: