21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK
21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK

Beşiktaş Forum|21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK Tarih : 14.01.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Cevdet Kömürcüoğlu - Mustafa Savranlar - Yusuf Ziya

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK  [Okunma sayısı 15046 defa] 21. Hafta Beşiktaş 1-0 Gaziantep FK
Anket
Beşiktaş, Gaziantep FK maçından kaç puan alır?
3 puan
5 [%83.3]
1 puan
0 [%0]
0 puan
1 [%16.7]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimiçi Samet Demir

Pjanic müthiş çıkardı topu burada.
Güzel gol.
Yok ya. Pjanic değildir. Milleti kudurtmayalım şimdi. :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

hakemin tadı kaçtı kenanda girdi mi diye hakeme bakıyor :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

tertemiz gol

yedi golü eşşek herif
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Talisca1903

ÖFFFF GOLE BAK PJANICE YAZAR
ne Pjanici ya sadece pas veriyor o kadar

Çevrimiçi levitate

2 dk fazla oynattı ve savunmaya çalışıyor ayıp ya

Çevrimdışı worns

Hadi gözümüz aydın pek bişey oynamadan bi üç puan geldi. Umarım oyunun düzelmesi için fırsat verir. Teknik kulübeden pek umutlu değilim.

Çevrimiçi levitate

töre yedi golü pas atsana

Çevrimdışı Talisca1903

Hadi gözümüz aydın pek bişey oynamadan bi üç puan geldi. Umarım oyunun düzelmesi için fırsat verir. Teknik kulübeden pek umutlu değilim.
böyle salaktan alınan 3puanların hastasıyım

Çevrimdışı AigleBordeaux

Önderle bir adım ilerlemeyiz
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

VAR yok oldu ama puan geldi...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

Tore son pozisyonda onunde rakip yokken hareket cekip rakibe yakalandi. Trajikomik

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Çevrimdışı 38life

Töreye bak tam bir komedi. Rakip gelsin yetişsin diye bekliyor topu ayağından çıkarmak için.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Önder hoca ile olmayacak gibi,

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Hoca bu Oğuzhan şakasını tadında bırakır inşallah.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı 38life

Pjanic ve Josef büyük nimet Beşiktaş için.

Çevrimdışı worns

Şu maç top oynayan az ghezzal az pjanic bi de stoperler. Pjanice takılınacak maç değildi önündeki iki iç oyuncusunun üç tane olumlu ofansif aksiyonu yoktur tek ayakta kalan adamdı merkezde.

Hocanın geçen maç denediği 3lü yapı daha vaatkardı açıkçası. Bu maç çıkış planını beğenmedim.

Çevrimdışı sefaköykartali

Gaziantep' in kötülüğünden şu maçı aldık cidden ve hiç beğenmedim bizim oyunu. Özkaynak JK olacağız açıklaması yapıp gidip bu değişiklikleri yapmanın bir açıklaması yok. Sene sonuna kadar takılacaklar kafalarına göre.  İnşallah 2. 3. falan oluruz da yaza Şenol gelince Avrupa geliri işimize yarar.

Çevrimdışı Talisca1903

20 puan fark olmuş hala doğruyor hakemsiler bu neyin korkusu bu maçtan sonra birşeyler değiştiremezlerse kendilerini değiştirsinler bir takım her maç tekme tokat dövülüp perişan edilemez rekor kıracaklar

Çevrimdışı tolga1903

Hocanın bu pjanic regista josef box to box planı sekteye uğramaya devam ediyor her maç, dene hocam dene bunu değiştirmeyi dene kaybedecek hiçbir şeyimiz yok herhangi bir iddiamız yok güven'i dene mesela batsuayi arkasında ne bileyim bir çare bulmak senin işin lütfen ilk yarıdaki takımı izletme bize kalan maçlarda.

Etiketler: