2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 529 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11336251 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Çağatay

Boyko ne alaka? :)

belki hoca kanatta oynatır
hem o zaman kanat ihtiyacımız da olmaz
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Aras bize derman olmaz.
En akıllı yol vakit kaybetmeden direk oynayabilecegi bir takıma kiralık vermek. Hatta oluru varsa direk satmak.

kanat oyuncusuna gelince q7 ve babel den baska adam kalmadı.
Golcü zaten kronik vaka,aldigimiz stoper 4 milyon €...
İlk yarıyı nasıl bitirdigimiz ortada.
Yarın talinin 30 metreden vurduğu gool olmazsa sıkıntı fena.
Cenk - Abou ve Taliscayi zaman zaman Kanatta izleyeceğiz bu kesin artik..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

EssiLor

• Ziyaretçi

Pancu Kalede oynuyorda Boyko kanatta mı oynamıyor doğru söylüyor arkadaş.

Mehmet Ekici Fenere giderse, Trabzon bize herhalde Yusuf Erdogan'i verecek gibi gozukuyor.
Ben fitim :bandit:

Yusuf Erdogani beğeniyorum Iyi bir alternatif olmakla beraber Tecrübeli Oyuncularla oynayarak ve Senol hoca etkisiyle Kendisini daha da geliştirir zaten yetenekli bir oyuncu :)

Çevrimdışı mylife1903

Günaydın arkadaşlar,

Genel olarak yorumlara istinaden, bildiğim kadarı ile Gomez'in en yakın arkadaşlarından biri bizim Hilbert. Kaynak odur muhtemelen gomez'in pişmanlığı konusunda. Zaten bize gelirken hilbert baya bir kulis yapmış bizim için.

Aras için, burada @mylife1903 ile ben Aras oynamadığı için bize iyi geldiğini, normalde q7'den bile çok top kaybedip takım oyunu ile pek alakası olmadığı, çok da beklentiye girilmemesi gerektiğini defalarca söyledik. dünkü maçı izlemedim ama yorumlardan anladığım kadarı ile kötü oynamış.

Neyse, bir efsanenin daha sonuna geldiğimiz iyi oldu. Kadroda bulunsun yine de. Kritik anlarda duran toplar ve kornerlerden çok ekmeğini yeriz en azından. son 15 dakika için ideal oyuncu.
@panic13 hic yazmasam 100 sefer yazmisimdir. Aras iyi oyuncu boyle figo ile metin tekin karisimi bir oyuncu ama yillardir futbol oynamiyor. Fuleli, teknik, kutuya girip gol arayan bir oyuncu aras.
Rusyaya ilk geldiginde hizli tiren gibiydi zaten hemen transfer yapti.

Bizim taraftarin beklentisi ilginc. @Necmi abi mesela devamli yaziyor, karijma kac orta yapmis kac isabet elde etmis, diye yahu amiral batti mi bu. Forumda herkesin agzini sulandiran lens olayi var daha adanaspor macinda lens mac orta yapmis?
Simdi isimize gelince koca senol gunesi taca atiyoruz, hoca karijmaya orta yapma, diyor ve karijma kafasina gore orta yapip her mac ilk11 oynuyor, yersen.

Yahu adi ustunde orta, ortaya uc adana kebap soylemek gibi.

Kanat oyuncusundan beklenti fazla, simdi istiyoruz ki 10 orta yapsin 7si isabetli olsun, kutuya girip senede 10 gol atsin ustune 15 assist yapsin, bekine yardima gelsin, disiplinli olsun ustune turkiyeye gelmeyi kabul etsin ve besiktasta oynasin ha bu arada yasi da 25 olsun, bonservisi olmasin ha bu performansi icin de yilda 1.5myon yuro istesin. Tabi tabi

Aras da riskli oynayan oyuncudur, adami gecerse gecer, gecemedi kufur yer, bekine falan da oyle cok yardim etmez.

Anlayamiyorum bazen. Simdi bazen okurum eksisozluk falan. Orda bazi mallar var mesela gider hirvatistan basligina falan yazar, got kadar ulke, fakirler falan yahu nerden geliyor bu maksimalizm falan cozemiyorum.

Gecen de yazdim ruslar da ayni ispanyollar da ayni yakindan bildigim millet olduklari icin ornek veriyorum.

Araba alacaklar, ferrari gibi hizlansin, mersedes gibi konforlu olsun, land rover gibi arazi performansi versin, toyota gibi bozulmasin, tesla kadar benzin yaksin ama reno clio fiyatinda olsun isterler, yok oyle bir dunya arkadasim.

Besiktas taraftarinin gozune girecek kanat oyuncusu 30 milyon yurodan basliyor. Eldekilere ise devamli bir kufur etme potansiyeli.

Aras iki mac oynasin, karijma muamelesi gorur burda ha gormezse herkesin eski mesajlarini toplayip tutarsizliklarini ifsa ederim cok fena.
Kanat oyuncusu bunlar yahu, orta yapacaklar yarisindan cogu isabetsiz olacak, calima girecekler yarisini kaptiracaklar her 10 ataktan encok dordunde geri kosacaklAr.

Senol gunesi cok hafife alanlar var bence, once hocaya saygi sonra elestiriyi yapariz azicik hocayi anlamaya calismak lazim.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Yok dostum işin daha traji komik tarafı bu adamların futbol geçmişlerinde kanat manat olayı yok, abou mecburiyetten 1-2 maç oynamış zamanında ama Cenk dediğin adam  daha yanındakini koşarak geçemiyor o bölgeyle ilgili hiçbir formasyonu yok biz bu adamları Şenol Güneş oynattı diye yılların kanadı yaptık, zamanında Ertuğrul Sağlam'ı Toshack defansta oynamıştı bu iş ona dönecek diye yakında korkuyorum.
Korku akıl katilidir.

Dün maçın ikinci yarısından itibaren izleyebildim ve ne yaptığının farkında olan iki isim vardı Mitroviç ve Aras.Rhodolfo da idare etti.
Ben farklı maçımı izledim acaba :bandit: Elimizde Aras tan daha iyi oynayacak kanat yok.
2 Ay topa değmemiş ve Ciddi mac eksiği olan bir oyuncu olmasına ragmen bence de gayet iyiydi

Oynaya oynaya acilacak , 2 ay topa değmemiş ve ciddi mac eksigi olan bir oyuncu icin Dun ışık vermedi diye yazanlar olmuş

Bence gayet iyiydi elinden geleni yapti koştu , mucadele etti iyi paslar çıkardı

Dun zaman zaman Oyun icinde kaybolsa da Q7 - Veli ve Tolgayin oyundan çıkmasından sonra takimin liderligini eline aldi ve ataklari yönlendirdi..

Daha iyi olacak gibi lakin suan 11 e girmesi biraz zor , son 20 dakika 30 dakika oyuna girip mac temposu yakalamasi lazim.. @OrhanAker

EssiLor

• Ziyaretçi

Ben sadece Kiralık olup ta Sene sonu geri dönecekler i dile getirdim kanat oynayacak oyuncular Listesi oluşturmadım yani farklı yerlere çekilmesin
Boykoyu Sene sonu iyi fiyata okutmak lazım.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

2 Ay topa değmemiş ve Ciddi mac eksiği olan bir oyuncu olmasına ragmen bence de gayet iyiydi

Oynaya oynaya acilacak , 2 ay topa değmemiş ve ciddi mac eksigi olan bir oyuncu icin Dun ışık vermedi diye yazanlar olmuş

Bence gayet iyiydi elinden geleni yapti koştu , mucadele etti iyi paslar çıkardı

Dun zaman zaman Oyun icinde kaybolsa da Q7 - Veli ve Tolgayin oyundan çıkmasından sonra takimin liderligini eline aldi ve ataklari yönlendirdi..

Daha iyi olacak gibi lakin suan 11 e girmesi biraz zor , son 20 dakika 30 dakika oyuna girip mac temposu yakalamasi lazim..
Konuşulması gereken bunlar değil aslında daha derin mevzular, düne kadar yedekte bile düşünülmeyen bir adam bir anda en değerli parçalardan biri haline geliyor, yönetim ve hoca özelinde ciddi sıkıntılar var. Bu adam Olcay'ın döküldüğü Cenk'in kanat oynadığı bir dönemde kadroya bile alınmadı, ben buna şaşıyorum..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Konuşulması gereken bunlar değil aslında daha derin mevzular, düne kadar yedekte bile düşünülmeyen bir adam bir anda en değerli parçalardan biri haline geliyor, yönetim ve hoca özelinde ciddi sıkıntılar var. Bu adam Olcay'ın döküldüğü Cenk'in kanat oynadığı bir dönemde kadroya bile alınmadı, ben buna şaşıyorum..
Hazir degil adam @Serhat Akkaya senol gunes oynatmiyorsa bir bildigi vardir. Ya da hocanin dediklerini yapmiyordur

Çevrimdışı atalay

Quaresma elbette TD'ün oyunsal planının önemli bir parçası olduğu için bu kadar yüksek dakikalar ve büyük roller alıyor. Sorun da bu zaten. O halde Quaresma dışında geri kalan üç kenar oyuncusu sezonun ilk yarısı boyunca neden bu kadar az süre aldılar? @mylife1903 Üstelik devre arası vazgeçtiği isimler geçen sezon birlikte çalıştığı oyuncular. Sorun oyuncu kalitesi ise bunu şimdi mi idrak edebildiniz?
[ Son Düzenleme: 20 Ocak 2017, 12:19:38 atalay ]

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hazir degil adam @Serhat Akkaya senol gunes oynatmiyorsa bir bildigi vardir. Ya da hocanin dediklerini yapmiyordur
Ya abi yapma lütfen bu adam hazırlık maçlarında döktürüyordu takımın en iyisiydi, Olcay'ın durumu ortadaydı ona rağmen kadroya bile almadı. Hani rekabet içinde olduğu adamlar muhteşem performanslar gösterir dersin bu adam geride ama öyle bir şey de yok..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı atalay

Şenol Güneş oyuncu geliştiren değil, performans geliştiren bir teknik direktör. İkisi birbirinden farklı şeyler. @Yunus Emre Dökmeci Kendisi gelişim antrenörü değil.

Çevrimdışı tuncaboylu

Adam alt tarafı yedek kanat oyuncusu haline geldi, ne en değerli parçasıdnan bahsediyorsunuz?

Quaresma su kaynattığında ve Babel oyundan düştüğünde oyuna girecek.

Ligin ilk yarısında elimizde tek gerçek kanat varken, CL ve ligde Olcay + Kerim toplam 700 dakikadan az süre almışlar.

"Bakın 2 adam gitti, bir adam geldi" diyorlar ya bazıları. Bu giden iki adam toplam 8 maçlık süre almamış.

Bir aksilik çıkmazsa Babel bu ikisinin boşluğunu rahatlıkla doldurur, Aras da yedekler.

Yazın da Töre gelecek zaten.

Çevrimdışı atalay

Kadrolar revizyona uğrar. Üstelik bunun ölçüsü kazanılan kupalar veya başarılar değildir. Oyunsal çıkmazlar ya da yetersizlikler var ise eldekinden vazgeçebilirsiniz. Fakat oyun kalitesi artarken böylesine dönüşüme uğramak manasız. @Barış1903 @MUSTAFA_ Zaten bu yoğun sirkülasyon sonucu eskiden geriye pek bir şey kalmadı.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Adam alt tarafı yedek kanat oyuncusu haline geldi, ne en değerli parçasıdnan bahsediyorsunuz?

Quaresma su kaynattığında ve Babel oyundan düştüğünde oyuna girecek.

Ligin ilk yarısında elimizde tek gerçek kanat varken, CL ve ligde Olcay + Kerim toplam 700 dakikadan az süre almışlar.

"Bakın 2 adam gitti, bir adam geldi" diyorlar ya bazıları. Bu giden iki adam toplam 8 maçlık süre almamış.

Bir aksilik çıkmazsa Babel bu ikisinin boşluğunu rahatlıkla doldurur, Aras da yedekler.

Yazın da Töre gelecek zaten.
Yahu parçacık bilimi mi tartışıyoruz burada :) Birazcık ironi yapıyoruz hemen atlıyorsunuz.. Yarın Q7 veya Babel'in olası sakatlığında neyi konuşuyoruz olacağız acaba..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ya abi yapma lütfen bu adam hazırlık maçlarında döktürüyordu takımın en iyisiydi, Olcay'ın durumu ortadaydı ona rağmen kadroya bile almadı. Hani rekabet içinde olduğu adamlar muhteşem performanslar gösterir dersin bu adam geride ama öyle bir şey de yok..

Adam 2.5 ay sakattı zaten, ne ara hazır oldu da oynatmadı?

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ne zaman sakatlandı? Ondan öncesinde kaç kere kadroya alındı? Dün Kerim gitmeseydi kadroya alınacak veya süre alacak mıydı? Sakatlanmasa şimdi kiralık kulüp arıyor olurduk adım gibi eminim.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Anlattıklarını uygulamayan teknik direktör ise tutarsızlık senin yazdıklarında. Quaresma elbette TD'ün oyunsal planının önemli bir parçası olduğu için bu kadar yüksek dakikalar ve büyük roller alıyor. Sorun da bu zaten. O halde Quaresma dışında geri kalan üç kenar oyuncusu sezonun ilk yarısı boyunca neden bu kadar az süre aldılar? @mylife1903 Üstelik devre arası vazgeçtiği isimler geçen sezon birlikte çalıştığı ve sezon başı yola çıktığı oyuncular.
@atalay kerim hocanin a planin da hic yer almamistir bence. Olcay da bu sene gozunden dusmus gibiydi. Yoksa cenki kanatta kullanip, karijmaya sabreden bir hoca bu oyunculara daha fazla dakika verirdi. Bunlar mantik cercevesinde bizim goruslerimiz.
Kerimin gidisinde sorgulanmasi gereken ise kerimin yeterli sansi bulup, bulamadigidir ki bu da tartismali bir konu, ben gerekli sanslarin kendisine verildigini dusunuyorum.

Kanatta oynayan oyuncularin katkilari bu kadar yetersizken, sure bulamayan oyuncular hatayi once kendilerinde arayacak bu takimin patronu senol gunesse.
Ha eldeki malzemeden malzemenin bu oyun icin yetersiz olmasindan ve israrla bu oyunu oynamaya calismaktan dolayi da yonetimi ve senol gunesi elestirebiliriz.

Çevrimdışı OrhanAker

Sezon başı hazırlık kampında en formda isimdi :bandit: Şenol hoca sağolsun tercihlerinden dolayı hiç izleyemedik.İlk maç 11 başlasa alıp yürüyecekti büyük ihtimal.

Çevrimdışı atalay

Şenol Güneş ile başta başkan olmak üzere bazı yöneticilerin ilişkisi bu işin düsturuna aykırı. @mylife1903 Gelmeden önce paratoner görevi görmemesini istemiştim. Tüm bu transfer ve kadro planlamalarında önce bir tarif yapıp, tarifin dışında bir ismi kucağında bulup, kısa bir süre sonra eldeki profilden dozajında yakınıp, sonrasında yeniden bir tarif yapmasını kabul etmiyorum. Tahayyül ettiği oyunu doğru oyuncular ile oynayamıyorsa veto hakkını kullanacak.
[ Son Düzenleme: 20 Ocak 2017, 11:22:07 atalay ]

Çevrimiçi Necmi

Yahu parçacık bilimi mi tartışıyoruz burada :) Birazcık ironi yapıyoruz hemen atlıyorsunuz.. Yarın Q7 veya Babel'in olası sakatlığında neyi konuşuyoruz olacağız acaba..
tamam yarın bir kanat oyuncusu alalım ama onun sakatlanmayacağına garanti verebilirmisin :alala:
oyuncu sakatlanır diye oyuncumu alınır. O ihtimal her oyuncu için geçerli o zaman bütün oyuncuların yerine oyuncu alalım.
Kadro planlaması deniyorda hocanın kanatta şişkinliğimiz var lafı es geçiliyor. Resmen iki oyuncuyuda hoca gönderdi.
istemedi bu kadar şişkinlik. kalması yönünde arası tercih ettiyse demekki bir şeyler gördü. Ne olacak bir kanat alınsın
seneye töre gelecek tabi birde olası lens gelecek :naughty:
neden şimdi kanat alınsın yaza hamle sıkıntısı çekilsin pek alada eldeki kanat oyuncuları yeter evet eleştirsen bile kadro şişirmektense
gerekiyorsa cenkde oynar abouda oynar. dediğin gibi atomu parçalamıyoruz. alt tarafı orta yapacaklar ikiside
bunu  yapabiliyor. En azından quaresmaya göre artıları kutuyuda çoğaltabiliyorlar.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

tamam yarın bir kanat oyuncusu alalım ama onun sakatlanmayacağına garanti verebilirmisin :alala:
oyuncu sakatlanır diye oyuncumu alınır. O ihtimal her oyuncu için geçerli o zaman bütün oyuncuların yerine oyuncu alalım.
Kadro planlaması deniyorda hocanın kanatta şişkinliğimiz var lafı es geçiliyor. Resmen iki oyuncuyuda hoca gönderdi.
istemedi bu kadar şişkinlik. kalması yönünde arası tercih ettiyse demekki bir şeyler gördü. Ne olacak bir kanat alınsın
seneye töre gelecek tabi birde olası lens gelecek :naughty:
neden şimdi kanat alınsın yaza hamle sıkıntısı çekilsin pek alada eldeki kanat oyuncuları yeter evet eleştirsen bile kadro şişirmektense
gerekiyorsa cenkde oynar abouda oynar. dediğin gibi atomu parçalamıyoruz. alt tarafı orta yapacaklar ikiside
bunu  yapabiliyor. En azından quaresmaya göre artıları kutuyuda çoğaltabiliyorlar.
Hangi şişkinlik abi? Babel alınmasa Olcay, Kerim ve Q7 vardı kanatlarda, Aras kadroya bile girmiyordu. 3 kişi mi şişkinlik yaratıyordu?

O zaman hocaya kaleci ve defanstaki şişkinliği ne yapacağız diye kimse sormamış mı acaba?

Fabri
Tolga
Utku
Beck
GG
Marcelo
Rhodolfo
Tosic
Atınç
Mitrovic
Adriano

sakat olduğu için Caner'i yazmıyorum.

5 kişilik yer için 11 kişi var, Ersan gelse 12 kişi olacak..
[ Son Düzenleme: 20 Ocak 2017, 11:07:01 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı cursedofdragon

good morning beyler :)

Şenol Güneş oyuncu geliştiren değil, performans geliştiren bir teknik direktör. İkisi birbirinden farklı şeyler. @Yunus Emre Dökmeci Kendisi gelişim antrenörü değil.
Anladim @atalay
Ozaman Yusufun Performansını geliştirir Senol Hoca :alala:

Ben iyi işlendiği takdirde iyi bir seviyeye gelecegini dusunuyorum senin düşüncen nedir bilemiyoruz tabii..

Cok yetenekli , sut atabilen ve adam eksiltebilen bir oyuncu Ts kötü

Ne dersin olur mu Yusuftan ?

Etiketler: