2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 195 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1980178 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu gitmesi gereken oyuncular da bi gitse çok iyi olacak.
Şu anda gitmeye en yakın duran kişiler Roco ve Mirin gibi görünüyor. Daha sonra da Douglas ve Boyd gidecek gibi. Sanırım Vida ve Ljajic kalacak. Larin konusunda da haberler birden kesildi. Ben de merakla bekliyorum gidecek oyuncuları ama yönetimin kadronun boş görünen yerlerini bunların gitmesini beklemeden doldurması gerekli. Özellikle forvet konusunun şimdiye kadar çözülmesi gerekiyordu.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

oynayacaksa eskisi gibi 28 yaşında iş yapar daha.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Şu anda gitmeye en yakın duran kişiler Roco ve Mirin gibi görünüyor. Daha sonra da Douglas ve Boyd gidecek gibi. Sanırım Vida ve Ljajic kalacak. Larin konusunda da haberler birden kesildi. Ben de merakla bekliyorum gidecek oyuncuları ama yönetimin kadronun boş görünen yerlerini bunların gitmesini beklemeden doldurması gerekli. Özellikle forvet konusunun şimdiye kadar çözülmesi gerekiyordu.

Boyd gitmez. Zaten yoğun fikstürde gitmesinde ben hala kötü oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Biraz Avcı nın sistem ve ondan istenilenlerin kurbanı oldu bence.

O bir miktar parayı anlaşmadan çıkarırsak iyi anlaşma olur  :tabe:

alt yapıdan oyuncu verelim  :ebebe:

Çevrimdışı ONUR KOLCU

oynayacaksa eskisi gibi 28 yaşında iş yapar daha.

400 bin + performans bazlı sözleşme iyi olur. İyi olmak zorunda olur ve iyi bi Gökhan töre bu ligde rahat ,7 8 gol ve asist yapar

Çevrimiçi MUSTAFA_

alt yapıdan oyuncu verelim  :ebebe:
Kiralık ve oynatma garantili olursa mantıklı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Umut Nayır'ın bonservisini veriyorsak, bizim para almamız lazım.

Bitmedi şu Gökhan Töre sevdası, çok enteresan. İlk adı geçtiğinde yabancı sınırlaması ile rasyonelize ediliyordu, o da uygulanmayacaksa neden bu Töre aşkı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

400 bin + performans bazlı sözleşme iyi olur. İyi olmak zorunda olur ve iyi bi Gökhan töre bu ligde rahat ,7 8 gol ve asist yapar
Bana Gökhan Töre hiç güven vermiyor. Yabancı kuralı gelecek olmasa bu kadar değerli de olmazdı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Montipo-Kardsrop*-Marcelo-Wellington-Nskala-Atiba-Ozi Mensah-Pedro (Ljacic)-Talisca-Töre*-Vizinger 

en kötü bu kadroyu kurmak lazım. Türk oyuncu yok takımda Ozi ve Töre biraz mecburiyetten yazdım elde ki kanatlara bin kere tercih ederim Töre yi sadece karakteri sorunlu... Talisca ve pedro maaşına bütçe için sol iç kullandığım ljacic de göz kırpmadan feda edilir.  mensah oraya çekilir dorukhan kumarı oynarız gerekirse Talisca şart gol atacak oyuncu yoksa herhangi bir başarı da yok. Bütçe lazımsa Nkodou-Boyd-Lens-Vida-Roco-Larin-Mirin-Utku-Umut-Douglas-Ljacic bunlardan ne kadar bonservis alınabilirse olmadı alacağı karşılık kimisi de Boluspor usulü boşaltılır bütçe bahane yok yoksa gelen veya konuşulan hiç bir ismin manası yok...

Gol-Gol-Gol atamazsan 3 puan vermiyorlar.

montipo iyi kaleciymiş oynadığı maçların yarısında kalesini gole kapamış
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

Takımda Douglas'tan başka doğal pozisyonu sağ bek olan adam yok. İsmi geçenler de her sezon yarım yamalak oynayan Santon, Kardorp falan.

Douglas'ın bize gelmeden önceki whoscored rating'leri iyi, devre arasına kadar şans tanınabilir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Takımda Douglas'tan başka doğal pozisyonu sağ bek olan adam yok. İsmi geçenler de her sezon yarım yamalak oynayan Santon, Kardorp falan.

Douglas'ın bize gelmeden önceki whoscored rating'leri iyi, devre arasına kadar şans tanınabilir.

Douglas ile diğer oyuncular karşılaştırmak hata olur. İtalya ile Türkiye ligi bir değil.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Boyd gitmez. Zaten yoğun fikstürde gitmesinde ben hala kötü oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Biraz Avcı nın sistem ve ondan istenilenlerin kurbanı oldu bence.

Çok düz oyuncu ya.Kanat oyuncusu bu kadar düz olamaz olmamalı çalım atamıyor sadece hızı var.Asisti yok.Bitiriciliği düşük ben beğenmedim boydu.

iyi bir töre 7-8 gol 10-12 asist yapar dediğin gibi performans bazlı sözleşme yapmak lazım iyi oynasın oynadıkça o da kazansın bizde  :tabe:

Douglasa güvenip yola çıkılmaz.

Defansı yok adamın sol beki düzelttik derken bir de sağ bekten çekmenin mantığı yok.

Douglas yolcu yerine adam gibi biri şart.

Çevrimdışı tangaz

pepdullah gereksizi herkesi bitirdi bıraktığı enkazı düzeltmek için daha zaman gerekiyor layiçi bile sıradan ötesi bir oyuncuya dönüştürdü parselizasyon reis kendi kaldırdığı tazminat yetmezmiş gibi yatırımlarımızında değerini düşürdü beşiktaşa verdiği zarar görünenin ötesinde.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Roco,Mirin,Vida,Larin,Boyd,Douglas,Umut gidecek bence.

Lens,Ljajic ve Güven kalacak bence.
[ Son Düzenleme: 16 Ağustos 2020, 12:48:00 cursedofdragon ]

pepdullah gereksizi herkesi bitirdi bıraktığı enkazı düzeltmek için daha zaman gerekiyor layiçi bile sıradan ötesi bir oyuncuya dönüştürdü parselizasyon reis kendi kaldırdığı tazminat yetmezmiş gibi yatırımlarımızında değerini düşürdü beşiktaşa verdiği zarar görünenin ötesinde.

Pepdullah ve f. orman enkaz bıraktı.Biri oyun anlanmında diğeri oyuncu anlamında.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Çok düz oyuncu ya.Kanat oyuncusu bu kadar düz olamaz olmamalı çalım atamıyor sadece hızı var.Asisti yok.Bitiriciliği düşük ben beğenmedim boydu.

Bu kadar düz oyuncu değildi bizim sistemde düz adam oldu daha sonra özgüven kaybı yaşadı. Ve yaşıda fena değil 2 sene daha durması kâfi.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Renklilere kenani vermeye geliyordur..

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tangaz

Pepdullah ve f. orman enkaz bıraktı.Biri oyun anlanmında diğeri oyuncu anlamında.

orman esas ekonomiyi bitirdi kulübün tüm gelir kalemlerini yatırımlarını çöp etti üstüne bankalara bildiğin peşkeş çekti kulübü kendisi şimdi geceliği 5000 tl olan otelinde paraları sayıyor beşiktaşa başkan olmadan evvel düşük meblağ çeklerini bile güç bela ödeyebilen birinin başarı hikayesi muazzam

Çevrimdışı worns

https://www.transfermarkt.com.tr/kasper-junker/profil/spieler/264576

bu arkadaşı bize yazmışlar. hiç bir fikrim yok, formuna bakarsak alev almış yanıyor. o nasıl bir skor katkısı :)

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı murat

ligin en çok adam eksilten oyuncusunu transfer ettik bedavadan az pahalı bir rakama renkliler olsa panayır yerine çevirirdi forumlarını hadi silkinin gençler :halay:
içime çok sinmedi ama yoklukta belkide iyi bir anlaşma olmuştur. Forumda yazılan daha makul gençler vardı onları tercih ederdim. İnşallah hayırlı olur.

Çevrimiçi Samet Ç

https://www.transfermarkt.com.tr/kasper-junker/profil/spieler/264576

bu arkadaşı bize yazmışlar. hiç bir fikrim yok, formuna bakarsak alev almış yanıyor. o nasıl bir skor katkısı :)
Bu arkadaşı bilmemde Bodo'dan Patrick Berg ve Andre Bjørkan'ı alıp direkt ilk on bire koyabiliriz. Ayrıca kanat oyuncuları Hauge ve Zinckernagel bizim kanatlardan daha iyiler.