Benfica - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maçı
Benfica - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maçı

Beşiktaş Forum|Benfica - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maçı Skor : Benfica 1-1 Beşiktaş Tarih : 13.09.2016 Saat : 21:45 Stadyum : Estadio da Luz Hakem : Milorad Mazic (Sırbistan) Yayın : TRT 1

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Benfica - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maçı  [Okunma sayısı 112847 defa] Benfica - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maçı

Çevrimdışı Nartallo

Pas yapan, önde basan oyun oynuyorken aldığını ileri Aboubakar'a şişiren ve Querasma'nın zorlamalarına dayalı saçma sapan bir oyun oynamaya çalışıyoruz.

Bu takımda birbirine oynamaya alışkın Olcay, Cenk gibi adamlar olacak arkadaş. Diğer adamlar yavaş yavaş girecek bu kadroya... Hepsini oyuna sokarsan böyle berbat bir oyun ortaya çıkar.

Ha bir de şu anlaşıldı, Tolga olayı güzellikle sonuçlanamayacak, onu anladık.

Hoca'nın kredisi bitmez, ama biz de çok üzüldük, hala üzülüyoruz ama artık üzülmek istemiyoruz.

Çevrimdışı bjk4ever

- Tolga sasirtmadi, ilk topta yine yedirdi golu. Onun disinda 1 geri pasinda vurusu kisa dustu, Allah'tan Benfica'liya gelmedi. Yine ilk yarinin sonlarina dogru rakibin uzun topunda Tosic Tolga'nin gelmesini beklerken gelmedi ve topu uzaklastirmak zorunda kaldi. O da macin ozeti zaten. Adam kaleden cikmaya korkuyor. Bu oyuncuyu Besiktas taraftari ve yonetimi kaleden zorla indirmezse yaziklar olsun.

- Beck inanilmaz kotu. 2 defa bile bile ofsayttayken pas atti Quaresma'ya. Bu kadar oyun zekasi dusuk Alman nasil olur hayret ediyorum. Ama hoca oyuncu degisikligi hakkini back'te kullanmaz bence.

- Oguzhan 10'da zor oluyor, olmuyor iste. Atiba-Inler ikisi de kotu, fazla risk aliyorlar. Birini cikartip Talisca'yi almak mantikli olur.

- Aboubakar'in Allah'tan bonservisini almamisiz. Birakin Gomez'i, Cenk'ten iyi mi supheliyim. Emenike v2. Yerini Cenk'e birakir umarim.

Rakibin 3 forveti ve defanstaki en onemli oyuncusu yokken buradan puan cikartamayacaksak (sebep ne olursa olsun) bence 2. tura cikmayi hak etmiyoruz. En fazla 3. olup yolumuza devam edelim, cunku bu arena bize fazla demektir bu.

Tolga konusunda hala ofkeliyim ve abartiyorum. Tolga meselesi artik kesilip atilacak mesele degil. F.Orman ve S.Gunes hala ayni sekilde bakiyorsa olaya taraftar gerekirse kufur edip, en agir protestoyu yapip bu adami zorla kaleden cikartmali. Gerekirse kulubu telefon yagmuruna tutsun, maclarda koro halinde kufur edilsin, sosyal medyada kampanya baslatilsin, bir sekilde adama hayati zehir edip o formadan sogutmali. Pektemek Olympiakos macinda isliklandi kurtulduk, Tolga'dan da umarim en kisa zamanda kurtuluruz.

Çevrimdışı OrhanAker

Çevrimdışı Jukebox

Moral ve özgüven 0.
Tolga tüm takımı çileden çıkarttı.
Bu arada bakmayın Tolga dediğime tek kötü oynayan o değil ama yediğimiz golde o topu oraya nasıl sektirdi hala aklım almıyor.

Çevrimdışı kyiv

İlk yarı Tolga her zamanki gibi maçın içine etti. Arkadaş ondan önce Tosiç veya Marcellonun hata yapması onunda topu içeri almasını gerektirmez. Şampiyonlar liginde hiçbir takımın kalecisi böyle basit dandik bir gol yemez. Benim anlamadığım Tolga Hocasını da zor durumda bırakıyor 1 maçta da konsantre ol maça be kardeşim.

Tolganın haricinde Oğuzhan da her zamanki gibi zorluk derecesi yüksek bir maç ve KAYIP...Ne milli maçlar ne bizim avrupa maçlarımız hiçbir maça ağırlığını koyduğunu görmedim.

Ve Aboubakar...İlk maç belki ama biz de iş yapmaz.Demba ve Gomezi çok ararız.Özellikle de zorluk derecesi yüksek maçlarda.

Çevrimdışı cursedofdragon

beraberlik alırsak öpüp başıma koyucam.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Culpable

harika gozlemcisin
ilk 45 dakikada  Cenk 8 tane pozisyona girdi ama hepsini auta atti

bu oyun ile  forvette kim olursa olsun birsey yapamaz

forvet in gorevini yeniden anlamaya calis

Anlasilan sampiyonlar icin hazir degil bu takim. Aboubakar ve cenk gibi adamlar ligi goturur ama sl gibi yerde gomez etoo gibi adamlar lazim. Turk ligi gibi rezil bir ligde mukemmeliz die anca hava atariz. Avrupada sifir

Çevrimdışı ProjectOrigin

GG varken Beck, Fabri varken Tolga'yı izliyoruz

Duran topları da Allah aşkına Caner kullansın lütfen   :akuma:

Çevrimdışı Aykan19o3

Tollga'nın ilk 11'de tutulmasında suçlu Şenol Güneş değilmiş bazılarına göre...
Açıklıyorum arkadaşlar; suçlu benim.
Evet dağılabiliriz, teşekkürler.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

GG varken Beck, Fabri varken Tolga'yı izliyoruz

Duran topları da Allah aşkına Caner kullansın lütfen   :akuma:

Aynen katılıyorum taa orta sahadan bile olsa Quaresma kullanıyo anlamış değilim. Sen git ilerde bekle dönen topta kenarda orta açacak adam bulunsun ne gerek var?
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Lig bitiminde en geç haziran ayı içerisinde masraftan kaçmadan stoper ve "tolga ile rekabet için değil ama" reddedilemeyecek bir kaleci Allah rızası için.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Luccâ

Marcelo nun bi pozisyonda tölgeya verdiği tepkiyi gördüyseniz adamın takıma olan negatif etkisini anlarsınız. Herif burnunun dibine gelen topa bile çıkmayınca marcelo çıldırdı resmen..

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı wbishop82

kimse bana tolga beşiktaş ın topçusu demesin.yemişim ben böyle adamı.bitirdi be takımı bitirdi adam yine.tahammül edemiyorum bu adama.yeter ya.bu nası bi sınavdır arkadaş.oğuzhan da kendine gelsin.kız gibi top oynuyor.beckle falan olmaz.al gönül ü,al talisca yı.ya herro ya merro.yakışmıyor bu korkak oyun.çok sinirliyim tolgaya çok

Çevrimdışı sallapati

Atiba ya da inleri cikarip taliscayi koyacaktir Senol hoca

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yigitcan1903

Beck'e helal olsun yalnız isminin hakkını veriyor yine hep geri
Düz adam Sami seni

Ordan gol olmaz dediğimiz pozisyon golle sonuçlanıyorsa ya vuran Zlatan Ibrahimovic'tir, ya da kaledeki Tolga Zengin'dir."

Çevrimdışı Ömer Kaan

Biz Napoli karşısında ne yapacağız oturdum onu düşünüyorum şimdi :(

Çevrimiçi Mehmet57

Erken gol ve defansin sacmalamasi diger oyunculari da tedirgin ediyor.

Bence Talisca-Atiba degisikligi yerinde olur. Buna cok tepki gosterecek insanlar vardir, ama Inler'in oyununda ofansa daha katkili.

Caner cok kotu oynadi. Cok pas hatalari yapti. Yerine Olcay girebilir kosulari icin, ama o hizli Nelson Semedo karsisinda nekadar etkili olur o da bir soru isareti.

Defansa Atinc veya Rhodolfo sart. Diger oyunculari tedirgin ediyorlar.

Beck'e helal olsun yalnız isminin hakkını veriyor yine hep geri
Düz adam Sami seni

çok garantici bu kadar olmaz biraz hücumu düşünmesi lazım aman benim yüzünden gol yemiyelim diye ne orta açıyor ne adam geçiyor ne ileri pas atıyor.

Erken gol ve defansin sacmalamasi diger oyunculari da tedirgin ediyor.

Bence Talisca-Atiba degisikligi yerinde olur. Buna cok tepki gosterecek insanlar vardir, ama Inler'in oyununda ofansa daha katkili.

Caner cok kotu oynadi. Cok pas hatalari yapti. Yerine Olcay girebilir kosulari icin, ama o hizli Nelson Semedo karsisinda nekadar etkili olur o da bir soru isareti.

Defansa Atinc veya Rhodolfo sart. Diger oyunculari tedirgin ediyorlar.

Atiba'nın oyunda kalması lazım gökhan'da kötü ayrıca atiba-oğuzhan-talisca yapmak daha mantıklı.

Çevrimdışı wbishop82

Fabri hata yapsın istiyorum,utku hata yapsın.ya nolur Allah kitap aşkına şu adamı görmek istemiyorum.

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Çift defansif orta sahayla oynayınca Fenerbahçe'ye döndük, haliyle Oğuzhan sahadan kayboldu. Yenileceksek kendi oyunumuzla yenilelim.

Aboubakar takıma çok yabancı. Birşeyler yapmaya çalışıyor ama hiç servis alamadı. Caner önde olmaz, onu özel yapan geriden gelip verdiği katkı, öne koyunca nerede duracağını, nereye koşacağını dahi bilmiyor.

Bu arada Kiev'in kalecisi Tolga'ya şükrettirir, yediği iki gol de komik.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Dr.Zeck

fabriye sans vermişşin ne guzel degerlendirmiş. adam sakatlıktan cıktı benfica macı gibi önemli bi macta görev veriyorsun.

bi tezatlık var bunda

Tolganında gunahını almayım ama iç sahada oynamıyor dıs sahada oynamaya baslıyor. neyse belki sinirden boyle dusunuyorum.

velhasıl kelam

tolga bu takıma yazık ediyor.

bazı arkadaslar tolgaya laf soyleyince neden laf soyluyorsunuz diyorlardı ama umarım haklı oldugumuzu anlamıslardır. Bu takımın kalecisi tolga olamaz olmamalı oldugu surece hep hata yapıcak yapmasa bile bizi diken ustunde izletecek macları. bu kadar tolga inadı cok fazla hocada bence artık son sanslarını veriyor diyecem ama inş. ölyedir diyeyim.

Çevrimdışı mylife1903

Eistatistik yaniltmiyor. Kaleye gelen 3 toptan biri aut biri kolay kurtaris biri gol gol olan direkten donerse sampiyon oluyoruz.

Oguzhan kayip

Gol marcelonun hatasi, tolgan ve tosicden daha hatali

Caner adriano olmaz ilkgunden beri soyluyorum sacma bir fantezi. Orada olcay oynar, amerigayi kesfetmeye gerek yok.

Takim daginik ve telasli ayaklari titriyor. Atiba bile iki kere kayarak mudahele yapti ki cok nadirdir yattigi yere.

Quaresma zorluyor ve sorumluluk aliyor, siz elestiriyorsunuz. Aboubakar bile bisi yapamiyor sahada tek cabalayan zorlayan quaresma adam korkmuyor.
Ginler az toparladi, alisir.
Beck standart oynuyor

Problem sol kanatta iki tane beki onlu arkali oynatmak hasta bir secimdir olu dogmustur. Benfika antepspor degil fanteziyengerek yok.

Adriano ya da caner cikar, adriano kidemli ve tecrubeli caner cikar olcay gider

Formayi degistirdim atariz simdi rahat olun.

Etiketler: