Benfica - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maçı
Benfica - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maçı

Beşiktaş Forum|Benfica - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maçı Skor : Benfica 1-1 Beşiktaş Tarih : 13.09.2016 Saat : 21:45 Stadyum : Estadio da Luz Hakem : Milorad Mazic (Sırbistan) Yayın : TRT 1

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Benfica - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maçı  [Okunma sayısı 112818 defa] Benfica - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maçı

Çevrimdışı Gökhan Kurt

bu maç tolga yüzünden kaybedilirse hocaya tepkiler çığ gibi büyür hoca da inatçıdır daha da çok arkasında durur tolganın.
sonuç = çekecek çok çilemiz var...

Tangaz Abi, Bismillah abi.;)

Hata mata deyip cagırma simdi. Tolga belki cok iyi bir mac cıkaracak.

Güzel düşünelim güzel şeyler olsun.

Çevrimdışı kartal190321

rakipler berbat, takım şahane,birlik beraberlik had safhada,herşey çok güzel gidiyor, karabük maçında  oynatmışsın kalede formasının hakkını vermiş,herkes tarafından begenilmiş kalecini, durduk yere kesiyorsun,sakat idman kaçırmış tam hazır olmayan , ayagı çok çok kötü kalecini oynatıyorsun, ufak bir terslikte nasıl hesap verilecek onu merak ediyorum, gereksiz yere huzursuzluk yaratmanın mantıgı ne gerçekten anlamıyorum :alala:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı onurturan

Hayır adam yeteneksiz olur ama çok çalışkandır hocası onun için sürekli oynatmak ister.. Bizimki aynı zamanda tembelliğiyle de nam yapıyor ama yine ilk onbire adını yazdırmayı başarıyor..

Çevrimdışı mylife1903

Hayır adam yeteneksiz olur ama çok çalışkandır hocası onun için sürekli oynatmak ister.. Bizimki aynı zamanda tembelliğiyle de nam yapıyor ama yine ilk onbire adını yazdırmayı başarıyor..
Besiktasa topraktan girmis adam

Çevrimiçi 38life

Tolga - Tosic...

Bunlar sahadaysa İnler - Atiba oynamanın da bi manası yok bence.

Rakip bizim sahamıza sık sık gelirse ayvayı yeriz. Ki böyle olacaktır. Kendi sahalarında...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tangaz

tolga ısrarı gerçekten sevimsiz bir hal aldı hoca resmen karadeniz inadı yapıyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı sertann

Kalemiz bu şahsa emanet Allah yardımcımız olsun
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı Çağatay

Içimde garip sinir bozucu bir rahatlık var.
Takima cok guvendigimden dolayi sanirim
Yada kalede tolga oldugu icin sacma bir malubiyete kendimi simdiden hazirladigimdan dolayi da olabilir.
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Tolga - Tosic...

Bunlar sahadaysa İnler - Atiba oynamanın da bi manası yok bence.

Rakip bizim sahamıza sık sık gelirse ayvayı yeriz. Ki böyle olacaktır. Kendi sahalarında...
Tam tersi aslında o iki kişi varken Atiba-İnler en büyük dayanak noktamız ve güvencemiz. Kaleye kimseyi yaklaştırmayıp mümkünse şut attırmamaları lazım. Allah hepimize sabır versin.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tangaz

şaka mı desemkorku filmi mi desem bilemedim
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi 38life

Hani avrupada maç kaybettiğinizde böyle boynunuzdan yukarı kafanıza doğru bir sıcaklık bir ateş basar gözleriniz dolar ya. İşte şuan öyleyim. Çok önemli bir maçı kaybetmiş gibi mutsuz ve üzüntülüyüm. Aklım almıyor Tolga tercihini. Hiçbir açıklanabilir yanı yok.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Stadın çoğunluğunda boşluk var baskı olmıcak . Avantajlı bir durum ...

Çevrimdışı fatih e.

Şu kadroyla ne pas oyunu oynayabiliriz ne de ceza sahasına orta. ikisinin karışımı bir oyun bekliyorum.

Ortadan oğuzhan pasla gitmeye çalışırken inler terse ya da dikine uzun paslar atacak. Caner - q7 orta yaparken, aboubakar dışında ceza sahasına girecek ikinci bir oyuncu yok.

Çevrimiçi Samet Ç

Ben kendimi dünyanın en rahat insanı sanıyordum. Benden daha rahatları da varmış vay be.

Çevrimiçi 38life

Hani avrupada maç kaybettiğinizde böyle boynunuzdan yukarı kafanıza doğru bir sıcaklık bir ateş basar gözleriniz dolar ya. İşte şuan öyleyim. Çok önemli bir maçı kaybetmiş gibi mutsuz ve üzüntülüyüm. Aklım almıyor Tolga tercihini. Hiçbir açıklanabilir yanı yok.

Kulaklarım şuan ateş gibi. Dokunsan elin yanar. Sinir küpüyüm. Çıldırmak üzereyim. Neden? Elimiz kolumuz bağlı. Neden bize bu yapılıyor?

Çevrimdışı cursedofdragon

NOSTALJİ | Beşiktaş, deplasmanda Chelsea taraftarını sustururken Cordoba sevinçten bir adam boyu yükseliyor (2003)

Nerden nereye...

Çevrimdışı Berat

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Beyler birazdan maç başlıycak hala Tolga'yı konuşuyoruz. Yeter ya.

Hele bi maç başlasın maçı izleyelim sonra bol bol konuşcaz zaten. Maça odaklanın maça.

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Stadın çoğunluğunda boşluk var baskı olmıcak . Avantajlı bir durum ...

maç saatinde dolar.

Hele bi maç başlasın maçı izleyelim sonra bol bol konuşcaz zaten. Maça odaklanın maça.

başımıza geleceği biliyoruz yusuf.

Sporting,braga diyeyim sen anla.

Çevrimdışı onurturan

Allah Beşiktaşımıza sakatlıksız rahat galibiyet alacağımız bir maç nasip etsin Bizim tolgamız varsa onların da eksikleri var unutmayın ben kazanacağımızı düşünüyorum..

Çevrimdışı tangaz

ben şahsen beceremiyorum Yusufum, çııktım balkona arka arkaya yakıyorum sigaraları

Etiketler: