Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 62 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1654508 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Bombardiman devamediyor , helaaal!!
Yorgo

Çevrimiçi murat

Is artik iyice belli oldu, Nihat Ozdemir'i koltugundan goturup getiren muhtemelen bu  tekrar oynatip/oynatmama karari...
Geçen hafta damadıyla kızının karıştığı bir fetö vakası vardı o da etki etmiş olabilir.

Geçen hafta damadıyla kızının karıştığı bir fetö vakası vardı o da etki etmiş olabilir.
  :alala:  mumkundur  :bandit:
Yorgo

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı mylife1903

Su basin aciklamasi isi icin aziz basgan zamani fbnin aciklamalari yazan ergeni ise alsinlar
Sabah aksam dosesin dursun

Fenerbahçe yönetimi, Beşiktaş taraftarını derbi maçta en iyi şekilde ağırlayacaklarını açıkladı. Alaycı bir üslup kullanan yönetim, "Beşiktaş yönetiminin düşündüğünün aksine, 2 bin Beşiktaş taraftarını Kadıköy'den uzaklaştırmak değil, tam tersine Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda yapılacak olan Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde en iyi şekilde ağırlayarak Alex, Anelka gibi birçok dünya yıldızını da izlettirme fırsatı yaratıp, onları bu zevkten mahrum bırakmayacaktır" ifadesini kullandı.

Boyle doseyecen iste sonra biz sahada dosemistik tabi kalecisiz. Biz yapsak soyle aciklamayi 2-0 olacak sikor

Hakemle mhk ile kopyala yapistir yapacan
Gugili aciyon
Fenerbahce basin aciklamasi yaziyon
Gelenleri az listeliyon
Aziz basgan zamanindan buluyon
Kopyaliyon vorde yapistiriyon
Ara/degistire basiyon
Fenerbahce bul besiktas degistir entera basiyin
Sonra yukluyon resmi siteye

"3 mart 2013 tarihinde beşiktaş inönü stadyumu’nda oynadığımız beşiktaş-fenerbahçe müsabasında "hakem kararları doğrultusunda" yaşananlar, tüm kamuoyunun malumudur.

öncelikle; rakibimiz beşiktaş’ı aldığı galibiyetten dolayı kutluyor, emeklerine duyduğumuz saygıyı buradan yineliyoruz.

bununla birlikte; oynadığımız müsabakada hakem kararlarının müsabakaya etki etmesinin ötesinde müsabaka sonucunu ve hatta belki de ligin sonucunu doğrudan etkilediği gerçeği, tartışmasızdır.

bu sezon, kulüp olarak maruz kaldığımız fahiş hakem hatalarına karşı sadece mhk ve türkiye futbol federasyonu’nu muhatap alacağımıza dair beyan ve açıklamalarımız, spor kamuoyu tarafından bilinmektedir.

bu nedenlerle; fenerbahçe spor kulübü olarak türkiye futbol federasyonu’na azalarak da olsa sürmekte olan güvenimizin devamı ile birlikte mhk başkanı zekeriya alp’i istifaya davet ediyoruz.

mhk başkanı zekeriya alp, 25 şubat 2013’te devlet televizyonunda yayınlanan bir programda dile getirdiği "benim geçmişteki beşiktaşlılığım inkar edilemez. yıllarca futbol oynadım, yöneticilik yaptım. tüm kulüplere eşitim ama hakem hatalarını ben de görüyorum. üç büyüklere bakarsak en çok beşiktaş’a rastlıyor." sözlerini; 3 mart 2013’te (dün) beyaz tv’de, maçın hemen ardından yayınlanan bir spor programında "onaylamış" buna ek olarak "mete kalkavan’ın maç yönetimini beğendiğini" açıklamıştır.

ayrıca aynı programda; beşiktaş-fenerbahçe derbi maçına atanan hakem mete kalkavan’ın, düşük puan aldığı için 22 gün maç yönetmemiş; beşiktaş-fenerbahçe derbisinden önce son olarak geçen hafta, 2.lig maçı yönetmiş olduğu ortaya çıkmıştır.

zamansız, çelişkili ve işgal ettiği makama yakışmayan açıklamalarının ötesinde türk futbolunun en hassas kurumunlarından birinin başındaki bir kişiye yakışmayan ve türk futbolunun marka değerini hiçe sayarcasına tarafsızlık ilkesinden bir haber olan bu zatın, acilen ’kendisinin de farkında olduğu üzere’ layık olmadığı bu görevden ivedilikle ayrılmasını ya da gerekli makamlarca ilişiğinin kesilmesini, talep ediyoruz.

kamuoyunun bilgilerine sunarız,"

Al amme hizmeti mhk baskani ismini degistirmekle falan da ugrasma

Çevrimdışı mylife1903

Yasaklida gordum haberi
Ziya arkadas biyle de sallanmaz

Diaby: Zeki ve kurnaz. Rakip kim olursa olursa olsun zaaflarını iyi tespit ediyor.

Karius: Büyük hata yaptım, maç sonunda beni eleştireceğini düşündüm. Aksine beni sakinleştirerek motive etti.

Hoca icin demisler
Muhabir de oradan gecerken kulak misafiri olmus
Kafalara bah ya

Sakinlestirerek motive etmek vay vay vay
Ulan harcaniyonuz holivud olmaz da bolivud olur aranan yazar olursunuz

Rakip kim olursa olsun, vay vay lan sanki 19 mac kynadin sergenle

Çevrimdışı cursedofdragon

Alanyalı oyuncular antremanda kusuyorduk diyorlardı ağır antremanlar yaptırıyor sergen hoca diyorlardı demek ki doğru 2.ci antreman ljajic başı dönmüş :D

https://www.facebook.com/bjkhaberjk/videos/805717606507135/

Çevrimdışı celiker1

Tekrar cikmasin sonra ciddi bohu cikar isin bizim bi kere tekrsrlandi diye renkliler kazanana kadar oynariz
Penaltim verilmedi dondum gol yedim tekrar diye baslanir
Husonun ipini cekebilirsek bi de mhk baskani ozur dilerse kafi

Kural hatasi ile mac tekrari olacaksa boyle daha agir seyler beklerim ben
Mesela gol oldu herif golu verdi mac aut atisiyla tacla falan basladi gibi

Macta bu hataya gelene kadar ebemizi aglatti huso en masun hatasiydi belki bu
 3 tane tekrarlanan macimizi hatirliyom
En bombasi kasimpasa maciydi tabi
Gencler maci vardi cift duduklu
Bi de samsun macini saha bozuk cikinca mustafa culcu durdurup gitmisti
Bi de fbnin tekrarlanani var tam facia tabi
4 dakikasi kalan maci tekrar oynattilar devreden sonraya koydular yeni transferleri oynattilar falan
Ayrica ilk mevzudancift sari gostermedim baskasina gosterdim falan demisti hakem fbliler iyi basip cift satiya cevirip maci da sifirdan baslatmislardi

Insan futboldan soguyor arkadas

Bu yonetim de bugune kadar neredeydi kazanirken konusacaktin simdi mevzular sogudu falan
Avcinin gitmesini mi beklediler
Kafamda deli sorular

Hosuma gitti tabi aciklama ama hafif
Ana avrat kufur edin iste
Fb maçının 4 dakika kala değil baştan oynanması ve yeni transfer Nobre'nin de oynaması en bariz şikelerden biriydi.Şikenin başrolünde kim mi vardı?O zaman federasyonda görev yapıp o maçı kurallara aykırı tekrar ettiren ve daha sonra Fenerbahçe'de yöneticilik yapıp,2013 yılındaki şike soruşturmasında ilk ifadesinde şike yaptığını itiraf eden Şekip Mosturoğlu :akuma:

[ Son Düzenleme: 04 Şubat 2020, 20:21:54 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sergen Yalçın yorumları;

Karius: "Beni eleştireceğini düşündüm. Aksine beni motive etti."

Atiba: "Futbolu çok iyi biliyor. Nerede ne konuşacağını biliyor."

Vida: "Taktiksel anlayışı mükemmel."

Diaby: "Zeki ve kurnaz."

Ljajic: "Futbol dışında işlerle uğraşmıyor."

(Hürriyet)
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mayguntr

bu doğru mu ?

2015 den beri U21 calistirip bir tane bile oyuncu yetistiremedigi icin olmasin ?

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Sergen Yalçın yorumları;

Karius: "Beni eleştireceğini düşündüm. Aksine beni motive etti."

Atiba: "Futbolu çok iyi biliyor. Nerede ne konuşacağını biliyor."

Vida: "Taktiksel anlayışı mükemmel."

Diaby: "Zeki ve kurnaz."

Ljajic: "Futbol dışında işlerle uğraşmıyor."

(Hürriyet)

(...)
2-3 günde adamı çözmüşler  :lol:

hürriyetin haberine yürekten inananlar layk tuşuna abansınlar

sergenden sonra yönetime de bir hava gelmiş, taraftar hazır arkamızdayken daha çok gazı alıyorlar. Yönetimi bu yönden tebrik ediyorum, zekice hamleler yaptı sergen yalçın geldikten sonra.

Alanyalı oyuncular antremanda kusuyorduk diyorlardı ağır antremanlar yaptırıyor sergen hoca diyorlardı demek ki doğru 2.ci antreman ljajic başı dönmüş :D

şu erzurumu yenemeyen takıma müstahak.

Çevrimiçi mellfred

Yasaklida gordum haberi
Ziya arkadas biyle de sallanmaz

Diaby: Zeki ve kurnaz. Rakip kim olursa olursa olsun zaaflarını iyi tespit ediyor.

Karius: Büyük hata yaptım, maç sonunda beni eleştireceğini düşündüm. Aksine beni sakinleştirerek motive etti.

Hoca icin demisler
Muhabir de oradan gecerken kulak misafiri olmus
Kafalara bah ya

Sakinlestirerek motive etmek vay vay vay
Ulan harcaniyonuz holivud olmaz da bolivud olur aranan yazar olursunuz

Rakip kim olursa olsun, vay vay lan sanki 19 mac kynadin sergenle
Medya okur yazarlığı lazım ülkecek
Bu haberleri ya da  özellikle siyaseten yapılan manipülatif işleri “gazatada yazmışlar” diye sorgusuz süalsiz tutan geniş bir güruh var

Çevrimiçi mellfred

Leverkusende diaby diye bir oyuncu var yardırıpduru. Bizim elemanla aynı renkte
berikini alıp onla değiştirsek keşke

fb orta sıralardayken bile kimse bu kadar sık fbnin şampiyonluk şansı yok falan demiyordu
nedense millete gündoğmuş bunu söylemek için herkes Beşiktaşın şansı yok yok diyip duruyor tvlerde gazetelerde falan. Algı yapıyorlar sözde Beşiktaşı küçük düşürmek için, her hafta aynı başlıklar. Benim midem bulanmaya başladı bu işten.

Yonetim hiz kesmiyor, tam gaz  devam ....   :claps: :claps:  :steamed: :steamed:
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Yorgo

Çevrimdışı mylife1903

Leverkusende diaby diye bir oyuncu var yardırıpduru. Bizim elemanla aynı renkte
berikini alıp onla değiştirsek keşke
Bizimkiler 18 kere bunu izleyip gidip bizdekini almis olmasinlar
Fbde olmustu nielsen izleyip yanlis nielseni almislardi 90larda

Çevrimdışı mylife1903

fb orta sıralardayken bile kimse bu kadar sık fbnin şampiyonluk şansı yok falan demiyordu
nedense millete gündoğmuş bunu söylemek için herkes Beşiktaşın şansı yok yok diyip duruyor tvlerde gazetelerde falan. Algı yapıyorlar sözde Beşiktaşı küçük düşürmek için, her hafta aynı başlıklar. Benim midem bulanmaya başladı bu işten.
Yaw adamlar ellerini bizimle yikiyor iste
Hep ayniydi degismez bu
Simdiden alismaya basla
Hakemi de gider renkli kici oper sonra gelip bizi kesip bicer. Renkliye gal guk edemez dolar dolar insanliktan cikar bize gelince insanligina donmek ister onlarin heaabini da bize keser

Tffsi de aynidir

Ezik insan durumu gucunun yettigine bulasarak yaptiklarini unutup ic huzura kavusma cirpinmalari

Çevrimdışı mylife1903

Ya bu irkcilik mevzusu neden fblilerde patliyor hep
Arkadas simdi baktim gene rezil olmusuz obi mikel agliyor falan
Lan manyak misiniz ne siniz lan

Adam hepimiz esitiz ayni firsatlara sahip olmamiz lazim falan diyor, yuregim parcalandi allah belanizi versin lan, 4 yasindaki cocuguna neden mesaj atarsiniz manyak misiniz lan siz.

Dunyada bu cahil yapisiyla bu kultursuzlugine ragmen renk irkciliginin olmadigi yegane ulkenin icine sictiniz, tebrikler

Ulan pozitif irkcilik vardi zencilere bizde numan beyaz olaydi boyle sevilmezdi 20 senede gelinen duruma bah.
Irkciligini git suriyeliye yap lan erkeksen 4 yasindaki cocuktan ne istiyon, cocugun pisikolojisini bozuyorlar adam yarin gitse ulkeden iyice rezil oluruz diyecem onu da diyemiyorum daha da rezil olamayiz herhalde

Lan bu kacinci ya,
Dirogbaya muz sallamislardi dohtor raporu varmis, muz yemesi lazimmis saibeli  sekip basin toplantisi yapiyordu falan.

Bizim uyuz ahmet kandemir gibi o da hakeme uyuzum kasiniyorum demis hakem rapor edince ceza kuruluna uyuz raporunu gonderip cezadan yirtmisti. Kiral hareket tabi saibeli hakem kasiniyorsun seni atarim bah dedigin de uyuzum ondan kasiniyorum demisti

Daha bunlar negro biskuvo ile poz falan veriyorlardi. Bagdat caddesinde tikilere irkcilik mi moda oldu lan hangi yuzyilda yasiniyoniz ortacag mi, okuzler sizi
Ac kalin geberin kendi bokunuzu yiyin ona da sogan kirin yiyin pis herifler

Paskal numan goturulsin bu adamin yanina anlatsin bunlarda irkcilik yoktur fb taraftari ergendir eziktir falan bisiler anlatsin yazik adama once zokora sonra bu

Simdi renkliler diyecek siz de maymun dediniz gsliye ebuye malina diye
Tamam biz ona maymunluk yapma dedik ama renginden bagimsiz kendisi maymunluk yaptigi icin gordu muameleyi zenci oldugu icin degil. Yerlere atliyordu yuvarlaniyordu sempanze gibi ne deseydik gercek bir aslan gibi savasiyor mu?

Bu obi mikel inonuye geldiginde gerekli sevgiyi gostermek lazim etodan da fazla

Su dursun soyle

Çevrimiçi Samet Demir

2015 den beri U21 calistirip bir tane bile oyuncu yetistiremedigi icin olmasin ?
A takım hocası oynatmadıkdan sonra ?

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Lucescu ne yapar tartışılır ama bir futbol aklına ihtiyacımız olduğu kesin. Yoksa iş yönetime kalırsa sıkıntı çıkacağı kesin  :tabe:

Beşiktaş'ta sportif direktör arayışı sürüyor

Futbol yapılanmasına profesyonelleşerek devam etmek isteyen Beşiktaş'ta sportif direktörlük için girişimler devam ediyor. Yönetimin 1 numaralı adayı Mircea Lucescu.

Takımı Sergen Yalçın'a emanet eden Beşiktaş yönetimi, sportif direktörlük için görüşmelerini sürdürüyor.

Beşiktaş yönetimin 100'üncü yılda Lucescu - Sergen ikilisinin önderliğinde gelen başarının yeniden yakalanabileceği görüşünde birleştiği öğrenildi.

Geçen hafta Romanya’da Mircea Lucescu ile bir araya gelen Beşiktaş yönetimin, ilk temasları olumlu geçti. Siyah beyazlılar, düşünmek için süre isteyen tecrübeli futbol adamıyla önümüzdeki günlerde yeniden bir araya gelecek.

Beşiktaş yönetimi, futbolla alakalı alınacak kararlardan, transferlere kadar bir çok konuda yetkiyi Lucescu’ya vermek istiyor. (TRT Spor)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★