2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

levitate, Samet Ç, İsmail Özyurt, BlackEagle16, hasankale, Gökhan Kurt, MUSTAFA_, blackeagle35, Necmi, sEuL, ferdi1903, kartal meriç, NioHH, Mehmet57, Serdar3444, admsngl898, CemMert, mayguntr, Yancos, Renton ve 138 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 50022 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Ç

Bizi kurtarıcak adam Genesio'da o da reddetti bizi Rennes'e gittiğinde 23 oyuncu gönderip 20 tane adam almıştı başarılıda olmuştu keşke ikna edebilsek

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hoca muhabbetinide gereksiz uzatıyorlar kupadan önce açıklasan ne olacak Serdar Topraktepe'nin morali bozulmasın diye yapıyorlarda adam zaten takıma bir şey oynatmıyor takıma hücumda özgürlük vermiş gerisi oyuncuların yeteneklerine kalmış öyle hocalığı herkes yapar Avcı büyük saçmalamazsa kupayıda alamayız biz.
Kupayı alırsak büyük sürpriz olur. Bu takım kupanın kulpunu dahi tutmayı beceremez. Antrenör diye kulübede birini koymuşuz. Takımı sadece sahaya çıkarıyor. Yerli hocalar hep böyle. Hala Şenol ve Sergen isteyenler var bu sene yaşadıklarımıza rağmen. Yazık. Şu sezon kadar takımdan nefret ettiğim bir sezon hatırlamıyorum. Umarım bir an önce biter de en azından bir umut ışığı görürüz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Yerli hoca getireceksek tek hak eden kişi Çağdaş Atan'dır

Çevrimiçi levitate

Hoca muhabbetinide gereksiz uzatıyorlar kupadan önce açıklasan ne olacak Serdar Topraktepe'nin morali bozulmasın diye yapıyorlarda adam zaten takıma bir şey oynatmıyor takıma hücumda özgürlük vermiş gerisi oyuncuların yeteneklerine kalmış öyle hocalığı herkes yapar Avcı büyük saçmalamazsa kupayıda alamayız biz.
dış basındaki haberlere bakınca bunlar biriyle anlaştı ama dediğin gibi boş yere bekliyorlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

dış basındaki haberlere bakınca bunlar biriyle anlaştı ama dediğin gibi boş yere bekliyorlar
Bence de SD ve TD belli ama boş yere bekliyorlar kısmına katılmıyorum. Anlaşılan isimler muhtemelen kendi liglerinde hala görev başındalar. Her yer Türkiye değil kural var nizam var hala görevde olan biriyle nasıl görüştüm anlaştım diye açıklayabilirsiniz? Hukuki olarak sıkıntı çıkmaması adına beklemek zorundayız.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

Bence de SD ve TD belli ama boş yere bekliyorlar kısmına katılmıyorum. Anlaşılan isimler muhtemelen kendi liglerinde hala görev başındalar. Her yer Türkiye değil kural var nizam var hala görevde olan biriyle nasıl görüştüm anlaştım diye açıklayabilirsiniz? Hukuki olarak sıkıntı çıkmaması adına beklemek zorundayız.
o kısım pek sorun değil abi epl'den tut bundesliga'ya sonraki sezonun hocasını/transferini erkenden açıklama işi var
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

sakatlık işi yoksa iyi topçu valla stopere falan atabilirsin arada hatta

Çevrimiçi levitate

alıntı gözükmüyorsa haber kartalı çağdaş atan'ın adaylar arasında olduğunu yazmış

Çevrimiçi İsmail Özyurt

o kısım pek sorun değil abi epl'den tut bundesliga'ya sonraki sezonun hocasını/transferini erkenden açıklama işi var
Bazı hocalar çalıştıkları klüple seneye devam etmeyeceğim tarzı açıklama yapıyorlar ama, o dediğin sıkıntı gibi bilemedim.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Samet Demir

alıntı gözükmüyorsa haber kartalı çağdaş atan'ın adaylar arasında olduğunu yazmış
Yerli olursa Nuri Ş. ya da Çağdaş A. olur. Hala aynı noktadayım. Şenol hayali kurmak isteyenlere iyi uykular. Umarım rüyalarında görürler :)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: