28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor
28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor Skor : Beşiktaş - Karabük Tarih : 27 Nisan 2015 (Pazartesi) Saat : 20.00 Stadyum : Ankara Osmanlı Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor  [Okunma sayısı 137014 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Çevrimdışı murat_

kime karsi atmis. ona da bakmak lazim.

en önemli olan kritik maclarda golü yok. Arsenal, Liverpool, Brugge, Derbiler vs.
mesela besiktas derbilerde cok baskili oynadida dembabami gol atamadi fener derbisinde 10 kisi oynadik  ve yanailmiyosam o mactan once gokhan cezali duruma dustu gs macinda bir hafta oncesinden en iyimiz atiba cezali duruma dustu ve o mactada herzamanki derbi maclarinda oldugu gibi maalesef bilic korkak oynatti takimi ileri top geldide demba mi atmadi gelelim liverpool e adamlari elemisiz son saniyede dembanin zor pozisyondaki sutu direkte patlamis ve maci almisiz arsenal macinda bir pozisyon buldu atamadi atamadi diye adami sutlayalimmi brugge maclarinda takim cokmu iyiydi yine berbat oyun ve demba gol atamadi isin ozu eyer takim hucum oynarsa demba herturlu atar ama korkak oynarsa adama top gelmese adamda gol atamaz

Çevrimiçi Samet Ç

Kötü demiyorum, yeterli değil.
2 yıl daha yeterli ısrarla söylüyorum.

Çevrimdışı murat_

sen o elemanın yaşına bak bide. belçika liginde gencecik yaşında gol krallığı yaşadı o çocuk. özellikleri de çok sağlam. istastistikler mini etek gibidir. çok şeyi gösterir ama asıl göstermesi gereken şeyi göstermez. demiştir ferguson sen çok istatisklere aldanma. yeni kurla 6-7 milyon lira kazanan ba yerine 35 yaşında gekasta atardı aynı golleri.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
istatsitiklere bakmayim adamin bu sezon attigi gollere bakmiyim senin onerdigin oyuncunun bu sezon attigi golleri ile dembanin kileri karsilastirmiyim ne yapalim mesela senin burda yapmis oldugun trolluge cvp vermeyelimmi istatistiklere bakma diyosun bana buragin istatistigi ile ilgili bilgi veriyorsun neyin pesindesin  :D :bandit:

Çevrimdışı fore_kazık

sen önce bir koşu git sözlük kurcala "deyil" yerine "değil" yazılacağını öğren sonra gel öyle yaz bana tamam mı. hadi git kumda oyna evlat. karabük maçına yeterine karabük'e yazmışım hepsi bu yani. daha sağlam yerlerden gel. atacak tabi işi o adamın. 2 aydır olduğu gibi yürümeyecek sahanın içinde aldığı paranın hakkını verecek. ba futbolculuk kariyerinin hangi yılında burak yılmaz kadar gol atmış. burak'ı günahım kadar sevmem ama son yıllardaki performansları ile ba'nın çok üzerinde.

sen burak ın son yıllardaki performasını bırak dünki performansını görsen kimbilir neler derdin :) bide ba gs de olsaydı o zamanda ulan biz buraklarla uğraşıyoruz adamlarda demba ba gibi adam var derdiniz  :ok:

Çevrimdışı GÖRKEM

mesela besiktas derbilerde cok baskili oynadida dembabami gol atamadi fener derbisinde 10 kisi oynadik  ve yanailmiyosam o mactan once gokhan cezali duruma dustu gs macinda bir hafta oncesinden en iyimiz atiba cezali duruma dustu ve o mactada herzamanki derbi maclarinda oldugu gibi maalesef bilic korkak oynatti takimi ileri top geldide demba mi atmadi gelelim liverpool e adamlari elemisiz son saniyede dembanin zor pozisyondaki sutu direkte patlamis ve maci almisiz arsenal macinda bir pozisyon buldu atamadi atamadi diye adami sutlayalimmi brugge maclarinda takim cokmu iyiydi yine berbat oyun ve demba gol atamadi isin ozu eyer takim hucum oynarsa demba herturlu atar ama korkak oynarsa adama top gelmese adamda gol atamaz

her defasinda mazeret kullaniliyorsa ortada bir Sorun var demektir.

atladigin sey su: mahkum oynadigimizda Takimin ileri cikmasini saglayamiyor hatta engelledigi bile oluyor. Takimin mahkum oynamasina bile sebep oluyor. Ersan arkadasimiz zaaflarini cok dogru tespit etti.

Çevrimiçi Samet Ç

her defasinda mazeret kullaniliyorsa ortada bir Sorun var demektir.

atladigin sey su: mahkum oynadigimizda Takimin ileri cikmasini saglayamiyor hatta engelledigi bile oluyor. Takimin mahkum oynamasina bile sebep oluyor. Ersan arkadasimiz zaaflarini cok dogru tespit etti.
Adam defanstan top almaya geliyor bunu gören takımda bir zahmet çıksın öne değil mi ?

Çevrimdışı GÖRKEM

yani Demba Ba kötü oynadiginda suclu Takim oluyor.

Takim kötü oynadiginda suclu yine Takim oluyor.

anlatabiliyormuyum?

Çevrimdışı murat_

sen burak ın son yıllardaki performasını bırak dünki performansını görsen kimbilir neler derdin :) bide ba gs de olsaydı o zamanda ulan biz buraklarla uğraşıyoruz adamlarda demba ba gibi adam var derdiniz  :ok:
[/quo :claps: :claps: :claps: yeminlen bizim taraftara  almedia holosko tipi adamlar yariyor hemen bastaci ediyorlar ama adam ligde 24 macta 16 gol  5 asist yapmis ve gollerin buyuk bolumunu sezonun ilk yarisi atmis ki besiktas sezonun ilk yarisi firtina gibiydi sahane futbol oynuyordu ne olduysa sezonun 2. yarisi ligde futbolda dusus oldu takim kanattan top surukleyemez oldu ileriye dogru duzgun ztop getiremez oldu tabi bu durumda dembabaninda formu dusus gostermis gibi oldu sonra adami hemen gonderlim bu sezon 32 macta 8 gol 4 asist yapan lukaku bize derman olur derler pess

Çevrimdışı Ersan

istatsitiklere bakmayim adamin bu sezon attigi gollere bakmiyim senin onerdigin oyuncunun bu sezon attigi golleri ile dembanin kileri karsilastirmiyim ne yapalim mesela senin burda yapmis oldugun trolluge cvp vermeyelimmi istatistiklere bakma diyosun bana buragin istatistigi ile ilgili bilgi veriyorsun neyin pesindesin  :D :bandit:

demba ba nın kaç sezon fazlası var o çocuktan. demba yı beğenmemek, eleştirmek trollük ise o zaman sende savunduğun için trollük yapıyorsun bugün maçı izlediğim yerde 80 kişinin en az 70i demba ba benimle aynı düşüncelerdeydi ba yı beğenmeyen her Beşiktaş taraftarı trol mü oluyor trol dediğin ben Bursa kartal yuvasının mağaza müdür yardımcısıyım 3 aydır maaş almıyorum her ay diğer iki elemanın işine gidip gelebilmesi için yol paralarını cebimden veriyorum işi bırakırsam eğer alacağımı hibe edicem helal hoş olsun Beşiktaşıma söylediğin şeyleri 10 kere ölç biç ve tart ondan sonra gelip bana bu tarz itamlarda bulun özetle haddini bil

Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı GÖRKEM

Adam defanstan top almaya geliyor bunu gören takımda bir zahmet çıksın öne değil mi ?

alakasi yok. ne dedigimi anlamadin.

gelen toplarda ortada yok. o toplar her zaman ayagina gelmez senin. kendin yer alacaksin. top isteyeceksin. dogru zamanlama ile kosacaksin sicrayacaksin vücudunu kullanacaksin. top indireceksin tutacaksin. Takim arkadaslarina aktaracaksin.

bak o zama takim nasil cikiyor.

Çevrimdışı murat_

demba ba nın kaç sezon fazlası var o çocuktan. demba yı beğenmemek, eleştirmek trollük ise o zaman sende savunduğun için trollük yapıyorsun bugün maçı izlediğim yerde 80 kişinin en az 70i demba ba benimle aynı düşüncelerdeydi ba yı beğenmeyen her Beşiktaş taraftarı trol mü oluyor trol dediğin ben Bursa kartal yuvasının mağaza müdür yardımcısıyım 3 aydır maaş almıyorum her ay diğer iki elemanın işine gidip gelebilmesi için yol paralarını cebimden veriyorum işi bırakırsam eğer alacağımı hibe edicem helal hoş olsun Beşiktaşıma söylediğin şeyleri 10 kere ölç biç ve tart ondan sonra gelip bana bu tarz itamlarda bulun özetle haddini bil

eyer bu yazdiklarinin hepsi kelimesi kelimesine dogru ise calisiyorum malisiyorum  3 aydir maas alamiyorum  senin  benim gozumde bir troll oldugun gercegini yok etmez besiktas mac yapiyor daha kendi sahasindami deplasmandami oynadigini bilmeyen adam gelmis burda besiktasliliktan bahsediyor hadi ordan bende sana haddini bildirmeye calisiyorum zaten elestri  ve trolluk arasindaki o cizgide  idi yazm,alarin bana gore tamamen trolluk burda gelip dara dusunce fedakar ayagina yatma yok yok maasimdan fedakarlik yaptim sunu yaptim bole gariban edebiyati yapmayacaksin

Çevrimdışı GÖRKEM

eyer bu yazdiklarinin hepsi kelimesi kelimesine dogru ise calisiyorum malisiyorum  3 aydir maas alamiyorum  senin  benim gozumde bir troll oldugun gercegini yok etmez besiktas mac yapiyor daha kendi sahasindami deplasmandami oynadigini bilmeyen adam gelmis burda besiktasliliktan bahsediyor hadi ordan bende sana haddini bildirmeye calisiyorum zaten elestri  ve trolluk arasindaki o cizgide  idi yazm,alarin bana gore tamamen trolluk burda gelip dara dusunce fedakar ayagina yatma yok yok maasimdan fedakarlik yaptim sunu yaptim bole gariban edebiyati yapmayacaksin

yanlis konusuyorsun. arkadasin dedigi gibi Besiktaslilarin büyük bir kismi böyle düsünüyor. bu durumda sen hepsine hakaret etmis oluyorsun. önce kendi konusmalarina dikkat etmelisin.
[ Son Düzenleme: 28 Nisan 2015, 01:25:53 GÖRKEM ]

Çevrimdışı Tolga

Arkadaşlar gerilmeye gerek yok eleştiriler olacak ama bu hakaret etme noktasına varmamalı.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı murat_

gelen toplarda ortada yok. o toplar her zaman ayagina gelmez senin. kendin yer alacaksin. top isteyeceksin. dogru zamanlama ile kosacaksin sicrayacaksin vücudunu kullanacaksin. top indireceksin tutacaksin. Takim arkadaslarina aktaracaksin.

mesela kardesim sana bu aksamki mactan kucuk bir ornek verim misal besiktasimizin attigi ilk golde dikkat edersen serdarin ortasinda demba on direge kosarken onla beraber yanlis saymadiysam 4 karabuklu futbolcu demba ile on direge dogru kacti top ortaya geldi ve hatchinson kafayi bom bos sekilde vurdu yani dembanin actigi alan bide kalecinin kirmizi kart yedigi pozisyon ondada misal topa surekli baski yapan kimdi yine demba adam daha ne yapsin misal her topu gol yapacak hali yok ya adam elinden geleni yapiyor bu futbolcu renklilerde olsa YONETIM GITSIN﹗ neden bizde demba gibi topcu yok diye isyan ederdik konunun ozeti elimizdekinin kiymetini bilelim    :ok: :money:

Çevrimdışı GÖRKEM

mesela kardesim sana bu aksamki mactan kucuk bir ornek verim misal besiktasimizin attigi ilk golde dikkat edersen serdarin ortasinda demba on direge kosarken onla beraber yanlis saymadiysam 4 karabuklu futbolcu demba ile on direge dogru kacti top ortaya geldi ve hatchinson kafayi bom bos sekilde vurdu yani dembanin actigi alan bide kalecinin kirmizi kart yedigi pozisyon ondada misal topa surekli baski yapan kimdi yine demba adam daha ne yapsin misal her topu gol yapacak hali yok ya adam elinden geleni yapiyor bu futbolcu renklilerde olsa YONETIM GITSIN﹗ neden bizde demba gibi topcu yok diye isyan ederdik konunun ozeti elimizdekinin kiymetini bilelim    :ok: :money:

ben kötü demiyorum ama baskalarin da söyledigi gibi su haliyle bizim Takima yetersiz diyorum.

iyi yaptigi seyler de var ama yapmadigi seyleri saysan bitmez.

Çevrimiçi Samet Ç

Anlıyorum dediğini sorun yok lakin Demba Santrafor değil forvet bu iki kavram arasındaki farkı çözmek lazım mesela senin şu çok övdüğün Fernandao santrafor bu dediklerini yapabilir. Demba yapamaz tek vuruş golcüsü bu kadar basit ben bunu anlatmak istiyorum yani karşılaştırırken aynı tipdeki oyuncularla karşılaştırıp ona göre faydasına bakalım diyorum. Siz öyle adamlarla karşılaştırıyorsunuz ki bazen şaşırıyorum. Yani çoğunuzun yaptığı şey adamın yaptığıı doğruları ört bas etmekten başka bir şey değil.
[ Son Düzenleme: 28 Nisan 2015, 01:33:41 Samo1903 ]

Çevrimdışı murat_

yanlis konusuyorsun. arkadasin dedigi gibi Besiktaslilarin büyük bir kismi böyle düsünüyor. bu durumda sen hepsine hakaret etmis oluyorsun. önce kendi konusmalarina dikkat etmelisin.
arkadasim ben bole dusunen herkes troll durmu dedim ta 10 sayfa geriden okuyarak geldim buraya ve sadece bu terbiyesizin yazdiklari bana trolluk olarak geldi ve sadece ona karsi bu sozum o zaman bu mantikla adam  bu cumle troll beye ait ,( bana sen sağlam trollsün ama ya da gerizekalısın ya da beyinsel problemlerin var akli yetersizliğin Allah şifa versin. bir bakana bir de çekene zor Allah yakınlarına sabır versin.)..... bir cok taraftar bolemi olmus oluyor
 :iscrewy:
[ Son Düzenleme: 28 Nisan 2015, 01:35:43 bjkdortmund ]

Çevrimdışı Deniz

Birbirinize karşı kullandığınız üslupta dikkatli olun beyler burada kimse kimseye hakaret edemez.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı GÖRKEM

Anlıyorum dediğini sorun yok lakin Demba Santrafor değil forvet bu iki kavram arasındaki farkı çözmek lazım mesela senin şu çok övdüğün Fernandao santrafor bu dediklerini yapabilir. Demba yapamaz tek vuruş golcüsü bu kadar basit ben bunu anlatmak istiyorum yani karşılaştırırken aynı tipdeki oyuncularla karşılaştırıp ona göre faydasına bakalım diyorum. Siz öyle adamlarla karşılaştırıyorsunuz ki bazen şaşırıyorum. Yani çoğunuzun yaptığı şey adamın yaptığıı doğruları ört bas etmekten başka bir şey değil.

sen rakibine Takim olarak bariz üstünlük kuramiyorsan böyle bir Oyuncu tipi sana uygun degil diyorum bende.

cünkü senin o üstünlügü kurman icin ön taraftaki Oyuncun cok önemli olabiliyor.

ben bizim su anki Takima göre konusuyorum. belki cok iyi bir Kadro olsa Demba Ba dediginiz gibi parlar o ayri konu. su an öyle bir durum yok ne yazik ki.

Çevrimdışı GÖRKEM

arkadasim ben bole dusunen herkes troll durmu dedim ta 10 sayfa geriden okuyarak geldim buraya ve sadece bu terbiyesizin yazdiklari bana trolluk olarak geldi ve sadece ona karsi bu sozum o zaman bu mantikla adam  bu cumle troll beye ait ,( bana sen sağlam trollsün ama ya da gerizekalısın ya da beyinsel problemlerin var akli yetersizliğin Allah şifa versin. bir bakana bir de çekene zor Allah yakınlarına sabır versin.)..... bir cok taraftar bolemi olmus oluyor
 :iscrewy:

hayir konu Demba Ba oldugu icin söyledim. onu elestirene troll diymezsin ama tabiki elestirmenin de bir uslübü olur.

Çevrimdışı Hunter1987

ben kötü demiyorum ama baskalarin da söyledigi gibi su haliyle bizim Takima yetersiz diyorum.

iyi yaptigi seyler de var ama yapmadigi seyleri saysan bitmez.
Zamanında quaresma icin de linc kampanyası başlatılmıştı. Simdi Porto da yaptıkları ortada.
Bir futbolcu her zaman 100% performans gösteremez.

Fb de bir ara sow çok formsuzdu. Gol de kaçırdı, pas hatasida yaptı. Ama taraftar ona yine sahip çıktı. Bizde malesef eksik bir şey. Elestiriler tabi ki olacak ama iki hafta sonra demba ba hattrick yapınca yere göğe sıgdıramayacagız yine
Bana ne abi, en büyük BESIKTAS !

Çevrimiçi Necmi

maçı ve liderliği aldık geldik  :D

Çevrimdışı Yakup

Bilic'e ve oyununa tepki gösterebilirsin ama şuan ne yeri ne zamanı. Gün birlik zamanı öncelik ARMA.
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı yigitcan1903

@yiğitcan1903 inşallah şampiyonluk kardeşim
İnşallah İlhan abi
Karacaahmet diye tahmin ediyorum ben  :D
--------------------------------------------------------
Demba'da kalite olarak sorun yok
Hem mental hem de fiziksel bir düşüş var yalnız
Orası aşikar
[ Son Düzenleme: 28 Nisan 2015, 08:13:54 yigitcan1903 ]

Çevrimdışı ErsinA.

Etiketler: