9.Hafta / İst. Başakşehirspor - Beşiktaş
9.Hafta / İst. Başakşehirspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|9.Hafta / İst. Başakşehirspor - Beşiktaş Skor : İst. Başakşehirspor 1-2 Beşiktaş ( Kobra , Frei ) Tarih : 09 / 11 / 2014 Saat : 19.00 Stadyum : FT Başakşehir Stadyumu Hakem :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9.Hafta / İst. Başakşehirspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 61870 defa] 9.Hafta / İst. Başakşehirspor - Beşiktaş
Anket
Maçın Adamı
Demba Kobra Ba
13 [%27.7]
Oğuzhan Özyakup
0 [%0]
Sosa
10 [%21.3]
Kerim Frei
21 [%44.7]
Atiba
3 [%6.4]

Toplam Oy Verenler: 45

Oylama kapandı: 25 Haziran 2019, 09:54:11

Çevrimdışı Serkan7738

kardeş o kadar verilmeyen sarı akr var ki ibbye ibb kaç faul yapmış bjk ka faul yapmış.birde kambur pozisyonu var onu kaçırmışsın beşiktaşın penaltısını vermedi.

kardeş ben verilmeyenlere bişey demedim dikkat edersen ama Beşiktaşlılık bunu gerektirir duygusal olmaya gerek yok 2 kırmızı kartta doğru onlara verip vermediği kartlarla ilgili bişey demedim dikkat edersen

Çevrimiçi Samet Ç

Kardeş biz Beşiktaş lıyız gördüğümüzü tarafsızca söyleyebiliriz 2 kırmızıda doğru hiçbir açıklaması yok pedronun ilk sarısına nasıl sarı kart değil diyebilirsin 3 e 1 gelirlerken indirdi adamı başka bi maçmı izledin
Sarı kart değil abi dikkatli izle pedro rakibe bile değmiyor ayrıca şu biz Beşiktaş'lıyız her şeyi doğru söylemeliyiz olayından vazgeçelim bilic maçtan sonra kırmızı kart olması lazım diyor durumumuz ortada 3 maçta 4 kırmızı gördük başarıya giden yolda her şey mübağtır hele ki böyle bir ligde savaşacaksın.

Çevrimiçi Samet Ç

samo bana hakem hakkında konuşma diyorsun en fazla sen konuşmuşsun :evillol:
bu hakemler tam (Küfür Yasak) belediye oyuncuları köpek neye 5 dakka lan.
ama eminim 2-1 ibb önde olsaydı 2 dakka verecekti .
son dakika sinirden çıldırdım biraz salladım hakeme  :evillol: olur o kadar

Çevrimdışı Serkan7738

Sarı kart değil abi dikkatli izle pedro rakibe bile değmiyor ayrıca şu biz Beşiktaş'lıyız her şeyi doğru söylemeliyiz olayından vazgeçelim bilic maçtan sonra kırmızı kart olması lazım diyor durumumuz ortada 3 maçta 4 kırmızı gördük başarıya giden yolda her şey mübağtır hele ki böyle bir ligde savaşacaksın.

ben öyle bir başarıyı içime sindiremem kusura bakma biz fener gs değiliz mübah olayı bize göre değil

herkesin bala şansa geçtiği haftalarda bizim puan kaybetme lüksümüz yoktu bugün galip gelmemiz önemliydi

kırmızı kartlar takımı zorluyor bakalım haftayıda atlatırsak güzelleşecek herşey

Çevrimiçi Samet Ç

ben öyle bir başarıyı içime sindiremem kusura bakma biz fener gs değiliz mübah olayı bize göre değil
o zaman başarı da elde edemezsin her sene boynun bükük dolaşırsın tam bahsettiğimiz eziklik psikolojisi bu işte BU LİGDE HERŞEYİ DÜRÜSTLÜKLE KAZANAMAZSIN BURASI PREMİER LİG DEĞİL HOLLANDA LİGİ DEĞİL.

Çevrimdışı Serkan7738

o zaman başarı da elde edemezsin her sene boynun bükük dolaşırsın tam bahsettiğimiz eziklik psikolojisi bu işte BU LİGDE HERŞEYİ DÜRÜSTLÜKLE KAZANAMAZSIN BURASI PREMİER LİG DEĞİL HOLLANDA LİGİ DEĞİL.

bence biraz konuşmalarına dikkat et eziklik kelimesini kabul etmiyorum ben herzaman sırf BEŞİKTAŞ'lı olduğum için boynum dik dolaşırım eğilmez merak etme

Çevrimiçi Samet Ç

bence biraz konuşmalarına dikkat et eziklik kelimesini kabul etmiyorum ben herzaman sırf BEŞİKTAŞ'lı olduğum için boynum dik dolaşırım eğilmez merak etme
tamam ben konuşmuyorum senin td den çıkar şimdi penaltı der o pozisyona ondan sonra haftaya paşaya bir haksız penaltı verirler duman olursun.

Çevrimdışı Togay_1981

Bu maçtan gerekli dersleri çıkarmalı Biliç. Bu ligde Beşiktaş olarak kime çift forvet çıkarsan üstün gelirsin. Cenk etkisiz eleman olsa bile !!! Klasik hatalarını yine maçın sonunda tekrarlardı top yapacak adamları sahada tutmayarak ama yine de aldığı risk beni mutlu etti. Bu galibiyetle tekrar geri geldik şimdilik. İki hafta boyunca dinlenip artık seri yapmalı ilk yarı sonuna kadar ite kaka maximum puanı almalı ve nokta transferler yapmalıyız parasızlık stad v.s. demeden. Bu kadro ligin sonunu getiremez çünkü.
nk

Çevrimdışı Serkan7738

tamam ben konuşmuyorum senin td den çıkar şimdi penaltı der o pozisyona ondan sonra haftaya paşaya bir haksız penaltı verirler duman olursun.

Benim teknik direktörüm mü senin değil mi sen Beşiktaş'lı değilmisin

Çevrimdışı kyiv

Kazandık diye çok da sevinmemek lazım. Bu futbolla seri galibiyetler gelmez. Bilic'in takımı mental olarak idare edemediği ortada. Hoş İsmail Köybaşı'na mental olarak birşey verilebilir mi? o da tartışılır.

Galibiyet için sevinçliyiz ama gerçekci bakınca önümüzdeki haftalar bu futbolla şu yaşıdığımız sıkıntıları azaltmaz. Umarım talihimiz dönmüştür de 9 kişi ile kazanma takıma özgüven ve hava verir.

Yine de Lucescu...

maçı izlemedim ama 22 faul yapmış başakşehir biz 10 tane faul 2 kırmızı görüyoruz aynı zamanında oynanan samsun beşiktaş maçı gibi oyucular tahrik olup kolay kart görüyorlar.

Çevrimdışı Tolga

ben hala söylediklerimin arkasındayım kazandık diye fikirlerim değişmez bu takımın kalite sorunu var bu hafta kazandık haftaya kazanabilir miyiz bence çok zor kasımpaşa da başakşehir kadar zor bir rakip hele hele savunmada franco da olmayacak neyse herşeye rağmen tek sevindiğim şey bu başakşehir kabusundan bu sefer kurtulduk
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Samet Ç

Benim teknik direktörüm mü senin değil mi sen Beşiktaş'lı değilmisin
al işte lafı nereye çekiyorsun hemen karşında karşıt bir düşünce olunca sen Beşiktaş'lı değil misin diyorsun. Ben senin derken seninle aynı kafada yol alan adam olarak dedim.

Çevrimdışı Tolga

arkadaşlar ne olursa kimse kimsenin bjklılığını sorgulamamalı boşuna gerilmeye gerek yok

Çevrimiçi Samet Ç

arkadaşlar ne olursa kimse kimsenin bjklılığını sorgulamamalı boşuna gerilmeye gerek yok
yok hocam karşısında karşıt düşünce de bir insan olunca hemen aynı laflar sen Beşiktaş'lı değilsin lafı çıkıyor buna sinir oluyorum

Çevrimdışı Tolga

yalnız bilic'in son dakikalardaki yüzünü gördüm de neredeyse bembeyazdı bizim gibi bir kulübün hocasını bu halde gördüğüm için gerçekten üzüldüm ve bilic'in daha rahat olması lazım kenarda bu kadar gergin olunca takımda saha içinde geriliyor.

Çevrimdışı Serkan7738

al işte lafı nereye çekiyorsun hemen karşında karşıt bir düşünce olunca sen Beşiktaş'lı değil misin diyorsun. Ben senin derken seninle aynı kafada yol alan adam olarak dedim.

Bide bunu öğrenmişiniz karşıt görüş görünce saldırıyosunuz cart curt bırak bu hikayeleri, Beşiktaş'ın hakkıyla kazanamıyosa mübah yollarla kazanması gerktiğini söyleyen bir adamın karşısında herzaman olurum bu benim ezikliğimi boyun eğmemi göstermez

Karakartalözgü

• Ziyaretçi

Arkadaşlar ortamın gerilmesine gerek yok maç esnasında hepimiz sinirlendik birşeyler yazdık ama kimsenin kötü niyeti yok burada maçı tartışalım kimsenin kalbi kırılmasın.

Çevrimdışı mehmetthedum

Cenk tosun ve demba ba ilk yarı hep aynı yere koştular.

Çapraz koşu yapmadılar. Serdar garibimin bir sürü ortası güme gitti.

Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimiçi Samet Ç

Bide bunu öğrenmişiniz karşıt görüş görünce saldırıyosunuz cart curt bırak bu hikayeleri, Beşiktaş'ın hakkıyla kazanamıyosa mübah yollarla kazanması gerktiğini söyleyen bir adamın karşısında herzaman olurum bu benim ezikliğimi boyun eğmemi göstermez
sen ne diyorsun kardeşim gece gece seni bana Allah mı gönderdi ?

Çevrimdışı Serkan7738

ya bırak bişey demiyorum bu lafın üstüne

Karakartalözgü

• Ziyaretçi

Senden yaşça büyük birine saygılı konuş bu forumda herkes ismi ve yaşı ile kayıt oluyor yazılarına dikkat et.  @Samo1903

Çevrimiçi Samet Ç

Senden yaşça büyük birine saygılı konuş bu forumda herkes ismi ve yaşı ile kayıt oluyor yazılarına dikkat et.  @Samo1903
ben gayet saygılı konuşuyorum burada hiç kimse benim Beşiktaş sevgimi tartışamaz hayatında kaç kere benimle yüz yüze konuşmuş veya bir maç izlemişte  benim Beşiktaş sevgimi tartışıyor ?

Çevrimdışı f_madida

Iste buradaki yorumunuz hatali, hakem butun kararlari duzgun mu veriyor ki bir penalti verilmedigi zaman (ki bence penalti degildi ama varsayalim ki penalti olsun) alinan sonuc icin hakkiyla veya haksiz diyebilesiniz, eger Besiktas'in lehine verilmesi gereken penaltilar verilmiyorsa, kirmizi kartlar cikartilmiyorsa o zaman mac skoru icin "objektif" yorum yapma sansimiz da yok.
The world is better in black and white, and red.