9.Hafta / İst. Başakşehirspor - Beşiktaş
9.Hafta / İst. Başakşehirspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|9.Hafta / İst. Başakşehirspor - Beşiktaş Skor : İst. Başakşehirspor 1-2 Beşiktaş ( Kobra , Frei ) Tarih : 09 / 11 / 2014 Saat : 19.00 Stadyum : FT Başakşehir Stadyumu Hakem :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9.Hafta / İst. Başakşehirspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 61875 defa] 9.Hafta / İst. Başakşehirspor - Beşiktaş
Anket
Maçın Adamı
Demba Kobra Ba
13 [%27.7]
Oğuzhan Özyakup
0 [%0]
Sosa
10 [%21.3]
Kerim Frei
21 [%44.7]
Atiba
3 [%6.4]

Toplam Oy Verenler: 45

Oylama kapandı: 25 Haziran 2019, 09:54:11

Çevrimdışı Serkan7738

o değilde sivok un uğura yaptığı hareket bence penaltı

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Kasım 2014, 20:51:21
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ya şaka gib i22 metreye sıkıştık en fazla  yine ne yapmaya çalışıyor Bilic
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Bilic bu tür durumlarda ne yapacağını bilmiyor takımı çok geriye çekiyor.

Çevrimdışı Anıl

Ya şaka gib i22 metreye sıkıştık en fazla  yine ne yapmaya çalışıyor Bilic
İşte ben haftalardır bunu söylüyorum @Çağrı abi şuan yediğimiz baskının tek sebebi Bilic. Ayrıca Pedro'nun kırmızı görmesinin sebebi de Oğuzhan'ın yaptığı anlamsız top kaybı.

Çevrimiçi Samet Ç

İsmail'e de kırmızı artık sadece ananızı (Küfür Yasak)₄ diyorum sonunda küfür de ettirdiler kendilerine (Küfür Yasak)₃ çocukları

Çevrimiçi Samet Ç

o değilde sivok un uğura yaptığı hareket bence penaltı
penaltıysa penaltı o zaman pedronun ilk sarı kartı kart değil ismailin 2. sarı kartı kart değil.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Kasım 2014, 20:54:23
  • Beşiktaş / Bodrum
Cenk Partizan maçındaki hatayı yaptı yine içeri tokatladı topu
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı asi_kartal

Cenk Partizan maçındaki hatayı yaptı yine içeri tokatladı topu

Ben partizan macıda demiştim cenk bu topları hep içeri doğru tokatlıyor ve rakibe 2. vuruş hakkı veriyor..
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimiçi Samet Ç

başakşehirli topçular neye itiraz ediyor anlamıyorum 2 kırmızı kart gören sanki onlar.

Çevrimdışı Türkay

son 3 maçta 4 kırmızı yedik ya la.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Kasım 2014, 20:57:26
  • Beşiktaş / Bodrum
Haftaya Paşa maçı çok önem kazandı şimdi
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı quentine83

bu maç dönüm noktası olacak inşallah.haftaya fener bursaya gidiyor.gs trabzonla oynuyor.kasımpaşa ya kitleyip tekrar lider olabiliriz.yeniden bi hava yakalayabiliriz.
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı asi_kartal

Arkadaşlar acı ama gerçek şudur ki bu takım bu maçı 1-2 çevirse bile sezon sonuna kadar götürecek ne güce ne de tecrübeye sahip o yüzden ben bu sene umudumu kestim diyebilirim.
Son Fener maçında tecrübe nasıl birşey gördüm bizim takım en yüksek düzeyde olduğu halde oyun anlamında bir şey veremedi o yüzden sezon sonuna pek umutlu değilim.. Gelecek sezon için iyi transferler planlanırsa iyi bir takım olabilirz..

Sözümün arkasındayım bu takım sezon sonuna kadar götüremez..
 Son dakikalarda ki panik havası herşeyi gösteriyor tecrübe derken ne söylemek istediğimi anladınız umarım.. İyi akşamlar herkese.
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Karakartalözgü

• Ziyaretçi

Başkan çıkıp aziz gibi artık maç alması lazım yeter artık her maç bize kırmızı kart her maç fb'ye bedava penaltılar hakemler tarafından katlediliyoruz.

Çevrimdışı Serkan7738

penaltıysa penaltı o zaman pedronun ilk sarı kartı kart değil ismailin 2. sarı kartı kart değil.

Kardeş biz Beşiktaş lıyız gördüğümüzü tarafsızca söyleyebiliriz 2 kırmızıda doğru hiçbir açıklaması yok pedronun ilk sarısına nasıl sarı kart değil diyebilirsin 3 e 1 gelirlerken indirdi adamı başka bi maçmı izledin

Çevrimiçi murat

başakşehirli topçular neye itiraz ediyor anlamıyorum 2 kırmızı kart gören sanki onlar.
adamlar alıştı biz nasıl galip gelemedik o kadarda kırmızı verildi.görevini tam beceremediği için itiraz ediyorlardır.

Çevrimdışı Emre şahin

gazamız mübarak olsun alnımızın akıyla aldık 3 puanı

Çevrimiçi Kartal Ç

Beşiktaşsan ve 3 puan istiyorsan hakemleri de yeneceksin. işte o kadar. Ligin en ucuz kartları bize gösteriliyor.

samo bana hakem hakkında konuşma diyorsun en fazla sen konuşmuşsun :evillol:
bu hakemler tam (Hakaret Yasak)₅ belediye oyuncuları köpek neye 5 dakka lan.
ama eminim 2-1 ibb önde olsaydı 2 dakka verecekti .

Çevrimiçi Samet Ç

bu maç dönüm noktası olacak inşallah.haftaya fener bursaya gidiyor.gs trabzonla oynuyor.kasımpaşa ya kitleyip tekrar lider olabiliriz.yeniden bi hava yakalayabiliriz.
abi trabzon geseye maçı verir bursadan ümidim var ama

Çevrimdışı Türkay

Kırmızılar doğru gibi geldi bana ama İsmaile gelen son dakika kırmızısı fenere verilmezdi.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Kardeş biz Beşiktaş lıyız gördüğümüzü tarafsızca söyleyebiliriz 2 kırmızıda doğru hiçbir açıklaması yok pedronun ilk sarısına nasıl sarı kart değil diyebilirsin 3 e 1 gelirlerken indirdi adamı başka bi maçmı izledin
kardeş o kadar verilmeyen sarı akr var ki ibbye ibb kaç faul yapmış bjk ka faul yapmış.birde kambur pozisyonu var onu kaçırmışsın beşiktaşın penaltısını vermedi.

Karakartalözgü

• Ziyaretçi

Maçlara artık 10 kişi başlayalım nasıl olsa hakemler atıyor ona göre taktik geliştirip oynarız.