24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor
24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor Tarih : 04.02.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Arda Kardeşler - İbrahim Çağlar Uyarcan - Süleyman Özay - Turgut Doman

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor  [Okunma sayısı 4954 defa] 24. Hafta Beşiktaş 2-0 Trabzonspor

Çevrimiçi Necmi

4-4-2 mi 4-1-3-2 mi oynuyoruz değişik geldi bana

Çevrimiçi Talisca1903

trezeguet svensondan birşey çıkaramazsa Hunter bugün eln boş gidecen

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

hocadan bir şey olmayacak gibi ya, kadro rezil farkındayım ama hocadan "vay be ne hoca" tarzı bir şey göremedim ilk hafta hariç

İNNNNNŞALLAH yanılırım beni şey eder her maçı 20-0 kazanır bende canım hocam diye gezerim amin
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı murat baltacı

Kadro dışı kararı bize pahalıya patladı yerli yabancı karışık olsa yine ise yarayabilirdi rosie silip swenson çekmek abou silip cenk koymak zaten kötü olan takımı dahada kötü yaptı Allah bize yardım etsinde sağ Salim bitirelim şu kara sezonu
BeŞiKtAşK

3 sene de çok zor toparlarız.Alah yardımcımız olsun

SM-A736B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Rashica , semih, gedson ve mert haric hepsi gidebilir, yedek bile oynayamazlar bu saaten sonra.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi uğur07

ya bu 94 nu.li .... cocugundan acayip rahatsiz oldum. derebeyi olmus ...

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

Takımı komple hamama götürmek lazım.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Taraftar laylaylom yapacağına maçı izleyip hakeme baskı kursa keşke. Oley oley ne ya.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

belden çekince kart verilmiyor galiba

Çevrimiçi Talisca1903

rashica 3 tane pozisyonu dümdüz yedi

Çevrimiçi Necmi

Takımı komple hamama götürmek lazım.
ıslatıp ıslatıp dövmek içinmi 🤔

İcerde böyle oynatıyorsa hoca Kadıköy de fln ceza sahasına gömülürüz komple

Çevrimiçi Necmi

Taraftar laylaylom yapacağına maçı izleyip hakeme baskı kursa keşke. Oley oley ne ya.
çarşının hiç bir zaman derdi beşiktaş olmadıki kendi şovlarının peşindeler en etkin beşiktaş tribünü çarşı boykotundaki tribündü

Çevrimiçi Necmi

İcerde böyle oynatıyorsa hoca Kadıköy de fln ceza sahasına gömülürüz komple

bence sorun hocadan çok oyuncularda maçı kazanmaya değil kaybetmemeye odaklanınca böyle oluyor

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Bunun olmasi icin o maglum grup tribünlerden cekilmesi lazim yine. 2016/17 sampiyon oldugumuz yillarda muazzam atmosfer vardi, maglum grup o zamanlar maclara gelmiyordu, ne zaman tribpne geri döndüler, laylaylomlar tribün kopuklari basladi yeniden, covid oldu bos tribünlere oynandi o bile onlarin varligindan daha cok fayda sagladi takima
[ Son Düzenleme: 04 Şubat 2024, 19:38:28 AvrupaKartalı ]
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı mellfred

rakipten top çalamıyoruz
herkes yalandan press
e yetenekli takım da değiliz
nasıl gol atacağız

Çevrimiçi Talisca1903

gezal bir 10 dk bekledi sevenson pasa gelsin diye

Çevrimdışı mellfred

umut’a sarı çıktı hale oley oley
sikkeye sürülecek akıl yok

bence sorun hocadan çok oyuncularda maçı kazanmaya değil kaybetmemeye odaklanınca böyle oluyor
Yok abi katılmıyorum tamamen bence hoca ile alakalı.oyuncu var mı ki biz de bu arada

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rashica orta saha olmaz. O-L-M-A-Z

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi uğur07

ghezzal abubakar rebic amartey buyuk kazik nasil cikacak bilmem. sene sonu ghezzal giderde digerleri nasil gider bilmiyorum

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: