Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 335 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8410563 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

hayır yani parayı faize koyalım diye şeetcektim de

haa taam o zaman tanıdığım banker dostlar var parayı bana yollayın  :money:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı OrhanAker

:D  :lol:
yakinda besiktas antremaninda kavga haberleri gelmeye baslar cok serefli basinimizdan.

hic usenmesinler hemen ozel haberi girelim

SOK SOK SOK!!!!

Besiktas antremaninda kavga

Dun gece sabaha karsi 6 sularinda yapilan Besiktas antremaninda futbolcular arasinda buyuk gerginlik yasandi. Uykusunu alamadan sampiyonluk antremanina cikan futbolcular buyuk bir forma savasi icinde calismalara basladilar, calismalarin sabahin ilk saatlerinde olan bolumlerinde oldukca gergindiler.
isinma hareketlerinin ardindan yapilan 5e2 calismalari sirasinda hafifce gerilen ortamda, futbolcular ortada sican oynarken, ortada sican tolga zengin topu kapamamanin gerginligi ile birlikte genc transfer eski futbolcu semih yuvakiranin oglu utku yuvakuran ile tartisti. Cok sinirlenen kaptan tolga zengin topu eliyle tuttu ve `ben kaleciyim elle oynayabilirim` diyerek yakaladigi topu karsi kalede buyuk forma rekabetine girdigi fabrinin korudugu kalede sut calismasinda olan futbolcularin oldugu tarafa dogru vurdu.

125m den tam isabet

Tolganin gelisguzel vurdugu top 125m mesafede sut calismasi yapilan tarafta tam gol atmak uzere olan yeni transfer Caner Erkinin kafasina isabet etti. Beklemedigi bu darbe ile yerde kalip, sersemlesen Caner Erkin ayaga kalktiginda tolga zengine `bu muhtesem isabetleri maclarda da bekliyoruz` diye espirili bir cevap verdi, azicik yumusayan ortamda marcelonun rodolfo ile yaptigi portekizce konusma sabahinkoru antremanina damga vurdu.

maclarda santrayi gecirtemiyor

Marcelonun, Rodolfoya `habu lazikousako el machos no santros qe topos` demesinden suphelenen Tolga zengin, tercumana marcelonun ne dedigini sordu, aldigi cevapla soka ugrayan futbolcu diger tercumandan da `maclarda topa santrayi gecirtemiyor, antremanlarda sniper gibi` cevabini alinca, sinirden sahada kosup marceloyu aramaya basladi.

grup kavgasi

Berazilyali futbolcularin hep beraber ayak tenisi oynadigi bolgeye dalarak marceloyu sert bir sekilde uyaran tolga zengin, berazilya dayanismasi ile karsilasti. kavga kalkismasina kalkisan tolga zengin, berazilyali futbolcularin bir cete gibi beraber hareket ettiklerini gorunce soka ugradi. Tolga Zengin forma savasinda oldugu fabriyi de bu berazilya cetesi ile beraber hareket ederken gorunce, cok uzuldu ve agzina geleni soylemeye basladi. Ortamda tercuman olmayinca is turkce derslerini basariyla surduren Adreas Becke dustu. Tolganin soylediklerini yumusatarak almancaya ceviren besiktasin sag beki Beck, marceloyu sakinlestirdi. Tolganin bagirislarindan rahatsiz olan Marcelo cevap vermeye baslayinca sakinlesen ortam tekrar gerildi ve tolga zengin ile berazilya cetesi arasinda itis kakis yasandi.

Senol gunes faciayi engelledi

Bu arada sesleri duyarak olay mahaline kosan Senol Gunes futbolcular arasindaki horoz kavgasini gorunce, yardimcilarina itfaiye aramalarini soyledi, olay yerine yetisen umraniye acil durum itfaiyesi futbolcularin uzerin basincli soguk su sikarak olayalari sakinlestirdi, daha sonra biber gazi sikmaz isteyen Tomaya Besiktas teknik direktoru engel oldu.

Olay tatliya baglandi

Sabah kahvaltisinin ardindan, afyonu patlayan futbolcularin birbirlerinden ozur diledikleri ve bu agresif tavirlarini sabahin korundeki antremana ve uykusuzluklarina bagladiklari belirtildi.
Senol Gunes ise yaptigi aciklama ile futbolcularina destek oldu
Futbolcularin agresif ve forma savasinda olduklarini, arada boyle tartismalarin takim ruhunu pekistirecegini ve formanin aslanin agzinda oldugunu hatirlattigini soyledi.Futbolcularindan bu agresif tavirlari birbirlerine karsi degil, oyun kurallari icerisinde rakibe karsi bekledigini belirten tecrubeli teknik adam lige haziriz mesaji verdi.

Besiktas Arena ozel haber

Çevrimdışı mylife1903

nasıl yapılıyor abi yapalım birçok kişi bundan bahsediyor varmı öyle birşey ?
para verilerek yapilabilir o is ama fikret baskan sicak bakmaz, menecerler versin parayi der. ismailin bile gecen sezon iki asisti gozukuyor orda ben malimi tanirim herifin 1 asisti var, ikinciyi akhisar macinda gomezin 10m gerisene kestigi topa vermisler hani defans kayarak gomeze asist yapmisti ya ha o pozisyon iste. onu delisso ya yazmislar. yersen yani

alo transfermarket
hallo hallo
wie geht es dir
wer bist du
oo sorry sorry i am batur sixfinger from turkei
haaa batur abi soylesene ya cikaramadim
haa super tam zamaninda almancam ve ingilizcem bitmisti kanki ya
nedir hocam
ya ahmet, bu bizim delisso var ya
vardir hocam
sen bu akhisar macindaki pozisyonu asist yazmamissin
asist degil o hocam iki sefer izledik, defans vuruyor gomezin onune topu
lan manyak ben bilmiyor muyum, fbye goturecem delissoyu sen onu seeni seet
haa batur abi oyle desene tamam abi hemen duzeltiyorum ben serverdan
ha unutmadan ahmet
buyur abi
o ismail ile mehmet topalin piyasa degerini de yukselt
nasil abi
ulan gecen sene yaptigimiz gibi iste ismaile 5 topala 10 yaz
tarife ayni mi abi
ayni ulan ayni 5milyon 10 milyon yaz ben sana 15bin yuro bagis yapacam
anlasildi abi
hahah aferin tarlalari surduk gene ahmet
sorma abi insaat iscileri hazir senin
hahaha
seni gidi hinzir hohoho

Çevrimdışı tuncaboylu

Açıklama önemli yanlışlar içeriyor, bu konuda @Serhat Akkaya haklı @cursedofdragon dostum.

Uzun uzadıya yazacağım birazdan.

Açıklamadaki yanlış bulduğum noktaları anlatayım:

- Öncelikle TFF kurallarının en ince ayrıntısına kadar uygulanan kulüp değiliz. Asıl sorun, taraftarımızın "Fener'e koy başı", "Cimbomun köpeğine" gibi tezahüratların ceza gerektirdiğini öğrenememiş olması. Bu tarz tezahüratlar ceza getiriyor. Ceza almak için illa "ananın bilmemneresine bilmemne yapayım, Fenerbahçeeeee" diye bağırmak gerekmiyor yani.

- 3 maçlık kombine muhabbetini açmak, saçmalıktan başka bir şey değil. Bunu söyleyenin ağzına vurmak istiyorum artık.

Stad geçen sene 11 Nisan'da açıldı. 3 maçlık kombine satıldı. Eğer öyle olmasaydı, o Kombineler bu sene 11 Nisan 2017'de bitecekti. Peki bu sene 11 Nisan 2017'den sonra oynayacağımız maçlar neler?

Beşiktaş - Fenerbahçe
Beşiktaş - Kasımpaşa
Beşiktaş - Osmanlıspor

Kulüp geçen sene son 3 maça karşı yukarıdaki 3 maça girme hakkı verdi kombine sahiplerine. Hatta belki Beşiktaş Adanaspor maçı bile kapsama girebilirdi. Hala neyin muhabbetini yapıyorsunuz da mağdur pozu veriyorsunuz?

- Yönetim fırsat olarak mı görmekte miymiş? 130 bin lira ceza yedi kulüp küfür eden taraftar yüzünden, 130 bin lirayı çıkarması için kabaca 2000 tane bilet satması lazım. Zaten yaklaşık 1000 kişinin kombinesi iptal edildi. Neyin fırsatı olacakmış bu?

Beşiktaş yönetimi sizin hakkınızı savunamaz, çünkü haksızsınız. Fener'e koy başı, Fetö'nün köpeği Galatasaray, tezahüratı yaparsanız, yönetim sizi savunamaz.

Ne diyecek yönetim? "Taraftarımız koy başı derken, kafayla gol at demek istedi" mi diyecek?

Neyse, @Serhat Akkaya nın dediği gibi, diğer tribünler kapanırken ses çıkmıyordu, biletiniz iptal edilince akıllandınız. Artık küfür edenlerin üstüne siz binersiniz.
[ Son Düzenleme: 01 Eylül 2016, 14:43:26 tuncaboylu ]

Çevrimdışı mylife1903

- Öncelikle TFF kurallarının en ince ayrıntısına kadar uygulanan kulüp değiliz. Asıl sorun, taraftarımızın "Fener'e koy başı", "Cimbomun köpeğine" gibi tezahüratların ceza gerektirdiğini öğrenememiş olması. Bu tarz tezahüratlar ceza getiriyor. Ceza almak için illa "ananın bilmemneresine bilmemne yapayım, Fenerbahçeeeee" diye bağırmak gerekmiyor yani.

- 3 maçlık kombine muhabbetini açmak, saçmalıktan başka bir şey değil. Bunu söyleyenin ağzına vurmak istiyorum artık.

Stad geçen sene 11 Nisan'da açıldı. 3 maçlık kombine satıldı. Eğer öyle olmasaydı, o Kombineler bu sene 11 Nisan 2017'de bitecekti. Peki bu sene 11 Nisan 2017'den sonra oynayacağımız maçlar neler?

Beşiktaş - Fenerbahçe
Beşiktaş - Kasımpaşa
Beşiktaş - Osmanlıspor

Kulüp geçen sene son 3 maça karşı yukarıdaki 3 maça girme hakkı verdi kombine sahiplerine. Hatta belki Beşiktaş Adanaspor maçı bile kapsama girebilirdi. Hala neyin muhabbetini yapıyorsunuz da mağdur pozu veriyorsunuz?

- Yönetim fırsat olarak mı görmekte miymiş? 130 bin lira ceza yedi kulüp küfür eden taraftar yüzünden, 130 bin lirayı çıkarması için kabaca 2000 tane bilet satması lazım. Zaten yaklaşık 1000 kişinin kombinesi iptal edildi. Neyin fırsatı olacakmış bu?

Beşiktaş yönetimi sizin hakkınızı savunamaz, çünkü haksızsınız. Fener'e koy başı, Fetö'nün köpeği Galatasaray, tezahüratı yaparsanız, yönetim sizi savunamaz.

Ne diyecek yönetim? "Taraftarımız koy başı derken, kafayla gol at demek istedi" mi diyecek?

Neyse, @Serhat Akkaya nın dediği gibi, diğer tribünler kapanırken ses çıkmıyordu, biletiniz iptal edilince akıllandınız. Artık küfür edenlerin üstüne siz binersiniz.
icerideki napoli macina kadar boyle devam eder bu is sonra napoli atakta biz laylaylaylayaaaaaa beisktas, diye baslik acana kadar devam eder bu goygoy
olmusu var lazio maci bknz.

bu vodafone arena acilana kadar tribunleri terk eden kimdi ya adini hatirlayamadim

Çevrimdışı Serhat Akkaya

icerideki napoli macina kadar boyle devam eder bu is sonra napoli atakta biz laylaylaylayaaaaaa beisktas, diye baslik acana kadar devam eder bu goygoy
olmusu var lazio maci bknz.

bu vodafone arena acilana kadar tribunleri terk eden kimdi ya adini hatirlayamadim
Ya gözümün önünde her maç küfürü başlatan bunların bulunduğu tribün biz ıslıklarken bi hal oluyoruz yapmayın derken ama ısrarla başlatıyorlar susmuyorlarda, sonra gelip böyle açıklamalar yapıyorlar.  O kadar komik kaçıyor ki anlam veremiyorum.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı sozkul

mylife1903, abdusta, atalay bu arkadaşların yorumlarını ayrı bir dikkatle okuyorum. Güzel yazıyorlar. Birde kaleye fabri geçsin.

Giunti'yi unutamadığın belli adından, neyse ikinci Giunti geldi.. Gökhan Inler. :)

Çevrimdışı mylife1903

Ya gözümün önünde her maç küfürü başlatan bunların bulunduğu tribün biz ıslıklarken bi hal oluyoruz yapmayın derken ama ısrarla başlatıyorlar susmuyorlarda, sonra gelip böyle açıklamalar yapıyorlar.  O kadar komik kaçıyor ki anlam veremiyorum.
agiz denen bir organ var bunu kullanmak lazim
icerken de agizinla iceceksin
konusurken de agizinla konusacaksin

sen poponla icip agiz ishali olursan macta, boyle cezayi yersin. yaratici bir tribun olmasa tamam, ana avrat dumduz gittiler cezayi yedik, diyecem

sampiyonlar ligi macinda edin kardesim kufurunuzu onda da ingilizce ederler kufur gene ceza yeriz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bir de bunlara katılmayan seyirciye de laf atıyorlar, Tiyatro seyircisi çekme sevdasıymış.

Tiyatro seyircisini küçümsemek isterken kendilerini rencide ediyorlar; farkında değiller.

Çevrimdışı tuncaboylu

Oscar Cardozo 2.5 milyon euro'ya Olympiakos'a transfer olmuş, senelik de 2 milyon euro alacakmış.

Biz Aboubakar'ı iyi fiyata kiralamışız, bakmayın siz.

Çevrimdışı Onur Küçük

agiz denen bir organ var bunu kullanmak lazim
icerken de agizinla iceceksin
konusurken de agizinla konusacaksin

sen poponla icip agiz ishali olursan macta, boyle cezayi yersin. yaratici bir tribun olmasa tamam, ana avrat dumduz gittiler cezayi yedik, diyecem

sampiyonlar ligi macinda edin kardesim kufurunuzu onda da ingilizce ederler kufur gene ceza yeriz.
Bilinçsizce küfür/hakaret edilmiyor . Ceza alınacağı biline biline küfür/hakaret ediliyor. Meselenin özü taraftara 'Sağılacak inek' gözüyle bakan kurumlar ve bundan fırsatçılık yaratan bir takım gruplar.
[ Son Düzenleme: 01 Eylül 2016, 15:03:01 Onur Küçük ]

Çevrimdışı 38life

O kadar oturulup pazarlık yapıldı son dakikalara kadar. Ama inşallah devre arası olur. Bu Antalya ödemelerde sıkıntıya girsin de güzelce. Çok istiyorum bu adamı.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
35 yaşında almak nasip olmadi 36 yaşında alırız artık
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Oscar Cardozo 2.5 milyon euro'ya Olympiakos'a transfer olmuş, senelik de 2 milyon euro alacakmış.

Biz Aboubakar'ı iyi fiyata kiralamışız, bakmayın siz.
Kaplarında 1.2 m€ ya sözleşmesi fesih edildi yazıyordu.. Öle hatırlıyorum...

Çevrimdışı atalay

Stoper pozisyonundaki arızaların temeli oyunsal kurgudan ve savunma stratejilerden kaynaklı. Fakat pozisyon oyununu yeterince doğru oynayamayan ve kalite konusunda yetersiz isimlerin de bu arızalara katkısı büyük. Orta saha kurgusu, ön bölgedeki rollerin savunma anlayışına uygun şekilde dağıtılması, savunmaya eklenen isimler ile oradaki performans daha üst bi' seviyeye çıkabilir.

Fakat kadro planlaması adına sıkıntılı bir durum. Zira olumsuz bir senaryoda o pozisyonun muhtemel oyuncuları ve olağan şüphelileri belli. Oyunun ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve mevcut kaliteyi yükseltecek eklemeler o pozisyon için yapılmadı. Bu sebepten oluşan tablo bariz iş bilmezlik.
[ Son Düzenleme: 02 Eylül 2016, 07:37:54 atalay ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Kaplarında 1.2 m€ ya sözleşmesi fesih edildi yazıyordu.. Öle hatırlıyorum...

Sen de doğru hatırlıyorsun, açıklama biraz garip:

http://www.hurriyet.com.tr/trabzonspordan-kapa-cardozo-aciklamasi-40213072

“Profesyonel futbolcumuz Oscar Rene Cardozo Marin ile Şirketimiz arasındaki profesyonel futbolcu sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Anlaşmaya göre; oyuncuya sözleşme fesih bedeli olarak 1 milyon 200 bin Euro ödenecektir. Ayrıca, Oscar Rene Cardozo Marin'in Olympiacos FC kulübüne transferi konusunda anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre; Olympiacos FC kulübü, Şirketimize sözleşme fesih bedeli olarak 2 milyon 400 bin Euro ödeyecektir” ifadelerine yer verildi.

Trabzonspor kendisine gelen 2.4'ün yarısını Cardozo'ya vermiş ki, adam gitmeyi kabul etsin. (Daha az para alacak Olympiakos'ta)

Ama o kısım Olympiakos'u ilgilendirmiyor. Onlar açısından maliyeti 2.4 milyon fesih + yıllık 2 milyon euro maaş.

Çevrimdışı İhsan

Beşiktaş - Fenerbahçe
Beşiktaş - Kasımpaşa
Beşiktaş - Osmanlıspor

Şampiyonlar liginde birer Çeyrek final ve yarı final maçlarını eklemeni rica ediyorum...  :bandit:
Bu 3 maçlık kombine muhabbetini bende anlamıyorum.

Beşiktaşın borcu benim borcum. Elbirliğiyle mutlaka ödenmeli. Nede olsa bu borç oyuncu alınarak benim için yapıldı.
Yönetimde daha fazla para kazanmak için birşeyler yapıyorsa bu iyidir. Görevidir.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı tuncaboylu

Şampiyonlar liginde birer Çeyrek final ve yarı final maçlarını eklemeni rica ediyorum...  :bandit:
Bu 3 maçlık kombine muhabbetini bende anlamıyorum.

Beşiktaşın borcu benim borcum. Elbirliğiyle mutlaka ödenmeli. Nede olsa bu borç oyuncu alınarak benim için yapıldı.
Yönetimde daha fazla para kazanmak için birşeyler yapıyorsa bu iyidir. Görevidir.

Aynen öyle, belki UEFA yarı finali bile olacak.

Sırf bu seneki Fenerbahçe maçı, geçen seneki 3 maçtan 2'sini tek başına karşılar zaten.

Nefret ediyorum böyle mağdur olmayıp da mağdurmuş ayağına yatanlardan. Ülkenin bütün her yeri tepeden tırnağa bunlarla dolmuş durumda.

Çevrimdışı Bishamon

Çevrimdışı atalay

Beşiktaş'ın mevcut kadrosunda 36 yaşında kadar kontrat alan bir; 35 ve 34'e kadar iki; 33'e kadar bir; 32'ye kadar beş ve 31'e kadar bir olmak üzere 30+ on iki oyuncu var. Bu on iki ismin ikisinin de birer yıllık opsiyonu var. 28 yaşın altında da on iki oyuncu var. Bunların dördü kiralık sözleşmelere sahip ve biri dışında detayları bilinmiyor. Kadro revizyonu ve transfer sirkülasyonu için mevcut tablo pek de iç açıcı değil.
[ Son Düzenleme: 02 Eylül 2016, 07:43:15 atalay ]

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Beşiktaş'ın mevcut kadrosunda 36 yaşında kadar kontrat alan bir; 35 ve 34'e kadar iki; 33'e kadar bir; 32'ye kadar beş ve 31'e kadar bir olmak üzere 30+ on iki oyuncu var. Bu on iki ismin ikisinin de birer yıllık (+1) opsiyonu var. 28 yaşın altında da on iki oyuncu var. Bunların dördü kiralık sözleşmelere sahip ve biri dışında detayları bilinmiyor. Kadro revizyonu ve transfer sirkülasyonu için mevcut tablo pek de iç açıcı değil.
Bunu yazdım geçenlerde. 2 sene sonraki durumu yaşlarıyla beraber. Durum gelecek açısından cidden iç açıcı değil. Ani değişiklikler büyük etki yaratabilir oyun yapısı olarak. Bu sene zaten göreceğiz çok kritik bölgelerde değişiklikler yaşadık..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı 38life

Beşiktaş'ın mevcut kadrosunda 36 yaşında kadar kontrat alan bir; 35 ve 34'e kadar iki; 33'e kadar bir; 32'ye kadar beş ve 31'e kadar bir olmak üzere 30+ on iki oyuncu var. Bu on iki ismin ikisinin de birer yıllık (+1) opsiyonu var. 28 yaşın altında da on iki oyuncu var. Bunların dördü kiralık sözleşmelere sahip ve biri dışında detayları bilinmiyor. Kadro revizyonu ve transfer sirkülasyonu için mevcut tablo pek de iç açıcı değil.
Bu mevzu Eğer iyi yonetilirse yumuşak bir geçiş ile bir sorun yaşanmaz. Tabi iyi yonetilirse...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı atalay

Bunu yazdım geçenlerde. 2 sene sonraki durumu yaşlarıyla beraber. Durum gelecek açısından cidden iç açıcı değil. Ani değişiklikler büyük etki yaratabilir oyun yapısı olarak. Bu sene zaten göreceğiz çok kritik bölgelerde değişiklikler yaşadık..

Oyunsal değişiklikleri artıları ve eksileri ile saha içinde görür, değerlendiririz. Fakat kadro yapılanması; kontrat süreleri, maliyetleri, orta ve uzun vadeli planlama konusunda hiç de pembe tablolar çizilecek bir durum yok. Bir sonraki transfer penceresinde mevcut tablonun tersine hamleler yapılmalı. Genç asset oyuncular gerek.

Çevrimdışı atalay

Bu mevzu Eğer iyi yonetilirse yumuşak bir geçiş ile bir sorun yaşanmaz. Tabi iyi yonetilirse...

Öncesinde de belirtmiştim. Bu geçişler keskin olmamalı. Şampiyon kadro için bile pek de yumuşak olmadı.
[ Son Düzenleme: 01 Eylül 2016, 15:43:57 atalay ]

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Oyunsal değişiklikleri artıları ve eksileri ile saha içinde görür, değerlendiririz. Fakat kadro yapılanması; kontrat süreleri, maliyetleri, orta ve uzun vadeli planlama konusunda hiç de pembe tablolar çizilecek bir durum yok. Bir sonraki transfer penceresinde mevcut tablonun tersine hamleler yapılmalı. Genç asset oyuncular gerek.
Elimizde genç asset olarak kalanları yazdım. ki bunlar giderse yerlerini doldurmak için ayrıca bir planlama gerekiyor. Arası ve Tolgay'ı aldıkları süreler ve yaşlarından dolayı katmadım.

Oğuzhan
Kerim (Bu formuyla pek asset tarafı kalmadı)
Cenk
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

bu kadro geçişi için gelecek sene planlaması şimdiden yapılmalı aslında bu denli kiralıklar varken aslında bunu planlamak daha kolay olacak bence. birde boyko, töre, pedro, miloseviç satışları gerçekleşirse 20 milyon euro gibi bir +mız olacak buna eklenecek bir 20 milyon daha ayrılabilirse 40 milyon euro bonservis bütçesi ile doğru hamleler yapmak mümkün...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: