2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 216 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1987139 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı Erman1903

Lemina nedir ya kronik sakat ayrıca bu ze Luis iyimi hiç izlemedim de

Çok iyi santrafor olur diye bakılıyordu ama beklenen patlamayı yapamadı, zor olmayan bir ligin baskın takımında beklenenden az atıyor, geldiği takımda da öyle seriye bağlayamadı. Şişik isimli ya da iyi sezon geçirmeniş oyuncu sevmiyorum pek. Haberlerden sıkıldım biraz, bitse şu dönem diyorum. Koskoca kulüpte Gürsoy Yalçın'dan başka yetkili scout gözükmüyor, resmen Sergen hocanın yurt içinden adamları ve yurt dışından menajerlerin önerdiği oyuncular hedeflerimiz. 2020 yılındayız bu bir dramdır...

Çevrimdışı COB

Böyle bir iddia var. Reklam da olabilir tabi. Buyuk ihtimalle öyledir  :)
?s=19

Haber dogru, arkadaşı tanıyorum ve kendisi hakikatten Teemu Pukki'nin arkadaşı.

Çevrimiçi levitate

vida zu west bromwich albion iddiaları arttı hmm
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Haber dogru, arkadaşı tanıyorum ve kendisi hakikatten Teemu Pukki'nin arkadaşı.
o zaman h.o. diyelim mi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

vida zu west bromwich albion iddiaları arttı hmm
5-6 milyon euro atsınlar önümüze. Fazlasında gözüm yok  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Lemina'yı alacak olsak, Elneny'i bırakmazdık. Galatasaray geçen sene 1 milyon Euro kiralama + 2 milyon Euro maaş verdi.

Arda'yı da Galatasaray'a kitlemek için bizi malzeme yapıyorlar, Galatasaray taraftarını gaza getirmek için.

Zor ama düşerse diye baktığımız oyuncular dedikodu değil bence. Transferde çok netiz bu sene başından beri neyin doğru-yanlış olduğu anlaşılıyor.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Transfer Dönemi açıldı. Hayırlı olsun...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sağ bek için listemize yeni bir isim daha eklendi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Valentino Lazorro kiralanamazsa Rafael gelecekmiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu Lyon - Vida işi ciddileşti galiba  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı sefaköykartali

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Transfer sezonu resmen açıldığına göre hayırlı olsun.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Vida çabuk gitse de önümüzü görsek  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Necip kaldı. Neyse Fatih'i aramayız artık  :ebebe:

Başkan umarım 120 bin falan yazmıştır.  1 milyon TL Necip ayarında bi adam için iyi para yıllık. :bandit:
[ Son Düzenleme: 04 Ağustos 2020, 00:30:37 Osvaldonun Saçı ]

Çevrimiçi levitate

Başkan umarım 120 bin falan yazmıştır.  1 milyon Necip ayarında bi adam için iyi para yıllık. :bandit:
600k diyorlar

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş'a iki yıldız isim önerildi!

Siyah beyazlılar, transfer gündeminde yer alan isimler için görüşmelerini yaparken bir yandan da menajerler tarafından bazı isimler öneriliyor.

Beşiktaş’a menajerler tarafından iki yıldız isim birden önerildi. Edinilen bilgiye göre; Lyon forması giyen 30 yaşındaki Brezilyalı sağ bek oyuncusu Rafael ile Watford’da oynayan 29 yaşındaki İngiliz golcü oyuncu Danny Welbeck, siyah beyazlılara önerildi.

Beşiktaş yönetimi, iki oyuncu için de şu ana kadar resmi bir teklifte bulunmadı. Rafael’in Lyon ile 2021, Welbeck’in ise Watford ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Rafael, Lyon'da geçen sezon toplam 19 maçta forma giydi. Danny Welbeck de 20 maçta forma giyerken 3 gol atıp 1 asist yaptı. (via. Murat Özen)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Bu Lyon - Vida işi ciddileşti galiba  :alala:

kaleci tataruşanu? başka aklıma gelmedi valla

600k diyorlar

Tamam 600 versinler ama her sarı kart için 40 bin ceza kesilme maddesi eklensin. 120 bine düşer yine o  :lol:

kaleci tataruşanu? başka aklıma gelmedi valla

O ne biçim isim öyle ya  :alala: Gelmesin telaffuzu zor millet kısaltıp totoş motoş der :steamed:

Çevrimdışı Sinan23

Tatarusanu nantes performansı iyiydi.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Sağ bek için listemize yeni bir isim daha eklendi  :tabe:

Aslinda yeni degil, her sezon aniliyor bizimle :D.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı haluk.m

Çıkan isimlerden 3 farklı takım kurulur: küme düşme, orta sıra ve şampiyonluk için yarışacak takımlar.

Duyumculara hiç bu kadar sinir olmamıştım, yazdıkları oyuncunun maaşını bile bilmiyorlar. 
Sözde duyumcu olup trtspor gibi kaynaklardan haber geçiyorlar, birbirlerini takip edip duyum çalıyorlar (çoğu da yalan)  :evillol:   

Bu işin ... çıkmış.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Papiss Cissé'ye 1 senelik 700 bin euro önermişiz. Cisse anlaşmayı 2 sene yaparsanız kabul ederim demiş. Eğer bir oyuncuyla anlaşamazsak gelecekmiş. (via. Murat Özen)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bugün TFF harcama limitlerini açıklanacak. Büyük ihtimalle açıklama sonrası arka arkaya transferleri açıklarız. Zaten Şampiyonlar Ligi eleme maçımıza 20 gün kampımıza da 5 gün kaldı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Papiss Cissé'ye 1 senelik 700 bin euro önermişiz. Cisse anlaşmayı 2 sene yaparsanız kabul ederim demiş. Eğer bir oyuncuyla anlaşamazsak gelecekmiş. (via. Murat Özen)
insAllah o bir oyuncuyla anlaşiriz.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı yoruk

insAllah o bir oyuncuyla anlaşiriz.
Sadece o oyuncuda yetmeyecek.2 forvet almamız lazım maalesef.