2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 179 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1986631 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı tuncaboylu

İndirim yapılır ,para sorun olmaz demiş.Geldiğinde oyun düzenimizin tamamen değişmesine neden olmuştu Talisca ile beraber.O zaman pek uymamıştı hocanın istediği oyuna ama şimdi sıkıntı olmaz.Yılda 40-50 maç olacaksa eğer geniş rotasyon şart kere şart.Bu bakımdan tecrübeli kaliteli bir isim doğru tercih olabilir.
Fatih Aksoy'u gönder, Gökhan İnler'i al.

Bu kadar kafasız işler yapacaklarına inanmıyorum.

Çevrimdışı yoruk

Fatih Aksoy'u gönder, Gökhan İnler'i al.

Bu kadar kafasız işler yapacaklarına inanmıyorum.

Gökhan İnler olmazsa daha kötüsünü bile alabilirler şimdi.Öyle düşünmek lazım :D Sonuçta dedikodulara göre içlerinden en olumlu olanını seçiyoruz şu anda

Çevrimdışı worns

bir kaç yerde bu oyuncularla ilgilendiğimize dair haberler var

https://www.transfermarkt.com.tr/nenad-lukic/profil/spieler/94322
https://www.transfermarkt.com.tr/francisco-montero/profil/spieler/396333

anadolu'nun lezzetleri shortlistimiz için iki üç yeni isim de var hadebe, donald, robin yalçın.
[ Son Düzenleme: 03 Ağustos 2020, 19:45:23 worns ]

Çevrimdışı MUSTAFA_

bir kaç yerde bu oyuncularla ilgilendiğimize dair haberler var

https://www.transfermarkt.com.tr/nenad-lukic/profil/spieler/94322
https://www.transfermarkt.com.tr/francisco-montero/profil/spieler/396333

anadolu'nun lezzetleri shortlistimiz için iki üç yeni isim de var hadebe, donald, robin yalçın.
Lukic ve Montero haberlerini gördüm ama anlam veremediğim için burada paylaşmadım  :tabe: Hadebe'ye çok olur veren gördüm. Belki bizde yedek olabilir. Diğerleri tipik Anadolu topçuları zaten  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Alanya'dan bize yazmadıkları sadece Bakasetas kalmıştı. Onu da yazdılar ve yazacak başka oyuncu kalmadı an itibariyle  :ebebe:

Yahu bu adamları biz neden bulamıyoruz sorun tam olarak bu . Bu adamı alanyadan önce biz neden bulamıyoruz çıldırmamak elde değil
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Yahu abdülkadir parmak sosa ndiaye sayesinde parlamış biri ne saçmalıyor bunlar. Kulüp gerçekten başıboş allaha emanet
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yahu bu adamları biz neden bulamıyoruz sorun tam olarak bu . Bu adamı alanyadan önce biz neden bulamıyoruz çıldırmamak elde değil
Bizimkiler düşmüşler menajerlerin peşine. Menajerler nereye bizimkiler oraya. Scout transferi falan yapmıyoruz. Ben şu ana kadar görmedim scoutlık bir transfer haberi  :tabe: Başkasının bulduğu ama verim alamadığı gençlerle ilgileniyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

sağ ön olarak düşünülüyorsa zaten korkunç. sağ bekte de yarım yamalak.

yalnız töreydi ömer aliydi derken biz sağ önü yine lens'e emanet edeceğiz gibi duruyor.

Daha kötülerini de görürüz bu gidişle. Keşke kiralıklar üstünden gitsek diyorum şu an  :tabe: Çünkü bu sene vereceğimiz kontratlardan çıkmak zor olacak böyle oyuncular alırsak  :tabe:

Sanki başımızdaki isim Sergen Yalçın değil Rıza Çalımbay anlamadım bu işi ben. Aybaba döneminde bile çok daha yaratıcı, vizyonlu bir politika izliyorduk...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sanki başımızdaki isim Sergen Yalçın değil Rıza Çalımbay anlamadım bu işi ben. Aybaba döneminde bile çok daha yaratıcı, vizyonlu bir politika izliyorduk...
Sanki ucuz ama tecrübeli oyuncular sadece Türkiye'de varmış gibi hareket ediyoruz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Nartallo

Seneye bu N’sakala ile Welinton’u göndermek için kıvranır dururuz. Transfer zamanı hocaya sorulur da son kararı yönetim verir. Kale için Serkan Kırıntılı düşünen, altyapıdan yetişmiş, Avrupa kupasında birkaç maç oynatsan iyi paraya satabileceğin genç stoperini saçma sapan bir adamla takasa sokan adama hiçbir şeyi sormam.

Anadolu’dan hangi yabancıyı aldın da memnun kaldın şimdiye kadar, yazıktır günahtır.

Geçen sene Abdullah Avcı’ya sordun da ne oldu, Boyd’lar, Diaby’ler doldu takıma.

Sırf hocalığını yaptı diye, tanıyor diye nerde yetersiz₁ topçu var, hepsi gündeme geliyor.

Sene sonunu görmez bu zihniyet, sonra da imkanlar buydu diye sağa sola ağlarlar. Welinton, N’sakala’yı kendi getirmemiş gibi.

Ahmet Başkan bu saçmalığa son versin, emeklerine yazık olacak.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Seneye bu N’sakala ile Welinton’u göndermek için kıvranır dururuz.
Öyle olacak zaten
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

kurtuluyoruz galiba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arkadaş nasıldır bilen var mı?
Karşılığında 2 tane genç oyuncuyu bonservisi ile gönderir bunlar.

Çevrimdışı MUSTAFA_

kurtuluyoruz galiba
Bu saatten sonra o işin bozulacağını sanmam. Bozulursa kim gelecek diye düşününce Welinton'ı aratacak birini buluruz diye korkuyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Sanki ucuz ama tecrübeli oyuncular sadece Türkiye'de varmış gibi hareket ediyoruz  :tabe:

Ucuz da değil bu oyuncular, 29 yaşında Kanga 500'e imza atıyor, N'Sakala 850 Welinton 1 civarı. Bence gayet yüksek şu kriz ortamında. Zor bulurlar bu paraları, Araplar bile akıllandı ucuza güzel yabancıları buluyor artik, bir sürü örneği var. Neredeyse yarı maliyetle bu kalite oyuncular bulabilirsin, daha bile iyi olabilirler.
[ Son Düzenleme: 03 Ağustos 2020, 21:38:05 Erman1903 ]

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ucuz da değil bu oyuncular, 29 yaşında Kanga 500'e imza atıyor, N'Sakala 850 Welinton 1 civarı. Bence gayet yüksek şu kriz ortamında. Zor bulurlar bu paraları, Araplar bile akıllandı ucuza güzel yabancıları buluyor artik, bir sürü örneği var. Neredeyse yarı maliyetle bu kalite oyuncular bulabilirsin, daha bile iyi olabilirler.
İşte bizim planlamamız yok bu konuda  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Hoca belli ki garantici, çalıştığı ettiği futbolcuları istiyor. Demekki iyi gözlem eksiğimiz yok(Bunu biliyoruz tekrar tekrar yüzümüze vuruluyor). Yani ne vereceği belli olan oyuncuları istiyor, belki evet Avrupa’da çok daha ucuzunu bulacağız ama sorunlu çıkabilir yada beklenmedik çıkabilir falan bizim böyle hakkımız yok. Sergen hocaya biraz destek, geçen sene nasıl Avcı hocanın transferlerine karışılmaması gerektiğini anlattıysam bu senede hoca için anlatıyorum. Adam nededi bırakın beklenmedik isimler gelecek dedi, daha ikinci günden herkes caymaya başlamış. Umarım boyd vs diye oluşan transfer listemize yeni gelenleri de eklmeyiz ne diyeyim....

Çevrimdışı MUSTAFA_

Forvet listemizin ilk sırasında Ze Luis varmış  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Necip kaldı. Neyse Fatih'i aramayız artık  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

İlgimiz olan iki sürpriz isim: Adam Turan, Mario Lemina.

Çevrimiçi levitate

arda gs'de diyorlar

lemina idare eder işte
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi yaço58

Lemina nedir ya kronik sakat ayrıca bu ze Luis iyimi hiç izlemedim de

Çevrimdışı Erman1903

arda gs'de diyorlar

lemina idare eder işte

Arda Gs ile anlaşamama durumunda temasta olduğumuz biri, Lemina müzmin sakat ama Sergen hoca istiyor uyguna olursa.

Çevrimdışı tuncaboylu

Arda Gs ile anlaşamama durumunda temasta olduğumuz biri, Lemina müzmin sakat ama Sergen hoca istiyor uyguna olursa.
Lemina'yı alacak olsak, Elneny'i bırakmazdık. Galatasaray geçen sene 1 milyon Euro kiralama + 2 milyon Euro maaş verdi.

Arda'yı da Galatasaray'a kitlemek için bizi malzeme yapıyorlar, Galatasaray taraftarını gaza getirmek için.

[ Son Düzenleme: 03 Ağustos 2020, 23:17:54 tuncaboylu ]

Çevrimiçi tolga1903

Lemina'yı alacak olsak, Elneny'i bırakmazdık. Galatasaray geçen sene 1 milyon Euro kiralama + 2 milyon Euro maaş verdi.

Arda'yı da Galatasaray'a kitlemek için bizi malzeme yapıyorlar, Galatasaray taraftarını gaza getirmek için.

Lemina'yı şahsen isterim futbolcuğu çok iyi zaten adamın ama şu sakatlanmaları insanın canını sıkıyor. Yine de kiralama bedeli ve yıllık ücret makul olacaksa mensah ndiaye vs yerine kendisini tercih ederim. Gerçekten müzmin sakatsa kalsın gerçi çok maç oynayacağız elneny tekrar kiralansa da olur.