2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 423 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11336665 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı kyiv

Teknil direktorun hulisi kentmen baskaninda erol tas olmasi lazim abi

kendine özel teknik direktör tutsun gol kralı şaban gibi . İntikamını alsın biz de yaslanalım koltuğa keyifle izleyelim gollerini

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bundan sonra Eto'o diyen bizden değildir  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı anilsevim

Fantastico!

Gol kralı dururken forma bulamaz :)

Çözüm büyük golcü getirmek
Para yok zaten
Başkan kira mira neyse saldırıcak
Senelek ücretle ayartıcak vs bi şekilde çözücek
Şunu dedirtmemiz lazım
'' eto yu alamadılar seviniyoduk, keşke eto yu alsalarmış ''
Başkanın sillesini indirmesi lazım
İnş kısmetimiz de olur da hayırlısı ile olur
BEŞİKTAŞ bir Aşk hikayesi değildir; BEŞİKTAŞ Aşktır, gerisi hikâyedir...

Çevrimdışı mylife1903

Yok nüben koydum bana diyordu sanırım.  :)
Nuben koymak, ne demek @sozkul abi

Çevrimdışı atalay

Taraftarların transfer şımarıklığını anlarım. Fakat teknik direktörün ve yöneticilerin transfer konusundaki şımarıklığına tahammülüm yok.
[ Son Düzenleme: 19 Ocak 2017, 17:14:51 atalay ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Besiktas  taraftarini  ile renkli taraftarlarini cok rahatca ayirabilirsin

soyle bir ornek vereyim   besiktasin tinerci bir taraftari oldugunu varsayalim bu tinerci taraftar  egitim, karakter, terbiye bakimindan renklilerden cok cok ustundur
biz  anlik sinir ile baskandan bir aciklama bekliyoruz ama suan aciklama yapmasi  daha kotu olur bize yakismaz 

Baskan Azizeye nasil dogru zamanda en guzeli cevabi verdi ise  Antalyali eziklerede  dogru zamanda cevabi vericektir   bas sallamasina gerek yok  parmaklarini sallasa o bile yeter :)

hatta bellimi olur yarinki hazirlik macinda As kadroyu tribune gonderip  cocuk  cocuk ile sahaya cikarlar

tam tersine,
tam kadro ve %100 hırs ile çıkıp tarihinin en ağır mağlubiyetini yaşatacaksın.

Çevrimdışı 38life

Adrian Ramos 6 aylığına kiralansa diyecem de adamların Aubameyang'dan başka santraforu yok.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi sozkul

Nuben koymak, ne demek @sozkul abi

Erken gitmiş mesaj mylife1903, bu pad lerin hassasiyetini artırdılar, benim parmağı yarım santimden hissediyorlar artık, bide yaştan dolayı el titremesi var, mesajı düzelttim.

Çevrimdışı 38life

Övünç Özdem: "Olcay Şahan'a Trabzonspor'dan çok ciddi bir teklif var.  Olcay, devre arası transfer döneminde Trabzonspor'a gidebilir."

Santrafor transferi için nasıl kaynak oluşturulacağı belli...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı kyiv

Rahat olun beyler. Taliscanın 2. yarı 15 golü var. Panik transferine gerek yok. Talisca Babel ikilisi 30 gol atar attırır sezonun 2. yarısında.

Çevrimdışı eski inönü

Taraftarların transfer şımarıklığını anlarım. Fakat teknik direktörün transfer konusundaki şımarıklığına tahammülüm yok. 6 ayda 14 transfer yapılmış. Onay/veto hakkın yok ise koltuk işgali niye?
önce kendi asli görevini daha iyi nasıl yapabilir onun muhasebesini yapsın. Şimdiye kadar verdiği transfer demeçlerinin yuzde 90'nının içi boş.

Çevrimdışı mylife1903

kendine özel teknik direktör tutsun gol kralı şaban gibi . İntikamını alsın biz de yaslanalım koltuğa keyifle izleyelim gollerini
Omere antrenor mu yok be abi

Çevrimdışı Nouma7

Rahat olun beyler. Taliscanın 2. yarı 15 golü var. Panik transferine gerek yok. Talisca Babel ikilisi 30 gol atar attırır sezonun 2. yarısında.

Talisca çok kırılgan bir yapıya sahip. Adamı resmen ilk yarıda tekme manyağı yaptılar. Tekrardan sakatlanma durumu olmaz umarım.

Çevrimdışı anilsevim

Bi yandan da bize mevzu çıktı
Kim kiralanır , isim bakıcaz :)
Yoksa transfer kapanacaktı
Ne yaparız ocak sonuna kadar :)
BEŞİKTAŞ bir Aşk hikayesi değildir; BEŞİKTAŞ Aşktır, gerisi hikâyedir...

Çevrimdışı kyiv

Kalan 18 haftada şu frikik olayını çözmek lazım. Zorlandığımız haftalarda frikikler özellikle de TALİSCAnın atması gereken frikikler ilaç olacak.Frikiklere mümkünse Oğuzhan ve Quaresma zıplamasın !

Çevrimdışı atalay

Beşiktaş'ın bu sezon üçüncü bölgede kullandığı oyuncular: Oğuzhan, Tolgay, Talisca, Babel, Quaresma, Aboubakar, Cenk, Kerim, Aras, Olcay, Ömer. Üstüne +1 daha isteniliyor. Halen ihtiyaç varsa sezon başında bu kadar yanlış bir planlama yapmayı nasıl başardınız? Ya sorunu yanlış yerde arıyorsunuz ya da problem çözmeyi bilmiyorsunuz.   
[ Son Düzenleme: 26 Ocak 2017, 19:34:16 atalay ]

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Şu hayatta çok basitlik ve seviyesizlik gördüm duydum ama böylesini ilk defa görüyorum. Seyretmedim ama başkan gene iyi sabretmiş orda. Çok istemiştim Eto'yu ama artık ite köpeğe fazla takılmadan yola devam etmek lazım. Bu takım her şartta bu ligin içinden geçecek güce sahiptir Allah'ın izniyle. Biz üstüne biraz da keyif yapalım dedik ama sıkıntı yok.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi tolga1903

Şu antalyaspor başkanının yaptığı rezillikler showlar benim içime sinmiyor. Ama suç benim başkanım teknik direktörüm ve yöneticilerimde. Daha sezon başında etik dışı transfer girişimi suçlamasıyla bizi şikayet ettiler ve ceza aldıramadılar üstüne kendileri ceza yedi. Böyle bir hadise yaşamışsın üzerine gidip açılışlarına katılıyosun yere batsın etosuda antalyasıda futbolcu mu kalmadı 40 yaşındaki etoya kadar? Geçen sene bursaspor başkanının yaptıkları da ortada.

Fikret Orman ve yönetimi artık bu olaydan sonra şunu anlamalı. Bu ülkede anadolu takımlarında oynayan hiç bir futbolcuya bir daha talip olmamalılar. Bizim yüzümüzden istiyor ilhan cavcav 3 kuruşluk topçusuna 5 milyon euro, bursaspor 8 milyon euro. Shaktar Donetks takımının bizim über başakşehir ve konyamızı evire çevire ezdiğini gördük değil mi? Ha işte o takımın yedeğinin yedeğini şu ligin en iyi anadolu topçusuna değişmem. Yatırımımızı yurt dışından gelecek oyuncuya yapalım tek istediğim bu. Tolgay Arslan'ı 450 bin euro bedelle aldık biz sizce antalya veya kasımpaşa ne kadar isterdi?

İşin özü umarım başkanımız bu olaydan sonra bir daha şöyle rezil kepaze oyunlar oynatmaz kendine. Yurt içi yetişmiş futbolcu olarakta işte orda Beşiktaş u21 U19 takımları bir zahmet 3 tane futbolcu yetiştirsinler. Antalyaspor ve gençfenerli başkanı da umarım hak ettikleri ptt 1.lig de boy gösterirler en yakın zamanda.

Çevrimdışı atalay

Bu arada Umut Güner ve cenahından fena rahatsızım.

Çevrimdışı cursedofdragon

Umut güner geldiğinden beri para saçmaya başladık.

Bütün transferlerimiz fener'li sinan engin,rıdvanın ağzında.

Çevrimdışı cursedofdragon

Beyler ben size diyorum bobo'yu alalım 6 ay kaldı sözleşmesinin bitimine :)

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Beni hücum hattımızdan ziyade savunma hattımız düşündürüyor. Matej Mitrovic belli ki kaliteli bir stoper ama Beşiktaş seviyesinde midir bilemiyorum, göreceğiz. Bazıları yönetimimize niye daha kaliteli bir stoper almadın da Mitrovic'i aldın diyor. Beşiktaş yönetimi Yaroslav Rakitskiy'i almağa çalıştı; fakat Shakhtar Donetsk'le maddi şartlarda anlaşamadık.

Beşiktaş futbol takımımız gibi hücum futbolu oynayan takımlarda hızlı bir stopere sahip olmak mutlaka gereklidir. Şöyle düşünelim: Savunma ağırlıklı oynayan bir rakibimizle maç yapıyoruz ve maçın 80'li dakikalarına gelmişiz. Maçta durum 0-0. Beşiktaş devamlı olarak rakibine saldırıyor ve savunma hattını da orta sahaya kadar çekmiş. Savunma yapan rakibimiz hızlı santraforuna defansından uzun toplar atıyor. İşte böyle durumlarda kaleci hariç son adam olan stoperimiz, rakip takımın hızlı santraforundan arkada kalmayıp geriye koşup rakip santraforun golünü önleyebilecek kalitede olmalı ve golü önleyebilmeli. Eğer stoperimiz yeteri kadar hızlı ve iyi değilse yukarıda anlattığım pozisyon gibi pozisyonlarda kalemizde golü görerek maçın 80'li dakikalarında geriye düşebilir ve sonra da yediğimiz o golü telafi edemeyerek maçtan mağlubiyetle ayrılabiliriz.

Matej Mitrovic, stoper sorunumuza çare olur mu olmaz mı bilmiyorum; ama şunu biliyorum ki Beşiktaş gibi hücum futbolu oynayan futbol takımlarının son adam stoperi mutlaka ama mutlaka hızlı ve kaliteli olmalıdır.
[ Son Düzenleme: 07 Ocak 2017, 21:10:05 Özgür Yılmaz ]
Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kalan 18 haftada şu frikik olayını çözmek lazım. Zorlandığımız haftalarda frikikler özellikle de TALİSCAnın atması gereken frikikler ilaç olacak.Frikiklere mümkünse Oğuzhan ve Quaresma zıplamasın !
Ozi bu saatten sonra hicbir seye zıplayamaz zaten

De Q7 kötü frikik kullanmıyor dun antrenmanda Talisca ile frikik ve penalti yarışması yapmislar

Talisca - 9

Q7 - 7 frikigi Gole çevirmiş

Penaltılarda da Quaresma , Taliscaya üstünlük saglamis

Yerine ve pozisyona gore ikisi de kullanabilir hatta kaleye yakin ise veya biraz uzak ise Babel bile kullanabilir cunku Babel cok sert vurus yapabiliyor :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Alper1903

Neyse daha 24 gün var. Umarım birilerini alırız.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Şu hayatta çok basitlik ve seviyesizlik gördüm duydum ama böylesini ilk defa görüyorum. Seyretmedim ama başkan gene iyi sabretmiş orda. Çok istemiştim Eto'yu ama artık ite köpeğe fazla takılmadan yola devam etmek lazım. Bu takım her şartta bu ligin içinden geçecek güce sahiptir Allah'ın izniyle. Biz üstüne biraz da keyif yapalım dedik ama sıkıntı yok.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sabretmemis basmis küfuru :D

Antalya baskani Kaptanimizi satmamaya karar verdik dedigi an Fikret baskan Kaptaninizi....... Diyor. Videodan anlasiliyor :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: