Formula 1
Formula 1

Beşiktaş Forum|Formula 1 F1 yarışlarını burada konuşacağız.

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Formula 1  [Okunma sayısı 170122 defa] Formula 1

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hamilton'a 5 saniye ceza gelse 7. oluyormuş. İnşallah daha fazla verirler  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Büyük ihtimalle geri vermezler ama Hamilton'a puan alamayacağı kadar büyük bir ceza vermeleri lazım  :money:
en kötü 5 saniye vermeleri lazım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

ferrari'nin aklı varsa ricciardo alır

renault'tan aldığının azıcık fazlasını ver leclerc dövse sesini çıkarmaz :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

r/formuladank'e 2 yıllık malzeme çıktı teşekkürler ferrari
Seneye kan çıkar ikisi ile devam ederse Ferrari. Mercedes'in en büyük hamlesi Bottas'ı alıp bizim adamımız Hamilton demeleri oldu. Bu hamlenin Ferrari'den de gelmesi lazım. Vettel hiçbir yarışta yerini koruyamadı. Sürekli geçildi yada fark yedi. Bence Vettel'in zamanı çoktan bitti.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

ferrari'nin aklı varsa ricciardo alır

renault'tan aldığının azıcık fazlasını ver leclerc dövse sesini çıkarmaz :D
Seneye anlaşmışlar Vettel ile. Keşke anlaşmayı iptal etseler. Ben Vettel'i yarışmaya başladığından beri hiç sevemedim. Leclerc gelecek vaadettiği için bence onla devam edip yanına tecrübeli birini alsalar iyi iş yaparlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hamilton da ceza alırsa Gasly'den sonra Sainz de ilk podyumu olacak. Tabi Albon'a yazık oldu şeklinde anarız bu yarışı. Hamilton ilk kuralın saygı olduğunu unutmuş  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Neyse diğer adamım Max Verstappen kazandı gecenin mutlu çıkanı buruk da olsam benim  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Seneye anlaşmışlar Vettel ile. Keşke anlaşmayı iptal etseler. Ben Vettel'i yarışmaya başladığından beri hiç sevemedim. Leclerc gelecek vaadettiği için bence onla devam edip yanına tecrübeli birini alsalar iyi iş yaparlar  :tabe:

tazminatla iptal edilir aslında

Çevrimiçi MUSTAFA_

tazminatla iptal edilir aslında
Vettel boşta kalsa ne sevinirim  :evillol: Ama bunlar olmaz boşa yorulmayalım. Seneye iç çekişmelerle geçen bir sezon ve sonunda bir hüzün izleriz yine Ferrari'de. Michael Schumacher'i bol bol anacağız özlem gidereceğiz artık  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Leclerc - Vettel kazası  :kuserim

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yarış sonucu (Hamilton'ın cezası belli olmadı)  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Twitter'da Vettel'e nefret kusuyor herkes  :D

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Brezilya GP bitti olaylar bitmedi. Hamilton ceza aldı. Sainz inceleme altında  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Vettel -Leclerc kazası sonrası gelişmeler  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

raikkonen baba el ele podyuma hobaa

Çevrimiçi MUSTAFA_

raikkonen baba el ele podyuma hobaa
Az daha ceza verirlerse Kubica falan çıkacak podyuma. Herkes inceleme altında neredeyse  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sainz'e ceza çıkmadı ve yarışta Hamilton yerine podyumun son ismi oldu. Yarışa 20. sıradan başlayıp podyuma çıkmış oldu böylelikle  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Brezilya GP yarış programı  :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
@tangaz izleyebileceğin bir saattir umarım  :)

@MUSTAFA_ ayıptır söylemesi c.tesi öğleden sonra başlayan rakı sofram dün gece 02:00 sularında son buldu geride 2 adet boş 100lük tekirdağ kaldı  :drunkard:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

bu arada tekirdağ effect ile ben de podyumdaydım  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi MUSTAFA_

@MUSTAFA_ ayıptır söylemesi c.tesi öğleden sonra başlayan rakı sofram dün gece 02:00 sularında son buldu geride 2 adet boş 100lük tekirdağ kaldı  :drunkard:
O zaman önemli anlarla idare et bu sefer @tangaz  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

O zaman önemli anlarla idare et bu sefer @tangaz  :D

akşama izlerim artık yutup işyerinde açılmıyıor bol ekşınlı güzel yarış olmuş sanırım

bu arada her zamanki gibi harikasın  :-*

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sıralama turlarında ilk seansta motor sorunuyla karşılaşıp yarışa son sıradan başlamak zorunda kalan Carlos Sainz'in son sıradan podyuma uzanan yolculuğu  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Pierre Gasly'nin kariyerindeki ilk podyumunu kazanma anı ve sonraki inanılmaz mutluluğu  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Niki Lauda'nın unutulmaz hayat hikayesi  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Vettel kaldığı yerden devam ediyor  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★