Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1762671 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi mellfred

haramzadeler gene şaibeli bir galibiyet almış
namussuzluk karakterleri olmuş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

haramzadeler gene şaibeli bir galibiyet almış
namussuzluk karakterleri olmuş
Onların maçına kadar mutlaka ümitlerini yitirmiş olmaları lazım. Adları üstünde hırsızlar. Yoksa kötü şeyler yaşarız.a

Çevrimdışı Can Sungur

Yarınki maç için anahtar kelimeler.Thiam,Kasımpaşa,2.5 milyon €,Turgay Ciner.
[ Son Düzenleme: 25 Nisan 2021, 00:11:54 Can Sungur ]

Çevrimdışı Erman1903

Mısır tanrısı gol atmış, of ne gol ama. Kessinler diğer oğlanları-büyük golcü.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Şu sözleşmenin olması bile skandal !!!

Çevrimdışı Ömer Kaan

Fener bu maçta takılmaz, onların takılacağı maç perşembe günü.

Çevrimdışı GreenBook

Mame Thiam dan sonra güzel bir kıyak çekebilir Kasımpaşa
Göreceğiz

Çevrimdışı Sinan23

Geçen hafta kırmızı görmeyen geraldo şimdi 3 dk da kırmızı gördü. Hoca haklı bağırmakta.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Başak 11 inde defansta Epuraneu ve Duharte var.
Hani febe maçında yanında oturtup orta saha Ndayisimiye adlı oyuncuyu stoper oynattığı maçta.

Aykut yatacak yerin yok.
Kasımpaşanın düşmeyi hissetmesi için bu maçtan başakın puan alması lazım ama gönül istemiyor.
Çağdaş hoca vursun geçsin. Malatya'nın kazanması da yeteri kadar stres yaratacaktır.

Çevrimdışı Kursad_Duran

Geraldo bize karşı yiyeceği kırmızı kartı bugün yemiş. O maçta yese şimdi lig bitmişti bile.

Çevrimiçi Samet Ç

Fener bu akşam puan kaybeder gibi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Erzurum ve Malatyanın kazanması çok iyi oldu.
Şimdi Kasımpaşa yiyorsa bu akşam yatsın.

Çevrimiçi sEuL

Fener bu akşam puan kaybeder gibi
Bu aksam alinacak bir puan kaybi ile demorilize olup Alanya’da da puan birakirlar ama hakem ittirmesi ile bir sekilde alircaklardir maci.

Bugunku maclar aslinda tamda bizim istedigimiz sekilde bitti, Ankara Malatya’ya yenilerek kume dusme atesini hissetmeye basladi. Haftaya Basak’la ardindanda Fb ile oynuyorlar sanirim. Kaybetmeleri iyi oldu. Basakta berabere kaldi Ankara macina asilip beraberligi alirlar yuksek ihtimalle. Erzurum deplasmanda galip gelip kumede tutunma umudunu sonraki maclara tasidi- Fb ile maclari var onlarinda. Malatya ile Erzurum’un kazanmasi belki Kasimpasa’yi  biraz daha hirslandirir bilemiyorum.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu maçlar hiç kolay olmayacak. Bizim maçlar da kolay değil. Hiçbir amacı kalmamış takımlarla oynayacağız.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Ömer Kaan

Bu cendereden çıktık neyse ki...

Çevrimdışı Çağrı Öz

[ Son Düzenleme: 26 Nisan 2021, 20:57:54 Çağrı Öz ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bunlar bugün puan kaybederse tamamdır.
Asıl diğer haramzedelere bakmak lazım.
Onların fikstüru çok kolay.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Tosic yok, Aytaç ve Koita kadroda bile değil, kalede bolunun transfer rekoruyla(!) transfer ettiği ertuğrul var. İzleyecek varsa hiç vakitlerini kaybetmesinler derim.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tosic yok, Aytaç ve Koita kadroda bile değil, kalede bolunun transfer rekoruyla(!) transfer ettiği ertuğrul var. İzleyecek varsa hiç vakitlerini kaybetmesinler derim.
Thiam'ın şampiyonluk bonusunu unutmuşsun  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Ömer Kaan

Thiam'ın şampiyonluk bonusunu unutmuşsun  :tabe:
Ya sene başında "Türk Futbolu Gelişsin" diye bedavaya verdiler bu adamı ya... İnanılmaz bir komediydi.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu ne ya. Hiç çıkmasaydınız sahaya. Zahmet oluyor böyle.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi ferdi1903

kasimpasa heran gol yiyecekmis gibi oynuyor, umarim tersi olur dedim an atilar

Çevrimiçi ferdi1903

bize karsi tas gibi oynayan kasimpasaya bakin iki top yapamiyor

Çevrimdışı yigiter38

5-10 dk izledim....Buradan Paşa puan alırsa mucize olur...defans bildiğin komedi...hele bir Sol bekleri var 3 numara nasıl Futbolcu olmuş o herif...