23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş
23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş Skor : Sivasspor: 0 - Beşiktaş: 1 Gol: Atiba (Dk.44) Tarih : 08 / 03 / 2015 Saat : 14:00 Stadyum : Sivas 4 Eylül Hakem :Bülent Yıldırım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 76633 defa] 23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Deniz

Cenk necip atiba serdar haric futbol adina bise yapan yoktu.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi blackeagle35

Şu gözüktü ki bundan sonra her maçımız ortadadır.

Rakip kötüymüş iyiymiş çok önemli değil.

Bu takım her takımı yenebilir her takıma da yenilebilir çok net.
Bu en başından beri böyleydi..Sadece lig daha sertleşti,bazı şeyler ortaya çıkmaya başladı..Tek ve iyi yapabildiğimiz kompakt oyun,Avrupa'da işe yarar ancak lig için genel olarak işleyecek bir sistem değil zaten..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Cenkten önce o adamı kovalayıp savunacak siyah formalılar nerdeydi o asıl sıkıntı.
Kardeşim çok klasik bi laf var. Kaleci kalesini terkedip çıkıyosa o topu çıkaracak.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

Bu en başından beri böyleydi..Sadece lig daha sertleşti,bazı şeyler ortaya çıkmaya başladı..Tek ve iyi yapabildiğimiz kompakt oyun,Avrupa'da işe yarar ancak lig için genel olarak işleyecek bir sistem değil zaten..
Zaten bu yüzden Avrupa maçlarından daha fazla ümitliyim.

Bilic lig hocası değil bana göre daha çok turnuva hocası.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Türkay

Ersan İnşallah birine bi kafa yada bilinçli bi tekme falan atarda 6-7 maç ceza alır. Onun yerine Necip oynar.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Geovani

Zaten bu yüzden Avrupa maçlarından daha fazla ümitliyim.

Bilic lig hocası değil bana göre daha çok turnuva hocası.

aynı fikirdeyim kardeşim çok doğru bir tespit
derbiler hariç en zor deplasmanımızı kazandık,5 puan kaybetmiştik gerçek anlamda bedavadan 3 puan aldık kaybımız 2 puan şampiyonluk yolunda bunlar önemli..
Kalan lig maçlarında bu kadar kötü oynayacağımızı düşünmüyorum...
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı Anıl

Bilic iyidir candır bu takımı buralara getirdiği yeter insaflı olun be...
Tamam buralara kadar getirdi. Kendisine teşekkürler ama seneye o bu takımın başında olmayacak. Şu maçtan sonra Bilic'i savunmak... Söyliyecek birşey bulamıyorum

Çevrimiçi mayguntr

Ligdeki her maçımızda bundan daha kötü oynayamaz Beşiktaş diyorum ve bir dahaki hafta yanılıyorum , maç bitince yere atmalar ne ya , liverpool maçı biteli kaç gün oldu , nasıl bir kondisyoner var bu takımda anlamıyorum ? Gerçekçi olmak gerekirse bu gidişle ,fb , gs evinde bizi yenecekler zatn küçük takımlara puan kaybetmeleri çok zor , uefada hadi iki tur daha ama uefayı kazanmadığın sürece hiç bir anlamı yok maddi / manevi olarak.Bilciin çözüm bulması lazım

Çevrimdışı ahmet türker

bu saatten sonra en önemlisi 3 puan gerisi hikaye.

Çevrimdışı Sedat_BJK

Bilic geldi.. ne diyecek bakalim..
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı saricasi

Bu opare yi ben savunurken bir şey olmaz diyenler nerde,Necipi küçük görenler nerde :D
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı Sedat_BJK

Son 5 dk da buldugumuz kontralarda oyunu rahatlatabilirdik diyor. Son 5 dkya kadar olduk dirildik. Heralde o ara wc ye felan gitmisti..

Çevrimdışı Oktay

Kırılma maçıydı Şampiyon olursak bu 3 puan ile oluruz resmen hak etmediğimiz bedava puan aldık ..

Çevrimdışı Oktay

Yalnız şunuda söylemeden edemicem ; bu gün en iyi yaptığımız şey maçı soğutmaktı

Çevrimdışı Orhan_

İyi savunduk dedi Bilic. İyice saçmalamaya başladı artık.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Mart 2015, 16:29:30
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Yalnız şunuda söylemeden edemicem ; bu gün en iyi yaptığımız şey maçı soğutmaktı

Maç soğudu mu :D

Ben neden göremedim devamlı geldi adamlar üstümüze abi  :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

Ay ben gülerim
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Sedat_BJK

Sogutabildigimiz mac buysa.. :)

HTC One_M8 cihazımdan gönderildi

Çevrimdışı panic13

Umarin brugge maci dusunulerek maca asilmayin falan demistir bilic, boyle oyunun baska aciklamasi olamaz. Gerci ilk yari 0 0 bitse bu kadar kotu olmazdik ikinci yari ama ikincu yaridaki oyun kabul edilemez. Neyse, kotu oyunla 3 puan aldik. Zaten kotu oynarken 3 puan almak maharet yillardir fb ve gs nin yaptigi gibi. Her mac 3 puan alaim da kotu oynayalim.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı nannan

Beyler uyanın biraz etrafınıza bakın. Sezon başından beri gs ne oynadı fb ne oynadı da bu oyunla şampiyonluk zor diyorsunuz?
23. haftada liderle puanımızı eşitlemişiz. Akşamki maçın skoruna göre liderliği geri alabiliriz. Eyvallah kötü oynadık da Sivas'ın 16'da 0 şutu var. Son dakikada direkten dönen haricinde verdiğimiz ciddi pozisyon sayısı 1. O da şeşunun posizyonu, direkten dönenin aynısı. Gücüne güç katmaya geldik diye bağırıyoruz, maç kazandıktan sonra kaybetmiş gibi konuşuyoruz. Takım zaten ne kadar kötü oynadığının farkında.
Sevinmek için sevmedik lafını yanlış anlamışsınız çoğunuz ki kazandığımız maç için bile sevinemiyorsunuz.
bir de şu açıdan bakın; oyun ve maçın gidişatı olarak %100 puan kaybedeceğimizi düşündüğümüz Sivas deplasmanından 3 puanla döndük. Son dakikada rakibin topu direkten döndü. Demek ki yukarıdaki de bizim yanımızda.  :ok:
Akşam da yorumcuları izler iyice gerilirsiniz. Biz kötü oynayıp kazandığımızda Beşiktaş kazandı ama kötü oynuyor olur, gs fb kazandığında ligin sonlarına doğru kötü oynayıp da kazanmak büyük takım olmanın göstergesi olur.

Çevrimdışı Oktay

Maç soğudu mu :D

Ben neden göremedim devamlı geldi adamlar üstümüze abi  :D
bi kaç varyasyon yaptık ,cenk in sarı Kartı Ersan'ın , olcayın ve Serdar'ın yere Yatıp kalmamaları taçların ve serbest vuruşların ağırdan alınası vs vs bunları önceden yapmıyorlardı

Çevrimiçi kahyaoglueren

Yükselti farkı etkiledi demiş Serdar zor nefes alıyordum demiş.Sizce çok fark eder mi

Çevrimdışı Anıl

Yükselti farkı etkiledi demiş Serdar zor nefes alıyordum demiş.Sizce çok fark eder mi
Maçta kötü oynayan birisi söylese inanmazdım ama Serdar bugün çok iyiydi. O yüzden o söylediyse doğrudur :tabe:

Çevrimdışı Anıl

En hafif tabirle söyleyerek sanırım bizimle dalga geçiyor demek istiyorum...

Çevrimiçi mellfred

billic'in büyük teknik adam değil; olamayacak. bu maçta yeniden gösterdi bunu. demba'yı gereksiz çok bekletti hem etkisizdi hem de son dakikaya kadar gereksiz yordu.en azından hafta içi maçına dingin çıkabilirdi. takım rezilleri oynuyor böyle galibiyet olmaz olsun.
 bazı oyuncular 2 adam geçince neden şut çekmeyi de  kendi hakları görüyorlar anlamıyorum. tolgay ve kerim iki net pozisyonu başlamadan bitirdiler