23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş
23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş Skor : Sivasspor: 0 - Beşiktaş: 1 Gol: Atiba (Dk.44) Tarih : 08 / 03 / 2015 Saat : 14:00 Stadyum : Sivas 4 Eylül Hakem :Bülent Yıldırım

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 77536 defa] 23.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Berat

Bir takım bu kadar düşemez.

Çevrimdışı Tolga

Sonra da neden şampiyonluk için umutsuzsunuz diyorsunuz işte nedeni çok açık değil mi.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tolga

:kop: :kop: :kop: Ba-Pektemek değişikliği şaşırdık mı tabiki de hayır.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Dediğiniz gibi oldu pektemek giriyo ba çıkıyo :) Gol yicez anasını satim girdi yine kazma
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Mart 2015, 15:50:34
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ya bu nasıl iş abi?

Ba'yı 90 dk tuttun 4 dk daha tutsan ne olacak? Bu ne akla hizmet değişiklik?

Ne oldu şimdi hayır bu değişiklikle? 30 saniye çalmaktan başka oyundan ne oldu?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Sedat_BJK

Bu oguzhan nerede oguzhaaannn
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yerlerde yatıyoruz, rezil ve ezik bir futbol oynuyoruz..
Beşiktaşıma yakışmadı bu yakışmadı..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Mart 2015, 15:51:50
  • Beşiktaş / Bodrum
Şansımıza Sivas oyundan düştü.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Sonunda takım çıkmaya başladı ama maç bitti tabi.

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı Sedat_BJK

Ne demeli bu olcaya arkadas.. olecem ya..

Çevrimdışı Türkay

Olcay 2-3 maç oynamamalı artık.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Sedat_BJK

Çevrimdışı Tolga

Bugün yatıp kalkıp Cenk'e dua edelim.

Çevrimdışı Orhan_

Bilic'in gitmesini değil kovulmasını istiyorum artık. Bu adam bildiğin kabız. 1 tane sistem öğrenmiş varsa yoksa onu oynatıyor. Tam anlamıyla orta sınıf takım hocası. Bu sistem sayesinde Avrupa da daha iyiyiz. Şu maça bakın ya. Dışarıdan biri izlese Sivas büyük takım, Beşiktaş skora yatan Anadolu kulübü der. Bu kadar ruhsuz karaktersiz bir oyun anlayışı olamaz. Daha olamayacak şey ise, bir teknik direktörün sadece ama sadece olanlara seyirci kalması.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Mart 2015, 15:53:36
  • Beşiktaş / Bodrum
Al bu da direkten dönü.

Bu da kreması Bilic.

Tebrikler 3 puan aldın BÜYÜKSÜN BILIC.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı blackeagle35

Bu takımın sorunu taktiksel dedik..Kondisyon,fizik falan değil..Yok yükleme varmış takım uçacakmış,eskisi gibi olacakmış falan..Biz ligde bazı maçlar hariç hiç çok iyi olmadık zaten..

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 13 Ocak 2017, 12:10:10 atalay ]

Çevrimdışı Tolga

Orada o gereksiz çalımı yapan Tolgay mıydı :akuma:

Çevrimdışı Anıl

Ba-Pektemek değişikliği yapıcağını 20 dakika önce söyledim. Allah'a emanet gidiyor takım bakalım. Sergen bu takımın teknik direktörü olamaz diyenler de bence maçtan sonra hamlelerini bir daha incelesin. 3 puana şükredicek hale geldik ya ne diyelim Bilic'e.

Çevrimdışı Sedat_BJK

Allahim 3 puan... Bu mactan 3 puan... Rabbim yuzumuze guldu..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli