Sentetik & Selülozik
Sentetik & Selülozik

Beşiktaş Forum|Sentetik & Selülozik Bu başlıkta sporla ilgili olmayan her konu forum kuralları gözetilerek konuşulabilir. Sentetik, selülozik ayrımı yapmak kesinlikle yasaktır.

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sentetik & Selülozik  [Okunma sayısı 142414 defa] Sentetik & Selülozik

Çevrimdışı cursedofdragon

Bunların hepsi Hollywood'un uydurmasi

dünya düz  :icool:

Evet ayrıca bunlar bir hollywood uydurması :D

[ Son Düzenleme: 24 Ocak 2020, 15:24:28 cursedofdragon ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

dünya düz  :icool:

Evet ayrıca bunlar bir hollywood uydurması :D

Kyrie Irving hesabını mı ele geçirdi

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

simsonlar her şey bilmeye devam ediyor  yada şöyle diyelim geleceği tasarlamaya devam ediyorlar.

Benim bir sözüm var "geçmişi değiştiremezsin ama geleceği yön verebilirsin."

Sadece simsponlar değil bu arada filmler,diziler hatta oyunlar bir çok yerde gelecekte olacaklar ile ilgili şeyler görebilirisiniz ve bunlar zamanı gelince olur.

Kobe Bryant Helikopter kazası ;

Corona virüsü

[ Son Düzenleme: 27 Ocak 2020, 11:22:54 cursedofdragon ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

simsonlar her şey bilmeye devam ediyor  yada şöyle diyelim geleceği tasarlamaya devam ediyorlar.

Benim bir sözüm var "geçmişi değiştiremezsin ama geleceği yön verebilirsin."

Kobe Bryant Helikopter kazası ;

Corona virüsü

Yalnız Kobe olayı farklı olabilir.Çizgi film konusu olması ve o esrarengiz tweetin farklı bir nedeni olabilir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Yalnız Kobe olayı farklı olabilir.Çizgi film konusu olması ve o esrarengiz tweetin farklı bir nedeni olabilir  :tabe:

Bu Oğlan çocuğunu bilmem ben @MUSTAFA_ :)

Ancak bildiğim bir gerçek var ki filmlerde,oyunlarda,diziler de gelecekte yapılacak şeyler gösteriliyor :)

Bu konuda çok kafa patlattım bir çok insan komple teorisi olarak baksa da değiller :)

Sadece simpsonlar olarak bakma dizi,film,oyun hepsinde var :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu Oğlan çocuğunu bilmem ben @MUSTAFA_ :)

Ancak bildiğim bir gerçek var ki filmlerde,oyunlarda,diziler de gelecekte yapılacak şeyler gösteriliyor :)

Bu konuda çok kafa patlattım bir çok insan komple teorisi olarak baksa da değiller :)

Sadece simpsonlar olarak bakma dizi,film,oyun hepsinde var :)

Bu çocuk Türkiye'de görebileceğin en büyük Kobe Braynt fanı  :tabe: Yabancı kaynaklardan çevirmiş kendi düşüncesi değil. Ayrıca yazdıklarının doğruluğu onaylandı. Tweet programla değiştirilmiş. Tweet olay olduktan sonra yazılmış yani  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu arada Simpsons değil bu attığın video. Legends of Chamberlain Heights'den bir sahne @cursedofdragon Sosyal medyada bir şeyleri bir şeylere yakıştırma hastalığı var. Bir şeyler paylaşırken çok dikkatli olmak, sosyal medyadaki rüzgarlara yakalanmamak lazım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Su foto mutis ama cidden
Cuk oturtmuslar

Çevrimdışı Egos

Su foto mutis ama cidden
Cuk oturtmuslar

tiner stoğun sağlammış ağabey. belli ki sen de benim gibi sentetik, selülozik ayırt etmiyorsun.

İnsanlar inanmak istediği doğrular ile yaşarlar :)

Amerika da gerçekleşen 11 eylül olayları ile ilgi önceden işlenmiş mi işlenmemiş ben yöneltmiyorum kendiniz sorgulayın :)

911

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı gastrula

[ Son Düzenleme: 27 Ocak 2020, 17:43:59 gastrula ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

bilmiyorum başlık için biraz uygunsuz mu olacak ama :)

https://teyit.org/simpsons-trumpin-baskanligini-2000de-ongormus-muydu/
https://teyit.org/the-simpsonsta-trumpin-suudi-arabistan-ziyaretinin-tahmin-edildigi-iddiasi/
Simpson olayı için çok güzel açıklama olmuş. Konu TT oldu twitterda bir de  :tabe: Bak @cursedofdragon yine çürüdü iddialar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Simpson olayı için çok güzel açıklama olmuş. Konu TT oldu twitterda bir de  :tabe: Bak @cursedofdragon yine çürüdü iddialar  :tabe:

öyle mi diyorsun :)

[ Son Düzenleme: 27 Ocak 2020, 18:39:21 cursedofdragon ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

öyle mi diyorsun :)
teyit.org güvenilir kaynak bence. Seni bilemem. İnanıp inanmamak senin bileceğin bir şey. Görüşüne saygı duyarım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

teyit.org güvenilir kaynak bence. Seni bilemem. İnanıp inanmamak senin bileceğin bir şey. Görüşüne saygı duyarım  :tabe:
Bu yabancılarda çıldırmış o zaman :)

https://www.irishtimes.com/culture/tv-radio-web/how-the-simpsons-predicted-9-11-trump-and-disney-fox-1.3391062

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu yabancılarda çıldırmış o zaman :)

https://www.irishtimes.com/culture/tv-radio-web/how-the-simpsons-predicted-9-11-trump-and-disney-fox-1.3391062
Dünyada genel olarak komplo teorisi üretme işi çok seviliyor. Böyle teori kasınca da çok tık alıyorsun. Kimse gerçekliğine dayanak noktasının doğruluğuna bakmıyor. Maalesef sosyal medya bu. Dün Kobe haberlerinde bunu bir kez daha gördük  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Dünyada genel olarak komplo teorisi üretme işi çok seviliyor. Böyle teori kasınca da çok tık alıyorsun. Kimse gerçekliğine dayanak noktasının doğruluğuna bakmıyor. Maalesef sosyal medya bu. Dün Kobe haberlerinde bunu bir kez daha gördük  :tabe:

:)

27 günde 2020

- Corona virüsü yayıldı.
- ABD - İran savaşa girdi.
- Taal Yanardağı faaliyete geçti.
- Avustralya ormanları yandı.
- 500 milyon hayvan öldü.
- Elazığ ve Malatya'da deprem oldu.
- Kobe Bryant helikopter kazasında öldü.

manisada 5.1 şiddetinde deprem oldu.

Şu adam biliyor depremi önceden takip edin bence.

https://twitter.com/dyson_lin

Çevrimiçi MUSTAFA_

manisada 5.1 şiddetinde deprem oldu.

Şu adam biliyor depremi önceden takip edin bence.

https://twitter.com/dyson_lin
@cursedofdragon Bu adam kendi ülkesinde deli hükmünde gösterilen bir adammış. Ben de senin gibi düşünüyordum. Sonra adamın ülkesinde bu tip hareketleri yüzünden hapis yattığını öğrendim. Sosyal medya şarlatanlarından birisi. Fazla dikkate alma  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

@cursedofdragon Bu adam kendi ülkesinde deli hükmünde gösterilen bir adammış. Ben de senin gibi düşünüyordum. Sonra adamın ülkesinde bu tip hareketleri yüzünden hapis yattığını öğrendim. Sosyal medya şarlatanlarından birisi. Fazla dikkate alma  :tabe:

deli meli bililiyor @MUSTAFA_ :D

Kaçıncı doğru tahmini oldu :D