Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 94 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1763760 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı tangaz

forma aşkı ile yanıp tutuşan (...)₃ real maçında 20bin kombineyi devretmiş 5 bin tanesini realli araplara satmışlar araplarda kroos gol atınca tribünleri bayram yerine çevirmişler  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

forma aşkı ile yanıp tutuşan (...)₃ real maçında 20bin kombineyi devretmiş 5 bin tanesini realli araplara satmışlar araplarda kroos gol atınca tribünleri bayram yerine çevirmişler  :D
Duygusal bir çıkar ilişkileri var onların. Takım kötü gittiğinde ortaya çıkıyor bu durum. Bak bizde taraftar Kartal Yuvası kampanyası düzenliyor. Kalan kombineleri bitiriyor. Onlarda kötü gittiğinde kulüp dilencilik yapıyorlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

İzleyici sayısını arttırmaya çalışsanız daha iyi olurdu. Bütçe artışı izleyici çekmiyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bir bunu demedikleri kalmıştı. Bundan büyük hakaret yok bir taraftar topluluğu için  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ve daha olayın harareti dinmeden bizim maçta oynayabilmesi için ortam hazırlıyorlar. Hiç şaşırmadım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Gent'te Jonathan David var Kanadalı genç bir oyuncu. Yardırıyor bu sene. Ciddi potansiyel. Hem de bu da 2-3 sene önce Kanada altyapısından çıkmış. Gent yakalamış tutmuş kolundan götürmüş. İzlerken Atiba bize bula bula Larin'i mi buldun şunu bulaydın ya demedim değil. Gerçi Larin de Belçika'da iş yapıyor ama bu David çok daha yetenekli hem de daha 19unda. Piyasa değerine çoktan on küsür milyon yazmışlar.

Çevrimdışı tangaz

Gent'te Jonathan David var Kanadalı genç bir oyuncu. Yardırıyor bu sene. Ciddi potansiyel. Hem de bu da 2-3 sene önce Kanada altyapısından çıkmış. Gent yakalamış tutmuş kolundan götürmüş. İzlerken Atiba bize bula bula Larin'i mi buldun şunu bulaydın ya demedim değil. Gerçi Larin de Belçika'da iş yapıyor ama bu David çok daha yetenekli hem de daha 19unda. Piyasa değerine çoktan on küsür milyon yazmışlar.

100bine gelmiştir bizim ex yönetim 2 milyona yakın para vermeyeceği genç yatırımı neden yatırsın
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Sir Alex Ferguson

rezalet şeyler oluyor. göksel gümüşdağ cumhurbaşkanı nihat özdemir falan maşallah ya. nihat özdemir başkan gibi karşılamış sarı kravatlar falan.

İlk 2 içerisinde bitireceği de böylelikle kesinleşmiş olsun. Mesaj alınmıştır akşamki hakem tarafından.

Çevrimdışı AigleBordeaux

İlk 2 içerisinde bitireceği de böylelikle kesinleşmiş olsun. Mesaj alınmıştır akşamki hakem tarafından.
Yine optimistsin ilk iki demişsin Fb bu sene şampiyon o belli
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Aykut mission completed.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Çok iyi oyuncu  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ProjectOrigin

Cincon'da en sevdiğim nusretçi, Qral golcü paso gol atıyor  :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Falcao'yu en iyi anlatan video  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Yiyemeyecegin falakaonun altina yatmayacan

Adam zaten kolombiyada gsli bir ailenin evladi olarak dogmustu, kolunu kessen sari kirmizi akiyor kani falan filan

Yahu monakoyu birakip gelmis adam, arpasini vereceksin, vermezsen herkesin gazla calismadigini ogrenirsin.
Donk mu bu gazlayip sahaya calacan, ft de bisi diyemez boyle ah sirtim cekti kasigim cekti der oynamaz topcu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Birileri basketbola mı kaçmış  :kop: :kop: :kop:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Puan durumu  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Önüme şöyle şeyler düşüyor. Hala izleyenler varmış bu kanalı diyorum. Söyledikleri doğru ama  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Önüme şöyle şeyler düşüyor. Hala izleyenler varmış bu kanalı diyorum. Söyledikleri doğru ama  :tabe:

Biraz abartıyor ama şu konuda hiç şans verilmeyen falan yani gs sanki gidip erzuruma yenilmiş gibi. Ama yine de o peruklu arkadaşı yüzünü kızartıp utandırdı belli ki kökten gsli o  :lol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Biraz abartıyor ama şu konuda hiç şans verilmeyen falan yani gs sanki gidip erzuruma yenilmiş gibi. Ama yine de o peruklu arkadaşı yüzünü kızartıp utandırdı belli ki kökten gsli o  :lol:
Bakma sen Emre Bol'a. Şu an Fener iyi durumda olmasa, bizim kazanmamızı avantaj olarak düşünmese bu kadar rahat konuşmaz. Bizi şu an sallamıyor, rakip olarak görmüyorlar. Ancak kendilerinin de top oynamadıklarını göremiyorlar. Türkiye de futbol programı yok. Yabancıların deyimiyle "reality show" var  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Bakma sen Emre Bol'a. Şu an Fener iyi durumda olmasa, bizim kazanmamızı avantaj olarak düşünmese bu kadar rahat konuşmaz. Bizi şu an sallamıyor, rakip olarak görmüyorlar. Ancak kendilerinin de top oynamadıklarını göremiyorlar. Türkiye de futbol programı yok. Yabancıların deyimiyle "reality show" var  :tabe:

Evet işte onu diyorum iyi niyetle söylenmemiş şeyler, ha bu adam gsyi çok pis gömüyor normalde de zaten.

Çevrimiçi levitate

Biraz abartıyor ama şu konuda hiç şans verilmeyen falan yani gs sanki gidip erzuruma yenilmiş gibi. Ama yine de o peruklu arkadaşı yüzünü kızartıp utandırdı belli ki kökten gsli o 
peruğu olduğunu sayende fark ettim :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi mellfred

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=21

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=21

Yenilgiyi de kutlar olmuş bunlar

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz