Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 119 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1768657 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi levitate

şu berkay özcan aşırı boş çar

tüm takımlara önerdiler piyango başağa patladı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

şu berkay özcan aşırı boş çar

tüm takımlara önerdiler piyango başağa patladı

Aynen, bende yazdım boşçu olduğunu. Gözleriyle gördükleri halde 2,5'a itelediler. Menajerlerin yeni kölesi Başakşehir.

Çevrimiçi levitate

Aynen, bende yazdım boşçu olduğunu. Gözleriyle gördükleri halde 2,5'a itelediler. Menajerlerin yeni kölesi Başakşehir.
başarı gelince sapıtıyor takımlar ilginç

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

başarı gelince sapıtıyor takımlar ilginç

Bunlar bir de Fm'den oyuncu bakıyorlar içeride muhtemelen o tarz biri var sözüne güvenilen. Patates olsunlar da Avcı gelsin istiyorum ama bu maç önemli, cimbomun gazının alınması lazım.

Çevrimdışı Erman1903

Başakşehir iptal, Okan'ın hikayesi bitmiş. Abdullah Avcı göreve.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Başakşehir iptal, Okan'ın hikayesi bitmiş. Abdullah Avcı göreve.
Avcı kapış kapış gidecek bu gidişle. Bekleyip kendisine ortam oluşturdu resmen. Yakında bir takımla kendi istediği koşullarda anlaşır. Başakşehir Okan ile devam ederse lig düşer yada elindeki değerlerden olur. İrfancan da yurtdışına satılacak deniliyordu herhalde ellerinde kaldı. Başakşehir dışında Trabzon da aday.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Taylan daha önce 3 defa görmesi gereken sarıyı şimdi gördü.
Yalnız sarı kızlar fizik kondisyon açısından çok iyi durumdalar, umarım çöküşleri de aynı görkemde olur.

Çevrimdışı Erman1903

Avcı kapış kapış gidecek bu gidişle. Bekleyip kendisine ortam oluşturdu resmen. Yakında bir takımla kendi istediği koşullarda anlaşır. Başakşehir Okan ile devam ederse lig düşer yada elindeki değerlerden olur. İrfancan da yurtdışına satılacak deniliyordu herhalde ellerinde kaldı. Başakşehir dışında Trabzon da aday.

Avcı tam bir American Psycho. Benim nasıl eleştirdiğimi bilirsin ama şu anda Başak ve Ts için biçilmiş kaftan durumunda. Burada birçok düştüğü yanlışın doğrusunu falan da öğrendi, akılsız bir adam değil sadece takıntıları vardı bence eskisinden daha başarılı olma potansiyeli var artık. Şu an tam onun ortamı, seyirci falan da yok... Özellikle Başak hocasını tekrar almazsa çöker gider, ligin dibine kadar yol gözüküyor. Trabzon da çok kötü sinyaller veriyor ama leş bir camia onlar yer hemen Avcıyı rahat bırakmazlar, yoksa rahat dursalar orada da şu an en iyi iş yapacak adam o.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Avcı tam bir American Psycho. Benim nasıl eleştirdiğimi bilirsin ama şu anda Başak ve Ts için biçilmiş kaftan durumunda. Burada birçok düştüğü yanlışın doğrusunu falan da öğrendi, akılsız bir adam değil sadece takıntıları vardı bence eskisinden daha başarılı olma potansiyeli var artık. Şu an tam onun ortamı, seyirci falan da yok... Özellikle Başak hocasını tekrar almazsa çöker gider, ligin dibine kadar yol gözüküyor. Trabzon da çok kötü sinyaller veriyor ama leş bir camia onlar yer hemen Avcıyı rahat bırakmazlar, yoksa rahat dursalar orada da şu an en iyi iş yapacak adam o.
Trabzon camia olarak kafa yapısını değiştirmezse uzun süreler başarının yakınından geçemez. Şu anki başkanları da yöneticilikten anlamıyor, siyaseten yönetiyor. Önleri kapalı değişim olmadıkça. Oyuncu yetiştirirlerse öpsünler başlarına koysunlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Taylan daha önce 3 defa görmesi gereken sarıyı şimdi gördü.
Yalnız sarı kızlar fizik kondisyon açısından çok iyi durumdalar, umarım çöküşleri de aynı görkemde olur.
Piri’yi geri getirdiler iyi çalıştırmış takımı ama ön tarafları yaşlı Falcao, Feghouli,Arda sezon içinde düşüşleri olacaktır.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

Trabzon camia olarak kafa yapısını değiştirmezse uzun süreler başarının yakınından geçemez. Şu anki başkanları da yöneticilikten anlamıyor, siyaseten yönetiyor. Önleri kapalı değişim olmadıkça. Oyuncu yetiştirirlerse öpsünler başlarına koysunlar.

Ben aslında başkanların öncekilere kıyasla epey düzgün buluyordum ama sağlam tozuttu sona doğru. Lanetli, kendi başını yemeye bayılan bir camia Trabzon-İngiliz beyefendisi gibi adam bile olsa belli bir süre sonra bozulur. Bana göre de bir 10-15 sene sonra falan belki yine yaklaşırlar bu kadar şampiyonluğa, yine olamazlar.

Çevrimdışı Erman1903

Ahmet adlı kurnaz çok utanmaz bir adam, böyle bir Beşiktaş nefreti olamaz... Adam sırf Gs'ye yalan bir penaltı verildiği için bizimkini de ona ekliyor ve neden penaltımızın verilmediğine dair hiçbir mantıklı açıklama getiremiyor. Kabak gibi açmış adam kolunu kasti olarak ve golümüzü yemiş, insanların gözüne bakarak yalan söylüyor.

[ Son Düzenleme: 20 Eylül 2020, 23:52:26 Erman1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ahmet adlı kurnaz çok utanmaz bir adam, böyle bir Beşiktaş nefreti olamaz... Adam sırf Gs'ye yalan bir penaltı verildiği için bizimkini de ona ekliyor ve neden penaltı olmadığına dair hiçbir mantıklı açıklama getiremiyor. Kabak gibi açmış adam kolunu kasti olarak ve golümüzü yemiş, insanların gözüne bakarak yalan söylüyor.
Erman ve Ahmet ülke futbolunu çay kaşığı gibi karıştırıp para kazanan adamlar. Kaos ortamını seviyorlar. Yoksa futbol bilgileri kıt olduğu için ekmek yiyemezler. Fazla takmamak lazım onları. Sinirlendiğinle kalırsın. Yönetim el atmalı bu konulara.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Erman ve Ahmet ülke futbolunu çay kaşığı gibi karıştırıp para kazanan adamlar. Kaos ortamını seviyorlar. Yoksa futbol bilgileri kıt olduğu için ekmek yiyemezler. Fazla takmamak lazım onları. Sinirlendiğinle kalırsın. Yönetim el atmalı bu konulara.

Gs'nin pozisyonuna biri %100 penaltı, diğeri %100 değil diyor. Hayret doğrusu Erman bizimkine penaltı demiş çok şaşırdım. Yaptıkları her yorumda %50 renklilere algı yapıyor adamlar gerçekten lağım ortam, can sıkmaya değmez. Beşiktaşlı yorumcuların yarısında da bize karşı bir kin oluyor bu renklilerde hiç yok. Başka takımlarda tdlik yapan eski Beşiktaşlılar bile böyle, yönetim el atsa da değişmez bu işler. Önce oyuncularımızın itiraz etmeyi öğrenmesi gerekiyor, büyük takımız haksızlığı bu kadar kolay kabullenmemeliyiz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gs'nin pozisyonuna biri %100 penaltı, diğeri %100 değil diyor. Hayret doğrusu Erman bizimkine penaltı demiş çok şaşırdım. Yaptıkları her yorumda %50 renklilere algı yapıyor adamlar gerçekten lağım ortam, can sıkmaya değmez. Beşiktaşlı yorumcuların yarısında da bize karşı bir kin oluyor bu renklilerde hiç yok. Başka takımlarda tdlik yapan eski Beşiktaşlılar bile böyle, yönetim el atsa da değişmez bu işler. Önce oyuncularımızın itiraz etmeyi öğrenmesi gerekiyor, büyük takımız haksızlığı bu kadar kolay kabullenmemeliyiz.
Bizim iletişim işimiz düzgün olsa hiç bir problem çıkmaz. Şu anda son söyledikleri ile yöneticilerimiz Beşiktaşlı yorumcuların objektif olacağız durumuna karşı yapıldığı için bunlar Beşiktaş'a cephe alırken rakiplere yakınlaştı. Beşiktaşlı yorumcular bugün GS'nin penaltısına penaltı derken bizimkine penaltı değil diyorlar. Yönetim hiç konuşmasa daha iyi olacak.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Bizim iletişim işimiz düzgün olsa hiç bir problem çıkmaz. Şu anda son söyledikleri ile yöneticilerimiz Beşiktaşlı yorumcuların objektif olacağız durumuna karşı yapıldığı için bunlar Beşiktaş'a cephe alırken rakiplere yakınlaştı. Beşiktaşlı yorumcular bugün GS'nin penaltısına penaltı derken bizimkine penaltı değil diyorlar. Yönetim hiç konuşmasa daha iyi olacak.

Sen şahane oynayan takımı yapacaksın millet onu konuşacak en güzeli o. Şimdi konuşsan ayrı dert konuşmasan ayrı dert.

Çevrimiçi MUSTAFA_

:D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hatay ilk yarı çok şahsiyetli bir oyun oynadı.
Hiç ezilmeden, pozisyon vermeden.

Beğendim bu takımı.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Hatay ilk yarı çok şahsiyetli bir oyun oynadı.
Hiç ezilmeden, pozisyon vermeden.

Beğendim bu takımı.
Ayağa çok temiz oynuyorlar. Ve hareketli takım. Mutlaka biri pas istasyonu olmak için hareket ediyor.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Bu arada olası rakiplerimizden Milan bu aksam 21.45 te oynuyor. Daha sonrasinda ise perşembe oynayacaklar elemeyi. 72 saat gecmeden maç yapacaklar.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hakem, Hatayın içinden geçmeye karar vermiş.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakemler ligi belirlemişler yine. MHK Show...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

fb yine ligin ortasında yarıştan kopar

haftaya gs bi güzel tokatlar bunları

Çevrimiçi MUSTAFA_

fb yine ligin ortasında yarıştan kopar

haftaya gs bi güzel tokatlar bunları
Ben beraberlik diyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★