Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 94 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1766633 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı caner.eryigit

Ben herkesin aksine rahat bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum  :tabe:
Dur dur ses etme bozma sinerjiyi.
Yalnız bu gece yaşananlar ben hayatımda böylesini görmedim yaklaşık 1bir buçuk saattir algının kralını yapıyorlar i.
Arkadaş biz de maçı izledik ne varmış aleyhinize.acayip bir camia hırsıza hırsızlığını unutturursan sana ahlak dersi verir boşuna dememişler

Çevrimdışı mellfred

mohamed tepeyi terketti hehe
beni de ersun işkillerndiriyor

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Dirseğe kafa atmak nedir ya. Laf diye ettiği hezeyanlara bak. Ama durun siz şemsiye daha yeni açılmaya başladı. Biraz daha açılsın daha çok bağıracaklar. Milyonlarca Beşiktaşlının gençliğini koca Beşiktaş camiasının yıllarını çaldınız. Rabbim daha beter günler yaşatsın size.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mellfred

Bunların yenilmesi çok çok önemli haftalardır ekstra galibiyet alıyor leş futbol oynasalar da rezil anadolu takımları ve biraz da kalecileri sayesinde tepede duruyorlardı şimdi önce gaziantep maçını kazanıp sivas ve rıza hocaya bakacağız. Vinner safsatası bir yana üst üste 8 maç kazanıp geldiler buraya umarım bugünkü mağlubiyetle karışır defolur giderler aşağılara doğru zira bu kadar iğrenç yalancı hakeme oynayan bir takımın hakkı buralar değil.
şimdi itiraf etmek lazım sezon başı başak fener ve alanya maçlarında dağılırlar derken bir şekilde kayıpsız çıktıklarında hepimiz bir gerildik

Çevrimdışı Erman1903

Oyuncusu tartışmasız bir kırmızı kart görmesine rağmen beni 57. Dakikada 10 kişi bırakamazsın diyerek hakemleri etki altına alan. Tuzak kuruyorlar, isim soy ad vereceğim diyerek kurumları zan altında bırakan bu adama ceza verecek bir babayiğit yok mu?

Türkiye'de hiçbir camia bunlar kadar suçlu ve güçlü olmamıştır.

Çevrimiçi Samet Demir

Oyuncusu tartışmasız bir kırmızı kart görmesine rağmen beni 57. Dakikada 10 kişi bırakamazsın diyerek hakemleri etki altına alan. Tuzak kuruyorlar, isim soy ad vereceğim diyerek kurumları zan altında bırakan bu adama ceza verecek bir babayiğit yok mu?

Türkiye'de hiçbir camia bunlar kadar suçlu ve güçlü olmamıştır.

Arsızlıkdan sonraki level ne ise bunları ki o. Ne eksik ne fazla
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Omurgasizlik nedir ? Nasıl olur ?

Buyrun cevabı

Bugün Fatih Terim: "Cüneyt Çakır VAR hakemi midir devamlı? 2 gün evvel yapmadı mı ya? Başka hakem kalmadı mı bu ülkede?"

Dün Fatih Terim 👇

Çıkmış ekranlara adalet istiyoruz adalet diyor ulan dünyada bunu en son söyleyecek kulüp sizsiniz. İnsanda azıcık ya azıcık utanma olur utanma.

Çevrimdışı worns

gs'nin sivas maçında takılmasını beklediğimi söylemiştim ekstra puan bırakmışlar güzel olmuş. saha içinde işi çözemeyeceklerini anlamaya başlamışlar maç bitiminden beri ekstra kuvvetlere çağrı yapıp duruyorlar.

hafta sonu oynayacakları sivas maçını da kolay geçebileceklerini düşünmüyorum.

Çevrimiçi levitate

Yk duygulsalmış da gs yi ailesi gibi görüyormuş da FT yi babası gibi görüyormuş da

te allahım ya

modern futbolda fizik olmadan hiçbir şey yapamazsın hele orta sahada adamı yerler

klasik türk medyası, hemen dramaya bağlıyorlar ki taraftar gaza gelsin
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

Bizim fikstür de rahatlayacak. GS ve Alanya dışında dişli takım kalmıyor  :tabe:
Hatay da var.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hatay da var.

Kendi sahamızdaki maçları kazanamıyorsak hiç şampiyonluk beklemeyelim  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

Aylar önce Ankaragücü'nü deplasmanda tek golle geçtiğimiz zaman "niye barca futbolu oynamıyoruz" minvalinde şeyler yazan aklı evvel winerspor fanlarına karşı yazmıştım hey gidi hey.

Fenerbahçe de burada puan kaybedecek. Üstelik daha onları bekleyen çok sürpriz maçlar var.

Diğer yandan yarın Fenerbahçe yenilir de G.saray forvetsiz çıkacağı iki maçtan birinde mağlubiyet alırsa şampiyonluk geldi sayılır artık. Ki bu yazdıklarımı ciddi olarak bekliyorum bu haftalarda.

Beşiktaş'ın çok kritik 4 tane maçı vardı. Birisini bir gün önce atlattık. Kaldı üç. O üç maç dışında sorun görmüyorum artık. Ancak şöyle bir şey de var; lig beklediğim gibi giderse o maçlar bile Beşiktaş'ı durdurmaya yetmeyecek gibi duruyor artık.
Valla gardas beni gece gece heycanlandirdin, insallah dedigin gibi olur

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ülkeyi seller almış yine. Şu saçma açıklamayı kimseye kabul ettiremezsiniz. Canına kastı mı var insanların da dirseğe kafa atsın. Siz demek attırıyorsunuz ki karşı tarafı da böyle görüyorsunuz.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Bu pozisyon özetlerde dahi yok. İşine gelmeyince salağa yat. Konuşsana sözde imPARAtor. Aç bu video da yorumla bakalım oturduğun yerde ne söyleyeceksin.

Beter olun beter. Daha kötüsünü görürsünüz İnşallah.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Neyse, bırakın kudursunlar.

Artık her gün maç var, eskisi gibi kafa ütüleme ya da gündem belirleme şansları yok.

Daha 15 gün önce Galatasaray - Kasımpaşa maçında Kasımpaşa'nın penaltısı verilmedi, unutuldu bile.

Bugün Fenerbahçe maçı var, gündem hemen değişir.

Çevrimdışı Karabay

Neyse, bırakın kudursunlar.

Artık her gün maç var, eskisi gibi kafa ütüleme ya da gündem belirleme şansları yok.

Daha 15 gün önce Galatasaray - Kasımpaşa maçında Kasımpaşa'nın penaltısı verilmedi, unutuldu bile.

Bugün Fenerbahçe maçı var, gündem hemen değişir.

İşte tam da bu noktada bizim antep maçını hem güzel bir futbolla hem de farklı kazanmamız gerekir ki tüm bu gündem çöpe gidebilsin.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Lidersporlu taklidi yapalim.

Ogle arasi;

Rakipleri zor durumda abiiiii. Olumune asilacaklar abiiiiii. Mutlaka puan kaybedecekler goreceksin abiiiiiii. Winirspor degiller ya abiiiii.

Mactan sonra;

Ingaaaaaaa. Musleraaaa. Ingaaaaaa. Hakeemmm. Ingaaaa sans. Ingaaaaa ileride belki puan kaybederler. Ingaaaa. Hani liderydik biz amca, niye lideyligi elimizden aldilay amca?

Umut fakirin ekmegi nasilsa, normal. Umutlanmaya devam, aglamaya devam. Ha, liderdik bir de. Lider.
İleri görüşlü koca yürekli seni. Bak ne güzel de ağlıyoruz. Fatih Terim ve GS'den ağlamayı öğrenecek değiliz biz  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

İleri görüşlü koca yürekli seni. Bak ne güzel de ağlıyoruz. Fatih Terim ve GS'den ağlamayı öğrenecek değiliz biz  :D

Futbolu fazla iyi bilenlerin ortak hastalığı Oğuzhan-Regista oynasın, Atiba-Sinameki futbolcu derdinden muzdarip bir arkadaşımız Mourinho :)

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Futbolu fazla iyi bilenlerin ortak hastalığı Oğuzhan-Regista oynasın, Atiba-Sinameki futbolcu derdinden muzdarip bir arkadaşımız Mourinho :)

Sinemaki ağır bir tabir ama demek istediği atibadan daha iyi bir daha ofansif bir 8 numaraya ihtiyacımız olduğu ve haklı da. Kabul edelim atibadan daha iyi bir 8 numaramız olsa şuan çok farklı şeyler konuşuyorduk. Atibayı kötülemek için değil kendisi efsanemizdir benim gözümde, demek istediğim filden ağacı tırmanmasını istiyoruz, tırmanıyor da ama adamın işi o değil. Maalesef kadro planlamamız çok kötü ve çok zayıf.

Çevrimdışı Erman1903

Sinemaki ağır bir tabir ama demek istediği atibadan daha iyi bir daha ofansif bir 8 numaraya ihtiyacımız olduğu ve haklı da. Kabul edelim atibadan daha iyi bir 8 numaramız olsa şuan çok farklı şeyler konuşuyorduk. Atibayı kötülemek için değil kendisi efsanemizdir benim gözümde, demek istediğim filden ağacı tırmanmasını istiyoruz, tırmanıyor da ama adamın işi o değil. Maalesef kadro planlamamız çok kötü ve çok zayıf.

Tek tek bakınca oyuncularımıza kötü demek doğru olmaz ama kurgumuzun sıkıntılı olduğu bir gerçek. Özellikle orta saha... Sorun Atiba'da değil Mensah-Ozzy-Dorukhan-Ljajic gibi diğer arkadaşlarda. Mensah kontra futbulcusu, Ozzy istikrarsız, Dorukhan futbola odaklanmış değil, Ljajic zaten 8 değil. Atiba'nın gayreti ile götürüyoruz orayı, her sezon düştüğü bir dönem olur-sezon sonu geldiğinde yine övgüleri toplar artık bir klasik haline geldi. Oyun hacminde daralma olduğu, asıl bölgesinin 8 numara olmadığı gerçek ama buna rağmen 24 maçta 9 gole katkı veren bir profesyönel bu tip yakıştırmaları bence hak etmiyor.

Asıl Atiba değil Mensah yerine daha uygun bir oyuncu bulmamız lazımdı sezon başı, Dorukhan'ın performans vermesi, Ozzy'nin ekstra çalışmalar yaptığını göstermesi vb gerekiyordu. Bu Ozzy'nin hala geldiği fizikte olmasının mazereti yok acayip paralar kazanıyorlar insanın biraz işine saygısı olacak.

Çevrimdışı MUSTAFA_

İlk puan kayıplarında hakem diye ağlıyorlar. Terim sezonun ilk yarısında hakemler kendi lehine hata yaparken susuyordu. Ayrıca hakemden önce kendi oyunlarına baksınlar. Çok iyi oynuyorlar sanki. Hakemlerin hepsi kötü. Yabancı hakem getirelim dediğimiz zaman bizi destekleyeceksiniz o zaman. Yoksa o kötü, bu iyi hakem demekle değişen bir şey olmaz. Kaybedince kötü, kazanınca iyi hakem olur sonra.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Puan kaybetme sırası fenerde