Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

Özgür Gültekin ve 98 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1766827 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi levitate

Gedson nedir arkadaş adam uçurtma gibi futbolcu nasıl olmuş çok ilginç

Bizim ligde parça parça yerler onu
boş çar, klasik portekiz şişirmesi

şimdi bu bitti vinicius çıktı onu da 2 yıla birine kitlerler
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Aha Abdurrahim de basladi ağlamaya

Hayatımda böyle iğrenç bir camia görmedim

Futbolcusuyla , yöneticisiyle , taraftarı ve AMİGO Yorumculariyla komple Taarruza gectiler

Arda ve Abdurrahimin röportajları , Peruklu Evren ve ROK un : Operasyon Var Tweetleri , nasıl bir Camia ile yaristigimizin özeti

Ayrıca bu İğrenç Camianın nasıl 22 kez şampiyon olduğunun da ispatıdır , hakemler boyle cesur olsa taş çatlasın 12 şampiyonluğunuz olurdu , Alışkın değilsiniz tabi böyle tertemiz maç yöneten hakeme..

Tertemiz maç yonetti Halil Umut Meler
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Programda kerem ve oğuz denen gsli holiganlar hakeme fazla takılmayın hakemleri boşverin vs gs hakemleri takmaz diyen bilmem neler bu maç hepsi salya sümük ortaya çıkmış. Ne oldu ???? Ne OLDUU???? Nefret ediyorum, nefret, yani hayatımda hiç bir şeye karşı bu kadar kin ve nefret duymadım şu gsye kadar. İğreniyorum, midem bulanıyor.

HELAL OLSUN BÜLENT USLU SANA... Daha önce gördüğüm kadarıyla bu kadar açık konuşan Beşiktaş haklarını savunan bir ikinci isim yok. Bu adama TAM DESTEK! Lütfen twitterınız falan varsa bu adamı destekleyin.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Heeehhh imPARAtor da başladı ağlamaya
 :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Çağrı Öz

Maçlar PlayStation'da oynandığı gibi oynanmıyor. Haftaiçi maçında, çok soğuk bir havada, kapanan bir takıma karşı, deplasmanda iyi oynamak için değil 3 puan kazanmak için maça çıkarsınız. Üstelik hakemin karşı takımın sertliğine müdahale etmediği bir maçta kazandık. Bunu futbol oynayanlar bilir aşırı derecede zor bir durumdur.

Takımda Sosa, Gomez olduğu sezonda bile bu tip soğuk deplasmanlarda 2-3 pozisyon bulup bir iki tane atar dönerdik.

Hakem biraz iyi olsa daha iyi bir skor da olurdu. Ankaragücü bu oyun ile çoğu takımı geçebilir. Fenerbahçe ile oynayacakları maçta tekrar hatırlatacağım bu yazıyı.

İstediğimizi aldık. Yola devam.Haftasonu liderlik geliyor.

Aylar önce Ankaragücü'nü deplasmanda tek golle geçtiğimiz zaman "niye barca futbolu oynamıyoruz" minvalinde şeyler yazan aklı evvel winerspor fanlarına karşı yazmıştım hey gidi hey.

Fenerbahçe de burada puan kaybedecek. Üstelik daha onları bekleyen çok sürpriz maçlar var.

Diğer yandan yarın Fenerbahçe yenilir de G.saray forvetsiz çıkacağı iki maçtan birinde mağlubiyet alırsa şampiyonluk geldi sayılır artık. Ki bu yazdıklarımı ciddi olarak bekliyorum bu haftalarda.

Beşiktaş'ın çok kritik 4 tane maçı vardı. Birisini bir gün önce atlattık. Kaldı üç. O üç maç dışında sorun görmüyorum artık. Ancak şöyle bir şey de var; lig beklediğim gibi giderse o maçlar bile Beşiktaş'ı durdurmaya yetmeyecek gibi duruyor artık.

[ Son Düzenleme: 03 Mart 2021, 22:18:34 Çağrı Öz ]

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sergen çok hakem konuşuyormuş  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

🗣 Fatih Terim : "Geçen sene Beşiktaş maçında Vida'nın vücudundan eline seken topta hakem Cüneyt Çakır verdi. Bize öyle bir izah etti. Özür dileyecektik neredeyse. Bu nereden geliyor? Kendisi VAR'da duruyor."

Bak bak laflara bak , şimdide bize saldırıp algı yaratmaya başladı  :steamed: :steamed: :steamed:

Programda kerem ve oğuz denen gsli holiganlar hakeme fazla takılmayın hakemleri boşverin vs gs hakemleri takmaz diyen bilmem neler bu maç hepsi salya sümük ortaya çıkmış. Ne oldu ???? Ne OLDUU???? Nefret ediyorum, nefret, yani hayatımda hiç bir şeye karşı bu kadar kin ve nefret duymadım şu gsye kadar. İğreniyorum, midem bulanıyor.

HELAL OLSUN BÜLENT USLU SANA... Daha önce gördüğüm kadarıyla bu kadar açık konuşan Beşiktaş haklarını savunan bir ikinci isim yok. Bu adama TAM DESTEK! Lütfen twitterınız falan varsa bu adamı destekleyin.

Kesinlikle yedirmememiz lazım Bülent Usluyu

Direkt olarak Bülent Usluya saldırmış herif , Allah belalarını versin bu kadar iğrenç bir camia dünyanın hiçbir yerinde yoktur...

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ne kadar mide bulandırıcı bir camia...

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Yemin ederim varya Fenerbahçe bunların yanında Sütten çıkmış Ak kaşık kadar temizdir benim gözümde

Taraftarıyla , yöneticisiyle , futbolcusuyla , amigo Yorumculariyla Yeryüzünde bu kadar çirkef , bu kadar İğrenç başka bir camia yoktur

Fenerbahçe ye gerçekten saygı duyuyorum artık , bu kadar rezil kepazelik olamaz..

Çevrimdışı tuncaboylu

Trabzon fener maçındaki fener galibiyeti bu yüzden kritik bulmuştum. Fener ne kadar zirveden uzaklaşmazsa o kadar bizim için iyi. Trabzon zaten orda maçı salacak onlara, ama fener en azından lobiyle falan bunlara bir zarar vermeye kalkışır. En azından yaralamaya çalışsın.
Farkında değilsiniz, ama Fenerbahçe Galatasaray'dan daha büyük tehlike.

Bizle oynayacakları maçtan sonra, fikstür olarak çok rahatlayacaklar. Mutlaka yenmeliyiz onları.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bizle oynayacakları maçtan sonra, fikstür olarak çok rahatlayacaklar. Mutlaka yenmeliyiz onları.

Bizim fikstür de rahatlayacak. GS ve Alanya dışında dişli takım kalmıyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Bilezik misali yapıştıralim cevabı :D

Bülent uslu 1 günde 256.000 takipciden 261.000 takipçiye ulaşmış

Bugün GS yöneticisinin tehdidinden sonra daha da artacaktır takipçi sayisi

Çevrimdışı caner.eryigit

Yorgunluk baş gösterecek diyorduk. Sadece biz yorulmadık. Çekirge gibi sıçrayabilirler hala. Maç sonunda konuşmak lazım.
O çekirge çok sıçradı yeter artık.
İlk defa tarafsız bir maç yöneten hakem olunca patladılar.
Hayatımda bunlar kadar arsızını görmedim
Dirseğine kafa attı dedi aynen böyle dedi çakma parator.
Adalet istiyorlarmış biz 50 senedir istiyoruz
Nasıl gelecek maçlara yatırım yaptılar ama paralı kalemşörleri de operasyon fln yazıyor.
Oyuncuların açıklamaları bile tek elden çıkıyor ezberleyip öyle röportaja geliyorlar

Resmen FAZİA ya :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı caner.eryigit

Yrn onlar antalya yı yenemez

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yrn onlar antalya yı yenemez

Ben herkesin aksine rahat bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Yenseler nolcak, gidip göztepeye malatyaya kendi evinde yenilip geliyorlar. Yenelim tabi ona ne şüphe, demek istediğim yani öyle böyle gs ile etkileşim halinde olmalılar. gs lobisine kimse karşı gelemiyor bu ülkede evet ama en azından fb ile biz beraber saldırırsak etkilerini azaltmış oluruz. Yoksa fb yarıştan düşerse bunlar çok rahat at sürerler, ts maçını kaza bela aldı fb hop bu maç gs lobisine zarar verdirdi, eğer ts yenseydi gs bu maçı yenerdi.

Bu sene zaten bu kadroyla şampiyon olmasak pek laf edemem ama gs olmasın da kim olacaksa olsun.

Ben herkesin aksine rahat bir galibiyet alacaklarını düşünüyorum  :tabe:
Bende kolay maç olmayacagini düşünüyorum

Ts galibiyetinin gazı ile saldırırlar ilk 15-20 dakika ,o süreçte Antalya Gol yemezse dengelenir oyun bence..

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı goktasoktay

Yahu, ikisi de sırayla takılsın. Bi o bi diğeri. Soğuk suya atılıp altından yavaş yavaş ısıtılan kurbağa gibi duruma uyanmadan renkliler, aradan sıyrılıp şampiyon olalım. Artık ikisi de tehlike oluşturacak gibi. Ben, birbirleriyle uğraşıp puan kaybetsinler diye ikisi de kopmasın diye düşünüyordum ama bu noktadan sonra yavaş yavaş kopmalar başlamalı. İnşallah derbiye kadar arayı açarız.

Çevrimdışı mrred

boş çar, klasik portekiz şişirmesi

şimdi bu bitti vinicius çıktı onu da 2 yıla birine kitlerler
Yk duygulsalmış da gs yi ailesi gibi görüyormuş da FT yi babası gibi görüyormuş da

te allahım ya

modern futbolda fizik olmadan hiçbir şey yapamazsın hele orta sahada adamı yerler
The great gig in the sky