Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 93 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1766691 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı MUSTAFA_

Arif Erdem ekolü  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı can1903

Mohammed tam bizim ligin topçusu, anadolu takımlarındaki stoplerin bunu durdurma olasılığı yok. Bitiricilikte bizim lige göre üst düzey bana kalırsa.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

Bu arada 2. gol net ofsayt. Diceksiniz ki Töre-Cenkin aynısı. Hayır, Ardanın koşusu rakip 2 savunmacıyı kendine yöneltiyor kademyi boşaltıyor. GT ise bozmamıştı savunmayı. Mete de fırsattan istifade golü verdi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Sinan23

Oynadıkları zavallı futbol. Skor 2-0 . 2 pozisyon. En kolay maça da bu hakemi vermişler. Kasımpaşa maçının hakemi bunolsa -3 puan olurdu. Szeon boyunca bakın hocamsaray maçına verdik diye verilmiş. İstatistik olsun diye.

Çevrimdışı worns

bi 10-15 dakika baktım da erzurum çok fenaydı, 0-0ken bile bir şey bekleyemedim zaten ardından goller geldi. gs bence fb'ye göre çok daha iyi takım. en azından top kendilerine kaldığında da bir çıkış planları var ayrıca santraforları tsl için gayet iyi. uzun zamandır tahminim fb ile değil gs ile yarışacağımız yönündeydi. böyle de gerçekleşecek gibi görünüyor.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Hatay maçına kadar puan kaybetmez Gs. Boşuna izlemeye gerek yok.

Çevrimdışı worns

bu sene ligde, aynı ligde oynadığına bile şaşıracağın düzeyde kötü takımlar var. buralarda rakiplerin takılmasını beklemeye pek gerek yok. sivas ters gelebilir bir tek bunlara önümüzdeki fikstürde.

Çevrimdışı ferdi1903

Salaklar neleri kacirdilar

Çevrimdışı Çağrı Öz

bi 10-15 dakika baktım da erzurum çok fenaydı, 0-0ken bile bir şey bekleyemedim zaten ardından goller geldi. gs bence fb'ye göre çok daha iyi takım. en azından top kendilerine kaldığında da bir çıkış planları var ayrıca santraforları tsl için gayet iyi. uzun zamandır tahminim fb ile değil gs ile yarışacağımız yönündeydi. böyle de gerçekleşecek gibi görünüyor.

Skorlara aldanıyorsunuz. Şu an bu takımın her maç potansiyel bir puan kaybetme durumu var. Göstere göstere geliyor ama henüz takımını bulmadılar. İlk yarının başındaki Fenerbahçe'ye benzer bir düşüş evresindedir.

Şurda yazılanlardan sonra işi gücü bırakıp maça bakayım dedim, ikinci yarı açar açmaz Erzurum üç net gol pozisyonu kaçırdı kapattım. Bu takımda sevimsiz bir şeyler var, Fener'den de aynı hissiyatı alıyordum adını koyamıyorum ama birkaç haftaya aslına rücu eder.

Çevrimdışı mourinho1903

Bosuna GS maclarini izlemeye gerek yok. 8'te 8 yaptilar. Bunu yaparken Alanya-Basaksehir-FB macini da atlattilar. FB ve Alanya maclari da deplasmandi bu arada.
GS koskoca ilk yariyi kalecisiz ve forvetsiz gecirirken biz puan farkini acamadik. Ilk 4 mac sacma sapan puanlar kaybettik. Hatay macinda beraberlige sevindik, Alanya macina sacma sapan 3 onliberolu takimla beraberlik icin ciktik. Ikinci yarida Muslera'nin olacagini dusunmeliydik. Karsinda loser bir camia yok, basari icin herseyi yapan, gerekirse liderken hocasini kovan bir camia var. Falcao, Diagne vs dinlemeden bir forvet aldilar. Bizde olsa 40 gun Falcao'ya o maas verilirken, elde o kadar santrfor varken bir santrfor daha alinir mi vs diye tartisilirdi. Gittiler getirdiler. Onyekuru'yu getirdiler. Irfan Can'i zorladilar, olmayinca hayata kusmediler gittikler Gedson Fernandes'i getirdiler. Sagbek eksik paat aldilar bir sagbek iyi-kotu.
Ikinci yarinin laylaylom seklinde gecmeyecegi ortadaydi. Biz kendi kendimize gereksiz yere boburlendik. Arayi acmaya bakacagimiza garip gereksiz bir ozguvenle simardik.
GS'nin lig sonlarini nasil oynadigini hepimiz biliyoruz. Tarih var istatistikler ortada. Tarihi gectim, daha su son 3 sene 2 defa bizi kendi sahalarinda yenip elimizden sampiyonluk sokup aldilar.
Fikstur sansi, hakem destegi vs tabii ki var. Bunlar inkar edilemez, ama bunlar simdi de var? Ligin son haftalarinda GS-BJK maci oynanacagi belli degil mi? Oyle bir hazirlayacaksin ki kendini, o maca 3 puan'dan fazla buyuk bir farkla gideceksin. Isini oraya birakmayacaksin. Su an oyle gozukuyor ki oyle bir durum olmayacak. O zaman ona gore tedbir alacaksin. Mesela o maca yabanci hakem getirmek icin her turlu lobi faaliyetini gostereceksin. Isin o maca gelecegi cok bariz. Gosteriliyor mu? Zerre gosterilmiyor.
Ister fikstur sansi de, ister rakip oyunculari ayartma de, ister mac sansi, hakem destegi vs de. Bir sekilde ligin sonlarina kendilerini atinca allem edip kallem edip sampiyonlugu aliyorlar.
Sen de ona gore tedbirini alacaktin. GS'nin geri kalan fiksturu cok cok kolay. GS-BJK ve GS-TS haric pek zor maclari yok, bu maclar disinda en ufak bir puan kaybi potansiyeli gormuyorum bile.
Ki bana gore Trabzon'u da is o radde'ye gelirse yenerler, hep yendiler zaten. Onun disinda GS'nin puan kaybini bekleyen hayalperestler beklemeye devam etsin, sadece kendilerini sinir ederler.
Hersey bizim elimizdeydi. Biz oyunu easy mode'da bitirebilecekken kendi elimizle hard mode'a aldik simdi hard mode'da kendi kendimizi zorluyoruz. Rakipler kotu durumdayken acsaydik arayi simdi GS puan kaybedecek diye beklemezdik. Keyifle izlerdik maclarimizi. Muhtemelen GS bizim maca kadar hic puan kaybetmeyecek, en fazla 1 macta puan kaybeder belki (denk gelirse). Biz ise fiksturun de zorluguyla 2-3 mac daha puan birakiriz gibi geliyor. Bir sekilde hard mode'da oyunu bitirmek zorundasin. Gerekirse orada yeneceksin, bitireceksin ligi. Baska turlu olmayacak maalesef, kendi elimizle bu noktaya getirdik.

Çevrimdışı mourinho1903

Lidersporlu taklidi yapalim.

Ogle arasi;

Rakipleri zor durumda abiiiii. Olumune asilacaklar abiiiiii. Mutlaka puan kaybedecekler goreceksin abiiiiiii. Winirspor degiller ya abiiiii.

Mactan sonra;

Ingaaaaaaa. Musleraaaa. Ingaaaaaa. Hakeemmm. Ingaaaa sans. Ingaaaaa ileride belki puan kaybederler. Ingaaaa. Hani liderydik biz amca, niye lideyligi elimizden aldilay amca?

Umut fakirin ekmegi nasilsa, normal. Umutlanmaya devam, aglamaya devam. Ha, liderdik bir de. Lider.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bosuna GS maclarini izlemeye gerek yok. 8'te 8 yaptilar. Bunu yaparken Alanya-Basaksehir-FB macini da atlattilar. FB ve Alanya maclari da deplasmandi bu arada.
GS koskoca ilk yariyi kalecisiz ve forvetsiz gecirirken biz puan farkini acamadik. Ilk 4 mac sacma sapan puanlar kaybettik. Hatay macinda beraberlige sevindik, Alanya macina sacma sapan 3 onliberolu takimla beraberlik icin ciktik. Ikinci yarida Muslera'nin olacagini dusunmeliydik. Karsinda loser bir camia yok, basari icin herseyi yapan, gerekirse liderken hocasini kovan bir camia var. Falcao, Diagne vs dinlemeden bir forvet aldilar. Bizde olsa 40 gun Falcao'ya o maas verilirken, elde o kadar santrfor varken bir santrfor daha alinir mi vs diye tartisilirdi. Gittiler getirdiler. Onyekuru'yu getirdiler. Irfan Can'i zorladilar, olmayinca hayata kusmediler gittikler Gedson Fernandes'i getirdiler. Sagbek eksik paat aldilar bir sagbek iyi-kotu.
Ikinci yarinin laylaylom seklinde gecmeyecegi ortadaydi. Biz kendi kendimize gereksiz yere boburlendik. Arayi acmaya bakacagimiza garip gereksiz bir ozguvenle simardik.
GS'nin lig sonlarini nasil oynadigini hepimiz biliyoruz. Tarih var istatistikler ortada. Tarihi gectim, daha su son 3 sene 2 defa bizi kendi sahalarinda yenip elimizden sampiyonluk sokup aldilar.
Fikstur sansi, hakem destegi vs tabii ki var. Bunlar inkar edilemez, ama bunlar simdi de var? Ligin son haftalarinda GS-BJK maci oynanacagi belli degil mi? Oyle bir hazirlayacaksin ki kendini, o maca 3 puan'dan fazla buyuk bir farkla gideceksin. Isini oraya birakmayacaksin. Su an oyle gozukuyor ki oyle bir durum olmayacak. O zaman ona gore tedbir alacaksin. Mesela o maca yabanci hakem getirmek icin her turlu lobi faaliyetini gostereceksin. Isin o maca gelecegi cok bariz. Gosteriliyor mu? Zerre gosterilmiyor.
Ister fikstur sansi de, ister rakip oyunculari ayartma de, ister mac sansi, hakem destegi vs de. Bir sekilde ligin sonlarina kendilerini atinca allem edip kallem edip sampiyonlugu aliyorlar.
Sen de ona gore tedbirini alacaktin. GS'nin geri kalan fiksturu cok cok kolay. GS-BJK ve GS-TS haric pek zor maclari yok, bu maclar disinda en ufak bir puan kaybi potansiyeli gormuyorum bile.
Ki bana gore Trabzon'u da is o radde'ye gelirse yenerler, hep yendiler zaten. Onun disinda GS'nin puan kaybini bekleyen hayalperestler beklemeye devam etsin, sadece kendilerini sinir ederler.
Hersey bizim elimizdeydi. Biz oyunu easy mode'da bitirebilecekken kendi elimizle hard mode'a aldik simdi hard mode'da kendi kendimizi zorluyoruz. Rakipler kotu durumdayken acsaydik arayi simdi GS puan kaybedecek diye beklemezdik. Keyifle izlerdik maclarimizi. Muhtemelen GS bizim maca kadar hic puan kaybetmeyecek, en fazla 1 macta puan kaybeder belki (denk gelirse). Biz ise fiksturun de zorluguyla 2-3 mac daha puan birakiriz gibi geliyor. Bir sekilde hard mode'da oyunu bitirmek zorundasin. Gerekirse orada yeneceksin, bitireceksin ligi. Baska turlu olmayacak maalesef, kendi elimizle bu noktaya getirdik.
%100 katılıyorum. Hatay maçına kadar puan kaybetmezler zaten. Hatayspor'u da yenerler gerçi ama belki zorlanırlar o maç. Fenerbahçe ile kıyaslamamak lazım. Fener cidden top oynamıyor. Duran top falan filan derken rastgele gidiyorlar ama Gs kötü oynamıyor.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Haftaya ligin sonuncusuna karşı puan kayıp ederler. Zaten oyun olarak çoğu macı kayıp ediyorlar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Trabzonspor hem hatalı taktikle çıkmış, hem de kötü oynuyor.

Fenerbahçe bütün yaratıcı oyuncularını sahaya sürmüş, topu rakibe vermemesi lazım Trabzonspor'un.

Puan almaları zor bu kafayla

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Trabzonspor hem hatalı taktikle çıkmış, hem de kötü oynuyor.

Fenerbahçe bütün yaratıcı oyuncularını sahaya sürmüş, topu rakibe vermemesi lazım Trabzonspor'un.

Puan almaları zor bu kafayla

Trabzon bu zaten, bi numaralari yok, ben macin böyle olacagini tahmin etmistim. Fb solbeke szalai monte etmekle cok dogru bi tercih yapmislar, baya etkili oynuyor.  Bakma biz salak gibi yenildik ts'ye, cokda şansizdik o mac. oynadiklari futbollan uzaktan yakindan alakasi yok. insAllah berabere biter ikisininde kazanmasini istemiyorum.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Mesut ve g.g. berbat ötesi.
Bizim ligde fizik gücü düşük oyuncular cok zorlaniyor, birdahaki transferlerde buna fazlasiyla önem vermemiz lazim. Ekuban ve djanini sirf fizik gücleriyle adam gecip pozisyon yaratiyorlar
[ Son Düzenleme: 28 Şubat 2021, 20:14:14 AvrupaKartalı ]

Çevrimiçi levitate

ts'nin balı bu maçta bitecek gibi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

belgazz

serkan salak salak hareketler yaptı döndü gol oldu
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Sinan23

Maçtan önce fb geçişten su kadar atmış dedi apocalipse . O golü yedi. Sagbekin yeteneksiz neden çalım atar. Rakip savunmayı bozan forveti çıkar yerine 3.sinif sağ açık al. Nwakaeme gereksiz çalımlarla atak öldürdü

Çevrimdışı AvrupaKartalı

belgazz

serkan salak salak hareketler yaptı döndü gol oldu
Mesut cikti pelkas yerine gecdi ve şovunu yapdi.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Avcinin kabız futboluna anca biz yeniliriz, basaksehirdede öyleydi

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
awcı iyi hoca