Benfica - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maçı
Benfica - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maçı

Beşiktaş Forum|Benfica - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maçı Skor : Benfica 1-1 Beşiktaş Tarih : 13.09.2016 Saat : 21:45 Stadyum : Estadio da Luz Hakem : Milorad Mazic (Sırbistan) Yayın : TRT 1

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Benfica - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maçı  [Okunma sayısı 113281 defa] Benfica - Beşiktaş JK / Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maçı

Çevrimdışı Ömer Kaan

1-0 bittiğine sevindim, golden sonra dağıldık bi anda 3lenirdik farkına bile varmazdık. İkinci yarı kesinlikle daha iyi oynarız bence ama golü yiyene kadar da iyiydik bir anda patlayabilir...

Çevrimiçi Mehmet57

Oguzhan bir mevki geriye gitmeli, Atiba-Inler ikisinden biri cikmali. Yerine Talisca-Tolgay'dan biri girmeli. Caner de kotu oynuyor, o da cikabilir.

Defansta Tosic'i cikarip Atinc veya Rhodolfo girmeli.

Tabii birde erken yenilen golun etkisi var oyuncularda.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı tangaz

Hoca Beşiktaş in büyüklüğünü öğrenecek veya birileri öğretecek !

Bu kadar Basit !

hoca değişik ısrarları yüzünden yıllarca kazanamadı.
zamanında ilhanı oynatmaması tolgada ısrarı, bıraksak  müzmin sakat s.azizle kezban ozanı da aldıracaktı neredeyse
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Sedat.Y

Adriano sol bekte yetersiz kaldı sonradan Canerle yer değiştirdi bu doğru bir hamleydi ama ikinci yarı değişmeli.Abobakar yetersiz kaldı bence...Q7 yine bildiğimiz hallerinde.Gol bence şansaydı Tolganın çokta bir hatası yok.Tolgaya fazla sallamayın.Aslında genelde iyiyiz ikinci yarı gol buluruz umudundayım

Çevrimdışı fatih e.

İnler - qurezma çıkar olcay - talisca girer. Ozzy yerine geçer. Caner duran topları kullanır.

Ozzy nin kötü görünmesinin sebebi şu anki takım kurgusundan. Al ver yapamıyor.

Çevrimiçi bjkozy

Anlasilan sampiyonlar icin hazir degil bu takim. Aboubakar ve cenk gibi adamlar ligi goturur ama sl gibi yerde gomez etoo gibi adamlar lazim. Turk ligi gibi rezil bir ligde mukemmeliz die anca hava atariz. Avrupada sifir

Çevrimdışı Onur Bey

Inler out, Talisca in
Aboubakar out, Cenk in

Mactan sonrada baskan Benfica yönetimine "ben Talisca transferinde cok ileri gitdim,alin size bonservissiz Tolga" desin.
O        NU        R!
 O      N  U      R  !
  O    N    U    R    !
   O  N      U  R      !
    ON        UR        !

Çevrimdışı COB

Gol Marcelo ile Tolga'nin suçu.

Beck Quaresma'ya pas atmak disinda hicbir plani yok.

Caner Adriano ikilisi çok uyumsuz.

Oğuzhan silik durumda.

Gökhan Atiba'yi şaşirtiyor.

Aboubakar alan bulmaya çalişiyor.

Bunlar hep geç yapilan transferlerin sonucu.

Inler - Talisca değişikliği lazim.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yahu adam ağzının içine giriyor çıkmıyor hala topa.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Mehmet57

Golde Tolga'dan fazla hatali olan ilk olarak Marcelo ve ardindan Tosic.

Cervi'yi kaciran Tosic, ama ilk pozisyonda Salvio'ya kolayca vucudunu koymasina izin veren Marcelo yine yapti hemen hemen her mac yaptigi sakarliklardan birini.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Adamlar iyi alan daraltıyor. Şu maçta Olcay olmalı sahada. Onun ve Aboubakar'ın yapacağı koşulara ihtiyacımız var.

Talisca şuanki görüntü itibariyle oyuna girerse bol bol top kaybeder. Dar alan oyuncusu değil.

Beck tercihi bence baştan beri yanlıştı. Beck kadar Gökhan da savunur orayı + olarak ordan çıkışlarımız daha sağlıklı olurdu.

Oğuzhan çok pasif, çok yavaş, çok hantal kalıyor bu tempoda.

Tolga'ya söylenecek söz yok. Artık Vodafone Arena'da sahaya ısınmaya dahi çıkmamalı. O 3 yıllık uzatmayı imzalayan kendi cebinden ödesin parasını yürüsün gitsin bu takımdan.

Şenol Hoca kendini yakacaksın ondan korkuyorum. Yeter.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Kuntz

Hoca kiminle inatlaşıyor anlamak mümkün değil. Bu neyin egosu?

Bu adam senelerdir Avrupa arenasında Beşiktaş'ı yakıyor. Bunu kendin geçen sene gözlerinle gördün, o kadar emeğe yazık değil mi?

Tolga yumurtlamasa maç dengede devam edecekti. Neuer'i alsak yine Tolga oynayacak bu belli oldu artık.
[ Son Düzenleme: 13 Eylül 2016, 22:39:22 Kuntz ]

Çevrimiçi mellfred

Ozzy yerini arıyor. İnler talisca değişir ozzy yerine geçer. Olcay da girebilir. Beck gokhan değişikliği de lazım. Bakalım hoca ne yapacak

Çevrimdışı cursedofdragon

klasik tolga yine tolga deriz dedim.

Ya bi dur maç başlasın hele maça odaklanın dediniz.

Aha sonuç ortada kaleye 1 kere geldiler gol.

Pozisyon bile yoktu.

Çevrimdışı tangaz

napoli de iyi besliyor golcüleri zor olacak napoli maçları milik 2 gol attı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Golü yedi takımın kimyasını bozdu herif ya.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı AvrupaKartalı

İnler - qurezma çıkar olcay - talisca girer. Ozzy yerine geçer. Caner duran topları kullanır.

Ozzy nin kötü görünmesinin sebebi şu anki takım kurgusundan. Al ver yapamıyor.

takimi az birsey ileriye tasiyan tek quaresma, niye ciksin?
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Savaş

Gecen seneki pasa dayalı oyunumuzu oynayamiyoruz. Hep diyorum Olcay bu takimda muhakkak oynamali ne kadar sakar olsada.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yasin02

Bu Tolga'yı mümkünse portekizde unuttuk ayağına yapıp türkiyeye getirmesinler tvde bile görmeye tahammülüm yok
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı KAP

En basta kale. Neden bunu hep yasamak zorundayiz, kime ne faydasi var su cektigimizin?

Daha sonra duran toplar. Q7nin duran toptan hadi asisti golu gectim etkili pozisyonu bile yokken niye bu israr, top benim mi diyor?

Forvetteki arkadas bi tane olumlu is yap da bi kivilcim gorelim umut ver. Top kontrolu pas tercihlerin videolarda boyle degildi tecrubesizlik olsa gerek.
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi Kapkarakartal

Tolga konusunda aynı şeyi tekrar tekrar yapıp farklı sonuç bekleyen bir Şenol GÜNEŞ acaba ne zaman yoğurdu üfleyerek yiyecek merakla bekliyoruz.

Oğuzhan Gökhan'ın yerine geçmeli Gökhan yerinede Talisca girmeli. Caner - Adriano veya Q7'den birinden vazgeçilmeli çünkü 1 kanadın içe kat etmesi şart Ebubekir çok yanlız kalıyor.

Çevrimiçi Savaş

Ayrica Gokhan gibi bindiren bir adam izlemek varken Beck gibi kabiz bi adami izlemek beni deli ediyor arkadaş.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

klasik tolga yine tolga deriz dedim.

Ya bi dur maç başlasın hele maça odaklanın dediniz.

Aha sonuç ortada kaleye 1 kere geldiler gol.

Pozisyon bile yoktu.

Bana diyosun da Tolga'yı falan savunmadım ben maçı düşünmenizi istemekten başka ne amacım olabilir? Maçtan önce konuştun ele ne geçti?

Neyse 2li tartışmalara gerek yok şu herif yüzünden ama okuduğunuzu bi doğru anlayın lütfen.

Çevrimdışı cursedofdragon

Beck olmuyor gökhan'ını oyuna almak lazım.

Oğuzhan'ıda atibanın yanına çekmek lazım.

Talisca oyuna girmesi lazım.

Kaleciyi değiştiremeyiz artık geçti bu maç.

Gökhan-Marcelo-Tosic-Adriano

Oğuzhan Atiba

Quaresma     Talisca       Caner

Abubakar

bu şekilde yapmamız lazım.

Oğuzhan'da kötü bugün ancak yinede top bizde kalırsa tehlikeli etkili oluruz.

Etiketler: