2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 185 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1980101 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı Erman1903

Bu Barbosa sert, kafa toplarında iyi ve düzgün pozisyon alan bir stoper, ikili mücadelelerde, kayarak müdahalelerde çok etkili. Görünüşünün aksine tekniği de yüksek ama pas yüzdesi biraz düşük, öyle bir Ruiz ustalığında paslar beklenmez kendisinden belirtelim.
[ Son Düzenleme: 11 Ocak 2021, 23:33:14 Erman1903 ]

Çevrimdışı worns

Bu Barbosa sert, kafa toplarında iyi ve düzgün pozisyon alan bir stoper, ikili mücadelelerde, kayarak müdahalelerde çok etkili. Görünüşünün aksine tekniği de yüksek ama pas yüzdesi biraz düşük, öyle bir Ruiz ustalığında paslar beklenmez kendisinden belirtelim.

montero'yla değişsek baya fark yaratır gibime geldi hem uzun vadede de yatırım olurdu.

yalnız şimdi farkettim '23e kadar sözleşmesi var ve takımı 3.3 milyon bonservis ödemiş. haberin pek gerçekliği yoktur.

Çevrimdışı Erman1903

montero'yla değişsek baya fark yaratır gibime geldi hem uzun vadede de yatırım olurdu.

yalnız şimdi farkettim '23e kadar sözleşmesi var ve takımı 3.3 milyon bonservis ödemiş. haberin pek gerçekliği yoktur.

Valla adam sağlam, severim böyle kemik oyuncuları ama ne istediğini iyi bilmek lazım pasör stoper tanımına çok uymuyor. Daha önce duymuştum Süzgün'den 1,93'lük bir stoperle ilgileniyor Beşiktaş diye ama bilemiyorum bu o mu. Bence biz yerli tercih ederiz gibi, dediğin gibi pek kolay durmuyor.

Çevrimiçi Akil Emre

Ljaiç kendinde olsa takımın en büyük eksikliği tamamlanmış olup transfer için kimseye bakmayacaktık. Umarım başka bir takıma gider bize de transfer imkanı sağlar.

Çevrimdışı Nartallo

Hala Koita, hala Mandzukic peşinde koşturup duruyoruz. Aynı isimler, aynı muhabbetler... Kasımpaşa bonservis istiyor, Mandzukic indirim yapmıyor.

Mandzukic gelince hemen oynayacağı düşünülüyor sanırım, bu adam 34 yaşında son maçına Katar liginde Mart 2020'de çıkmış. O tarihten beri idman yapmış mı yapmamış mı belli değil.

Yarın İstanbul'a inse Mart'ı bulur toparlaması ki, nasıl döneceği de meçhul.

Ayrıca bu adamı aldın, hangi yabancıyı gönderecen, Boyd var kenarda bekle dediğin.

Bana kalırsa önemli olan maaşların zamanında yatması. Mandzukic hayalleri yerine ödemeleri düzenli yaparsak daha hayırlı olur.

Yapabilirsek daha az maliyetli Kenan Karaman benzeri bir forvetle forveti destekleyebiliriz. Bu çocuk Avrupa Şampiyonası da oynayacak, belki piyasa da yapabilir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hala Koita, hala Mandzukic peşinde koşturup duruyoruz. Aynı isimler, aynı muhabbetler... Kasımpaşa bonservis istiyor, Mandzukic indirim yapmıyor.

Mandzukic gelince hemen oynayacağı düşünülüyor sanırım, bu adam 34 yaşında son maçına Katar liginde Mart 2020'de çıkmış. O tarihten beri idman yapmış mı yapmamış mı belli değil.

Yarın İstanbul'a inse Mart'ı bulur toparlaması ki, nasıl döneceği de meçhul.

Ayrıca bu adamı aldın, hangi yabancıyı gönderecen, Boyd var kenarda bekle dediğin.

Bana kalırsa önemli olan maaşların zamanında yatması. Mandzukic hayalleri yerine ödemeleri düzenli yaparsak daha hayırlı olur.

Yapabilirsek daha az maliyetli Kenan Karaman benzeri bir forvetle forveti destekleyebiliriz. Bu çocuk Avrupa Şampiyonası da oynayacak, belki piyasa da yapabilir.
Ciddi şekilde Hasic'i göndermeye uğraşıyorlar gibi görünüyor. Hasic gol atınca işleri karıştırdı. Bakalım buradan nasıl kararlar çıkacak? Bekliyoruz...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Ciddi şekilde Hasic'i göndermeye uğraşıyorlar gibi görünüyor. Hasic gol atınca işleri karıştırdı. Bakalım buradan nasıl kararlar çıkacak? Bekliyoruz...

yarın çıkacak bi gol daha atacak, sonra seve seve tutacaklar :D

kiralayacaklarsa belçika ya da hollanda'ya versinler. larin bi belçikaya 6 aylığına gitti komando olarak geri döndü
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mourinho1903

Hasic oynama garantili kiralik gitse mantikli olur da, yerine Boyd gelmesi sacmalik olur.
Zaten bu kadar yabanci'ya focuslanmamiz bana garip geliyor. Kontenjan agzina kadar dolu, 4 kisi disarida zaten.
Sozlesmesi bitecekler, kiraliklar dusununce bile seneye yer kalmiyor. Hadi Mandzukic neyse, kaliteli oyuncu ve firsat transferi vs dersin, ama Koita falan
anlamsiz geliyor. Yerlilere konsantre olsak (GS Aytac, Irfan Can ve Salih'in pesinde bile) daha iyi olur sanki. Ve transferde ya tutarsa seklinde 10 tane vasat oyuncu alacagimiza az ama oz transfer yapalim daha iyi.
Genis kadro'yu da altyapi oyunculariyla tamamlariz, en azindan maas butcesi kisitlanmis olur.

Çevrimdışı kaan1903

Forvet için Ante Budimir ismi çıkmış . Yaz döneminde de ilgilenmişiz sanırım koronadan dolayı yatmış transferi öyle okudum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Lens ile Douglas gitse de kurtulsak artık  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Hasiç Ümraniye'ye gitsin (!)
[ Son Düzenleme: 12 Ocak 2021, 14:03:19 Erman1903 ]

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Herkes devrede tabi
yaz bir şeyler kafadan at
kimseye talip falan yok
sözde yıl başında hollandaya görüşmeye gidiyordu lens
ne görüşmeymiş bu 2 hafta

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gelenlerden çok gidenlerin haberleri çıkıyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Elimiz kolumuz öyle bir bağlı ki transfer duyumlari bile olmuyor.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi MUSTAFA_

What  :alala:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı GreenBook

Kurtlar çakallar Aboubakara talip olmuş 4+1 sözleşme yapılmalı acilen.
Fikret orman dönemindeki senaryoyu birkez daha kaldıramaz bu taraftar

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben o kadar uzun sözleşme riskine girmem. Sakatlık problemi hala devam ediyor. Bir sakatlansa işler bir anda tersine dönebilir.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

10M Euro veren varsa sene sonu direkt satilsin. Bi iki seneye bedavaya geri aliriz zaten

Çevrimdışı tuncaboylu

10M Euro veren varsa sene sonu direkt satilsin. Bi iki seneye bedavaya geri aliriz zaten

Böyle oynamaya devam eder 10'dan da fazla eder.

Sene sonu sözleşmesi bitiyor yalnız, opsiyonu uzadı mı bilmiyoruz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Girişimler de bir türlü sonuca ulaşmadı  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben ligden oyuncu alma konusunda hala olumlu düşünmüyorum. @Erman1903

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Ben ligden oyuncu alma konusunda hala olumlu düşünmüyorum. @Erman1903

Maxim bir kenar orta sahasıdır. Evet golü bol ve düzgün bir bitiriciliği var lakin attıklarının yarısından fazlası penaltıdan, bir penaltıcı daha geldi bu sezon bence ikinciye gerek yok. Goller dışında oyun katkısı aksiyon harici sınırlı bir isim. Bir pasör değil, iyi bir dribblingci değil, asistci değil. Yapmadığı çok şey var oyuncunun, ben sevmem böyle orta saha adamlarını.
[ Son Düzenleme: 13 Ocak 2021, 16:17:55 Erman1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

İşte şimdi kartlar yeniden dağıtılacak  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

İşte şimdi kartlar yeniden dağıtılacak  :tabe:

hahahahahaha

seneye böyle devam :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

hahahahahaha

seneye böyle devam :D
Böyle bir şey olacağı belliydi. Uzun süredir yabancı kuralı pompalanmıyor medyada. Demek ki takımlardan tersi yönde bir istek varmış  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★