2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 151 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1979617 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimiçi MUSTAFA_

Komik  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bekliyoruz...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı GreenBook

Çevrimiçi Samet Demir

Nediyorsunuz ?
Ne yazdığını anlasak birşey derizde anlayamadık işte

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

:alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

:alala:

Tip olarak marceloya benziyor, futbolu da benziyorsa hemen gelsin🙂, tabi bu forvet .
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı tuncaboylu

Olunga Olunga diyorduk, 6 milyon Euro bonservisle Katar'a gitmiş.

Maaşı da o biçimdir.

Demek ki kulübünde aldığı maaşa ve transfermarkt değerine bakarak yorum yapmak etmek her zaman doğru olmuyor, Larin'deki gibi.

Çevrimdışı Erman1903

Olunga Olunga diyorduk, 6 milyon Euro bonservisle Katar'a gitmiş.

Maaşı da o biçimdir.

Demek ki kulübünde aldığı maaşa ve transfermarkt değerine bakarak yorum yapmak etmek her zaman doğru olmuyor, Larin'deki gibi.

Oyuncu'nun kontratı açık kaldı bir süre, Japon takımıyla yenileyip öyle gitti. Biz ikinci ligden beri söylüyoruz elini çabuk tutmazsan çoğu söylediğimiz oyuncu pahalıya patlar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Yunus adlı bir gurbetçiyle ilgileniyor haberi almışlar, ikisini de yazmışlar gibi.

Bizim lisede de böyle olurdu, kopyayı tam duymayınca ilgili ilgisiz hepsini yazardık.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

h.o.
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

h.o.
Hayırlı olsun. Umarım devamı gelir. Böyle gençlere yatırım yapmaya devam ederiz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu videoda çocuğun kaç tane asisti yenmiş. Yazık. Hücum yönü kuvetli bir bek görmek iyi oldu  :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

h.o.

Hayırlı olsun, umarım bu seneki rıdvan performansını gösterir.
Malum rosier bir sonraki sene yok büyük ihtimal, ha olursa da yedek olur.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Şu videoda çocuğun kaç tane asisti yenmiş. Yazık. Hücum yönü kuvetli bir bek görmek iyi oldu  :)

Oyuncu hücuma cıktığında bunu iyi yapıyor sayılır fakat oyununu geliştirmesi gerekli, 17 yaşında biri için baya yüksek defansif aksiyon, pozisyon alma gibi değerleri var istatistiğinde görünen sivri kısımlar bunlar. Bunlarda PTT'nin üstlerinde bu yaşta olmak önemli.

Oyun istatistiklerinin bazıları ise baya düşük ama henüz çok genç azmederse olacaktır tek tek saymayalım. Karakterli ve gelişime açık durduğu için guvenmiş olmalıyız bu tip transferleri desteklemek lazım.
[ Son Düzenleme: 16 Ocak 2021, 03:28:16 Erman1903 ]

Çevrimdışı murat baltacı

Bilal ceylan güzel hamle bir iki genc daha bulursak iyi bir yerli iskelet kurarız ama önce Rıdvan hasic gibi değerlere daha fazla şans vermeliyiz.

Seneye vidayı gönderip Marcelo gelirse monteroyu almak lazım uzun yıllar stoper aramayız.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı kaan1903

Eray ile bir ara Arsenal ilgileniyordu. Çok beğendiğim bir stoper geçen sezondan beri yazıyorum keşke olsa ama Basel iyi para ister o çocuğa. Salih Özcan da inşallah devre arası çözülür ben hala ne Mensaha ne Ozzye güveniyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Oyuncu hücuma cıktığında bunu iyi yapıyor sayılır fakat oyununu geliştirmesi gerekli, 17 yaşında biri için baya yüksek defansif aksiyon, pozisyon alma gibi değerleri var istatistiğinde görünen sivri kısımlar bunlar. Bunlarda PTT'nin üstlerinde bu yaşta olmak önemli.

Oyun istatistiklerinin bazıları ise baya düşük ama henüz çok genç azmederse olacaktır tek tek saymayalım. Karakterli ve gelişime açık durduğu için guvenmiş olmalıyız bu tip transferleri desteklemek lazım.
Yaz transfer döneminde de bu tip hamleler bekliyordum ama yapmadık. Gelecek sezon  takımı büyük ihtimalle sıfırlayacağız. Bu tip hamlelerin bu sene için yapıldığını düşünmüyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı celiker1

Yaz transfer döneminde de bu tip hamleler bekliyordum ama yapmadık. Gelecek sezon  takımı büyük ihtimalle sıfırlayacağız. Bu tip hamlelerin bu sene için yapıldığını düşünmüyorum.
Ahmet Nur Çebi-MEHMET EKŞİ-Sergen Yalçın iş birliği ile yeni bir dönemin başladığının bir çok kişi farkında değil daha.Bu üçlü çatıya 4-5 yıl bir şey olmazsa bugünlerin nasıl bir dönemin başlangıcı oldugu konuşacak herkes.Ahmet Nur Çebi'nin " Artık genç potansiyellere para harcayacağız" demeci,Mehmet Ekşi'nin
"Kendi ekolümüzü yaratarak yolumuza devam edeceğiz. Bütün dünyada bin kişilik izleyici ekibi oluşturacağız. Bunların büyük bölümü gönüllü olacak. Beşiktaş'ta futbol oynamış dünyanın neresinde olursa olsun kişilerle iletişimde olarak onları izlemede kullanacağız. Fulya'daki akademi grubu devam edecek. Nevzat Demir Tesisleri'nde de BEFAM'ı yeniden canlandıracağız. BEFAM neredeyse A takımı gibi olacak. Sergen Yalçın'ın bakış açısı, bizimle iletişimi bu cesareti veriyor."sözleri,Sergen Yalçın'ın "Oyuncu olduktan sonra sıkıntı yok. Genç oyuncu diye alıp kimseyi oynatamayız. Bu seviyeye uygun olmalı, gelişime açık olmalı. En azından iki üç farklı yeteneği olmalı, geri kalan kısmı hallederiz. Yeter ki yukarı çıkacak kapasitesi olsun" açıklamaları gerçekleştirileceğine inanıyorum.Bundan sonra potansiyel oyuncu tarayıp,bulunacak ve yatırım yapılacak.BILAL CEYLAN başlangıç :super:
BİLAL CEYLAN  gibi 10 gence 200-300 bin euro yatırıp minumum 2 tane net 11 oyuncusu çıkarsan içinden yeterde artar bile.Daha fazlasını çıkarmakta zor değil.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ahmet Nur Çebi-MEHMET EKŞİ-Sergen Yalçın iş birliği ile yeni bir dönemin başladığının bir çok kişi farkında değil daha.Bu üçlü çatıya 4-5 yıl bir şey olmazsa bugünlerin nasıl bir dönemin başlangıcı oldugu konuşacak herkes.Ahmet Nur Çebi'nin " Artık genç potansiyellere para harcayacağız" demeci,Mehmet Ekşi'nin
"Kendi ekolümüzü yaratarak yolumuza devam edeceğiz. Bütün dünyada bin kişilik izleyici ekibi oluşturacağız. Bunların büyük bölümü gönüllü olacak. Beşiktaş'ta futbol oynamış dünyanın neresinde olursa olsun kişilerle iletişimde olarak onları izlemede kullanacağız. Fulya'daki akademi grubu devam edecek. Nevzat Demir Tesisleri'nde de BEFAM'ı yeniden canlandıracağız. BEFAM neredeyse A takımı gibi olacak. Sergen Yalçın'ın bakış açısı, bizimle iletişimi bu cesareti veriyor."sözleri,Sergen Yalçın'ın "Oyuncu olduktan sonra sıkıntı yok. Genç oyuncu diye alıp kimseyi oynatamayız. Bu seviyeye uygun olmalı, gelişime açık olmalı. En azından iki üç farklı yeteneği olmalı, geri kalan kısmı hallederiz. Yeter ki yukarı çıkacak kapasitesi olsun" açıklamaları gerçekleştirileceğine inanıyorum.Bundan sonra potansiyel oyuncu tarayıp,bulunacak ve yatırım yapılacak.BILAL CEYLAN başlangıç :super:
BİLAL CEYLAN  gibi 10 gence 200-300 bin euro yatırıp minumum 2 tane net 11 oyuncusu çıkarsan içinden yeterde artar bile.Daha fazlasını çıkarmakta zor değil.
İlk geldiğinde Orman yönetimi de aynı şeyleri söyleyip, yapıyordu. Daha sonra elimiz başarılardan kaynaklı para görünce popülist hamlelere yöneldi. Mevcut yönetim şimdi sadece planlama ver söyleme aşamasında. Bu planlamaları hayata geçirdiklerinde konuşmak daha doğru olur. Bir anda şampiyonluğa oynayacağız deyip aynı hamleleri yapabilirler. Şu anda bu durum biraz da kaynak olmamasından kaynaklanıyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Elbette direkt bu sezon için değil lakin pozitif bir hamle. Bu tip scout transferi sayımızın üst yapıda da artması gerekiyor. Geçen yaz döneminde ciddi planlama hataları yaptık fakat hocamızın oyunculardan performans almayı iyi bilmesi sayesinde minimum düzeyde sıkıntı yaşandı. Örneğin bizim gibi Lig oyuncuları transfer eden, çok fazla araştırmadan yurt dışı transferler yapan, bizim de ilgilendiğimiz bazı isimleri kadrosuna katan Fb'nin ciddi ağzı yanmış durumda. Tek doğru transferleri Pelkas'dı, şu an F/P oyunculara yöneldiler. Bizim de tarzımızı biraz değiştirmemiz, yatırımı performansa yapmayı öğrenmemiz lazım. Hatta bu konuda öncü olmalıyız, ligde bu işte usta bir kulüp yok ama zamanla öğrenecekler. Başlamazsak uzun dönemde geride kalırız.
[ Son Düzenleme: 16 Ocak 2021, 14:23:20 Erman1903 ]