37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor
37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor

Beşiktaş Forum|37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor Skor : Beşiktaş - Kayserispor Tarih : 24.04.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor  [Okunma sayısı 37930 defa] 37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%66.7]
1 puan
3 [%12.5]
0 puan
5 [%20.8]

Toplam Oy Verenler: 24

Çevrimdışı can1903

Ljajic beli döndürse 4-5 olurdu.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

defans her an aniden yakalanmadan i  cakir  bize yamuk yapmadan 3 u bulmaliyiz
Yorgo

Çevrimdışı spiegel

Adem'e çok bilendim. yerine girecek kimse de yok.

Çevrimiçi sEuL

Ljajic yine cok etkisiz, sahada var mi yok mu belli degil.

Yanarim yarim Hasic'e yanarim, bu kadar sakat oyuncumuzun oldugu bir donemde saglikli olsa cok rahat sans bulabilirdi.

Acil 2 yada 3 farki yakalamamiz gerekiyor, takim her an gol yiyecek izlenimi veriyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bir an önce 2-3 gol daha bulmamız lazım. Hakemin orası burası çok oynuyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı can1903

Takımda bir tek Rosi sırıtıyor.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi mellfred

ceza sahasında iyi dolaşıyoruz ama şutluk pas atamıyoruz
paslar ya ters ayağa atılıyor ya da üst üste biniyoruz
bir tane daha lazım 70 olmadan yoksa stres geliyor

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Haftaya necip bek
Dorukhan oynar

Necip de sınırda kesin kart görür bu maç
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi COB

Rosier'in zoraki de olsa bir maçta dinlenecek olmasını olumlu görüyorum. Inşallah yokluğu sıkıntı yaratmaz.

Çevrimdışı worns

ben beğendim ilk yarıdaki oyunu

Çevrimiçi mellfred

Şu montero ne zaman oynasa çatır çatır atağa çıkıyor takım ne kadar değiştiriyor bir oyuncu koca takımın oyun kurmasını
maalesef görmedi hoca
ne zaman oynasa çiçek gibi paslaşıyoruz

Çevrimdışı Orhan_

En azından son bir kaç maçtır yaşadığımız sıkıntıyı yaşamıyoruz bu maçta. Ghezzal bir kaç kere şut şansı yakaladı ama çok zayıf şut çekiyor. Köşeyi bulmazsa bu tempoda şutlar zor gol olur. Adem bulsa bu tip şut pozisyonları daha etkili şutlar çıkarabilir ama genel anlamda takımın eskiye dönüş ışığı vermesi güzel. Forvet pozisyonundaki Gökhan'ın da kenara açılıp oyun kurulumuna yardımcı olması iyi sonuçlar veriyor şimdiye kadar. Bunu Abuş da yapıyor ve faydasını görüyoruz. Larin ise bu işlerde içerideki boşluğu dolduran adam olarak iyi ama buna ihtiyacımız olduğunda iş göremiyor. Abuş bir iki maç daha yoksa aramızda Larin'i tek forvete atmak yerine kanatta kullanıp boşalan alanlara gitmesini sağlamak daha iyi bir fikir gibi duruyor.

Kayseri oyunu cirkinlestirmiyor , 11 kişi defans yapmıyor

Gücü ölçüsünde iyi mücadele ediyorlar böyle olumca da ortaya seyor zevki açısından güzel ve zevkli bir maç cikti

Forvetimiz olsaydı şuan 4-1 di maç Orası da ayri konu

Bı ara Antalya GS maçına da baktım , aşırı zevksiz bir maç oluyor o maçta

Çevrimdışı worns

Rosier'in zoraki de olsa bir maçta dinlenecek olmasını olumlu görüyorum. Inşallah yokluğu sıkıntı yaratmaz.

katılıyorum, ciddi tempo kaybı var rosier'de. atiba dönüyorsa necip sağ beke geçer.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Acil 3'ü bulmanız lazım.
Yoksa şaşkaza beraberlik gelir.
3-4 hatta.

ben beğendim ilk yarıdaki oyunu
Bunda Kayseri'nin de payı var

11 kişi kapanıp oyunu cirkinlestirmediler :ok:

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Larin önde olmayınca biraz daha iyi gibi olduk. Töre çok ofsayta kalıyor ama yapacak birşey yok dayanacagiz.

katılıyorum, ciddi tempo kaybı var rosier'de. atiba dönüyorsa necip sağ beke geçer.
Necip te sınırda bu arada ins kart gormez ama her halükarda o mevkide çok daha fazla oynamış olan Dorukhanin oynaması bana daha mantıklı geliyor

Necipi yine hamle oyuncusu olarak kullanırız orta sahada
[ Son Düzenleme: 24 Nisan 2021, 21:33:14 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı ahmet timucin

Kayseri oyunu cirkinlestirmiyor , 11 kişi defans yapmıyor

Gücü ölçüsünde iyi mücadele ediyorlar böyle olumca da ortaya seyor zevki açısından güzel ve zevkli bir maç cikti

Forvetimiz olsaydı şuan 4-1 di maç Orası da ayri konu

Bı ara Antalya GS maçına da baktım , aşırı zevksiz bir maç oluyor o maçta
Yalnız deli gibi pres yapıyorlar. Ensesindeler oyuncularımızın. hep böyle oynasalardı, gs den evlerinde 3 yemezlerdi.

Çevrimdışı worns

ljajic'e sövmüşsünüz dostlar ama o pozisyonda eldeki en iyi seçenek o. hatta bu maç hücumda daha akışkan görünmemizin nedenlerinden biri de odur. ha ozi sakatlanmadan ljajic'den iyisini göstermişti bir kaç maç. ljajic hareketsiz, ljajic markajda-önü kapalıyken inanılmaz etkisiz vs. kesinlikle bunlar var. ama eldeki şartlarda sivas maçında da o oynamalıydı. ne dorukhanlı yapı ne de artık bi yürüyüp gitmesi gereken mensah pozisyonu doldurabiliyor. ljajic hareketsiz haliyle bile hücumda topun daha düzgün dolaşabilmesine olanak sağlıyor. şu maçta iyi görünmemizin nedeni geçen sıkıntılı maçlara göre hücumdaki pas istasyonu sayısının artması. diğer 3'lüde gayet hareketli gözüktüğü için akış olumlu.

umarım ljajic çıkıp dorukhan ya da mensah girmez de, ne dediğim daha iyi anlaşılmaz :)

Çevrimiçi sEuL

maalesef görmedi hoca

Ayagi duzgun bir oyuncu cok fazla sey ifade ediyor aslinda. Fb Szalai sayesinde sampiyonluk yarisina girdi, adamlarda 100 tane orta saha oyuncusu var ama bir tanesi oyun kuramiyor. Bir savunma oyuncusu ancak bu kadar fark eder iste. Bizde her mac geri 5'lide top teknigi kisitli yanindaki takim arkadasina pas vermekte zorlanan Ersin, Vida, Weli, ve N'Sakala 4'lusu ile maclara cikip ayagimiza sikiyoruz. Zaten orta sahada bel bagladigimiz adamlar les, ustune top teknigi iyi olan ve oyun kurabilen tek stoperimizi klubeye hapsettik.

Çevrimiçi tolga1903

maalesef görmedi hoca

Görüyor aslında da sahada olmasının avantajını getirdiği dezavantajlar karşısında eksik buluyor. Ben hocaya katılmıyorum ama yapacak da bişey yok 6 hafta kaldı ne derse o şu an

Yalnız deli gibi pres yapıyorlar. Ensesindeler oyuncularımızın. hep böyle oynasalardı, gs den evlerinde 3 yemezlerdi.
GS ye karşı çok iyi oynamışlardı aslında , boş kaleye 3 tane kaçırdılar

Atamayana atarlar kuralı işledi , sonrada 2 ve 3 u yediler ve maç koptu

Çevrimdışı worns

Necip te sınırda bu arada ins kart gormez ama her halükarda o mevkide çok daha fazla oynamış olan Dorukhanin oynaması bana daha mantıklı geliyor

Necipi yine hamle oyuncusu olarak kullanırız orta sahada

doğru. doruk sağolsun formuyla o kadar sinirlendirdi ki beni bu sezon varlığını silmişim kafamdan :)

Çevrimiçi levitate

Ayagi duzgun bir oyuncu cok fazla sey ifade ediyor aslinda. Fb Szalai sayesinde sampiyonluk yarisina girdi, adamlarda 100 tane orta saha oyuncusu var ama bir tanesi oyun kuramiyor. Bir savunma oyuncusu ancak bu kadar fark eder iste. Bizde her mac geri 5'lide top teknigi kisitli yanindaki takim arkadasina pas vermekte zorlanan Ersin, Vida, Weli, ve N'Sakala 4'lusu ile maclara cikip ayagimiza sikiyoruz. Zaten orta sahada bel bagladigimiz adamlar les, ustune top teknigi iyi olan ve oyun kurabilen tek stoperimizi klubeye hapsettik.
+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!