2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 55 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2734017 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı tangaz

Aynı muhabbeti Fabri'de de yaptınız.

Roma'da tutunan adam sana gelmea zaten, giderse Premier league'de tepe takımlara gider.

Herifin Lyon rating'leri muazzam, 7.30'dan aşağı sezonu yok. Bu bir defansif orta saha için çok yüksek.

Galatasaray'ın aldığı Seri'nin Premier league'e transfer olmadan önceki rating'i 7.23 mesela, o da tek bir sene. Bu adam 6 sene boyunca bundan daha iyi rating yapmış.

https://tr.whoscored.com/Players/79560/History/Maxime-Gonalons

fabri kaleci bu orta saha
makul risk değil
@AigleBordeaux son lyon senesi dökülmeye başladıgını bilgisini az evvel verdi 3 senedir serbest düşüşte son sene revirde
geçmişi isterse zidane performansı olsun

makul risk değil ve bizim böle bi lüksümüz yok
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

aliye şu benim soucekin ismini uçursana abi
:bandit: biliyordur zaten

Çevrimdışı AigleBordeaux

Lyon'da kötü geçti dediğin son sezonunda (2016-17) ligde 28, CL'de 6, Avrupa Ligi'nde 6 maç olmak üzere 40 maç ilk 11 oynamış, hemen hepsinde 90 dakika sahada kalmış ve Whoscored'a göre Lyon'daki en iyi performansını göstermiş. :alala:

Yanlış hatırlıyor olabilir misin?

Taraftarla,yönetimle arası koptu o sezon. Taraftar memnun değildi oyunundan önceki sezonlarındaki oyunundan daha memnunlardı ve yerine Toussart’ın monte olmasına talep ediyorlardı, şuan bir kısım ona yapılan muameleden pişman ama onlarda düşüş gördüklerini söylüyorlar.
Ben OL taraftarın görüşünü paylaştım burada, ben Gonalons’u çok beğeniyorum ama fizik olarak önce belirttiğim gibi pilleri tüketmiş bir Gonalons gelecek.
[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2019, 02:00:03 AigleBordeaux ]
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Adam 6 oynuyor, skora katkısının az olması hücuma katkısı olmadığı anlamına gelmez.

Adamın topla dönüşleri çok iyi boyuna göre çok kıvrak
Pas yüzdesi %90
okuyunca gözlerim kanadı. O pozisyon için çok önemli bir detay
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

Taraftarla,yönetimle arası koptu o sezon. Taraftar memnun değildi oyunundan önceki sezonlarındaki oyunundan daha memnunlardı ve yerine Toussart’ın monte olmasına talep ediyorlardı, şuan bir kısım ona yapılan muameleden pişman ama onlarda düşüş gördüklerini söylüyorlar.
Ben OL taraftarın görüşünü paylaştım burada, ben Gonalons’u çok beğeniyorum ama fizik olarak önce belirttiğim gibi pilleri tüketmiş bir Gonalons gelecek.
Anladım, sen saha dışı faktörleri kastetmişsin.

OL taraftarına sorsan Marcelo'yu da istemiyor, cins onlar.

Çevrimiçi yaço58

Memleketi Fransada 8 sezonda 8 gol atmış, 11 asist yapmış oyuncu. İki kat skor katkısı olan dolu defans oyuncusu var.
6 numaranın önce gol ve asist istatistiklerine bakmakta güzel seçenekmiş daha önce hiçkimsenin aklına gelmemiştir ali naibiye bu istatistikleri iletmek lazım

Çevrimdışı Eray_Steiermark

çok kaçırıyor bu yüzdesi düşük

marega gelsin kiralık, birde soucek yeter başkasına gerek yok  :D

Marega'nin kramponu bile gelmez buraya be abi :D Neyse ikisini de alamayiz zaten, gercekci olmak lazim. Soucek'i tanimiyorum ama o gelebilir cok istiyorsan :D

Çevrimdışı AigleBordeaux

yarım sezon biz yarım sezon rennes
Rennes acil 6 numara arıyor ilk önce Nzonzi’yi istediler olmadı şuan Gonalons’u istiyorlar.

Çevrimdışı tangaz

herifler 30 milyonluk elemanı bedava kiralıyorsa biz 7 milyonluk adamı neden kiralayamayalım?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mrred

Oyuncu Fransaya dönmekte daha sıcakmış Di Marzio yazmış. Karar aşamasındaymış
The great gig in the sky

Çevrimiçi yaço58

dik gelirse :D  :evillol:

Fenere gider şu 6yı biran önce bitirsek yoksa fener heran sulanabilir zaten adamların Scout listesi bizim ilgilendiğimiz adamlardan ibaret 😂

Çevrimdışı tuncaboylu

fabri kaleci bu orta saha
makul risk değil
@AigleBordeaux son lyon senesi dökülmeye başladıgını bilgisini az evvel verdi 3 senedir serbest düşüşte son sene revirde
geçmişi isterse zidane performansı olsun

makul risk değil ve bizim böle bi lüksümüz yok

Senin söylediğin Soucek falan alınamaz, unut onu.
Adamlar CL'ye kalmak üzere, haftaya 1-0 galibiyetim rövanşları var.
Geçen sene şampiyon olmuşlar, bu sene liderler. Bildiğim kadarıyla Slavia Prag'ı yabancı bir yatırımcı da aldı, idealleri var.

Olmayacak adamlara flood yapıyorsun burada.

Çevrimdışı mrred

Rennes acil 6 numara arıyor ilk önce Nzonzi’yi istediler olmadı şuan Gonalons’u istiyorlar.
aaa bak bu da önemli bir detay
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Adam 6 oynuyor, skora katkısının az olması hücuma katkısı olmadığı anlamına gelmez.

Hocam olabilir, oyuncunun hazırlık paslarında iyi olduğunu biliyorum zaten, bunda aynı takımda senelerce oynamanın ve kaptanlık yapmanın da etkisi var. Ama bu taktik 3 bilemedin 4 senedir moda olmaya başladı ve klasik tip doslar tercih edilmiyor. Ya regista - deep lying playmaker tarzı oyuncular ya da defans oyuncularına benzeyen half backler kullanılıyor. Half back olayı için bu ismi geçen tüm oyuncular olur ama onda iki defans oyuncusunun da ayaklarının çok iyi olmaları gerekiyor. Daha mevcut sistemi çalıştıramadık bu iyice fantazi olur.

Belirttiğim gibi Hocanın sistemindeki bu pozisyondaki oyuncu Emreydi, tarz olarak bahsedilen isimlerle alakası yok. İstatistik ayrı bir şey.

Çevrimdışı tuncaboylu

herifler 30 milyonluk elemanı bedava kiralıyorsa biz 7 milyonluk adamı neden kiralayamayalım?
Seversin sen "ben demiştim demeyi", kızacak bir şey yok.

30 milyonluk adam gözden çıkarılmış, kiralanır. 7 milyonluk adam takımının yıldızı, kiralayamazsın.

Adamlar CL ön elemesi rövanşı varken en iyi adamını neden kiralasın sana?

Çevrimiçi tolga1903

Abi bu adam 25 yaşında heriflerin aldığı adam 31'e girecek fark var arada. Oyuncuyu izlemedim ama baya övüyorsun demek ki iyi oyuncu bize öyle kiralık falan vermezler gibi. Ama boy avantajı falan var baya izleyim şu adamı çok merak ettim:)

Çevrimdışı mrred

Forum ahalisi kim var ciddi ses getirecek 6 numara ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

Senin söylediğin Soucek falan alınamaz, unut onu.
Adamlar CL'ye kalmak üzere, haftaya 1-0 galibiyetim rövanşları var.
Geçen sene şampiyon olmuşlar, bu sene liderler. Bildiğim kadarıyla Slavia Prag'ı yabancı bir yatırımcı da aldı, idealleri var.

Olmayacak adamlara flood yapıyorsun burada.

katılmıyorum olmayacak biri değil + konu dışı olmadıkdan sonra istediğimi yazarım buna karışamazsın da tepki de gösteremezsin.

Çevrimiçi tolga1903

Bakayoko nasıl olur abi? Oynamıyor değil mi o da batshuayi gibi?

Çevrimdışı tuncaboylu

katılmıyorum olmayacak biri değil + konu dışı olmadıkdan sonra istediğimi yazarım buna karışamazsın da tepki de gösteremezsin.
Tamam, soruya cevap ver o zaman.

Adamlar CL rövanşı öncesi neden en iyi adamını sana kiralasın? Bak satmayacak da ha, kiralayacak. Cl'den 30 milyon almak üzereler, senden 1-2 milyon kiraya fit olacaklar.

Ayrıca CL'de oynatıp değerini arttırmak varken, sana neden versin?

Çevrimdışı tangaz

Seversin sen "ben demiştim demeyi", kızacak bir şey yok.

30 milyonluk adam gözden çıkarılmış, kiralanır. 7 milyonluk adam takımının yıldızı, kiralayamazsın.

Adamlar CL ön elemesi rövanşı varken en iyi adamını neden kiralasın sana?

kiralayamazsan alırsın 7 milyonmuş çok değil.
adamı kimse almadı bu sene transferi bekleniyordu talip olanda olmadı yürünebilir imkansız değil

Çevrimdışı tangaz

Tamam, soruya cevap ver o zaman.

Adamlar CL rövanşı öncesi neden en iyi adamını sana kiralasın? Bak satmayacak da ha, kiralayacak. Cl'den 30 milyon almak üzereler, senden 1-2 milyon kiraya fit olacaklar.

Ayrıca CL'de oynatıp değerini arttırmak varken, sana neden versin?

neyse onur bak sen muhabbetine...

Çevrimdışı Erman1903

Çok az sayıda adam var hocanın sisteme net oturacak oyuncu. Benim baktıklarım arasında  kontratının sona yaklaşması, pazar değerinin düşmesi, yaş avantajı, futbola aç olması gibi bir sürü etkeni toplayan ve piyasada en alınabiletesi yüksek adam olarak Lazio'dan Danilo Cataldi gözüküyor. 

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bugün forum baya gergin,  maçtan sonra burayı düşünemiyorum..